Portland State University

Event Category Name
35 USGP of Cyclocross Race 5 B Men Tyler Green
7 Kruger's Crossing CX Classic Masters B 35+ Robert Sanders
9 Kruger's Crossing CX Classic Men B Tyler Green
11 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Men B Tyler Green
18 Cross Crusade - Estacada Women A Anita Dilles
30 Cross Crusade - Barton Park Masters C Robert Sanders
27 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Anita Dilles
18 Cross Crusade - Barton Park Women A Anita Dilles
DNF Cross Crusade - Barton Park Men B Tyler Green
5 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters C 35+ Robert Sanders
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Masters C Robert Sanders
27 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Anita Dilles
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters C 35+ Robert Sanders
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women A Anita Dilles
4 Cross Crusade - Rainier HS Masters C Robert Sanders
DNF Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Anita Dilles
4 Cross Crusade - Horning's Hideout Masters C Robert Sanders
12 Cross Crusade Masters C 35+ Robert Sanders
25 Cross Crusade - Alpenrose Women A Anita Dilles
29 Cross Crusade Women A Anita Dilles
1 Scotty Graham Memorial XC Beginner Women Open Miriam Gillow-Wiles
15 Monday PIR: August Series Open Women Miriam Gillow-Wiles
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Miriam Wiest
5 Monday PIR Senior Women Miriam Gillow-Wiles
11 CMG Events/Alpine Mortgage Series: Series Overall Women Miriam Gillow-Wiles
17 CMG Events/Alpine Mortgage Series Men 4/5 Reuben Vyn
1 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Beginner Women Miriam Gillow-Wiles
1 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Miriam Gillow-Wiles
13 Vancouver Courthouse Criterium Women 3/4 Tricia Satterlee
1 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Miriam Gillow-Wiles
3 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Miriam Gillow-Wiles
1 State Games XC Beginner Women Open Miriam Gillow-Wiles
28 Mt Tabor Series Overall Women Category 4 Miriam Gillow-Wiles
3 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Miriam Gillow-Wiles
4 Salem Fairview Circuit Race Women 4 Miriam Gillow-Wiles
4 Portland MTB Short Track Series Beginner Women Miriam Gillow-Wiles
18 Fast Twitch Fridays: June Series Novice Men Andrew Morton
7 PIR Category 4/5 Reuben Vyn
16 Monday PIR: June Series Masters 30+ 4/5 Robert Sanders
12 Mt Tabor Series Women 4 Miriam Gillow-Wiles
9 Monday PIR: Series Standings Masters 30+ 4/5 Robert Sanders
6 Monday PIR Masters 4/5 Robert Sanders
6 Fast Twitch Fridays Category 5 Men Andrew Morton
28 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 4 Andrew Morton
8 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 5 Alex Accetta
19 PIR: May Series Category 3/4 Drew Meisel
3 Monday PIR: May Series Masters 30+ 4/5 Robert Sanders
14 Monday PIR Category 4/5 Masters Robert Sanders
8 Silverton Road Race Women 4 Stephanie Chase
8 Alpenrose Thursday Series Category 5 Alex Accetta
4 Monday PIR Masters 3/4 Robert Sanders
11 Swan Island Criterium Category 5 EDUARDO BEJERANO
DNF Swan Island Criterium Category 4 Women Miriam Gillow-Wiles
4 Alpenrose Thursday Series: 3K Pursuit Senior Men jimmy lingwood
5 PIR Category 4/5 Robert Sanders
4 Monday PIR Category 4/5 Robert Sanders
15 Alpenrose Thursday Series: 1 Kilometer TT Category 4/5 Andrew Morton
13 PIR Category 4/5 Brian Gerow
6 PIR Category 4/5 Robert Sanders
12 PIR Category 4/5 Robert Sanders
21 PIR Category 4/5 Brian Gerow
1 PIR Category 4/5 Robert Sanders
2 PIR: April Series Category 4/5 Robert Sanders
22 PIR Category 4/5 EDUARDO BEJERANO
41 Three Rivers Road Race Category 4/5 Greg Hudson
42 Three Rivers Road Race Category 4/5 EDUARDO BEJERANO
14 PIR Category 4/5 Robert Sanders
13 PIR Category 4/5 Eduardo Bejeieno
3 PIR Category 4/5 Robert Sanders
33 Piece of Cake Men Category 5 EDUARDO BEJERANO
27 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Category 5 Bryan Voytilla
32 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 5 Brian Gerow
14 Banana Belt Road Race Series Category 5 Greg Sanders
7 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Category 5 Greg Sanders
292 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Tricia Satterlee
181 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Bryan Voytilla
245 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Miriam Gillow-Wiles
259 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephanie Chase
292 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Tricia Satterlee
181 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Bryan Voytilla
14 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Miriam Gillow-Wiles
18 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Stephanie Chase
26 Jack Frost Time Trial Women Category 4/5 Tricia Satterlee
245 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Miriam Gillow-Wiles
259 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Stephanie Chase
44 Jack Frost Time Trial Men Category 4/5 Bryan Voytilla
27 Cherry Pie Road Race Men 5 Bryan Voytilla
34 Cherry Pie Road Race Men 5 Greg Hudson
41 Cherry Pie Road Race Men 5 Cody Huber
DNF Cherry Pie Road Race True Beginner Brian Gerow
15 Cherry Pie Road Race Women 4 Miriam Gillow-Wiles
34 Cherry Pie Road Race Women 4 Stephanie Chase
3 Cherry Pie Road Race True Beginner Greg Sanders