Half Penny Cycling Team

Event Category Name
DNF OBRA State Champs at Corn Cross Masters 35+ 1/2 Eric Vickers
9 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 13-14 3/4/5 Justin Saunders
21 OBRA State Champs at Corn Cross Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Justin Saunders
37 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Eric Vickers
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
27 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Steve Williams
3 Corvallis Cross Classic Masters Women 3 Martha Paulus
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Eric Vickers
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Justin Saunders
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Steve Williams
4 Peddlers at Edgefield Junior Men 13-14 Justin Saunders
6 Peddlers at Edgefield Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
50 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 5 Donna Russell
40 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Eric Vickers
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade Women 4 Donna Russell
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
63 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
9 Psycho Cross Masters 35+ 3 David Rasca
6 Psycho Cross Masters 35+ 3 Steve Williams
5 CrossWord CX Challenge Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
29 CrossWord CX Challenge Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ 1/2 Eric Vickers
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 13-14 Justin Saunders
25 River City Bicycles Cyclocross Crusade Junior Men 3/4/5 Justin Saunders
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Steve Williams
30 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
9 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
57 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 2/3 Anthony Colistro
6 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
26 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Steve Williams
39 River City Bicycles Cyclocross Crusade Men 5 Donna Russell
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters Women 35+ 3 Martha Paulus
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade Masters 35+ Category 3 David Rasca
10 Blind Date at the Dairy Men 3/4 Steve Williams
23 Portland Trophy Cup Overall Series Standings Women 3/4 Donna Russell
44 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 50+ Steve Yenne
17 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ Category 3 David Rasca
15 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
10 Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 35+ Category 3 Steve Williams
DNF Grand Prix Brad Ross - Heiser Farms Masters 60+ Steve Yenne
20 Portland Trophy Cup - Series Standings as of 9/27 Women 3/4 Donna Russell
21 Portland Trophy Cup Men 3/4 David Rasca
21 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 David Rasca
10 Battle at Barlow Masters 35+ Category 3 Steve Williams
12 Grand Prix Brad Ross: GP: Ninkrossi Masters 35+ Category 3 Anthony Colistro
16 Portland Trophy Cup Women 3/4 Donna Russell
17 Portland Trophy Cup: Series Standings Women 3/4 Donna Russell
4 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 60+ Steve Yenne
3 Grand Prix Brad Ross: GP: Zaaldercross Masters 35+ 4 Anthony Colistro
21 Portland Trophy Cup Men 1/2 Josiah Zukowski
10 Portland Trophy Cup Women 3/4 Donna Russell
25 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 David Rasca
10 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Steve Williams
3 Grand Prix Brad Ross: GP: Het Meer CX Masters 35+ 4 Anthony Colistro
4 Grand Prix Brad Ross: GP: David Douglas CX Masters 35+ 4 Anthony Colistro
1 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Women 5 Donna Russell
1 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Women 2 Martha Paulus
4 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 4 Anthony Colistro
1 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 3 Steve Williams
16 Keizer Rapids Cyclocross Race: Final Series Standings Men 2 David Rasca
1 Keizer Rapids Cyclocross Race Women 2 Martha Paulus
1 Keizer Rapids Cyclocross Race Women 5 Donna Russell
1 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 4 Anthony Colistro
3 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 3 Steve Williams
1 Keizer Rapids Cyclocross Race Women 2 Martha Paulus
2 Keizer Rapids Cyclocross Race Women 5 Donna Russell
4 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 4 Anthony Colistro
1 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 3 Steve Williams
3 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Women 5 Donna Russell
1 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Women 2 Martha Paulus
9 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Men 4 Anthony Colistro
1 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Men 3 Steve Williams
14 Keizer Rapids Cyclocross Race: Current Series Standings Men 2 David Rasca
DNF Keizer Rapids Cyclocross Race Men 50+ Steve Yenne
1 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 3 Steve Williams
9 Keizer Rapids Cyclocross Race Men 2 David Rasca
3 Oregon Gran Fondo: Medio Route Women 50-59 Donna Russell
DNS Coast Hills Classic MTB Race Novice (Category 3) Men 40+ Philip Litchfield
DNS Chainbreaker Novice (Category 3) Men 40+ Philip Litchfield
22 Mudslinger Novice (Category 3) Men 40+ Philip Litchfield