Sage Titanium Factory Racing

Event Category Name
6 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 50+ Jeff Standish
11 Blind Date at the Dairy Stampede Jeff Standish
8 Blind Date at the Dairy Stampede David Rosen
2 Blind Date at the Dairy Women 4 Victoria Hammond
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ David Rosen
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jon Pearson
6 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Standish
9 Portland Trophy Cup Open 50+ Peter Gutwald
5 Portland Trophy Cup Open 50+ Jeff Standish
7 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 50+ Jeff Standish
25 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 4 Jordan Staples
5 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Clydesdale Jon Pearson
41 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Scott Rath
12 Portland Trophy Cup Open 50+ Tim Schauer
7 Portland Trophy Cup Open 50+ Peter Gutwald
4 Portland Trophy Cup Open 50+ Jeff Standish
8 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 50+ Jeff Standish
4 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 David Rosen
30 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 4 Jordan Staples
4 Thursday Night Track at Alpenrose Velodrome Masters Jeff Standish
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
57 High Cascades 100/Endurance MTB Veteran Men 40-49 David Rosen
37 High Cascades 100/Endurance MTB Veteran Men 40-49 Robin Wessel
12 High Cascades 100/Endurance MTB 50+ Masters Men Jeff Standish
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 David Rosen
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
9 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men Jeff Standish
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 David Rosen
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
11 Mt. Tabor Series Masters 50+ Men Jeff Standish
DNF Monday Night PIR Men 4/5 30+ Jordan Staples
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 David Rosen
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
11 Coast Hills Classic Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
10 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Jeff Standish
11 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Jeff Standish
16 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 50-59 Tim Schauer
9 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 David Rosen
18 Monday Night PIR Road Circuit Race: Monday Night PIR: Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Jeff Standish
15 Monday Night PIR - Overall Series Points Men 1/2/3 50+ Jeff Standish
18 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Jeff Standish
10 Monday Night PIR Men 1/2/3 50+ Jeff Standish
20 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Jeff Standish
28 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Masters Men 45+ Jeff Standish
28 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Masters Men 45+ Jeff Standish
1 Yamhill Gravel Fondo Piccolo - Masters Women 40-49 Victoria Hammond
8 Yamhill Gravel Fondo Medio - Masters Men 40-49 Ryan Jarrell
DNF Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Ryan Jarrell
DNF Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Scott Rath
81 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Jeff Standish
68 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men Jon Pearson
35 Gorge Gravel Grinder Small Grinder - Men David Rosen
DNS Jack Frost TT Junior Men 10-12 Jack Hampson