Thump Coffee

Event Category Name
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Matt Williams
2 Cross Crusade: Barton Park Category A Ben Thompson
6 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Matt Williams
4 Cross Crusade: PIR Infield Category A Ben Thompson
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Matt Williams
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ben Thompson
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Scotty Carlile
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Matt Williams
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Adam Bucklin
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Ben Thompson
6 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Ben Thompson
9 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Scotty Carlile
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Matt Williams
7 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Matt Williams
15 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Adam Bucklin
14 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Scotty Carlile
25 Cross Crusade: Alpenrose Category A Scotty Carlile
32 Cross Crusade: Alpenrose Category A Ben Thompson
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Matt Williams
13 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Matt Williams
6 Cross Crusade: Alpenrose Category A Ben Thompson
3 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Matt Williams
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Men A Ben Thompson
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Men A Adam Bucklin
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Masters Men 35+a Matt Williams
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Men A Scotty Carlile
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A Ben Thompson
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A Scotty Carlile
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A 35+ Matt Williams
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 4 Men A Adam Bucklin
DNF Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men C 35+ Bobby Grover
1 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men C 35+ Bobby Grover
5 Ride Hard, Finish Thirsty, p/b Boneyard Masters Men A 35+ Matt Williams
9 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Matt Williams
7 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Masters Men 35+ A Greg Miller
5 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Men A Adam Bucklin
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Men A Ben Thompson
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 3 Men A Scotty Carlile
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men A Adam Bucklin
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men A Ben Thompson
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men A Scotty Carlile
13 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men A Greg Miller
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Men A Ben Thompson
1 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Men A Adam Bucklin
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men C 35+ Bobby Grover
27 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Masters Men B 35+ Hans Bielat
2 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men A Ben Thompson
10 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men A Scotty Carlile
3 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men A Adam Bucklin
16 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men A Matt Williams
DNF GPRT: DDCX 1 Women A solana kline
10 High Desert Omnium: Criterium Men 1/2 Ben Thompson
12 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Greg Miller
3 Sister's Stampede MTB XC Singlespeed Men Scotty Carlile
20 Bend Don't Brake Men Category 3 Gregg Miller
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Singlespeed Men Scotty Carlile
4 Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Gregg Miller
1 Mudslinger: MTB XC Singlespeed Men Scotty Carlile
5 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Greg Miller
23 Gorge Roubaix Men Category 3 Scotty Carlile
29 Gorge Roubaix Men Category 3 Scotty Carlile