Grouptrail Cycling

Event Category Name
6 Kruger's Crossing CX Beginner Women Hau Hagedorn
26 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Bill Richmond
3 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Joshua DeGraff
8 Kruger's Crossing CX Junior Men 10-12 Carter Hagedorn
3 Kruger's Crossing CX Junior Men 10-12 Markus Nordin
30 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Bodjie Train
16 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Joseph Hagedorn
3 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Chris Born
15 Kruger's Crossing CX Category C Marc Heisterkamp
6 Kruger's Crossing CX Category C Brandon Jennings
40 Kruger's Crossing CX Beginner Men David Forman
38 Kruger's Crossing CX Beginner Men Jordan Plawner
28 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Joshua DeGraff
31 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Markus Nordin
30 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Bill Richmond
36 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Carter Hagedorn
9 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Carter Hagedorn
7 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Markus Nordin
56 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Peter Koonce
55 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Scott A Rider
DNF Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Chris Born
42 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Markus Nordin
50 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Jonathan Maus
28 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Joshua DeGraff
12 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men 10-12 Markus Nordin
41 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Peter Koonce
66 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men David Forman
52 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Chris Born
41 Cross Crusade: PIR Infield Category C Marc Heisterkamp
23 Cross Crusade: PIR Infield Category C Brandon Jennings
5 Cross Crusade: PIR Infield Category C Scott A Rider
1 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ C Chris Born
3 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ B Bill Richmond
18 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Joshua DeGraff
8 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C Marc Heisterkamp
70 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Richard Sayre
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Brandon Jennings
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Kimberlee Stafford
64 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Peter Koonce
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Bill Richmond
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Scott A Rider
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Bill Richmond
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Carter Hagedorn
73 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Brandon Jennings
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Kimberlee Stafford
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Hau Hagedorn
56 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jonathan Maus
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Carter Hagedorn
82 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Peter Koonce
11 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Men Gary Kim
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Joseph Hagedorn
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Brandon Jennings
8 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Marc Heisterkamp
10 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Beginner Women Hau Hagedorn
58 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Carter Hagedorn
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Peter Koonce
101 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Bodjie Train
15 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Bill Richmond
46 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Brandon Jennings
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Jonathan Maus
35 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Joshua DeGraff
12 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 10-12 Carter Hagedorn
52 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Joseph Hagedorn
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Born
51 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Beginner Men Gary Kim
25 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Beginner Men Justin Yuen
22 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Marc Heisterkamp
8 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Scott A Rider
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Chris Born
22 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Marc Heisterkamp
16 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Men Justin Yuen
30 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Men Miguel Reyes
35 Cross Crusade: Heron Lakes Women C Kimberlee Stafford
58 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Jonathan Maus
28 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Joshua DeGraff
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Peter Koonce
115 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Bodjie Train
63 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Men David Forman
15 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men 10-12 Carter Hagedorn
45 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men Carter Hagedorn
50 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Joseph Hagedorn
12 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Women Gail Born
17 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Brandon Jennings
27 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Bill Richmond
5 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ A Joshua DeGraff
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ B Bill Richmond
16 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Beginner Men Miguel Reyes
61 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Carter Hagedorn
DNF Cross Crusade: Alpenrose Women C Kimberlee Stafford
7 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Gail Born
28 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Carter Hagedorn
29 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Men Justin Yuen
25 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Chris Born
3 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Peter Koonce
34 Cross Crusade: Alpenrose Category C Brandon Jennings
36 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Bill Richmond
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Mike Mercer
32 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Bill Richmond
64 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Men David Forman
28 Cross Crusade: Alpenrose Category C Brandon Jennings
3 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Peter Koonce
3 Blind Date at the Dairy Men C Scott A Rider
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men C Marc Heisterkamp
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men C Brandon Jennings
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women C Kimberlee Stafford
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Carter Hagedorn
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Mike Mercer
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Kimberlee Stafford
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Carter Hagedorn
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Marc Heisterkamp
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Brandon Jennings
19 GPRT: Heiser Farms CX Masters 50+ Mike Mercer
4 Blind Date at the Dairy Men C Scott A Rider
26 Blind Date at the Dairy Beginner Men Miguel Reyes
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Justin Yuen
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Joseph Hagedorn
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Marc Heisterkamp
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Carter Hagedorn
23 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Miguel Reyes
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Mike Mercer
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Jonathan Maus
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Mike Mercer
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Kimberlee Stafford
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Carter Hagedorn
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Marc Heisterkamp
19 Battle at Barlow Masters 35+ A Jonathan Maus
2 Battle at Barlow Masters 35+ B Bill Richmond
27 Battle at Barlow Masters 35+ C Joseph Hagedorn
6 Battle at Barlow Category C Brandon Jennings
14 Battle at Barlow Category C Marc Heisterkamp
10 Battle at Barlow Category C Scott A Rider
1 Battle at Barlow Masters 35+ C Peter Koonce
DNF GPRT: Ninkrossi Women C Kimberlee Stafford
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Bill Richmond
8 Blind Date at the Dairy Men C Scott A Rider
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Mike Mercer
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Carter Hagedorn
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Mike Mercer
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Kimberlee Stafford
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men C Marc Heisterkamp
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Kimberlee Stafford
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Justin Yuen
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Joseph Hagedorn
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Brandon Jennings
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Carter Hagedorn
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Marc Heisterkamp
4 GPRT: Zaaldercross Category C Marc Heisterkamp
6 GPRT: Zaaldercross Category C Brandon Jennings
18 GPRT: Zaaldercross Masters 50+ Mike Mercer
6 Blind Date at the Dairy Men C Scott A Rider
17 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Bill Richmond
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Marc Heisterkamp
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Kimberlee Stafford
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Kimberlee Stafford
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Justin Yuen
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Brandon Jennings
4 Blind Date at the Dairy Men C Scott A Rider
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men B 40+ Mike Mercer
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Kimberlee Stafford
48 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men Brandon Jennings