HUP United

Event Category Name
20 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Maxwell Kullwasi
13 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Jeff Bannink
22 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Dave REED
DNS Portland Cup (USGP) Singlespeed Christopher MILLIMAN
40 Portland Cup (USGP) Singlespeed Andrew YEE
27 Portland Cup (USGP) Singlespeed Bernard Georges
15 Portland Cup (USGP) Singlespeed Slate Olson
13 Portland Cup (USGP) Singlespeed Zachary Daab
10 Portland Cup (USGP) Singlespeed Adrian Olmstead
DNS Portland Cup (USGP) Category B Dan Roth
DNF Portland Cup (USGP) Category B Jason Bosch
15 Portland Cup (USGP) Beginner/Category C sean vali
69 Portland Cup (USGP) Elite Masters Slate Olson
64 Portland Cup (USGP) Elite Masters Jeff Bannink
55 Portland Cup (USGP) Elite Masters Maxwell Kullwasi
16 Portland Cup (USGP) Elite Masters Christopher MILLIMAN
50 Portland Cup (USGP) Elite Men Zachary Daab
27 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Dave REED
DNS Portland Cup (USGP) Singlespeed Slate Olson
32 Portland Cup (USGP) Singlespeed Max Milverstedt
28 Portland Cup (USGP) Singlespeed Andrew YEE
23 Portland Cup (USGP) Singlespeed Zachary Daab
20 Portland Cup (USGP) Singlespeed Bernard Georges
12 Portland Cup (USGP) Singlespeed Adrian Olmstead
79 Portland Cup (USGP) Men B Dan Roth
21 Portland Cup (USGP) Beginner/C sean vali
23 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Max Milverstedt
18 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Slate Olson
10 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Jeff Bannink
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Category B Dan Roth
7 Kruger's Crossing Cyclocross Masters 35+ C sean vali
3 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Jeff Bannink
10 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Adrian Olmstead
9 Cross Crusade #8/OBRA Championships Singlespeed Slate Olson
57 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B sean vali
60 SSCXWC Singlespeed Men Slate Olson
43 SSCXWC Singlespeed Men Jeff Bannink
39 Cross Crusade #7 Category A Slate Olson
18 Cross Crusade #7 Category A Jeff Bannink
21 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Andrew Reed
59 Cross Crusade #7 Masters 35+ B sean vali
52 SSCXWC Qualifier TT Singlespeed Men Slate Olson
38 SSCXWC Qualifier TT Singlespeed Men Jeff Bannink
16 Cross Crusade #6 Category A Jeff Bannink
19 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Andrew Reed
DNF Cross Crusade #6 Category B Dan Roth
15 Cross Crusade #6 Category B Max Milverstedt
71 Cross Crusade #5 Singlespeed Adrian Olmstead
63 Cross Crusade #5 Singlespeed Slate Olson
61 Cross Crusade #5 Category B Zachary Daab
60 Cross Crusade #5 Category B Max Milverstedt
59 Cross Crusade #5 Category B Dan Roth
40 Cross Crusade #4 Category A Jeff Bannink
19 Cross Crusade #4 Singlespeed Slate Olson
18 Cross Crusade #4 Singlespeed Adrian Olmstead
60 Cross Crusade #4 Category B Dan Roth
18 Cross Crusade #4 Category B Max Milverstedt
17 Cross Crusade #4 Clydesdale Dave Roth
28 Cross Crusade #3 Masters 35+ A Andrew Reed
52 Cross Crusade #3 Category A Slate Olson
43 Cross Crusade #3 Category A Zachary Daab
DNF Cross Crusade #3 Category B Jason Clarke
80 Cross Crusade #3 Category B Dan Roth
50 Cross Crusade #3 Category B Max Milverstedt
4 Cross Crusade #2 Category B Max Milverstedt
DNF Cross Crusade #2 Singlespeed Bernard Georges
22 Cross Crusade #2 Singlespeed Slate Olson
3 Cross Crusade #2 Category C Jonathan Puskas
52 Cross Crusade #2 Category A Jeff Bannink
48 Cross Crusade #2 Category A Zachary Daab
18 Cross Crusade #2 Masters 35+ A Maxwell Kullwasi
28 Cross Crusade #1 Category A Jeff Bannink
31 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Andrew Reed
12 Cross Crusade #1 Singlespeed Slate Olson
7 Cross Crusade #1 Singlespeed Adrian Olmstead
9 Battle at Barlow Singlespeed Slate Olson
7 Battle at Barlow Singlespeed Adrian Olmstead
20 Battle at Barlow Category A Jeff Bannink
19 Battle at Barlow Masters 35+ A Andrew Reed
DNF Veloshop Rickreall Rampage Masters 35+ B Jason Bosch
29 Hood River Double Cross #2 Senior Men A Slate Olson
6 Hood River Double Cross #2 Singlespeed Adrian Olmstead
29 Hood River Double Cross #2 Men B Dan Roth
3 Hood River Double Cross #2 Men B Max Milverstedt
DNF Kruger's Kermesse Farm Crit Masters A 35 Andrew Reed
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Max Milverstedt
1 Pain on the Peak Masters Men A Jeff Bannink
42 Cirque du Cycling Criterium Category 3/4 Dan Roth
DNS Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Adrian Olmstead
23 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men Adrian Olmstead
43 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Adrian Olmstead
32 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Adrian Olmstead
8 Eugene Roubaix Category 3 Adrian Olmstead
13 Kings Valley Road Race Category 4/5 Slate Olson
3 Kings Valley Road Race Category 3 Adrian Olmstead
23 Banana Belt Road Race Series Category 3 Adrian Olmstead
5 Cherry Pie RR Men 3 Adrian Olmstead