Team Lost Highway

Event Category Name
12 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women B Megan Goplin
6 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Eric Speakman
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Bradley Hogan
18 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Bradley Hogan
34 Cross Crusade: Barton Park Category A Andrew Hawley
10 Cross Crusade: Barton Park Women B Megan Goplin
22 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Charles Henderson
DNF Cross Crusade: Barton Park Category C Bradley Hogan
10 Cross Crusade: Barton Park Category C Eric Speakman
3 Cross Crusade: Barton Park Category C Adam Goplin
40 Cross Crusade: PIR Infield Category A Andrew Hawley
14 Cross Crusade: PIR Infield Women B Megan Goplin
16 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Charles Henderson
62 Cross Crusade: PIR Infield Category C Joseph French
5 Cross Crusade: PIR Infield Category C Adam Goplin
2 Cross Crusade: PIR Infield Category C Bradley Hogan
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Adam Goplin
3 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women C Megan Goplin
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Andrew Hawley
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Charles Henderson
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Eric Speakman
25 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Tim Coghlan
2 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Adam Goplin
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Clydesdale Charles Henderson
DNF Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Joseph French
16 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Anthony Roberts
8 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category A Andrew Hawley
11 Blind Date at the Dairy: September Standings Women C Megan Goplin
11 Blind Date at the Dairy: October Standings Men C Adam Goplin
1 Blind Date at the Dairy: October Standings Women C Megan Goplin
20 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Clydesdale Charles Henderson
18 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Adam Goplin
8 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Megan Goplin
14 Cross-Word CX Challenge Category C Anthony Roberts
34 Blind Date at the Dairy Men C Joseph French
10 Blind Date at the Dairy Men C Adam Goplin
1 Blind Date at the Dairy Women C Megan Goplin
51 Cross Crusade: Rainier Category A Andrew Hawley
57 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Tim Coghlan
19 Cross Crusade: Rainier Clydesdale Charles Henderson
3 Blind Date at the Dairy Women C Megan Goplin
13 Blind Date at the Dairy Men C Adam Goplin
49 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Eric Speakman
27 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale Charles Henderson
DNF Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category A Andrew Hawley
10 Blind Date at the Dairy Men C Adam Goplin
4 Blind Date at the Dairy Women C Megan Goplin
14 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Clydesdale Charles Henderson
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C Joseph French
16 Blind Date at the Dairy Men A Andrew Hawley
25 Blind Date at the Dairy Men C Joseph French
24 Blind Date at the Dairy Men C Charles Henderson
11 Blind Date at the Dairy Men C Adam Croplin
5 Blind Date at the Dairy Women C Megan Goplin
12 Hood River Double Cross Category C Joseph French
21 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Joseph French
24 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Joseph French
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category B Adam Engelmeyer
17 Monday PIR: August Series Standings Masters 4/5 Charles Henderson
32 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Joseph French
6 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Bradley Hogan
5 Gresham Criterium Men 5 Charles Henderson
19 Tuesday PIR Category 3/4 Charles Henderson
28 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Speakman
7 Monday PIR Masters 4/5 Charles Henderson
34 Tuesday PIR Category 3/4 Charles Henderson
3 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Hogan
2 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 5 Eric Speakman
1 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 5 Bradley Hogan
4 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Hogan
18 Tuesday PIR Category 3/4 Eric Speakman
3 Vancouver Criterium Cat 5 Men Charles Henderson
33 Montinore Road Race Men Cat 4/5 Adam Engelmeyer
32 Monday PIR Master Men 4/5 Eric Speakman
22 St. Honore Criterium Men 4/5 Charles Henderson
5 St. Honore Criterium Men 4/5 Adam Engelmeyer
24 St. Honore Criterium Men 4/5 Eric Speakman
20 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Adam Engelmeyer
31 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Charles Henderson
39 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
40 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Joseph French
30 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
18 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
36 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Joseph French
35 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
34 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
26 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Charles Henderson
25 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
7 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Eric Speakman
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3: Baker City Cycling Classic - GC after Stage 3 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
36 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Joseph French
34 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
31 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
29 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
13 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Eric Speakman
8 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
5 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
12 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
11 Baker City Cycling Classic: Stage 3 Cat 4/5 Men Eric Speakman
32 Baker City Cycling Classic: Stage 4 Cat 4/5 Men Charles Henderson
38 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Joseph French
37 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
29 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Charles Henderson
24 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
3 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
13 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Eric Speakman
18 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
22 Baker City Cycling Classic: Stage 2 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
34 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Tim Coghlan
8 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Bradley Hogan
9 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Eric Speakman
28 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Anthony Roberts
29 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Charles Henderson
36 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
3 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
6 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Eric Speakman
8 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
25 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Charles Henderson
36 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Joseph French
34 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
35 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Joseph French
31 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
3 Baker City Cycling Classic Cat 4/5 Men Andrew Hawley
26 Baker City Cycling Classic: Stage 1 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
10 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Adam Engelmeyer
2 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Andrew Hawley
24 Monday PIR Master's Men Cat 4/5 Charles Henderson
2 Monday PIR Master's Men Cat 4/5 Bradley Hogan
10 Monday PIR Master's Men Cat 4/5 Eric Speakman
12 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Adam Engelmeyer
DNF Mt. Tabor Series Cat 4 Men Adam Engelmeyer
16 Monday PIR Master Men 4/5 Anthony Roberts
13 Monday PIR Master Men 4/5 Andrew Hawley
13 Mt. Tabor Series Cat 5 Men Eric Speakman
15 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Adam Engelmeyer
DNF Mt. Tabor Series Cat 3 Men Adam Engelmeyer
1 Mt. Tabor Series Cat 4 Men Andrew Hawley
DNS Crank Bicycles TT @ PIR Men Cat 4/5 Andrew Hawley
DNS Crank Bicycles TT @ PIR Men Cat 4/5 Adam Engelmeyer
DNS Crank Bicycles TT @ PIR Men Cat 4/5 Anthony Roberts
7 Monday PIR Masters 4/5 Bradley Hogan
4 Monday PIR Masters 4/5 Andrew Hawley
19 Monday PIR Masters 4/5 Eric Speakman
6 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men C Bradley Hogan
12 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men C Anthony Roberts
12 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Clydesdale Charles Henderson
17 Monday PIR Masters Men 4/5 Eric Speakman
32 Tuesday PIR Category 3/4 Adam Engelmeyer
16 Eugene Roubaix Men 5 Joseph French
8 Eugene Roubaix Men 4 Adam Engelmeyer
30 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Unknown
11 Tuesday PIR Cat 5 Eric Speakman
2 Tuesday PIR Cat 5 Bradley Hogan
1 Tuesday PIR Cat 5 Anthony Roberts
1 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Andrew Hawley
24 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Adam Engelmeyer
12 Rose Garden Circuit Race Series Men 4/5 Bradley Hogan
45 Gorge Roubaix Men Cat 4/5 Adam Engelmeyer
8 Gorge Roubaix Men Cat 4/5 Andrew Hawley
DNF Gorge Roubaix Men Cat 4/5 Joseph French
10 Dirty Circles Men 4/5 Andrew Hawley
4 Dirty Circles Men 4/5 Bradley Hogan
39 Dirty Circles Men 4/5 Charles Henderson
20 Dirty Circles Men 4/5 Andrew Hawley
20 Dirty Circles Men 4/5 Anthony Roberts
39 Dirty Circles Men 4/5 Adam Engelmeyer
34 Dirty Circles Men 4/5 Anthony Roberts
27 Dirty Circles Men 4/5 Andrew Hawley
19 Dirty Circles Men 4/5 Eric Speakman
10 Dirty Circles Men 4/5 Bradley Hogan
29 Dirty Circles Men 4/5 Adam Engelmeyer
33 Dirty Circles Men 4/5 Eric Speakman
41 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 19-39 Men Adam Engelmeyer
139 Jack Frost TT: Combined Combined Adam Engelmeyer
22 Jack Frost TT Men 4/5 Adam Engelmeyer
26 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Charles Henderson
36 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Joseph French
7 Monday PIR: June Series Standings Masters 4/5 Bradley Hogan
34 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
35 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
25 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
9 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
7 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Eric Speakman
2 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 2 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
9 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Bradley Hogan
12 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Charles Henderson
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Bradley Hogan
14 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Charles Henderson
5 Tuesday PIR: Series Standings Category 3/4 Bradley Hogan
36 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Adam Engelmeyer
35 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Joseph French
34 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Tim Coghlan
26 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Anthony Roberts
25 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Charles Henderson
8 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Bradley Hogan
6 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Eric Speakman
3 Baker City Cycling Classic - GC after Stage 1 Cat 4/5 Men Andrew Hawley
30 Monday PIR: June Series Standings Masters 4/5 Eric Speakman
6 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Bradley Hogan
25 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Eric Speakman