Therapeutic Associates Racing p/b Pacific Office

Event Category Name
10 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Junior Men 17-18 Age Graded Eamon Haverty
29 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3/4/5 Junior Men Eamon Haverty
1 Cyclocross Crusade: Rainier High School Junior Men 17-18 Eamon Haverty
7 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3/4/5 Junior Men Eamon Haverty
3 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 17-18 Eamon Haverty
15 Cyclocross Crusade: Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Men Eamon Haverty
1 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 17-18 Eamon Haverty
11 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Eamon Haverty
6 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 17-18 Eamon Haverty
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Men Eamon Haverty
2 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Men 17-18 Eamon Haverty
13 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Junior Men 3/4/5 Eamon Haverty
1 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 17-18 Eamon Haverty
9 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Junior Men 3/4/5 Eamon Haverty
2 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 17-18 Eamon Haverty
15 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Junior Men 3/4/5 Eamon Haverty
12 The Red Line Criterium Masters Men 40+ Duncan Oliphant
14 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
9 Bend Criterium Series: Overall Series Points Men 3 Brent Poole
4 Bend Criterium Series Men 3 Brent Poole
3 Bend Criterium Series Men 3 Paul Hynes
8 Bend Criterium Series Men 3/4/5 Brent Poole
9 Monday Night PIR Road Circuit Race Men 1/2/3 30+ Dan Litwora
18 OBRA Omnium Championships: Silverton Road Race Masters Men 40+ Duncan Oliphant
9 Hammer Velo Crit Senior Men Duncan Oliphant
16 Tuesday Night PIR Category 1/2/3
9 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
5 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
15 Cascade Cycling Classic: Circuit Race: Cascade Cycling Classic: Overall GC Masters Men Category 1/2/3 40+ Greg Steele
13 Cascade Cycling Classic: Circuit Race Masters Men Category 1/2/3 40+ Greg Steele
17 Cascade Cycling Classic: Criterium : Cascade Cycling Classic: TT Masters Men Category 1/2/3 40+ Greg Steele
13 Cascade Cycling Classic: Criterium Masters Men Category 1/2/3 40+ Greg Steele
16 Cascade Cycling Classic Masters Men Category 1/2/3 40+ Greg Steele
1 #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes: #NoLimits Skyliners Series TT - Overall Series Results Women 1/2 Kristi Cutter
1 #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes: #NoLimits Skyliners Series TT - Overall Series Results Overall Women Kristi Cutter
4 #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes: #NoLimits Skyliners Series TT - Overall Series Results Overall Combined Kristi Cutter
7 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Dan Litwora
20 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Matthew Studer
6 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Dan Litwora
26 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Casey Ehrman
8 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Dan Litwora
34 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
25 Monday Night PIR Men 4/5 30+ Casey Ehrman
17 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Matthew Studer
9 Oregon Coast Gravel Epic Men 25-34 Steve Rudzinski
2 #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Women 1/2 Kristi Cutter
2 #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Women Overall Kristi Cutter
7 #NoLimits Skyliners Series TT - Presented by Copperline Homes Overall Combined Kristi Cutter
6 Monday Night PIR Men 1/2/3 30+ Duncan Oliphant
16 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Dan Litwora
12 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 30+ Duncan Oliphant
1 Yamhill Gravel Fondo Medio - Sportif Men Andrew Nemecek
8 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 40-49 Dan Litwora
7 Monday Night PIR Masters Men 1/2/3 30+ Dan Litwora
4 Kings Valley Road Race Masters 40-49 3/4/5 Dan Litwora
3 Kings Valley Road Race Men Category 3 Cristian Fuentes
33 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Erik Voldengen
3 Gorge Gravel Grinder Medium Grinder - Men Robert Tornai
6 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 Dan Litwora
29 Dirty Circles Men 1/2 Matthew Studer
36 Dirty Circles Men 1/2/3 Combined Matthew Studer
255 Jack Frost TT: Combined Combined Anna Saltzberg
3 Jack Frost TT Junior Women 15-16 Anna Saltzberg