Pacific Office Automation Cycling

Event Category Name Date
1 MBSEF Thrilla Series Category 1/2 Masters Open 35+ Brent Poole 9/22
2 MBSEF Thrilla Series Category 3 Masters Open 35+ Paul Hynes 9/15
2 Harvest Cyclocross Series: Corn Cross Category 2/3 Women Hannah Thomas 9/11
2 MBSEF Thrilla Series Category 3 Masters Open 35+ Paul Hynes 9/8
4 MBSEF Thrilla Series Category 1/2 Masters Open 35+ Brent Poole 9/8
26 Harvest Cyclocross Series: Het Meer Masters Open 50+ Erik Voldengen 9/4
3 Harvest Cyclocross Series: Het Meer Category 4 Women Hannah Thomas 9/4
43 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ben VanderZanden 8/23
37 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Robert Tornai 8/23
30 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Jeff Crawford 8/23
26 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Hannah Thomas 8/23
23 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Antonio Castaneda Jr 8/23
19 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Richard Ensworth 8/23
12 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Greg Steele 8/23
5 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Alex Yale 8/23
1 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ethan Klein 8/23
33 Tuesday Night PIR Open 3/4 Travis Richardson 8/23
2 Tuesday Night PIR Open 3/4 David Root 8/23
1 Tuesday Night PIR Open 3/4 Noah Affolder 8/23
1 Tuesday Night PIR Women 4/5 Aly Nielson 8/23
47 Portland Criterium Open Category 1/2/3 Richard Ensworth 8/20
35 Portland Criterium Open Category 1/2/3 Ben VanderZanden 8/20
30 Portland Criterium Open Category 1/2/3 Ethan Klein 8/20
3 Portland Criterium Women Category 1/2/3 Hannah Thomas 8/20
31 Portland Criterium Open Category 3/4 Erik Voldengen 8/20
1 Portland Criterium Masters 50+ Open Category 1/2/3 Greg Steele 8/20
8 Portland Criterium Masters 40+ Open Category 1/2/3 Travis Richardson 8/20
6 Portland Criterium Masters 40+ Open Category 1/2/3 Dan Litwora 8/20
55 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Alex Yale 8/16
48 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Hannah Thomas 8/16
35 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Antonio Castaneda Jr 8/16
28 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ben VanderZanden 8/16
25 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Chris Haverty 8/16
24 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Lee Farmer 8/16
20 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Richard Ensworth 8/16
17 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Greg Steele 8/16
16 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Jeff Crawford 8/16
9 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Dan Litwora 8/16
3 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ethan Klein 8/16
1 Tuesday Night PIR Open 3/4 Travis Richardson 8/16
35 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Antonio Castaneda Jr 8/9
33 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Alex Yale 8/9
30 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Dan Litwora 8/9
26 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ben VanderZanden 8/9
21 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 David Root 8/9
12 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Chris Haverty 8/9
5 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ethan Klein 8/9
5 Tuesday Night PIR Open 3/4 Travis Richardson 8/9
11 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Masters Open 50+ Lee Farmer 8/7
1 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Masters Open 50+ Greg Steele 8/7
11 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Championship Open Ben VanderZanden 8/7
10 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Championship Open Antonio Castaneda Jr 8/7
2 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Championship Open Alex Yale 8/7
16 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Category 3 Open Dan Litwora 8/7
6 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Category 3 Open Ethan Klein 8/7
5 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Category 3 Open Gabriel Love 8/7
3 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Masters Open Travis Richardson 8/7
2 OBRA Road Race Championships (KVRR Course) Masters Open Robert Tornai 8/7
8 University of Portland Criterium OBRA Criterium Championships Open Category 1/2/3 Ben VanderZanden 8/6
5 University of Portland Criterium OBRA Criterium Championships Open Category 1/2/3 Jeff Crawford 8/6
4 University of Portland Criterium OBRA Criterium Championships Open Category 1/2/3 Alex Yale 8/6
9 University of Portland Criterium OBRA Criterium Championships Open Category 3 Ethan Klein 8/6
5 University of Portland Criterium OBRA Criterium Championships Open Masters 50+ Greg Steele 8/6
4 University of Portland Criterium OBRA Criterium Championships Open Masters 40+ Travis Richardson 8/6
9 Hammer Crit Women Pro/1/2/3 Hannah Thomas 7/24
22 Hammer Crit Open Pro/1/2/3 Chris Haverty 7/24
17 Hammer Crit Open Pro/1/2/3 Alex Yale 7/24
14 Hammer Crit Open Pro/1/2/3 Antonio Castaneda Jr 7/24
11 Hammer Crit Open Pro/1/2/3 Greg Steele 7/24
5 Hammer Crit Open Pro/1/2/3 Ben VanderZanden 7/24
2 Hammer Crit Women Category 3/4/5 Hannah Thomas 7/24
41 Hammer Crit Open Category 3/4 Gabriel Love 7/24
37 Hammer Crit Open Category 3/4 Erik Voldengen 7/24
31 Hammer Crit Open Category 3/4 Cam Juarez 7/24
24 Hammer Crit Open Category 3/4 Travis Richardson 7/24
12 Hammer Crit Open Category 3/4 David Root 7/24
5 Hammer Crit Open Category 3/4 Ethan Klein 7/24
21 Hammer Crit Open Masters Category 1/2/3 35+ Lee Farmer 7/24
14 Hammer Crit Open Masters Category 1/2/3 35+ Chris Haverty 7/24
10 Hammer Crit Open Masters Category 1/2/3 35+ Greg Steele 7/24
1 Hammer Crit Open Masters Category 3/4/5 55+ David Root 7/24
18 Hammer Crit Open Masters Category 3/4/5 40+ Erik Voldengen 7/24
15 Hammer Crit Open Masters Category 3/4/5 40+ Travis Richardson 7/24
44 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Alex Yale 7/19
29 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Greg Steele 7/19
25 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 David Root 7/19
24 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Robert Tornai 7/19
23 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ben VanderZanden 7/19
22 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ethan Klein 7/19
14 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Lee Farmer 7/19
10 Tuesday Night PIR Open 3/4 Travis Richardson 7/19
2 Ochoco Gravel Grinder Open Men Gabriel Love 7/16
16 Mt Tabor Circuit Race Senior Ethan Klein 7/13
14 Mt Tabor Circuit Race Senior Ben VanderZanden 7/13
11 Mt Tabor Circuit Race Senior Gabriel Love 7/13
10 Mt Tabor Circuit Race Senior Alex Yale 7/13
16 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Chris Haverty 7/13
3 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Travis Richardson 7/13
3 Mt Tabor Circuit Race Senior Women Hannah Thomas 7/13
6 Mt Tabor Circuit Race Masters 50+ Chris Haverty 7/13
39 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Antonio Castaneda Jr 7/12
35 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Richard Ensworth 7/12
29 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Richard Ensworth 7/12
23 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Lee Farmer 7/12
20 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Jeff Crawford 7/12
13 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Greg Steele 7/12
9 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Alex Yale 7/12
6 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Robert Tornai 7/12
23 Tuesday Night PIR Open 3/4 Dan Litwora 7/12
18 Tuesday Night PIR Open 3/4 David Root 7/12
1 Tuesday Night PIR Open 3/4 Travis Richardson 7/12
2 Swift Summit 200/100 & Hill Climb TT: Swift Summit 100 Open Men Zak Winter 7/9
14 Swift Summit 200/100 & Hill Climb TT: Swift Summit 100 Master’s 50+ Men Lee Farmer 7/9
2 Swift Summit 200/100 & Hill Climb TT: Swift Summit 100 Open Women Aly Nielson 7/9
2 Swift Summit 200/100 & Hill Climb TT Open Men Alex Yale 7/9
1 Swift Summit 200/100 & Hill Climb TT Open Men Robert Tornai 7/9
8 Mt Tabor Circuit Race Senior Alex Yale 7/6
7 Mt Tabor Circuit Race Senior Gabriel Love 7/6
2 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Ethan Klein 7/6
9 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Chris Haverty 7/6
3 Mt Tabor Circuit Race Senior Women Hannah Thomas 7/6
6 Mt Tabor Circuit Race Masters 50+ Chris Haverty 7/6
19 Mt Tabor Circuit Race Senior Ethan Klein 6/29
15 Mt Tabor Circuit Race Senior Alex Yale 6/29
14 Mt Tabor Circuit Race Senior Ben VanderZanden 6/29
5 Mt Tabor Circuit Race Senior Gabriel Love 6/29
10 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Chris Haverty 6/29
5 Mt Tabor Circuit Race Senior Women Hannah Thomas 6/29
2 Mt Tabor Circuit Race Masters 50+ Chris Haverty 6/29
26 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 David Root 6/28
21 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Richard Ensworth 6/28
18 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ethan Klein 6/28
15 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Lee Farmer 6/28
9 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Antonio Castaneda Jr 6/28
7 Tuesday Night PIR Open 1/2/3 Ben VanderZanden 6/28
5 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Lee Farmer 6/27
1 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ David Root 6/27
26 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Dan Litwora 6/27
14 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr 6/27
11 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Greg Steele 6/27
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Richard Ensworth 6/27
2 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Robert Tornai 6/27
1 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Alex Yale 6/27
2 Monday Night PIR Women 1/2/3 Hannah Thomas 6/27
2 Takelma Gravel Grinder Bold-Long Men 40-44 Zak Winter 6/25
6 Takelma Gravel Grinder Bold-Long Men 25-39 Ben VanderZanden 6/25
1 Takelma Gravel Grinder Bold-Long Men 15-24 Gabriel Love 6/25
12 Mt Tabor Circuit Race Senior Alex Yale 6/22
3 Mt Tabor Circuit Race Senior Gabriel Love 6/22
2 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Ben VanderZanden 6/22
6 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Travis Richardson 6/22
5 Mt Tabor Circuit Race Senior Women Hannah Thomas 6/22
8 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Richard Ensworth 6/20
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ David Root 6/20
20 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Travis Richardson 6/20
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr 6/20
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Alex Yale 6/20
22 Baker City Cycling Classic Stage 4: Baker City Cycling Classic GC After Stage 4 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/19
5 Baker City Cycling Classic Stage 4: Baker City Cycling Classic GC After Stage 4 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/19
5 Baker City Cycling Classic Stage 4: Baker City Cycling Classic GC After Stage 4 Category 3 Women Hannah Thomas 6/19
9 Baker City Cycling Classic Stage 4: Baker City Cycling Classic GC After Stage 4 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/19
19 Baker City Cycling Classic Stage 4 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/19
8 Baker City Cycling Classic Stage 4 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/19
5 Baker City Cycling Classic Stage 4 Category 3 Women Hannah Thomas 6/19
9 Baker City Cycling Classic Stage 4 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/19
3 Alpine Epic Masters Men 55+ Todd Rosier 6/18
27 Baker City Cycling Classic GC After Stage 2 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/18
6 Baker City Cycling Classic GC After Stage 2 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/18
4 Baker City Cycling Classic GC After Stage 2 Category 3 Women Hannah Thomas 6/18
10 Baker City Cycling Classic GC After Stage 2 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/18
27 Baker City Cycling Classic GC After Stage 3 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/18
6 Baker City Cycling Classic GC After Stage 3 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/18
4 Baker City Cycling Classic GC After Stage 3 Category 3 Women Hannah Thomas 6/18
10 Baker City Cycling Classic GC After Stage 3 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/18
28 Baker City Cycling Classic Stage 3 Crit Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/18
5 Baker City Cycling Classic Stage 3 Crit Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/18
5 Baker City Cycling Classic Stage 3 Crit Category 3 Women Hannah Thomas 6/18
7 Baker City Cycling Classic Stage 3 Crit Category 3 Men Ben VanderZanden 6/18
31 Baker City Cycling Classic Stage 2 & 3 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/18
6 Baker City Cycling Classic Stage 2 & 3 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/18
4 Baker City Cycling Classic Stage 2 & 3 Category 3 Women Hannah Thomas 6/18
9 Baker City Cycling Classic Stage 2 & 3 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/18
25 Baker City Cycling Classic GC Stage 1 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/17
6 Baker City Cycling Classic GC Stage 1 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/17
4 Baker City Cycling Classic GC Stage 1 Category 3 Women Hannah Thomas 6/17
11 Baker City Cycling Classic GC Stage 1 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/17
25 Baker City Cycling Classic Stage 1 Masters 1/2/3 Men Dan Litwora 6/17
6 Baker City Cycling Classic Stage 1 Masters 1/2/3 Men Robert Tornai 6/17
4 Baker City Cycling Classic Stage 1 Category 3 Women Hannah Thomas 6/17
11 Baker City Cycling Classic Stage 1 Category 3 Men Ben VanderZanden 6/17
7 Mt Tabor Circuit Race Senior Ethan Klein 6/15
4 Mt Tabor Circuit Race Masters 40+ Travis Richardson 6/15
11 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Erik Voldengen 6/13
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Richard Ensworth 6/13
1 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ David Root 6/13
9 Monday Night PIR Track Bike Erik Voldengen 6/13
15 Red R Criterium Senior Open Ethan Klein 6/11
13 Red R Criterium Senior Open Antonio Castaneda Jr 6/11
16 Red R Criterium Category 3 Open David Root 6/11
14 Red R Criterium Category 3 Open Patrick Dailey 6/11
9 Red R Criterium Category 3 Open Travis Richardson 6/11
7 Red R Criterium Category 3 Open Ben VanderZanden 6/11
2 Red R Criterium Category 3 Open Ethan Klein 6/11
14 Red R Criterium Masters Open 50+ David Root 6/11
1 Red R Criterium Masters Open 50+ Greg Steele 6/11
10 Red R Criterium Masters Open 35+ Dan Litwora 6/11
9 Mt Tabor Circuit Race Senior Gabriel Love 6/8
4 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Ben VanderZanden 6/8
15 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Lee Farmer 6/6
7 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Richard Ensworth 6/6
2 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ David Root 6/6
34 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Erik Voldengen 6/6
20 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Travis Richardson 6/6
10 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Greg Steele 6/6
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr 6/6
1 10th Anniversary Oregon Gran Fondo Men 40-44 Zak Winter 6/4
5 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Ben VanderZanden 6/1
2 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Ethan Klein 6/1
1 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Gabriel Love 6/1
19 Mt Tabor Circuit Race Masters 50+ Ben VanderZanden 6/1
6 Mt Tabor Circuit Race Masters 50+ Chris Haverty 6/1
16 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Erik Voldengen 5/23
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Lee Farmer 5/23
2 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Richard Ensworth 5/23
41 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Dan Litwora 5/23
33 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Travis Richardson 5/23
28 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr 5/23
14 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ David Root 5/23
5 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Robert Tornai 5/23
2 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Greg Steele 5/23
3 Monday Night PIR Women 1/2/3 Hannah Thomas 5/23
2 Banana Belt Road Race Women 1/2/3 Hannah Thomas 5/22
4 Banana Belt Road Race Open 3 Dan Litwora 5/22
3 Banana Belt Road Race Open 3 Gabriel Love 5/22
2 Banana Belt Road Race Open 3 Ethan Klein 5/22
1 Banana Belt Road Race Open 3 Ben VanderZanden 5/22
4 Banana Belt Road Race Open 1/2 40+ Robert Tornai 5/22
3 Banana Belt Road Race Open 1/2 40+ Greg Steele 5/22
16 Banana Belt Road Race Open 1/2 Dan Litwora 5/22
14 Banana Belt Road Race Open Masters 40+ 3/4/5 Richard Ensworth 5/22
10 Banana Belt Road Race Open Masters 40+ 3/4/5 David Root 5/22
1 Banana Belt Road Race Open Masters 40+ 3/4/5 Travis Richardson 5/22
6 Silver Falls XC Mountain Bike Race Elite Antonio Castaneda Jr 5/21
22 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Erik Voldengen 5/16
21 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ David Root 5/16
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Lee Farmer 5/16
28 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Dan Litwora 5/16
15 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Travis Richardson 5/16
8 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Chris Waggoner 5/16
6 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Greg Steele 5/16
5 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr 5/16
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Robert Tornai 5/16
5 Monday Night PIR Women 1/2/3 Hannah Thomas 5/16
10 Cascade Gravel Grinder Open Men - Big Grinder Brent Poole 5/15
4 Rally the Valley Omnium Category 3/4/5 Open 40+ Travis Richardson 5/14
5 Rally the Valley Omnium Category 3 Open Ethan Klein 5/14
3 Rally the Valley Omnium Category 1/2 Open 40+ Greg Steele 5/14
3 Rally the Valley Omnium - Criterium Category 1/2 Open 40+ Greg Steele 5/14
1 Rally the Valley Omnium - Criterium Category 3/4/5 Open 40+ Travis Richardson 5/14
3 Rally the Valley Omnium - Criterium Category 3 Open Ethan Klein 5/14
2 Rally the Valley Omnium - Criterium Category 3 Open Ben VanderZanden 5/14
2 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series A Race Brent Poole 5/11
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Richard Ensworth 5/9
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Daviid Root 5/9
1 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Lee Farmer 5/9
10 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Dan Litwora 5/9
5 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Antonio Castaneda Jr 5/9
1 Monday Night PIR Women 4/5 Hannah Thomas 5/9
1 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series B Race Paul Hynes 5/4
3 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series A Race Brent Poole 5/4
4 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Erik Voldengen 5/2
3 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ Lee Farmer 5/2
2 Monday Night PIR Masters 1/2/3 50+ David Root 5/2
14 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Travis Richardson 5/2
12 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Dan Litwora 5/2
7 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Richard Ensworth 5/2
6 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Robert Tornai 5/2
1 Monday Night PIR Masters 1/2/3 30+ Greg Steele 5/2
9 Monday Night PIR Women 4/5 Hannah Thomas 5/2
1 West Coast Gravel Men 40-44 Zak Winter 5/1
18 10th Annual Oregon Coast Gravel Epic Men 50-54 Eric Adams 4/30
1 10th Annual Oregon Coast Gravel Epic Men 40-44 Zak Winter 4/30
2 10th Annual Oregon Coast Gravel Epic Men 15-24 Ethan Klein 4/30
1 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series B Race Paul Hynes 4/27
4 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series A Race Brent Poole 4/27
1 Gorge Gravel Grinder Masters Men - Medium Grinder Dan Litwora 4/24
22 Gorge Gravel Grinder Masters Men - Big Grinder Dino Andereggen 4/24
1 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series B Rce Paul Hynes 4/20
2 Hatfield Ponds Gravel Circuit Series A Race Brent Poole 4/20
5 Michael Myers Memorial Time Trial: MMMTT Combined Combined Robert Tornai 3/12
1 Michael Myers Memorial Time Trial Masters Men 40+ Robert Tornai 3/12