Trusty Switchblade

Event Category Name
15 Bridge City CX Singlespeed Women Laurie Kemmerer
40 Bridge City CX Singlespeed Men Ryan Morgan
28 Bridge City CX Singlespeed Men James Green
14 Bridge City CX Category 2/3 Women Sarah Livingston
39 Bridge City CX Wome 1/2/3 Sarah Livingston
22 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 Ryan Morgan
10 Bridge City CX Open Masters Men 35+ 3/4 Gabriel Cabatic
18 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
10 Bridge City CX Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
7 Bridge City CX Junior Women 9-12 Julia Pitone
17 Bridge City CX Junior Men 9-12 Miles Pitone
13 Bridge City CX Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
30 Bridge City CX Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
17 Bridge City CX Category 1/2/3/4/5 Junior Women Julia Pitone
46 Bridge City CX Category 1/2/3/4/5 Junior Men Miles Pitone
7 Bridge City CX Category 5 Women Laurie Kemmerer
24 Bridge City CX 40+Singlespeed Men Ryan Morgan
15 Bridge City CX 40+Singlespeed Men James Green
21 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 1/2 Masters 35+ Men James Green
9 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 5 Women Laurie Kemmerer
17 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 2/3 Women Sarah Livingston
14 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Junior Women 9-12 Julia Pitone
27 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
43 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
32 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
17 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Singlespeed Women Laurie Kemmerer
15 Cyclocross Crusade: Kruger's CX Category 5 Men Brandon whalen
38 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
32 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
20 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 2/3 Women Rachel Cameron
16 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 2/3 Women Sarah Livingston
32 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Men James Green
22 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 1/2 Masters 35+ Men David Krause
DNF **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Category 4 Women Christine Weber
24 **OBRA Cyclocross Championships** Cyclocross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Laurie Kemmerer
36 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 1/2 Masters 35+ Men James Green
15 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 1/2 Masters 35+ Men David Krause
10 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 2/3 Women Sarah Livingston
45 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
20 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
DNF Cyclocross Crusade: Rainier High School Singlespeed Women Rachel Cameron
28 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 5 Men Brandon whalen
37 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 4 Masters 35+ Craig DeAmbrose
34 Cyclocross Crusade: Rainier High School Category 4 Masters 35+ Tony Pitone
14 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 2/3 Women Sarah Livingston
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Rachel Cameron
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Rachel Cameron
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Laurie Kemmerer
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Craig DeAmbrose
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Matthew Chase
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Gabriel Cabatic
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Billy Holcomb
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men James Green
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Men Ryan Morgan
17 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Singlespeed Women Laurie Kemmerer
47 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
20 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Darin Swan
14 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Women 9-12 Julia Pitone
26 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Junior Men 9-12 Miles Pitone
24 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
47 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
12 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Women 9-12 Julia Pitone
25 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Junior Men 9-12 Miles Pitone
18 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
50 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
22 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 5 Women Laurie Kemmerer
17 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 4 Women Christine Weber
16 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 2/3 Women Sarah Livingston
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Men Ryan Morgan
16 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Singlespeed Women Laurie Kemmerer
41 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 4 Masters Men 35+ Craig DeAmbrose
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Masters 50+ Men Tony Pitone
DNF Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3 Masters 35+ Men William Bays
52 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
51 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
49 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Darin Swan
35 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Men James Green
20 Cyclocross Crusade: Deschutes Brewery Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Men David Krause
13 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 5 Women Laurie Kemmerer
1 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Women Sarah Livingston
19 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 2/3 Women Rachel Cameron
DNF Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Paul Johnson
DNF Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men Ryan Morgan
53 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Men James Green
DNF Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Women 9-12 Julia Pitone
17 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men 9-12 Miles Pitone
35 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
DNF Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
69 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Men Tony Pitone
54 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Billy Holcomb
34 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
2 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 3 Masters 35+ Men James Green
18 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Women Laurie Kemmerer
49 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Masters 35+ Craig DeAmbrose
20 Cyclocross Crusade: PIR Heron Lakes Category 4 Men Brandon whalen
1 CrossWord CX Challenge Category 4 Women Sarah Livingston
62 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Men Billy Holcomb
58 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Men Ryan Morgan
35 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Men James Green
13 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Women 9-12 Julia Pitone
21 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Junior Men 9-12 Miles Pitone
55 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
22 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
24 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Women Rachel Cameron
23 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Singlespeed Women Laurie Kemmerer
69 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Masters 50+ Men Tony Pitone
58 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Billy Holcomb
57 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Darin Swan
37 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
22 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
11 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 3 Masters 35+ Men James Green
44 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 4 Masters 35+ Craig DeAmbrose
19 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 5 Women Laurie Kemmerer
15 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 4 Women Christine Weber
5 Cyclocross Crusade: Cross Crusade Cascade Locks Category 4 Women Sarah Livingston
3 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 4 Women Sarah Livingston
74 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Masters 50+ Men Tony Pitone
59 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Billy Holcomb
50 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
45 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
35 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men Darin Swan
16 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3 Masters 35+ Men James Green
19 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 1/2 Masters 35+ Men David Krause
17 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 5 Women Laurie Kemmerer
DNF Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Women Rachel Cameron
20 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Women Laurie Kemmerer
13 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Women 9-12 Julia Pitone
17 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Junior Men 9-12 Miles Pitone
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
47 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
71 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 2 Singlespeed Men James Green
16 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 1/2 Masters 35+ Men David Krause
10 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 5 Women Laurie Kemmerer
20 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Women Christine Weber
4 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 4 Women Sarah Livingston
70 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Ryan Morgan
65 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men James Green
19 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Men Paul Johnson
10 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Women 9-12 Julia Pitone
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Junior Men 9-12 Miles Pitone
18 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Women Julia Pitone
54 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3/4/5 Junior Men Miles Pitone
65 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Billy Holcomb
44 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Darin Swan
27 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Ryan Morgan
14 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men Gabriel Cabatic
13 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Category 3 Masters 35+ Men James Green
23 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Rachel Cameron
22 Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy Day 1 Singlespeed Women Laurie Kemmerer
36 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ryan Morgan
5 Blind Date at the Dairy Women 5 Laurie Kemmerer
3 Blind Date at the Dairy Women 4 Sarah Livingston
21 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Billy Holcomb
7 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Paul Johnson
16 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sarah Livingston
10 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Rachel Cameron
42 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Tony Pitone
41 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Craig DeAmbrose
19 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Gabriel Cabatic
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 James Green
9 Portland Trophy Cup Junior Women Julia Pitone
26 Portland Trophy Cup Junior Open Miles Pitone
6 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Women 5 Laurie Kemmerer
28 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed James Green
21 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Gabriel Cabatic
20 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Steve Black
33 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 Billy Holcomb
29 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 Ryan Morgan
19 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 John Lopez
17 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 James Green
15 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 3 Gabriel Cabatic
14 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Singlespeed Women Laurie Kemmerer
26 Grand Prix Luciano Bailey: Heiser Farm CX Masters 35+ 4 Craig DeAmbrose
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men 35+ David Krause
4 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men 35+ David Krause
29 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ryan Morgan
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Lopez
3 Blind Date at the Dairy Women 5 Laurie Kemmerer
2 Blind Date at the Dairy Women 4 Sarah Livingston
26 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Billy Holcomb
5 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Paul Johnson
7 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sarah Livingston
11 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Rachel Cameron
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 John Lopez
6 Portland Trophy Cup Junior Women Julia Pitone
17 Portland Trophy Cup Junior Open Miles Pitone
7 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Women 4 Sarah Livingston
29 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Singlespeed Steve Black
32 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 John Lopez
31 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 Ryan Morgan
23 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 Gabriel Cabatic
7 Grand Prix Luciano Bailey: Ninkrossi Masters 35+ 3 James Green
DNF MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Men David Krause
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Rachel Cameron
16 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ryan Morgan
17 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ryan Morgan
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Lopez
5 Blind Date at the Dairy Women 5 Laurie Kemmerer
DNF Blind Date at the Dairy Women 4 Sarah Livingston
27 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Rachel Cameron
5 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sarah Livingston
34 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Craig DeAmbrose
12 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Gabriel Cabatic
9 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 John Lopez
DNF Cross Cascades Twilight Race Men Pro/1/2 David Krause
9 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Women 5 Laurie Kemmerer
4 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Women 4 Sarah Livingston
32 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed James Green
24 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Ryan Morgan
17 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Steve Black
31 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 Darin Swan
28 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 Ryan Morgan
26 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 Gabriel Cabatic
23 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 3 James Green
13 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Singlespeed Women Laurie Kemmerer
26 Grand Prix Luciano Bailey: Corn Cross Masters 35+ 4 Craig DeAmbrose
6 MBSEF Thrilla Cyclocross Series Category 1/2 Masters Men 35+ David Krause
6 Blind Date at the Dairy Women 5 Laurie Kemmerer
4 Blind Date at the Dairy Women 4 Sarah Livingston
13 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ryan Morgan
7 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Lopez
4 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ James Green
15 Blind Date at the Dairy Singlespeed Rachel Cameron
32 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Gabriel Cabatic
31 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Billy Holcomb
11 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Paul Johnson
18 Portland Trophy Cup Women 3/4 Christine Weber
11 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sarah Livingston
9 Portland Trophy Cup Singlespeed Women Rachel Cameron
30 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Craig DeAmbrose
8 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Gabriel Cabatic
6 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 John Lopez
34 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Ryan Morgan
25 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed James Green
21 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Singlespeed Steve Black
12 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 10-12 Miles Pitone
40 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Miles Pitone
DNF Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 Billy Holcomb
30 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 John Lopez
26 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 Gabriel Cabatic
22 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 Ryan Morgan
7 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 3 James Green
37 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 4 Tony Pitone
31 Grand Prix Luciano Bailey: Het Meer CX Masters 35+ 4 Craig DeAmbrose
21 Blind Date at the Dairy Singlespeed Ryan Morgan
17 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ Ryan Morgan
8 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Lopez
9 Blind Date at the Dairy Women 5 Laurie Kemmerer
2 Blind Date at the Dairy Women 4 Sarah Livingston
20 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 Gabriel Cabatic
7 Portland Trophy Cup Open Masters 3/4 James Green
13 Portland Trophy Cup Women 3/4 Christine Weber
11 Portland Trophy Cup Women 3/4 Sarah Livingston
38 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Billy Holcomb
12 Portland Trophy Cup Open Singlespeed Paul Johnson
12 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 1/2 David Krause
7 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Women 4 Sarah Livingston
36 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Men Ryan Morgan
30 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Singlespeed Men James Green
12 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 10-12 Miles Pitone
34 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Junior Men 3/4/5 Miles Pitone
31 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 Gabriel Cabatic
30 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 Ryan Morgan
28 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 John Lopez
10 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 3 James Green
33 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 4 Craig DeAmbrose
28 Grand Prix Luciano Bailey: DDCX Masters Men 35+ 4 Tony Pitone
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 James Green
7 Portland Short Track Series Singlespeed Paul Johnson
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tony Pitone
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Miles Pitone
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 James Green
24 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Gabriel Cabatic
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tony Pitone
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Miles Pitone
17 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Gabriel Cabatic
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Miles Pitone
11 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Gabriel Cabatic
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 John Lopez
5 Mt. Tabor Series Men 5 James Green
3 Mt. Tabor Series Category 5 Men James Green
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 James Green
13 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
24 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Gabriel Cabatic
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 John Lopez
3 Mt. Tabor Series Men 5 James Green
DNF Portland Short Track Series Singlespeed Paul Johnson
12 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Tony Pitone
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Miles Pitone
6 Mt. Tabor Series Men 5 James Green
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 James Green
16 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 John Lopez
33 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Tony Pitone
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Miles Pitone
12 Mt. Tabor Series Men 5 James Green
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Ryan Morgan
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 James Green
10 Portland Short Track Series Singlespeed Ryan Morgan
9 Portland Short Track Series Singlespeed John Napier
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 40-49 Craig DeAmbrose
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 50+ Tony Pitone
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Miles Pitone
15 Mt. Tabor Series Men 5 James Green
37 Sisters Stampede/XC Mtb Category 2 Men 40-49 Darin Swan
5 Montinore RR Overall Masters 4/5 James Green
3 Montinore RR Masters Men 40+ 4/5 James Green
35 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Open Men John Lopez
DNS Cascade Gravel Grinder Small Grinder Omnium Masters Men 45+ Darin Swan
37 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Omnium Open Men John Lopez
40 Cascade Gravel Grinder Big Grinder Men Open John Lopez
19 Yamhill Gravel Fondo Grande - Masters Men 40-49 James Green
13 Piece of Cake RR Masters Men 40-49 3/4/5 James Green
18 Echo Red to Red Category 2 Men 40-49 Darin Swan
104 Jack Frost TT: Combined Combined James Green
23 Jack Frost TT Eddy Senior Men James Green