Byrne Specialty Gases/Starbucks Doubleshot

Event Category Name
13 Cross Crusade (USGP Finale) Singlespeed Dan Peterson
7 Alpenrose Thursday Series Women Molly Johnson
6 CoMotion Tandem Stage Race - Final General Classification Category A Tandem Martha/Martin Walsh/Criminale
6 CoMotion Tandem Stage Race - Wolf Creek Road Race Category A Tandem Martha/Martin Walsh/Criminale
5 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial: Combined Results by Time Combined Martha/Martin Walsh/Criminale
10 CoMotion Tandem Stage Race - Creswell Criterium Category A Tandem Martha/Martin Walsh/Criminale
5 CoMotion Tandem Stage Race - Time Trial Category A Tandem Martha/Martin Walsh/Criminale
9 CoMotion Tandem Stage Race - Cottage Grove Road Race Category A Tandem Martha/Martin Walsh/Criminale
3 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time: Combined Combined Martha/Martin Walsh/Criminale
3 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue: Combined Results by Time Combined Martha/Martin Walsh/Criminale
3 CoMotion Tandem Stage Race - Prologue Category A Tandem Martha/Martin Walsh/Criminale
11 Cascade Classic - Final General Classification Category 3 Men Eric Schuman
2 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Eric Schuman
171 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Schuman
20 Cascade Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Eric Schuman
33 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Category 3 Men Eric Schuman
9 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Eric Schuman
8 Alpenrose Challenge Masters Points Race Woody Cox
1 Alpenrose Challenge Masters Points Race Mike Eddy
DNF Alpenrose Challenge Masters Men 10-Mile David Mann
4 Alpenrose Challenge Masters Men 10-Mile Woody Cox
3 Alpenrose Challenge Masters Miss and Out Woody Cox
2 Alpenrose Challenge Masters Keirin Woody Cox
1 Alpenrose Challenge Masters Keirin Mike Eddy
6 Alpenrose Challenge Women Miss and Out Katrina Vogel
3 Alpenrose Challenge Masters Men 40+ Kilometer David Mann
9 Alpenrose Challenge Women - 500m Katrina Vogel
6 Alpenrose Challenge Masters Men 50+ 500m Woody Cox
5 Alpenrose Challenge Masters 40+ 3K will fernyhough
2 Alpenrose Challenge Masters 40+ 3K David Mann
1 Alpenrose Challenge Masters 50+ 2K Woody Cox
13 Alpenrose Thursday Series - June Series Category 3 Tom Wick
6 Alpenrose Thursday Series Category 3 Tom Wick
7 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3/4 Women Alison Howard
36 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Clint Chase
37 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Eric Schuman
7 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Women 3/4 Alison Howard
33 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Clint Chase
48 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 Eric Schuman
264 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Alison Howard
34 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Clint Chase
164 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Schuman
4 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3/4 Women Alison Howard
3 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Clint Chase
62 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Eric Schuman
10 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3/4 Women Alison Howard
2 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Clint Chase
43 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Eric Schuman
7 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3/4 Women Alison Howard
35 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Clint Chase
74 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Eric Schuman
42 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Women 3/4 Christine Rekai
35 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Women 3/4 Lisa Picard
6 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Women 3/4 lea Stralka
27 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Category 4 Men Alistair Leigh
42 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Women 3/4 Christine Rekai
36 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Women 3/4 Lisa Picard
2 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Women 3/4 lea Stralka
30 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Category 4 Men Alistair Leigh
414 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Christine Rekai
407 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Lisa Picard
371 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined lea Stralka
123 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Alistair Leigh
35 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Christine Rekai
28 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 Lisa Picard
12 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 lea Stralka
5 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Alistair Leigh
DNS Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Women Category 3/4 julie Robertson Zivin
42 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Women Category 3/4 Christine Rekai
38 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Women Category 3/4 Lisa Picard
1 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Women Category 3/4 lea Stralka
DNS Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Alan Wiley
DNS Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Clint Chase
14 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Category 4 Men Alistair Leigh
54 Swan Island Criterium Category 4 Scott Stickney
28 Swan Island Criterium Masters Men 40+ 4/5 Scott Mcleney
27 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4 Women Christine Rekai
17 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Pro/1/2 Women Debra Preller
45 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Randy Daniels
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Clint Chase
3 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Alan Wiley
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Points Masters Men 40+ 1/2/3 Clint Chase
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4 Women Christine Rekai
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Pro/1/2 Women Debra Preller
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Randy Daniels
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Alan Wiley
1 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Clint Chase
283 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Debra Preller
12 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Randy Daniels
104 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Alan Wiley
87 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Clint Chase
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Pro/1/2 Women Debra Preller
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Randy Daniels
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Alan Wiley
3 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Clint Chase
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4 Women Christine Rekai
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Pro/1/2 Women Debra Preller
19 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Alan Wiley
18 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Clint Chase
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4 Women Christine Rekai
10 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Pro/1/2 Women Debra Preller
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Randy Daniels
15 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Clint Chase
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Alan Wiley
9 Piece of Cake Women 1/2/3 Susan Ashlock
2 Piece of Cake Women 1/2/3 Debra Preller
10 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Series - Final Overall Women 1/2/3 Susan Ashlock
8 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Women 1/2/3 Susan Ashlock
5 Banana Belt Road Race Series Senior Women 1/2/3 Susan Ashlock
15 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Patrick Gray
150 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Susan Ashlock
276 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Christine Rekai
15 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Patrick Gray
150 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Susan Ashlock
276 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Christine Rekai
11 Jack Frost Time Trial Category 1/2 Patrick Gray
6 Jack Frost Time Trial Women Susan Ashlock
10 Jack Frost Time Trial Women Category 4 Christine Rekai
1 Cherry Pie Road Race Senior Women 1/2/3 Susan Ashlock