Cascade Foot Clinic

Event Category Name
112 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Emma Su
112 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Emma Su
1 OBRA Hillclimb Championships Junior Women U12 Emma Su
3 OBRA Criterium Championships Junior 10-12 Emma Su
2 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time: Combined Combined Andy Su
8 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time: Combined Combined Emma Su
79 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
2 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Combined Andy Su
8 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Combined Emma Su
79 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
14 OBRA Time Trial Championships Masters Men 50-54 Ambrose Su
2 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time Combined Andy Su
8 OBRA Time Trial Championships: 10K : Combined Results by Time Combined Emma Su
2 OBRA Time Trial Championships: 10K Junior Men 13-14 Andy Su
2 OBRA Time Trial Championships: 10K Junior Women 10-12 Emma Su
18 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Ambrose Su
45 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
1 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Andy Su
48 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Emma Su
22 High Desert Omnium: Criterium Masters Ambrose Su
2 High Desert Omnium: Criterium Junior 13-15 Andy Su
3 High Desert Omnium: Criterium Junior 10-12 Emma Su
9 High Desert Omnium: Time Trial Masters Ambrose Su
1 High Desert Omnium: Time Trial Junior 13-15 Andy Su
3 High Desert Omnium: Time Trial Junior 10-12 Emma Su
20 High Desert Omnium Masters Ambrose Su
11 Vancouver Courthouse Criterium Junior U14 Emma Su
3 Vancouver Courthouse Criterium Junior U14 Andy Su
11 Picketts Charge MTB Sport Men 50+ Ambrose Su
1 Picketts Charge MTB Beginner Men U14 Andy Su
30 Mount Tabor Circuit Race Category 4/5 Men Andy Su
2 OBRA Road Race Junior Men 13-14 Andy Su
12 Tuesday PIR: May Series Category 1/2/3 David Gray
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Beginner Men U14 Andy Su
27 Tuesday PIR: April Series Category 1/2/3 David Gray
57 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Su
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
57 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Andy Su
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Junior Andy Su
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 50-59 Ambrose Su
58 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Su
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
58 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Andy Su
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Ambrose Su
58 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Su
20 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
58 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Andy Su
20 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Ambrose Su
58 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Andy Su
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Junior Andy Su
3 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 50-59 Ambrose Su
58 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Andy Su
20 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Junior Andy Su
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 50-59 Ambrose Su
2 Deschutes River Valley TT Festival Junior Andy Su
3 Deschutes River Valley TT Festival Masters Men 50-59 Ambrose Su
11 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Gray
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
114 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Su
36 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
114 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Andy Su
3 Estacada Time Trial Masters Men 50+ Ambrose Su
2 Estacada Time Trial Junior Men 13-14 Andy Su
7 Piece of Cake Road Race Junior 13-15 Andy Su
55 Piece of Cake Road Race Category 3 Ambrose Su
17 Banana Belt Road Race Series Junior Andy Su
11 Banana Belt Road Race Series Junior Andy Su
DNS Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Ambrose Su
3 Cherry Pie RR Junior 13-15 Andy Su