cyclocrossracing.com

Event Category Name
34 Deschutes Brewery Cup Men Cat A Kevin Bradford-Parish
23 Deschutes Brewery Cup Men Cat A Kevin Noiles
19 Deschutes Brewery Cup Singlespeed Kyle Smith
18 Deschutes Brewery Cup Women Cat A Jessica Cutler
16 Deschutes Brewery Cup Women Cat C Ashlee Weimar
24 Deschutes Brewery Cup Men Cat A Kevin Noiles
25 Deschutes Brewery Cup Men Cat C Dan Brobst
34 Deschutes Brewery Cup Men Cat A Kevin Bradford-Parish
16 Deschutes Brewery Cup Singlespeed Kyle Smith
60 Deschutes Brewery Cup Men Cat A Donald Reeb
24 Deschutes Brewery Cup Women Cat A Jessica Cutler
DNF Deschutes Brewery Cup Masters Men 35+ Doug Reid
18 GPTB: Winter Cross Masters 35+ A Matthew Westermeyer
19 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ A Matthew Westermeyer
1 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Donald Reeb
7 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Graham Howard
17 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Graham Howard
29 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ A Matthew Westermeyer
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Donald Reeb
16 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ A Matthew Westermeyer
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Matthew Westermeyer
17 Cross Crusade: Barton Park Category A Graham Howard
1 Cross Crusade: Barton Park Category A Donald Reeb
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Graham Howard
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Donald Reeb
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Ashlee Weimar
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Graham Howard
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Donald Reeb
DNF Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Graham Howard
4 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Donald Reeb
2 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Matthew Westermeyer
16 Cross Crusade: Rainier Category A Donald Reeb
7 Cross Crusade: Rainier Category A Graham Howard
7 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Matthew Westermeyer
34 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Matthew Westermeyer
49 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Scott Proost
6 Cross Crusade: Alpenrose Category A Donald Reeb
6 GPTB: Heiser Farm CX Master 35+ B Matthew Westermeyer
8 Battle at Barlow Category A Donald Reeb
4 Battle at Barlow Women A Jessica Cutler
2 Battle at Barlow Masters 35+ B Matthew Westermeyer
2 Fazio Farms CX p/b Ironclad Women A Jessica Cutler
2 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category A Kevin Bradford-Parish
51 Double Cross Master 35+ C Michael Cromeans
6 GPTB: Het Meer CX Race Masters 35+ B Matthew Westermeyer
5 Mt. Tabor Series Men 5 Matthew Westermeyer
5 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Matthew Westermeyer
10 Portland Short Track Series Cat 2 Men 35-44 Matthew Westermeyer
24 Sisters Stampede Cat 2 Men 35-44 Matthew Westermeyer
9 Sisters Stampede Cat 3 Men 35-44 Dan Brobst
13 Central Oregon STXC B Race Dan Brobst
22 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Cat 2 35-44 Matthew Westermeyer
3 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Men Cat 2/3 35+ Matthew Westermeyer
16 Rose Garden Circuit Race Series Men Cat 4/5 Matthew Westermeyer
15 Kings Valley RR Pro/1/2 Men Donald Reeb
4 Piece of Cake RR Men 1/2 Donald Reeb
6 Jack Frost TT: Combined Combined Donald Reeb
1 Jack Frost TT Men 30-39 Donald Reeb