Team Wooly Mammoth

Event Category Name
13 Corvallis Cross Classic Singlespeed Men Jeremy Dunn
13 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Clint Culpepper
51 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Simon Robins
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Clint Culpepper
30 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Clint Culpepper
48 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Simon Robins
35 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Colé Lalomia
9 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Clint Culpepper
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Colé Lalomia
20 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Clint Culpepper
51 Cross Crusade: Alpenrose Category A Colé Lalomia
13 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Clint Culpepper
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men A Colé Lalomia
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Colé Lalomia
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Colé Lalomia
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Colé Lalomia
15 Battle at Barlow Masters 35+ B Simon Robins
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B patrick newell
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Colé Lalomia
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Simon Robins
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Colé Lalomia
15 GPRT: Zaaldercross Category A Jeremy Dunn
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Colé Lalomia
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Colé Lalomia
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Colé Lalomia
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Colé Lalomia
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Simon Robins
14 GPRT: Het Meer Category A Jeremy Dunn
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Colé Lalomia
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 patrick newell
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Simon Robins
22 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Dunn
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Colé Lalomia
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Simon Robins
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 patrick newell
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Simon Robins
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matthew Moore
1 PDW Omnium Men 4/5 Colé Lalomia
2 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Colé Lalomia
DNF OBRA Criterium Championships Senior Men Clint Culpepper
25 OBRA Criterium Championships Senior Men Colé Lalomia
DNF Pringle Creek Criterium Men Category 1/2 Clint Culpepper
18 Mt. Tabor Series Senior Men Colé Lalomia
5 St. Honoré Criterium Men 1/2/3 Clint Culpepper
11 St. Honoré Criterium Men 1/2/3 patrick newell
10 St. Honoré Criterium Men 1/2/3 Colé Lalomia
18 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Dunn
11 Mt. Tabor Series Senior Men Colé Lalomia
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 patrick newell
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 patrick newell
12 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Jeremy Dunn
17 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Clint Culpepper
6 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Colé Lalomia
14 Mt. Tabor Series Senior Men Colé Lalomia
4 OBRA Sprint & Keirin Championships Category 4/5 Sprints Colé Lalomia
18 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Dunn
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Simon Robins
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Dunn
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 patrick newell
26 Hammer Velo Criterium Senior Men Colé Lalomia
21 Hammer Velo Criterium Senior Men Clint Culpepper
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Simon Robins
63 Tuesday PIR Category 1/2/3 Simon Robins
52 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Dunn
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Dunn