Team Finger

Event Category Name
37 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
14 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Beginner Women Jill Peterson
13 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
36 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
13 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
32 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
32 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
13 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
26 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
10 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
24 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
7 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
21 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
4 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
40 Battle at Barlow Category C Bryan McGreeny
14 Hood River Double Cross Masters 50+ Steve Peterson
3 Hood River Double Cross Masters Women 35+ B Jill Peterson
1 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Beginner Women Jill Peterson
14 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Masters 50+ Steve Peterson
DNF GPMC: Hood River Double Cross Category B Nick Hardin
1 GPMC: Hood River Double Cross Beginner Women Jill Peterson
9 GPMC: Hood River Double Cross Masters 50+ Steve Peterson
18 Oregon Super D Sandy Ridge Category 3 Men (Open) Bob Camillucci
2 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women 35+ Jennifer Johnson
9 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women 35+ Lori Middleton
1 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women 35+ ingrid Larouche
7 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men 40+ Tim Bergeman
6 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) David Carr
DNS Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) Jonas Welch
1 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men 40+ Dave Hutton
6 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Andy Olsson
7 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Nick Hardin
23 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Boone Tompkins
14 Oregon Super D Sandy Ridge Pro Men (Open) Olivier Bock
5 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men 40+ Tim Bergemann
32 Oregon Super D Sandy Ridge Pro Men (Open) Olivier Bock
14 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Pro Men (Open) Olivier Bock
23 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1 Men (19-39) Boone Tompkins
7 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1 Men (19-39) Nick Hardin
6 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1 Men (19-39) Andy Olsson
1 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1 Men 40+ Dave Hutton
6 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 2 Men (19-39) David Carr
7 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 2 Men 40+ Tim Bergeman
18 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 3 Men (Open) Bob Camillucci
9 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1/Category 2 Women 35+ Lori Middleton
2 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1/Category 2 Women 35+ Jennifer Johnson
1 Oregon Super D Sandy Ridge-Split Times Category 1/Category 2 Women 35+ ingrid Larouche
13 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Boone Tompkins
20 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Nick Hardin
29 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Leland Gilmore
1 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men 40+ Dave Hutton
4 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men (19-39) David Carr
2 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Men 40+ Mike Wanner
4 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1 Men (19-39) Andy Olsson
41 Oregon Super D Sandy Ridge Category 3 Men (Open) Bob Camillucci
9 Oregon Super D Sandy Ridge Category 2 Junior Men (13-18) sage deenik
1 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women 35+ ingrid Larouche
2 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women 35+ Jennifer Johnson
17 Oregon Super D Sandy Ridge Category 1/Category 2 Women 35+ Lori Middleton
8 Oregon Super D Sandy Ridge-Chainless Category 2 Men (Sport) Jones Welch
4 Oregon Super D Sandy Ridge-Chainless Category 2 Men (Sport) David Carr
6 Alsea Falls Switchback/OBRA MTB XC Champs Pro Men Olivier Bock
7 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 2 Junior Men (13-18) sage deenik
7 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 2 Men 40+ Tim Bergemann
3 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 2 Men 40+ Mike Wanner
4 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 2 Men (19-39) David Carr
1 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 2 Men (19-39) Tao Berman
3 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 1 Men 40+ Andrew Deenik
25 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 1 Men (19-39) Leland Gilmore
4 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 1 Men (19-39) Forrest Hubler
3 Oregon Super D Oakridge: Series totals after Oakridge Category 1/Category 2 Women 35+ ingrid Larouche
1 Oregon Super D Oakridge Category 1/Category 2 Women 35+ ingrid Larouche
2 Oregon Super D Oakridge Category 1 Men 19-39 Luke Mason
1 Oregon Super D Oakridge Category 2 Men 19-39 Tao Berman
DNS Oregon Super D Oakridge Category 1 Men 40+ Thomas chapple
3 Oregon Super D Oakridge Category 1 Men 40+ Dave Hutton
14 Oregon Super D Oakridge Category 1 Men 19-39 Leland Gilmore
10 Oregon Super D Oakridge Category 1 Men 19-39 Boone Tompkins
3 Oregon Super D Oakridge Category 2 Men 40+ Mike Wanner
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 45+ Men Jim Pennington
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 45+ Men Jim Pennington
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 45+ Men Jim Pennington
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 45+ Men Jim Pennington
51 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 45+ Men Jim Pennington
51 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 45+ Men Jim Pennington
5 Oregon Super D Bend Category 1 Men 19-39 Forrest Hubler
17 Oregon Super D Bend-Series Points Category 2 Men 40+ Tim Bergemann
3 Oregon Super D Bend-Series Points Category 2 Men (19-39) David Carr
3 Oregon Super D Bend-Series Points Category 1 Men 40+ Andrew Deenik
13 Oregon Super D Bend-Series Points Category 1 Men (19-39) Andrew Olson
6 Oregon Super D Bend Category 2 Men 19-39 David Carr
3 Oregon Super D Bend Category 2 Junior Men 13-18 sage deenik
3 Oregon Super D Bend Category 1 Men 40+ Andrew Deenik
DNF Oregon Super D Bend Category 1 Men 19-39 Andy Olsson
22 Oregon Super D Bend Category 1 Men 19-39 Drew Cone
7 Oregon Super D Bend-Series Points Category 2 Junior Men (13-18) sage deenik
36 Ashland Mt Challenge MTB: Ashland Mt Challenge-Super D Category 1 Men 19-39 Nick Hardin
DNS Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Masters 35+/45+ Jim Pennington
7 Oregon Super D Hood River Category 1 Men (19-39) Andrew Olson
7 Oregon Super D Hood River: Series Points Category 1 Men (19-39) Andrew Olson
10 Oregon Super D Hood River Category 2 Men 40+ Tim Bergemann
10 Oregon Super D Hood River: Series Points Category 2 Men 40+ Tim Bergemann
2 Oregon Super D Hood River Dual Slalom Open Men Nick Hardin
8 Bear Springs XC Category 1 45+ Men mark robinson
1 Bike Fest Super D Category 2 Junior Men sage deenik
2 Bike Fest Super D Category 1 Masters Men 40+ Andrew Deenik
14 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 45+ mark robinson