Marty's Cycles

Event Category Name
1 Krampus Kross: Series Standings Clydesdale 200+ Ron Lopez
2 Krampus Kross: Series Standings Masters Men B/C 50+ Rick Epinger
2 Krampus Kross: Series Standings Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
2 Krampus Kross: Series Standings Senior Men Category A/B Bryan Simpson
1 Krampus Kross: Series Standings Senior Men Category A/B Tom Keller
2 Krampus Kross Clydesdale 200+ Ron Lopez
1 Krampus Kross Masters Women B/C 50+ Joyce Colosimo
2 Krampus Kross Masters Men B/C 50+ Rick Epinger
6 Krampus Kross Masters Men A/B 35-49 Nathan Sheafor
1 Krampus Kross Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
2 Krampus Kross Senior Men Category A/B Bryan Simpson
1 Krampus Kross Senior Men Category A/B Tom Keller
6 Krampus Kross Fat Bike Lyn Sorensen
2 Krampus Kross Clydesdale 200+ Ron Lopez
4 Krampus Kross Masters Men B/C 50+ Rick Epinger
1 Krampus Kross Masters Men B/C 35-49 Randy Beecham
3 Krampus Kross Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
3 Krampus Kross Senior Men Category A/B Bryan Simpson
1 Krampus Kross Senior Men Category A/B Tom Keller
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park: Overall Series Standings Masters Men B/C 35-49 Steve Girard
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park: Overall Series Standings Singlespeed Doug Striley
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park: Overall Series Standings Masters Men A/B 35-49 Bryan Simpson
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park: Overall Series Standings Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Clydesdale 200+ Ron Lopez
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Women B/C 35-49 Cindi Girard
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Women B/C 35-49 AJA STONER
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men B/C 50+ Cliff McCann
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men B/C 35-49 Steve Girard
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men B/C 35-49 Randy Beecham
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Singlespeed Doug Striley
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Women A/B 35-49 Jennifer Bartloff
15 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men A/B 35-49 Eric McKee
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men A/B 35-49 Destry Stoner
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men A/B 35-49 Mike Campbell
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men A/B 35-49 Nathan Sheafor
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men A/B 35-49 Bryan Simpson
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ B Jennifer Bartloff
1 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters Women 35+ B Jennifer Bartloff
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyrd Masters Women B/C 50+ Lyn Sorensen
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyrd Masters Men B/C 35-49 Steve Girard
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyrd Masters Men B/C 35-49 Randy Beecham
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyrd Masters Men A/B 35-49 Bryan Simpson
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyrd Masters Men A/B 35-49 Nathan Sheafor
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyrd Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Clydesdale 200+ Ron Lopez
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Junior B/C U14 Adam Keller
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Women B/C 35-49 AJA STONER
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men B/C 50+ Cliff McCann
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men B/C 35-49 Steve Girard
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Singlespeed Doug Striley
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Women A/B 35-49 Jennifer Bartloff
19 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men A/B 35-49 Eric McKee
17 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men A/B 35-49 Destry Stoner
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men A/B 35-49 Mike Campbell
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men A/B 35-49 Nathan Sheafor
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men A/B 35-49 Bryan Simpson
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Red Lily Vineyard Masters Men A/B 35-49 Bear Perrin
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bear Perrin
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Nathan Sheafor
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Ron Lopez
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Bear Perrin
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Nathan Sheafor
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Ron Lopez
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Junior B/C U14 Adam Keller
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Women B/C 35-49 AJA STONER
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men B/C 50+ Cliff McCann
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men B/C 35-49 Steve Girard
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters Men B/C 35-49 Randy Beecham
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Singlespeed Doug Striley
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters A/B 35-49 Destry Stoner
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Masters A/B 35-49 Bryan Simpson
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Tom Pearce Park Senior Men Category A/B Tom Keller
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Singlespeed Doug Striley
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Masters Women A/B 35-49 Jennifer Bartloff
11 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Masters A/B 35-49 Eric McKee
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Masters A/B 35-49 Ron Lopez
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Masters A/B 35-49 Bryan Simpson
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Masters A/B 35-49 Bear Perrin
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Greenhorn Park Senior Men Category A/B Tom Keller
5 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bear Perrin
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Nathan Sheafor
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Bear Perrin
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Nathan Sheafor
3 Oregon Coast Gravel Epic Women 50-59 Lyn Sorensen
14 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Doug Striley
13 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Bryan Simpson
8 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Tom Keller
5 Oregon Coast Gravel Epic Men 40-49 Joe Chaves
3 BrewHaus Cross: Series Standings Clydesdale 200+ David Linthorst
7 BrewHaus Cross: Series Standings B/C Men 50+ Cliff McCann
3 BrewHaus Cross: Series Standings B/C Women 35/49 Jennifer Bartloff
9 BrewHaus Cross: Series Standings B/C Men 35/49 Eric McKee
7 BrewHaus Cross: Series Standings B/C Men 35/49 Roger Wimberly
2 BrewHaus Cross: Series Standings B/C Women 19/34 Emily Gracey
2 BrewHaus Cross: Series Standings Singlespeed Doug Striley
2 BrewHaus Cross: Series Standings Masters Men 50+ A/B Nathan Sheafor
22 BrewHaus Cross: Series Standings Masters Men 35/49 A/B Ron Lopez
20 BrewHaus Cross: Series Standings Masters Men 35/49 A/B Erik Peterson
3 BrewHaus Cross: Series Standings Masters Men 35/49 A/B Bear Perrin
7 BrewHaus Cross: Series Standings Senior Men A/B Bryan Simpson
6 BrewHaus Cross: Series Standings Senior Men A/B Ryan Gracey
2 BrewHaus Cross: Series Standings Senior Men A/B Matt Dooley
1 BrewHaus Cross: Series Standings Senior Men A/B Tom Keller
3 BrewHaus Cross Clydesdale 200+ David Linthorst
1 BrewHaus Cross Women B/C 35-49 Jennifer Bartloff
5 BrewHaus Cross Masters Men B/C 50+ Cliff McCann
10 BrewHaus Cross Masters Men B/C 35-49 Rick Van Rheenan
1 BrewHaus Cross Singlespeed Doug Striley
3 BrewHaus Cross Masters A/B 50+ Nathan Sheafor
18 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Eric McKee
17 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Eric Petersen
5 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Bear Perrin
DNF BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Ryan Gracey
5 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Bryan Simpson
3 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Matt Dooley
1 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Tom Keller
1 KFCX Moore Cowbell Singlespeed Doug Striley
2 KFCX Moore Cowbell Category B/C - Women AJA STONER
1 KFCX Moore Cowbell Category B/C - Men 35+ Eric McKee
16 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Destry Stoner
5 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Doug Striley
2 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Nathan Sheafor
DNS BrewHaus Cross: Overall Results B/C Race David Linthorst
41 BrewHaus Cross: Overall Results B/C Race Rikki Perrin
31 BrewHaus Cross: Overall Results B/C Race Emily Gracey
12 BrewHaus Cross: Overall Results B/C Race Eric McKee
9 BrewHaus Cross: Overall Results B/C Race Jennifer Bartloff
2 BrewHaus Cross: Overall Results B/C Race Roger Wimberly
26 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Jason Peters
24 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Brian Bowles
22 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Doug Striley
16 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Nathan Sheafer
9 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Bryan Simpson
7 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Ryan Gracey
6 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Matt Dooley
5 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Tom Keller
4 BrewHaus Cross: Overall Results A/B Race Bear Perrin
DNS BrewHaus Cross Clydesdale 200+ David Linthorst
5 BrewHaus Cross Women B/C 35-49 Rikki Perrin
1 BrewHaus Cross Women B/C 35-49 Jennifer Bartloff
7 BrewHaus Cross Masters Men B/C 35-49 Eric McKee
2 BrewHaus Cross Masters Men B/C 35-49 Roger Wimberly
2 BrewHaus Cross Senior Women B/C 19-34 Emily Gracey
3 BrewHaus Cross Singlespeed Doug Striley
2 BrewHaus Cross Masters A/B 50+ Nathan Sheafer
13 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Jason Peters
11 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Brian Bowles
2 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Bear Perrin
5 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Bryan Simpson
4 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Ryan Gracey
3 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Matt Dooley
2 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Tom Keller
1 KFCX Moore Cowbell Singlespeed Doug Striley
1 KFCX Moore Cowbell Category B/C - Women 35+ Jennifer Bartloff
3 KFCX Moore Cowbell Category B/C - Women Emily Gracey
2 KFCX Moore Cowbell Category B/C - Women AJA STONER
1 KFCX Moore Cowbell Category B/C - Men 35+ Eric McKee
21 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Destry Stoner
6 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Tom Keller
3 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Nathan Sheafor
1 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men 35+ Bear Perrin
1 KFCX Moore Cowbell Category A/B - Men Ryan Gracey
4 BrewHaus Cross Clydesdale 200+ David Linthorst
5 BrewHaus Cross Masters Men B/C 50+ Cliff McCann
3 BrewHaus Cross Masters Men B/C 35-49 Roger Wimberly
2 BrewHaus Cross Singlespeed Doug Striley
2 BrewHaus Cross Masters A/B 50+ Nathan Sheafer
15 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Eric Petersen
14 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Bear Perrin
2 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Matt Dooley
1 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Tom Keller
3 BrewHaus Cross Clydesdale 200+ David Linthorst
1 BrewHaus Cross Women B/C 35-49 Jennifer Bartloff
5 BrewHaus Cross Masters Men B/C 50+ Cliff McCann
10 BrewHaus Cross Masters Men B/C 35-49 Rick Van Rheenan
1 BrewHaus Cross Singlespeed Doug Striley
3 BrewHaus Cross Masters A/B 50+ Nathan Sheafer
18 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Eric McKee
17 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Eric Petersen
5 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Bear Perrin
DNF BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Ryan Gracey
5 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Bryan Simpson
3 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Matt Dooley
1 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Tom Keller
5 BrewHaus Cross Clydesdale 200+ Dave Patterson
2 BrewHaus Cross Senior Women B/C Emily Gracey
1 BrewHaus Cross Women B/C 35-49 Jennifer Bartloff
3 BrewHaus Cross Masters Men B/C 35-49 Eric McKee
1 BrewHaus Cross Singlespeed Doug Striley
1 BrewHaus Cross Masters A/B 50+ Nathan Sheafer
13 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Ron Lopez
1 BrewHaus Cross Masters A/B 35-49 Bear Perrin
10 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Bryan Simpson
4 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Ryan Gracey
3 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Matt Dooley
1 BrewHaus Cross Senior Men Category A/B Tom Keller
2 Champion Thursday Races: August Series Standings Category C/Juniors Ana Keller
1 Champion Thursday Races: August Series Standings Category C/Juniors Adam Keller
19 Champion Thursday Races: August Series Standings Category A Doug Striley
16 Champion Thursday Races: August Series Standings Category A Bear Perrin
9 Champion Thursday Races: August Series Standings Category A Nathan Scheafor
7 Champion Thursday Races: August Series Standings Category A Tom Keller
2 Champion Thursday Races: August Series Standings Category A Joe Chaves
27 Champion Thursday Races Time Trial Adam Keller
14 Champion Thursday Races Time Trial Tom Keller
7 Champion Thursday Races Time Trial Nathan Scheafor
2 Champion Thursday Races Time Trial Joe Chaves
DNS Eugene Celebration Masters Men 40+ Tom Keller
9 Eugene Celebration Masters Men 40+ Tom Keller
9 Eugene Celebration: GC after stage 1 Masters Men 40+ Tom Keller
59 Eugene Celebration: Combined Combined Tom Keller
8 Eugene Celebration Masters Men 40+ Tom Keller
14 Willamette Gran Fondo Men 40-49 Tom Keller
11 Willamette Gran Fondo Men 40-49 Bryan Simpson
3 Champion Thursday Races: July Series Standings Category C/Juniors Ana Keller
2 Champion Thursday Races: July Series Standings Category C/Juniors Adam Keller
7 Champion Thursday Races: July Series Standings Category B Destry Stoner
20 Champion Thursday Races: July Series Standings Category A Tom Keller
20 Champion Thursday Races: July Series Standings Category A Doug Striley
20 Champion Thursday Races: July Series Standings Category A Bear Perrin
8 Champion Thursday Races: July Series Standings Category A Joe Chaves
4 Champion Thursday Races: July Series Standings Category A Nathan Scheafor
DNF Champion Thursday Races Category A Doug Striley
DNF Champion Thursday Races Category A Matt Kline
17 Champion Thursday Races Category A Bear Perrin
12 Champion Thursday Races Category A Joe Chaves
4 Champion Thursday Races Category A Nathan Scheafor
2 Champion Thursday Races Category C/Juniors Ana Keller
1 Champion Thursday Races Category C/Juniors Adam Keller
20 Champion Thursday Races Category A Destry Stoner
15 Champion Thursday Races Category A Doug Striley
12 Champion Thursday Races Category A Tom Keller
7 Champion Thursday Races Category A Matt Kline
6 Champion Thursday Races Category A Joe Chaves
4 Champion Thursday Races Category A Nathan Sheafor
4 Champion Thursday Races Category C Ana Keller
2 Champion Thursday Races Category C Adam Keller
3 Champion Thursday Races Category B Destry Stoner
DNF Champion Thursday Races Category A Erik Peterson
DNF Champion Thursday Races Category A Bear Perrin
23 Champion Thursday Races Category A Nathan Sheafor
12 Champion Thursday Races Category A Doug Striley
11 Champion Thursday Races Category A Joe Chaves
8 Champion Thursday Races Category A Tom Keller
5 Champion Thursday Races Category A Matt Kline
8 ROTJ (Return on the Jedi) Sport (Category 2) Men 50-59 Cliff McCann
2 ROTJ (Return on the Jedi) Expert (Category 1) Men Joe Chaves
10 Oregon Gran Fondo Women 50-59 Lyn Sorensen
1 Oregon Gran Fondo Men 50-59 Matt Kline
28 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Doug Striley
17 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Tom Keller
13 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Bryan Simpson
7 Oregon Gran Fondo Men 40-49 Joe Chaves
DNS Sister's Stampede XC Sport Men 40-49 Roger Wimberly
19 Bend Don't Brake Masters Men 40+ Joe Chaves
5 Bend Don't Brake Men Category 3 Matt Kline
21 Sun Forest Construction Chainbreaker Expert (Category 1) Men 19-44 Roger Wimberly
11 Coast Hills Classic Sport Men 50-59 Terrell Richards
11 Coast Hills Classic Expert Men 19-44 Tom Keller
10 Mudslinger Expert Men 19-44 Tom Keller
16 King's Valley Road Race presented by Hop Valley Brewing Co. Masters Men 40+ Bryan Simpson
2 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Tom Keller
1 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Bryan Simpson
13 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Tom Keller
4 Gorge Roubaix Masters Men 40+ 4/5 Bryan Simpson
12 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Doug Striley
10 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Joe Chaves
19 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Tom Keller
6 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Jason Peters
4 Southern Oregon Time Trial Series: Series Standings Men 4/5 Doug Striley
1 Southern Oregon Time Trial Series: Series Standings Men 1/2/3 Joe Chaves
4 Southern Oregon Time Trial Series Men 4/5 Doug Striley
1 Southern Oregon Time Trial Series Men 1/2/3 Joe Chaves
8 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Tom Keller
3 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Jason Peters
12 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Bryan Simpson
18 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Doug Striley
15 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Joe Chaves
7 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Nathan Sheafor
22 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Tom Keller
8 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Jason Peters
1 Southern Oregon Time Trial Series Merckx Bryan Simpson
4 Southern Oregon Time Trial Series Men 4/5 Doug Striley
2 Southern Oregon Time Trial Series Men 1/2/3 Joe Chaves
2 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 50+ Nathan Sheafor
10 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Tom Keller
4 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Jason Peters
19 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined M Hammond/B Perrin/J Peters/C Honsinger Marty's
5 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined M Kline/N Sheafor/J Chaves/D Striley Marty's
17 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Doug Striley
16 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Joe Chaves
9 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Matt Kline
18 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Nathan Sheafor
48 Southern Oregon Time Trial Series: Combined Combined Bear Perrin
5 Southern Oregon Time Trial Series Team M Hammond/B Perrin/J Peters/C Honsinger Marty's
3 Southern Oregon Time Trial Series Team M Kline/N Sheafor/J Chaves/D Striley Marty's
3 Southern Oregon Time Trial Series Men 4/5 Doug Striley
2 Southern Oregon Time Trial Series Men 1/2/3 Joe Chaves
1 Southern Oregon Time Trial Series Men 1/2/3 Matt Kline
4 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 50+ Nathan Sheafor
DNF Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Jason Peters
10 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 40+ Bear Perrin
5 New Year's Revolution Cross Masters Men B/C 50-64 Cliff McCann
DNF New Year's Revolution Cross Masters Men B/C 35+ David Linthorst
DNF New Year's Revolution Cross Masters Men B/C 35+ Steve Girard
1 New Year's Revolution Cross Junior Men U18 Category A/B Peyton Logue
2 New Year's Revolution Cross Singlespeed Doug Striley
DNF New Year's Revolution Cross Masters Men A/B 50+ Matt Kline
3 New Year's Revolution Cross Masters Men A/B 50+ Marty Hammond
2 New Year's Revolution Cross Masters Men A/B 50+ Nathan Sheafer
DNF New Year's Revolution Cross Masters A/B 35+ Destry Stoner
6 New Year's Revolution Cross Masters A/B 35+ Bear Perrin
3 New Year's Revolution Cross Masters A/B 35+ Bryan Simpson
1 New Year's Revolution Cross Masters A/B 35+ Tom Keller