Portland State University

Event Category Name
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Shelley Dunlop
7 GPTB: David Douglas CX #2 Women A Shelley Dunlop
6 GPTB: David Douglas CX #2 Category B cole lalomia
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Men Colin Ross
13 GPTB: Ninkrossi Women A Shelley Dunlop
25 Cross Crusade: Alpenrose Category B cole lalomia
48 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Colin Ross
9 GPTB: Heiser Farm CX Women A Shelley Dunlop
18 Battle at Barlow Beginner Men Colin Ross
10 Fazio Farms CX p/b Ironclad Category B cole lalomia
17 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Women A Shelley Dunlop
11 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Beginner Men Colin Ross
3 GPTB: Double Cross Women B Shelley Dunlop
21 GPTB: Double Cross Category B cole lalomia
2 GPTB: Het Meer CX Race Women B Shelley Dunlop
DNF GPTB: Het Meer CX Race Men B cole lalomia
29 GPTB: Het Meer CX Race Beginner Men Colin Ross
3 GPTB: David Douglas CX #1 Women B Shelley Dunlop
31 GPTB: David Douglas CX #1 Beginner Men Colin Ross
DNF OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men U35 cole lalomia
44 Portland Twilight Criterium Category 3 Men cole lalomia
27 Portland Twilight Criterium Category 3 Men Ahmed Zuhairy
33 Mt. Tabor Series Men 4 Isaac King
1 Mt. Tabor Series Men 3 Blair Warner
26 Mt. Tabor Series Men 4 Jon Brown
1 Mt. Tabor Series Category 3 Blair Warner
5 Mt. Tabor Series Women Category 4 Shelley Dunlop
7 Mt. Tabor Series Men 4 Kyle Holmes
3 Mt. Tabor Series Women 4 Shelley Dunlop
5 Mt. Tabor Series Women 4 Shelley Dunlop
17 Mt. Tabor Series Senior Men Peter Buco
43 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 3 Men Blair Warner
5 Mt. Tabor Series Women 4 Shelley Dunlop
17 Mt. Tabor Series Senior Men Peter Buco
1 Mt. Tabor Series Women 4 Shelley Dunlop
18 Monday PIR Novice Men William Kennelly Ullman
8 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Blair Warner
26 Mt. Tabor Circuit Race Category 3 Ahmed Zuhairy
53 Tuesday PIR Category 3/4 Jon Brown
61 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ahmed Zuhairy
40 Montinore Road Race Men 4/5 William Kennelly Ullman
16 Eugene Roubaix Men 3 Ahmed Zuhairy
13 Eugene Roubaix Men 4 Jon Brown
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 Ahmed Zuhairy
13 Tuesday PIR Category 5 Men John Brown
15 Rose Garden Circuit Race Series Men Category 4/5 John Brown
13 Tuesday PIR Men Category 5 Peter Swallen
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Blair Warner
8 Monday PIR Novice Women Elizabeth Sederbaum
1 Monday PIR Novice Women Amanda Ryman
10 Banana Belt Series Standings Men 3 Bennett Shane
14 Banana Belt Men 3 Bennett Shane
20 Banana Belt Men 4 Kyle Holmes
5 Banana Belt Men 3 Bennett Shane
5 Banana Belt Series Points Men 3 Bennett Shane