Old Town Bicycles

Event Category Name
DNS USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 Andrew Wittwer
8 USGP of Cyclocross Junior Men 10-14 George Jackson IV
33 USGP of Cyclocross Cat B Alex Walker
5 USGP of Cyclocross Cat C/Beginner Men Matthew Smith
DNS USGP of Cyclocross Jr Men 10-14 George Jackson IV
DNS USGP of Cyclocross Jr Men 10-14 Andrew Wittwer
15 USGP of Cyclocross Cat C/Beginner Men Matthew Smith
8 Kruger's Crossing Cyclocross Category C Matthew Smith
23 Cross Crusade: Barton Park Category C Matthew Smith
18 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category C Matthew Smith
8 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category C Matthew Smith
29 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men C Matthew Smith
32 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men Beg Matthew Smith
13 Blind Date at the Dairy Category C Matthew Smith
34 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Matthew Smith
27 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Beg Men Matthew Smith
38 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men C Matthew Smith
17 Blind Date at the Dairy Category C Matthew Smith
27 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Matthew Smith
25 Blind Date at the Dairy: Series Standings Beg Men Matthew Smith
23 Blind Date at the Dairy Cat C Men (On the Market) Matthew Smith
26 Cross Crusade: Rainier High School Category C Matthew Smith
7 Blind Date at the Dairy Beginner Men (First Dates) Matthew Smith
25 Blind Date at the Dairy: Series Standings Beg Men Matthew Smith
19 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Matthew Smith
61 Blind Date at the Dairy Master Men 35+ C (Still on the Market) Rick Zimmerman
17 Monday PIR: August Series Men 4/5 Matthew Smith
21 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Rick Zimmerman
10 Monday PIR Master 4/5 Matthew Smith
17 Tuesday PIR Cat 4/5 Rick Zimmerman
15 Tuesday PIR Category 4/5 Rick Zimmerman
4 OBRA Hillclimb TT Masters Men 60+ jeffrey patterson
76 OBRA Hillclimb TT: Combined Combined jeffrey patterson
3 Longview Grand Prix Criterium Masters 35+ 4/5 Rick Zimmerman
DNF OBRA Championship RR 2 Master Men 40-49 Rick Zimmerman
10 Monday PIR Men 4/5 Matthew Smith
12 Vancouver Courthouse Criterium Cat 3 Men Michael Mellinger
12 Vancouver Courthouse Criterium Master Men 40+ Michael Mellinger
34 Monday PIR: July Series Masters 4/5 Matthew Smith
9 Monday PIR Novice Men Rick Zimmerman
10 Monday PIR Master 4/5 Matthew Smith
26 Mt. Tabor Series Category 4 Men Matthew Smith
28 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Smith
12 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Smith
5 Monday PIR-June Series Masters Novice Rick Zimmerman
4 Monday PIR Novice Men Rick Zimmerman
8 Monday PIR Novice Men Rick Zimmerman
101 OBRA TT: Combined Combined Larry Baker
6 OBRA TT Masters Men 55-59 Larry Baker
6 Monday PIR Masters Novice Rick Zimmerman
4 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Masters Men 60+ jeffrey patterson
6 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Cat 4 Larry Baker
69 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined jeffrey patterson
48 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Larry Baker
160 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Mark Underwood
108 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Larry Baker
15 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 50-59 Larry Baker
25 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 50-59 Mark Underwood
12 Sublime Sublimity Circuit Race Men 40+ Thomas Hackleman
46 Cherry Pie Men 4 Ben Sligar
1 Cherry Pie Women 4, Masters Jodie Bolt
9 Cherry Pie Men 4/5 50+ Larry Baker
27 Cherry Pie Men 4/5 40+ Darol Tuttle
16 Cherry Pie Men 4/5 40+ john rodgers
6 Cherry Pie Men 4/5 40+ Choi Halladay