Land Shark

Event Category Name
1 Krampus Cross Junior Men Category 3 Jade Rohde
4 Krampus Cross Masters Men 50+ Category 3 John Slawta
1 Psychocross Junior Men 13-16 Jade Rohde
5 Psychocross Men 2/3 Jade Rohde
48 Bridge City CX Open Men 1/2/3 Eric Schehen
43 Bridge City CX Category 1/2 Men Eric Schehen
11 Bridge City CX Open Masters Men 35+ Eric Schehen
4 Bridge City CX Open Men 50-59 Eric Schehen
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Overall Series Junior Men Category 3 Jade Rohde
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Junior Men Category 3 Jade Rohde
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 50+ Category 3 John Slawta
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Junior Men Category 3 Jade Rohde
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Junior Men U14 Category 4/5 Fu Gui Slawta
13 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Men Eric Schehen
12 Cyclocross Crusade: Rainier High School Masters 50+ Men Eric Schehen
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters Men 50+ Category 4/5 John Slawta
4 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Masters 50+ Men Eric Schehen
10 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Men Eric Schehen
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross HALLOWEEN CROSS Singlespeed Men Tim Turk
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross HALLOWEEN CROSS Clydesdale Richard Hogan
13 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Men Eric Schehen
32 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Masters 35+ Men Eric Schehen
7 BrewHaus Cross: Overall Series Results Singlespeed Men Tim Turk
10 BrewHaus Cross: Overall Series Results Masters Men 50+ Category 1/2 Tim Turk
8 BrewHaus Cross: Overall Series Results Masters Men 50+ Category 1/2 Eric Schehen
6 BrewHaus Cross Singlespeed Men Tim Turk
6 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 1/2 Tim Turk
2 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 1/2 Eric Schehen
7 BrewHaus Cross Masters Men 50+ Category 1/2 Tim Turk
6 BrewHaus Cross Singlespeed Men Tim Turk
5 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Masters Men 50+ John Slawta
1 OBRA Omnium Championships: Criterium: Overall Omnium Points Masters Women 50+ Jenny Slawta
10 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Men 50-59 John Slawta
4 OBRA Omnium Championships: Time Trial Masters Women 50-59 Jenny Slawta
2 OBRA Omnium Championships: Criterium Women 50-59 Jenny Slawta
11 OBRA Omnium Championships: Criterium Masters Men 50-59 John Slawta
17 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 50+ John Slawta
1 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Women 50+ Jenny Slawta
16 Marys Peak Hillclimb TT: Combined Combined Jenny Slawta
18 Marys Peak Hillclimb TT: Combined Combined John Slawta
1 Marys Peak Hillclimb TT Masters Women 50-59 Jenny Slawta
5 Marys Peak Hillclimb TT Masters Men 50-59 John Slawta
7 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Jenny Slawta
5 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined John Slawta
1 Southern Oregon Time Trials Masters Women 50-59 Jenny Slawta
2 Southern Oregon Time Trials Masters Men 50-59 John Slawta
9 Montinore RR Masters 50+ 1/2/3 John Slawta
18 Montinore RR Overall Masters 1/2/3 John Slawta
2 Montinore RR Masters Women Jenny Slawta
8 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined Jenny Slawta
4 Southern Oregon Time Trials: Combined Combined John Slawta
1 Southern Oregon Time Trials Masters Women 50-59 Jenny Slawta
2 Southern Oregon Time Trials Masters Men 50-59 John Slawta
2 Southern Oregon Time Trials Men 1/2 Matt Kline
17 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Matt Kline
10 Revolution Cross Duke of CX Tim Turk
14 Revolution Cross Singlespeed Glen Gann
10 Revolution Cross Singlespeed Tim Turk
4 Revolution Cross Men 1/2/3 Tim Turk