Grixsen Brewing p/b West End Bikes

Event Category Name
21 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 35+ B Deb Bauer
1 Psycho Cross Series: Series Standings Masters Men 35+ A Paul Bourcier
2 Kruger's Crossing CX Category B Keelan Ontiveros
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Category B Keelan Ontiveros
3 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Beginner Women Vikki Bourcier
4 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Masters 35+ A Paul Bourcier
2 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men 17-18 Justin Ziehnert
6 OBRA Cyclocross Championships p/b City of Sandy Junior Men Justin Ziehnert
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Kyler Ervin
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ B Kelly Sandow
10 Cross Crusade: Portland International Raceway Women A Lauren Ziehnert
54 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A John Mitchem
3 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Paul Bourcier
34 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Erik Hammerquist
23 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Justin Ziehnert
12 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Women Deb Bauer
20 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Kyler Ervin
14 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Keelan Ontiveros
18 Cross Crusade: Portland International Raceway Beginner Women Vikki Bourcier
39 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A John Mitchem
6 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ A Paul Bourcier
35 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Erik Hammerquist
33 Cross Crusade: Portland International Raceway Category A Justin Ziehnert
11 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Women Deb Bauer
27 Cross Crusade: Barton Park Category B Kyler Ervin
1 Cross Crusade: Barton Park Category B Keelan Ontiveros
21 Cross Crusade: Barton Park Women A Lauren Ziehnert
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Paul Bourcier
DNF Cross Crusade: Barton Park Category A Justin Ziehnert
3 Corvallis Cross Classic Women Category B Kelly Sandow
7 Corvallis Cross Classic Category B Cassidy Digsby
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 13-14 Lauren Ziehnert
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Justin Ziehnert
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Erik Hammerquist
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 15-16 Kyler Ervin
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Deb Bauer
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A John Mitchem
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Paul Bourcier
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Joseph Hoerner
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Keelan Ontiveros
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Lauren Ziehnert
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Kyler Ervin
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Justin Ziehnert
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Erik Hammerquist
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Kyler Ervin
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Keelan Ontiveros
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Vikki Bourcier
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Lauren Ziehnert
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Paul Bourcier
27 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A John Mitchem
43 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Justin Ziehnert
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 17-18 Erik Hammerquist
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Erik Hammerquist
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Joseph Hoerner
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Kyler Ervin
1 Psycho Cross Series Masters Men 35+ Paul Bourcier
2 Washougal CX Masters 35+ A Michael Benno
6 Washougal CX Masters 50+ Joseph Hoerner
DNF Cross Crusade: Cascade Locks Category B Keelan Ontiveros
DNF Cross Crusade: Cascade Locks Women B Lauren Ziehnert
30 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ A John Mitchem
35 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Justin Ziehnert
32 Cross Crusade: Cascade Locks Category A Erik Hammerquist
16 Cross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Joseph Hoerner
12 Cross Crusade: Cascade Locks Category C Kyler Ervin
8 Blind Date at the Dairy Men A Justin Ziehnert
1 Blind Date at the Dairy Women B Lauren Ziehnert
12 Cross Crusade: Alpenrose Category B Keelan Ontiveros
6 Cross Crusade: Alpenrose Category B Justin Ziehnert
1 Cross Crusade: Alpenrose Women B Lauren Ziehnert
24 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Vikki Bourcier
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A John Mitchem
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Paul Bourcier
33 Cross Crusade: Alpenrose Category A Erik Hammerquist
2 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 17-18 Justin Ziehnert
5 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Justin Ziehnert
13 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Joseph Hoerner
27 Cross Crusade: Alpenrose Category B Keelan Ontiveros
3 Cross Crusade: Alpenrose Category B Justin Ziehnert
54 Cross Crusade: Alpenrose Category A Erik Hammerquist
2 Cross Crusade: Alpenrose Women B Lauren Ziehnert
22 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Vikki Bourcier
38 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A John Mitchem
6 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Paul Bourcier
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 17-18 Justin Ziehnert
3 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Justin Ziehnert
16 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Joseph Hoerner
2 Cross Crusade: Alpenrose Category C Kyler Ervin
2 Blind Date at the Dairy Men B Justin Ziehnert
13 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Masters A Thomas Cody
19 Rapha Portland Trophy Cup: Final Series Standings Men C Kyler Ervin
24 Rapha Portland Trophy Cup Masters B 35+ Deb Bauer
6 Psycho Cross Series Masters Men B 35+ Deb Bauer
5 Cooper Spur Cyclocross Beginner Women Vikki Bourcier
3 Cooper Spur Cyclocross Masters 35+ A Paul Bourcier
13 Cooper Spur Cyclocross Masters 50+ Joseph Hoerner
16 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Kyler Ervin
7 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Justin Ziehnert
3 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men Erik Hammerquist
3 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 17-18 Justin Ziehnert
1 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 17-18 Erik Hammerquist
6 GPRM 2015: Heiser Farm Junior Men 15-16 Kyler Ervin
6 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ A Thomas Cody
4 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 35+ A Paul Bourcier
14 GPRM 2015: Heiser Farm Category A Erik Hammerquist
7 GPRM 2015: Heiser Farm Singlespeed Paul Bourcier
6 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Keelan Ontiveros
3 GPRM 2015: Heiser Farm Category B Justin Ziehnert
16 GPRM 2015: Heiser Farm Masters 50+ Joseph Hoerner
4 Blind Date at the Dairy Men B Justin Ziehnert
3 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ John Mitchem
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Lauren Ziehnert
6 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Women B/C Vikki Bourcier
3 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Women B/C Kelly Sandow
7 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Men A Paul Bourcier
6 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Masters Women Julia Fudge
1 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Masters Women Deb Bauer
2 Twilight Cyclocross Series Men A Paul Bourcier
1 Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
5 Twilight Cyclocross Series Women B/C Vikki Bourcier
4 Twilight Cyclocross Series Women B/C Kelly Sandow
25 Battle at Barlow Masters 50+ James Crummond
15 Battle at Barlow Masters 50+ Joseph Hoerner
11 Battle at Barlow Category C Kyler Ervin
2 Battle at Barlow Masters 35+ A Eric Sheagley
19 Battle at Barlow Category A Erik Hammerquist
1 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Women 13-14 Lauren Ziehnert
1 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men 17-18 Justin Ziehnert
10 GPRM 2015: Ninkrossi Masters Women 35+ A Deb Bauer
6 GPRM 2015: Ninkrossi Masters 35+ A Thomas Cody
1 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Women Lauren Ziehnert
3 GPRM 2015: Ninkrossi Junior Men Justin Ziehnert
DNF Blind Date at the Dairy Men B Justin Ziehnert
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ John Mitchem
8 Blind Date at the Dairy Men C Kyler Ervin
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Lauren Ziehnert
11 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Thomas Cody
12 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Kyler Ervin
3 Twilight Cyclocross Series Men A Paul Bourcier
3 Twilight Cyclocross Series Women B and C Vikki Bourcier
2 Twilight Cyclocross Series Women B and C Kelly Sandow
1 Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
1 Hop Cross at Rogue Farms Singlespeed Paul Bourcier
1 Hop Cross at Rogue Farms Masters Women 35+ A Deb Bauer
4 Hop Cross at Rogue Farms Beginner Women Vikki Bourcier
DNF Hop Cross at Rogue Farms Category A Erik Hammerquist
8 Hop Cross at Rogue Farms Category A Paul Bourcier
3 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men Erik Hammerquist
8 GPRM 2015: Zaaldercross Women B Lauren Ziehnert
1 GPRM 2015: Zaaldercross Junior Men 17-18 Erik Hammerquist
4 Blind Date at the Dairy Men B Justin Ziehnert
3 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ John Mitchem
6 Blind Date at the Dairy Women B Lauren Ziehnert
11 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Thomas Cody
9 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Kyler Ervin
1 Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
5 Twilight Cyclocross Series Women B/C Kelly Sandow
10 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Kyler Ervin
2 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men Erik Hammerquist
1 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 17-18 Erik Hammerquist
5 Junior Cross Series @Corn Cross Junior Men 15-16 Kyler Ervin
19 GPRM 2015: Het Meer CX Category A Erik Hammerquist
11 GPRM 2015: Het Meer CX Category B Justin Ziehnert
8 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Masters A Thomas Cody
7 Rapha Portland Trophy Cup: Series Standings Men C Kyler Ervin
5 Rapha Portland Trophy Cup Masters Men A 35+ Thomas Cody
5 Rapha Portland Trophy Cup Men C Kyler Ervin
DNF Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
5 GPRM 2015: DDCX Masters 35+ A Thomas Cody
26 GPRM 2015: DDCX Category A Erik Hammerquist
12 GPRM 2015: DDCX Category C Kyler Ervin
6 Keizer Rapids Cross Series: Final Series Standings Category A Women Deb Bauer
5 Keizer Rapids Cross Series: Final Series Standings Category A Men Erik Hammerquist
1 Keizer Rapids Cross Series: Final Series Standings Category C Men Kyler Ervin
4 Keizer Rapids Cross Series Category A Men Erik Hammerquist
1 Keizer Rapids Cross Series Category C Kyler Ervin
12 Rapha Portland Trophy Cup Masters A Thomas Cody
18 Rapha Portland Trophy Cup Men C Kyler Ervin
2 Twilight Cyclocross Series Masters Women Julia Fudge
1 Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
7 Twilight Cyclocross Series Women B/C Vikki Bourcier
6 Twilight Cyclocross Series Women B/C Kelly Sandow
9 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
7 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
3 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
14 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Lauren Ziehnert
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Justin Ziehnert
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Erik Hammerquist
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Thomas Cody
14 Kruger's Kermesse Farm Crit Men C Kyler Ervin
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Justin Ziehnert
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Joseph Hoerner
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Women B/C Lauren Ziehnert
5 Keizer Rapids Cross Series: Series Standings Category A Women Deb Bauer
5 Keizer Rapids Cross Series: Series Standings Category A Men Erik Hammerquist
1 Keizer Rapids Cross Series: Series Standings Category C Men Kyler Ervin
3 Keizer Rapids Cross Series Category A Men Erik Hammerquist
1 Keizer Rapids Cross Series Category C Men Kyler Ervin
6 River City Bicycles Tuesday PIR: Team Series Standings 1/2/3 Team
19 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 1/2/3 Men John Mitchem
14 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 1/2/3 Men Paul Bourcier
12 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 1/2/3 Men Craig Hamilton
9 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 1/2/3 Men Christian Tresser
15 River City Bicycles Tuesday PIR: August Series Standings 3/4 Men Kyler Ervin
4 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Women B and C Kelly Sandow
3 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Women B and C Vikki Bourcier
1 Twilight Cyclocross Series: Series Standings Masters Women Deb Bauer
4 Twilight Cyclocross Series Women B and C Kelly Sandow
2 Twilight Cyclocross Series Women B and C Vikki Bourcier
2 Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
5 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
4 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
33 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
8 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
93 Eugene Celebration: Combined Combined Lauren Ziehnert
66 Eugene Celebration: Combined Combined Justin Ziehnert
17 Eugene Celebration: Combined Combined Cassidy Bigsby
5 Eugene Celebration: Combined Combined Paul Bourcier
2 Eugene Celebration: GC after stage 2 Women 4/5 Lauren Ziehnert
19 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 4/5 Justin Ziehnert
1 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 3 Cassidy Bigsby
6 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men 1/2 Paul Bourcier
5 Eugene Celebration Women 4/5 Lauren Ziehnert
15 Eugene Celebration Men 4/5 Justin Ziehnert
3 Eugene Celebration Men 3 Cassidy Bigsby
5 Eugene Celebration Men 1/2 Paul Bourcier
10 Eugene Celebration: Stage 3 Men 4/5 Justin Ziehnert
1 Eugene Celebration: Stage 3 Women 4/5 Lauren Ziehnert
2 Eugene Celebration: Stage 3 Men 1/2 Paul Bourcier
11 Eugene Celebration: Stage 3 Men 3 Cassidy Bigsby
4 Eugene Celebration Men 1/2 Paul Bourcier
19 Eugene Celebration Men 4/5 Justin Ziehnert
6 Eugene Celebration Men 3 Cassidy Bigsby
3 Eugene Celebration Women 4/5 Lauren Ziehnert
8 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 1/2 Paul Bourcier
20 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 4/5 Justin Ziehnert
1 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men 3 Cassidy Bigsby
3 Eugene Celebration: GC after stage 1 Women 4/5 Lauren Ziehnert
2 OBRA Masters Track Masters Men 40-44 3K Joseph Holcomb
3 OBRA Masters Track Masters 30-59 Points Race Joseph Holcomb
105 Eugene Celebration: Combined Combined Lauren Ziehnert
67 Eugene Celebration: Combined Combined Justin Ziehnert
10 Eugene Celebration: Combined Combined Cassidy Bigsby
14 Eugene Celebration: Combined Combined Paul Bourcier
18 Eugene Celebration Men 4/5 Justin Ziehnert
2 Eugene Celebration Women 4/5 Lauren Ziehnert
5 Eugene Celebration Men 1/2 Paul Bourcier
1 Eugene Celebration Men 3 Cassidy Bigsby
3 Eugene Celebration Women 4/5 Lauren Ziehnert
14 Eugene Celebration Men 4/5 Justin Ziehnert
1 Eugene Celebration Men 3 Cassidy Bigsby
12 Eugene Celebration Men 1/2 Paul Bourcier
3 Keizer Rapids Cross Series Category A Women Deb Bauer
2 Keizer Rapids Cross Series Category C Men Kyler Ervin
33 Twilight Cyclocross Series: Order of Finish Race 1 Kelly Sandow
21 Twilight Cyclocross Series: Order of Finish Race 1 Deb Bauer
3 Twilight Cyclocross Series Women B and C Kelly Sandow
1 Twilight Cyclocross Series Masters Women Deb Bauer
9 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
7 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Paul Bourcier
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kyler Ervin
9 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
7 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
5 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
12 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
6 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
7 Twilight Criterium Series: August Series Standings Women 4/5 Vikki Bourcier
5 Twilight Criterium Series: August Series Standings Women 4/5 Kelly Sandow
5 Twilight Criterium Series Women 4/5 Kelly Sandow
7 Twilight Criterium Series All Women Kelly Sandow
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
10 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
8 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
6 Monday PIR: August Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
8 Monday PIR: Team Series Standings Team
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
3 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Men Category 5 Justin Ziehnert
3 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Men Category 3 Keelan Ontiveros
2 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Women Category 4 Lauren Ziehnert
12 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Christian Tresser
2 Vancouver Criterium: OBRA Criterium Championships Masters Men 40-49 Joseph Holcomb
1 Alsea Falls XC OBRA Championships Women 40-49 Michelle Mishoe
6 Twilight Criterium Series Women 4/5 Vikki Bourcier
5 Twilight Criterium Series Women 4/5 Kelly Sandow
9 Twilight Criterium Series All Women Vikki Bourcier
8 Twilight Criterium Series All Women Kelly Sandow
55 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Steve Schwaeber
31 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
10 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 John Mitchem
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
2 Willamette Gran Fondo Women 50-59 Vikki Bourcier
1 Willamette Gran Fondo Men 40-49 Paul Bourcier
1 Willamette Gran Fondo Men 19-29 Cassidy Bigsby
8 Franz Bakery Crit Category 4/5 Justin Ziehnert
5 Franz Bakery Crit Category 3 Cassidy Bigsby
13 Franz Bakery Crit Category 1/2/3 Paul Bourcier
11 Franz Bakery Crit Masters 40+ Thomas Cody
9 Franz Bakery Crit Masters 40+ Christian Tresser
6 Franz Bakery Crit Masters 40+ Steve Schwaeber
1 Franz Bakery Crit Masters 40+ Michael Benno
13 River City Bicycles Tuesday PIR: July Team Standings 1/2/3 Team
11 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Kelly Sandow
10 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Vikki Bourcier
6 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 Twilight Criterium Series: July Series Standings Men 1/2/3 Cassidy Bigsby
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
8 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Cassidy Bigsby
7 Twilight Criterium Series Women 4/5 Kelly Sandow
6 Twilight Criterium Series Women 4/5 Vikki Bourcier
7 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Ziehnert
22 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
11 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
5 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
4 Monday PIR: July Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
14 Mt Tabor Circuit Race Senior Men Cassidy Bigsby
5 Mt Tabor Circuit Race Senior Men Paul Bourcier
1 Mt Tabor Circuit Race Men 3 Cassidy Bigsby
4 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Christian Tresser
1 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Joseph Holcomb
6 Thursday Track (Movie Night) Category 4 Kyler Ervin
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Cassidy Bigsby
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
7 Twilight Criterium Series Women 4/5 Kelly Sandow
6 Twilight Criterium Series Women 4/5 Vikki Bourcier
16 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
22 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
6 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
59 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Joseph Hoerner
8 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 50-59 Joseph Hoerner
12 Alpenrose Velodrome Challenge Men 10-Mile Scratch Race Killian Bailey
4 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 55-59 Joseph Hoerner
1 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 2K Pursuit Joseph Holcomb
11 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Shane Fletcher
4 Alpenrose Velodrome Challenge Masters Omnium Joseph Holcomb
7 Alpenrose Velodrome Challenge Men Points Race Killian Bailey
2 Alpenrose Velodrome Challenge Masters 60-Lap Points Race Joseph Holcomb
4 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Paul Bourcier
1 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Cassidy Bigsby
8 Twilight Criterium Series Women 4/5 Kelly Sandow
45 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Joshua Creem
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Erik Hammerquist
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Ziehnert
19 Monday PIR TdF Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
17 Monday PIR TdF Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
25 OUCH: Combined Combined Joseph Hoerner
17 OUCH: Combined Combined Bruce Connelly
2 OUCH Masters Men 55-59 Joseph Hoerner
2 OUCH Masters Men 50-54 Bruce Connelly
1 OBRA Senior Track Championships (500mm TT/Kilo/3k Pursuits/4k Pursuits) Category 1/2 Men 4K Pursuit Eric Sheagley
5 OBRA Senior Track Championships (500mm TT/Kilo/3k Pursuits/4k Pursuits) Senior Men Kilo Eric Sheagley
5 Thursday Track Women Lauren Ziehnert
9 Mt. Tabor Series Men 3 Shane Fletcher
2 Mt. Tabor Series Men 3 Chris Thomas
23 Mt. Tabor Series Masters 40+ Steve Schwaeber
9 Mt. Tabor Series Masters 40+ Christian Tresser
3 Mt. Tabor Series Masters 40+ John Mitchem
4 Mt. Tabor Series Women 1/2/3 Hilary Billington
6 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Cassidy Bigsby
24 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
2 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-34 Erik Hammerquist
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
4 Alpenrose Six Day Category A Killian Bailey
3 Alpenrose Six Day Category A Joseph Holcomb
2 Alpenrose Six Day Category A Killian Bailey
1 Alpenrose Six Day Category A Joseph Holcomb
4 Alpenrose Six Day: Overall after day 5 Category A Killian Bailey
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 5 Category A Joseph Holcomb
4 Alpenrose Six Day: Overall after day 4 Category A Madison Killian Bailey
4 Alpenrose Six Day Category A Killian Bailey
24 Mt. Tabor Series Men Category 3 Chris Thomas
19 Mt. Tabor Series Men Category 3 Shane Fletcher
15 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Christian Tresser
5 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Mitchem
2 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Steve Schwaeber
4 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Category A Madison Killian Bailey
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 3 Category A Madison Joseph Holcomb
4 Alpenrose Six Day Category A Joseph Holcomb
3 Alpenrose Six Day Category A Killian Bailey
8 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 4/5 Men Kyler Ervin
24 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 3/4 Men Killian Bailey
28 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Christian Tresser
24 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Steve Wright
23 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Kyle Medlin
9 River City Bicycles Tuesday PIR: June Series Standings 1/2/3 Men Craig Hamilton
14 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 3/4
5 River City Bicycles Tuesday PIR: June Team Standings Category 1/2/3
1 Twilight TT Series: June Series Standings Tandem Julia/Megan Fudge/Smith
2 Twilight TT Series: June Series Standings Women 4/5 Vikki Bourcier
3 Twilight TT Series: June Series Standings Masters Men 40+ Paul Bourcier
2 Twilight TT Series: June Series Standings Men 3 Cassidy Bigsby
17 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Erik Hammerquist
16 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Christian Tresser
14 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Joshua Creem
8 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Steve Wright
3 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Craig Hamilton
15 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 3/4 Kyler Ervin
4 Alpenrose Six Day: Overall after day 2 Category A Madison Killian Bailey
3 Alpenrose Six Day: Overall after day 2 Category A Madison Joseph Holcomb
4 Alpenrose Six Day Category A Madison Killian Bailey
3 Alpenrose Six Day Category A Madison Joseph Holcomb
4 Alpenrose Six Day Category A Killian Bailey
3 Alpenrose Six Day Category A Joseph Holcomb
12 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
8 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
4 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
3 Monday PIR: June Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
4 Alpenrose Six Day Category A Madison Joseph Holcomb
3 Alpenrose Six Day Category A Madison Killian Bailey
21 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
13 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
4 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
2 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Steve Wright
27 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Shane Fletcher
1 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Cassidy Bigsby
6 Six Hours of Mt. Hood Two-Person Co-ed Joseph Holcomb
190 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Michael Benno
156 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Steve Wright
16 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Eric Sheagley
11 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
176 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Shane Fletcher
139 Baker City Cycling Classic: Time Trial: Combined Combined Cassidy Bigsby
20 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
13 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
6 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
1 Baker City Cycling Classic: Criterium Masters Category 1/2/3 Men Steve Wright
23 Baker City Cycling Classic: Criterium Category 3 Men Shane Fletcher
16 Baker City Cycling Classic: Criterium Category 3 Men Cassidy Bigsby
33 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
31 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Steve Wright
2 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
1 Baker City Cycling Classic: Time Trial Masters Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
28 Baker City Cycling Classic: Time Trial Category 3 Men Shane Fletcher
23 Baker City Cycling Classic: Time Trial Category 3 Men Cassidy Bigsby
2 Fast Twitch Friday: June Series Standings Junior Kyler Ervin
2 Fast Twitch Friday: June Series Standings Novice Women Laren Zeihnert
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Thomas Cody
DNS Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Dean Futrell
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Scott Powell
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
25 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
6 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
4 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Steve Wright
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
24 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Shane Fletcher
21 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Cassidy Bigsby
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Thomas Cody
DNS Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Dean Futrell
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Scott Powell
DNF Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Steve Schwaeber
31 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Michael Benno
9 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Steve Wright
2 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Paul Bourcier
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men Eric Sheagley
27 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Cassidy Bigsby
20 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Shane Fletcher
14 Mt. Tabor Series Men Category 3 Shane Fletcher
11 Mt. Tabor Series Men Category 3 Chris Thomas
21 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Steve Schwaeber
8 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Christian Tresser
2 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Mitchem
13 Twilight TT Series: Combined Combined Julia/Megan Fudge/Smith
19 Twilight TT Series: Combined Combined Vikki Bourcier
2 Twilight TT Series: Combined Combined Cassidy Bigsby
1 Twilight TT Series Tandem Julia/Megan Fudge/Smith
1 Twilight TT Series Women 4/5 Vikki Bourcier
1 Twilight TT Series Men 3 Cassidy Bigsby
16 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Joshua Creem
9 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Christian Tresser
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
2 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Ziehnert
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
4 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
3 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
10 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Masters 50+ Bruce Connelly
13 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Masters 40+ Christian Tresser
11 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 3 Cassidy Bigsby
20 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Kyle Medlin
9 Rainier Road Race- OBRA Championship RR Category 1/2 Paul Bourcier
4 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs Senior Men Killian Bailey
1 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs Junior Women 500m Lauren Ziehnert
1 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs Junior Women Omnium Lauren Ziehnert
4 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-16 500m Kyler Ervin
3 PDX Devo Track Omnium - OBRA Junior State Champs 15-16 Omnium Kyler Ervin
2 Fast Twitch Friday Junior B Kyler Ervin
1 Fast Twitch Friday Novice Women Laren Zeihnert
28 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
28 Mt. Tabor Series Men 3 Chris Thomas
20 Mt. Tabor Series Men 3 Shane Fletcher
3 Mt. Tabor Series Men 3 Keelan Ontiveros
25 Mt. Tabor Series Masters 40+ Christian Tresser
24 Mt. Tabor Series Masters 40+ Michael Benno
5 Mt. Tabor Series Masters 40+ Joseph Holcomb
4 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Mitchem
26 Twilight TT Series: Combined Combined Vikki Bourcier
3 Twilight TT Series Women 4/5 Vikki Bourcier
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Creem
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
6 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Craig Hamilton
24 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Kyler Ervin
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 3/4 Killian Bailey
11 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
9 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
7 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
2 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
6 Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Ziehnert
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Michelle Mishoe
8 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 1/2 Paul Bourcier
12 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 3 Erik Hammerquist
10 High Desert Omnium - Overall Standings: Road Race Men Category 3 Cassidy Bigsby
2 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Women 40-49 Michelle Mishoe
3 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 40-49 Joseph Holcomb
4 Blue Ribbon Track Omnium Junior Lauren Ziehnert
80 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Vikki Bourcier
39 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Erik Hammerquist
3 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial: Combined Combined Paul Bourcier
4 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 3 Cassidy Bigsby
8 High Desert Omnium - Overall Standings Men Category 1/2 Paul Bourcier
6 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 3 Erik Hammerquist
1 High Desert Omnium - Overall Standings: Criterium Men 3 Cassidy Bigsby
7 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Women 4/5 Vikki Bourcier
8 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 3 Erik Hammerquist
3 High Desert Omnium - Overall Standings: Time Trial Men 1/2 Paul Bourcier
3 Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Madison Killian Bailey
DNF Alpenrose Heartbreaker: Championship Points Race Senior Men Points Race Adam Angert
4 Thursday Track Category 1/2/3 Eric Sheagley
27 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
24 Mt. Tabor Series Category 3 Men Chris Thomas
22 Mt. Tabor Series Category 3 Men Shane Fletcher
7 Mt. Tabor Series Category 3 Men Keelan Ontiveros
19 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Steve Schwaeber
18 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Christian Tresser
16 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ John Mitchem
5 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Joseph Holcomb
4 Mt. Tabor Series Masters Men 40+ Michael Benno
3 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Mitchem
63 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Craig Hamilton
41 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Killian Bailey
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Creem
8 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Medlin
2 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Kyler Ervin
23 Twilight TT Series: Combined Combined Vikki Bourcier
3 Twilight TT Series Women 4/5 Vikki Bourcier
32 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
18 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
8 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
6 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
4 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Kyler Ervin
DNF Portland Short Track Series Category 2 Women U35 Lauren Ziehnert
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Michelle Mishoe
33 Hammer Velo Criterium Senior Men Steve Wright
18 Hammer Velo Criterium Senior Men Thomas Cody
16 Hammer Velo Criterium Senior Men Christian Tresser
12 Hammer Velo Criterium Senior Men Steve Schwaeber
10 Hammer Velo Criterium Senior Men Erik Hammerquist
30 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Killian Bailey
8 Hammer Velo Criterium Category 3 Men Keelan Ontiveros
1 Hammer Velo Criterium Masters Men 40+ Joseph Holcomb
13 Hammer Velo Criterium Women Category 4/5 Lauren Ziehnert
15 Hammer Velo Criterium Men Category 4/5 Kyler Ervin
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Medlin
18 Mt. Tabor Series Senior Men Eric Sheagley
DNF Mt. Tabor Series Masters Men 50+ John Mitchem
13 Twilight TT Series: Combined Combined Vikki Bourcier
1 Twilight TT Series: Combined Combined Paul Bourcier
1 Twilight TT Series Women 4/5 Vikki Bourcier
1 Twilight TT Series Masters Men 40+ Paul Bourcier
24 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Craig Hamilton
14 River City Bicycles Tuesday PIR Men Category 1/2/3 Joshua Creem
5 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Justin Ziehnert
8 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Shane Fletcher
1 PDW Omnium Masters Men Joseph Holcomb
2 PDW Omnium Women Category 4/5 Lauren Ziehnert
7 Thursday Track: May Series Standings Men 3/4 Kyler Ervin
7 Thursday Track Category 3/4 Kyler Ervin
17 River City Bicycles Tuesday PIR: May Series Standings 4/5 Men Kyler Ervin
14 River City Bicycles Tuesday PIR: May Team Standings Team
2 Twilight TT Series: May Series Standings Masters Women 40+ Vikki Bourcier
5 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Kyler Ervin
21 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Thomas Cody
19 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Creem
17 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Craig Hamilton
14 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
20 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
7 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
21 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
20 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
15 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
12 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
10 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
5 Monday PIR: May Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
17 Sister's Stampede XC Sport Women 40-49 Michelle Mishoe
14 Sister's Stampede XC Sport Women 40-49 Julia Fudge
16 Sister's Stampede XC Sport Men 40-49 Joseph Holcomb
1 Hutch's Twilight TT Eddy Championship: Combined Combined Paul Bourcier
73 Hutch's Twilight TT Eddy Championship: Combined Combined Vikki Bourcier
1 Hutch's Twilight TT Eddy Championship Eddy Team Paul Bourcier
3 Hutch's Twilight TT Eddy Championship Category 4/5 Women Vikki Bourcier
5 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Thomas Cody
34 Twilight TT Series: Combined Combined Vikki Bourcier
3 Twilight TT Series Masters Women 40+ Vikki Bourcier
69 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Creem
65 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Isaac King
47 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Keelan Ontiveros
19 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 John Mitchem
18 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
12 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
10 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
4 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
48 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
27 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
9 Monday PIR Masters Men 1/2/3 John Mitchem
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
3 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
1 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
13 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
11 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
1 Sun Forest Construction Chainbreaker Novice (Category 3) Women 40+ Michelle Mishoe
3 Sun Forest Construction Chainbreaker Junior Expert Men 14-18 Erik Hammerquist
41 Twilight TT Series: Combined Combined Vikki Bourcier
3 Twilight TT Series Masters Women 40+ Vikki Bourcier
38 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Craig Hamilton
71 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
62 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
61 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Michael Benno
18 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
15 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 John Mitchem
13 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
9 Monday PIR Special Try Bike Racing Day Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
1 Coast Hills Classic Novice (Category 3) Women 40+ Michelle Mishoe
6 BriHOP International Omnium Senior Men Joseph Holcomb
10 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 4 Erik Hammerquist
1 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 4 Cassidy Bigsby
DNF Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Joshua Creem
DNF Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Thomas Cody
22 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Scott Powell
19 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Dean Futrell
18 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Christian Tresser
16 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Scott Powell
10 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Eric Sheagley
7 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Steve Schwaeber
1 Montinore Road Race pb Team Oregon Masters Men 1/2/3 40+ Michael Benno
11 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 3 Keelan Ontiveros
15 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Kyle Medlin
5 Montinore Road Race pb Team Oregon Men 1/2 Paul Bourcier
8 BriHOP International Omnium Men 4/5 Kyler Ervin
3 BriHOP International Omnium Men Joseph Holcomb
3 River City Bicycles Tuesday PIR: April Team Standings Category 1/2/3
3 River City Bicycles Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Christian Tresser
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Craig Hamilton
4 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
11 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Paul Bourcier
7 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
6 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
3 Monday PIR: April Series Standings Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
60 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
59 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Benno
54 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Shane Fletcher
36 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Craig Hamilton
15 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Chris Thomas
6 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Paul Bourcier
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
2 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
11 Bear Springs - XC Expert (Category 1) Men 19-44 Shane Fletcher
36 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Grayson Bailey
13 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
17 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
10 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joseph Holcomb
4 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
17 Barton Park Circuit Race Men 4/5 Kyler Ervin
9 Barton Park Circuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Dean Futrell
20 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Christian Tresser
18 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Steve Schwaeber
6 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Michael Benno
2 Barton Park Circuit Race Men 1/2 Eric Sheagley
14 As The Raven Flies: Combined Combined Joseph Holcomb
3 As The Raven Flies Masters Men 40-49 Joseph Holcomb
12 River City Bicycles Tuesday PIR Category 4/5 Kyler Ervin
DNF River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Joshua Creem
30 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Grayson Bailey
1 River City Bicycles Tuesday PIR Category 1/2/3 Christian Tresser
1 Mudslinger Expert Junior Men Erik Hammerquist
6 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Pro/1/2 Paul Bourcier
14 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Dean Futrell
5 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Men 3/4/5 Cassidy Bigsby
36 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 William Zale
14 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Bruce Connelly
4 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Paul Bourcier
17 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Kyle Medlin
13 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Paul Bourcier
33 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Dean Futrell
24 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Bruce Connelly
2 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 1/2/3 Eric Sheagley
62 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Isaac King
16 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Justin Ziehnert
6 Cherry Pie Masters Men 50+ Bruce Connelly
16 Cherry Pie Masters Men 40+ Joshua Creem
13 Cherry Pie Masters Men 40+ Dean Futrell
5 Cherry Pie Masters Men 40+ Christian Tresser
2 Cherry Pie Masters Men 40+ Joseph Holcomb
18 Cherry Pie Men 3 Keelan Ontiveros
DNF Cherry Pie Men 1/2 Kyle Medlin
30 Cherry Pie Men 1/2 Steve Schwaeber
13 Cherry Pie Men 1/2 Michael Benno
3 Cherry Pie Men 1/2 Paul Bourcier
17 Cherry Pie Men 4/5 Justin Ziehnert
3 Cherry Pie Masters Women 50+ 4/5 Vikki Bourcier
22 Cherry Pie Women 4/5 Michelle Mishoe
DNF Dirty Circles 3 Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
4 Dirty Circles 2: Hot Spots Men 1/2/3 Thomas Cody
4 Dirty Circles 2: Hot Spots Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
13 Dirty Circles 2 Men 4/5 Kyler Ervin
45 Dirty Circles Men 4/5 Harry Zimba
24 Dirty Circles Men 4/5 Kyler Ervin
24 Dirty Circles Men 1/2/3 Steve Schwaeber
19 Dirty Circles Men 1/2/3 Thomas Cody
19 Dirty Circles Men 1/2/3 Keelan Ontiveros
29 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
16 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 William Zale
8 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
DNF Dirty Circles 1 Men 1/2/3 William Zale
DNF Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Joshua Creem
68 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Michael Benno
51 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Grayson Bailey
21 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Thomas Cody
17 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Steve Schwaeber
12 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Keelan Ontiveros
40 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Michael Benno
39 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Thomas Cody
35 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Steve Schwaeber
33 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Joshua Creem
8 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 William Zale
4 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Christian Tresser
23 Dirty Circles 1 Men 4/5 Harry Zimba
20 Dirty Circles 1 Men 4/5 Kyler Ervin
5 Echo Red to Red XC Category 3 Women 40+ Michelle Mishoe
6 Echo Red to Red XC Category 2 Women 40-49 Julia Fudge
12 Echo Red to Red XC Category 2 Women 19-39 Lauren Ziehnert
1 Echo Red to Red XC Category 2 Men 15-18 Justin Ziehnert
18 Echo Red to Red XC Category 1 Men 19-39 Kyle Medlin
223 Jack Frost TT: Combined Combined Kyler Ervin
3 Jack Frost TT: Combined Combined Kyle Medlin
53 Jack Frost TT: Combined Combined Joseph Holcomb
120 Jack Frost TT: Combined Combined Grayson Bailey
46 Jack Frost TT Men 4/5 Kyler Ervin
3 Jack Frost TT Men 1/2 Kyle Medlin
9 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Joseph Holcomb
2 Jack Frost TT Junior Men 15-16 Grayson Bailey