Team Finger

Event Category Name
184 Cross Crusade: Portland International Raceway Masters 35+ C Bob Camillucci
31 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed brad urban
DNF Ninkrossi CX Masters 35+ C Bob Camillucci
202 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Bob Camalucci
50 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed brad urban
DNF Battle at Barlow Singlespeed brad urban
6 Hood River Double Cross Singlespeed brad urban
37 Hood River Double Cross Masters 35+ C Bob Camillucci
5 Hood River Double Cross Singlespeed brad urban
6 Pain+Suffer'n CX Singlespeed brad urban
5 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men 40+ Tim Bergemann
19 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men (19-39) Mike Neibur
3 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Category 1 Men 40+ Andrew Deenik
8 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 2 Junior Men (13-18) Sage Deenik
19 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 2 Men (19-39) Sam Brownhill
3 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 2 Men (19-39) David Carr
20 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men 40+ Mark Robinson
15 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men 40+ Tim Bergemann
5 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Category 2 Men (19-39) David Carr
3 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D: Final Series Totals Category 1 Men 40+ Andrew Deenik
10 Oregon Super D Series: Sandy Ridge Super D Category 1 Men 40+ Tim Bergeman
7 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Category 1 Men 40+ Tim Bergemann
17 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Olivier Bock
4 Oregon Super D Series: Oakridge Super D Category 2 Men (19-39) David Carr
17 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
6 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
4 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
15 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
5 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
12 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
14 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
6 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
4 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
14 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
3 Portland MTB Short Track Series Category 3 Men 10-14 Cole Robinson
12 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
21 Portland MTB Short Track Series Category 2 Men 45+ Mark Robinson
DNS Elkhorn Classic Stage Race-Dooley Mountain Road Race Masters Men 1/2/3 jim pennington
244 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT: Combined Combined jim pennington
42 Elkhorn Classic Stage Race-Gold Rush Crit Masters Men 1/2/3 jim pennington
39 Elkhorn Classic Stage Race-Pleasant Valley ITT Masters Men 1/2/3 jim pennington
21 Elkhorn Classic Stage Race-Oregon Trail Road Race Men - Masters 40+ Category 1/2/3 jim pennington
38 Ashland Mountain Challenge Category 1 Men (30-39) Nick Hardin
2 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men 40+ Andrew Deenik
25 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 2 Men (19-39) Ron Bigeote
11 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 2 Men (19-39) David Carr
8 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 2 Men (19-39) Sam Brownhill
11 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men 40+ Mark Robinson
6 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men 40+ Tim Bergemann
4 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 2 Junior Men (13-18) Sage Deenik
DNS Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men (19-39) Nick Hardin
12 Oregon Super D Series: Hood River Super D Category 1 Men (19-39) Mike Neibur
10 Bear Springs XC Category 2 Women 35+ Elizabeth Buceta
9 Bear Springs XC Category 2 Women 35+ Lori Middleton
14 Bear Springs XC Category 2 45-54 Bob Camillucci
29 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Sam Brownhill
28 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Nick Hanpoin
21 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Mike Niebuhr
17 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Michael Buck
15 Bear Springs XC Category 1 Men 35-44 Andy Olsin