Bicycle Centers/Collision One

Event Category Name
DNS Portland Cup (USGP) Category B Tim Woods
DNS Portland Cup (USGP) Category B Anthony Rutter
21 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Cosmic Miller
35 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Bruce ROBERTS
23 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Todd MorseTucker
43 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Men Nathan Bannerman
DNS Portland Cup (USGP) Masters 45+ Todd Anderson
9 Portland Cup (USGP) Beginner/Category C Leldon KING
27 Portland Cup (USGP) Junior Men 10-16 Benjamin King
64 Portland Cup (USGP) Men B sean wittmer
24 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Bruce ROBERTS
26 Portland Cup (USGP) Men B Tim Woods
57 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Cosmic Miller
10 Portland Cup (USGP) Beginner/C Leldon KING
DNS Portland Cup (USGP) Masters 45+ Todd Anderson
23 Portland Cup (USGP) Elite Men Nathan Bannerman
54 Portland Cup (USGP) Elite Masters TUCKER MORSE
79 Portland Cup (USGP) Elite Masters Steve Jensen
14 Portland Cup (USGP) Men B aaron mickels
47 Portland Cup (USGP) Men B Anthony Rutter
DNS Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Justin Bannerman
26 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Justin Bannerman
372 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Justin Bannerman
29 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 45+ Justin Bannerman
23 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 45+ Justin Bannerman
14 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M40 1/2/3 Randall Marrs
28 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 3 Mike Barringer
51 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 3 Nick Solheim
12 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M40 1/2/3 Randall Marrs
47 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 3 Nick Solheim
45 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 3 Mike Barringer
167 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Nick Solheim
143 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Mike Barringer
187 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Randall Marrs
9 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M40 1/2/3 Randall Marrs
28 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M40 1/2/3 Randall Marrs
26 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 3 Mike Barringer
37 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 3 Nick Solheim
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M40 1/2/3 Randall Marrs
58 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 3 Mike Barringer
46 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 3 Nick Solheim
11 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jill Martinez
84 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jill Martinez
2 Estacada Time Trial Category 5 Men Jill Martinez
2 Estacada Time Trial Women Category 4 Jill Martinez
3 Estacada Time Trial Category 5 Men Jill Martinez
60 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jill Martinez
17 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jill Martinez
3 Estacada Time Trial Women Category 4 Jill Martinez
16 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jill Martinez
101 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Robertson
1 Estacada Time Trial Category 5 Men Jill Martinez
9 Estacada Time Trial Category 5 Men Jeff Robertson
11 Willamette: Final General Classification Category 3 Men Jason Wilsey
7 Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Jason Wilsey
18 Willamette: General Classification Category 3 Men Jason Wilsey
15 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Jason Wilsey
18 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Jason Wilsey