Bike Newport-Bier One

Event Category Name
8 Psycho Cross: Series Standings Men B Chris Magel
6 Psycho Cross Men Mas 50+ Dale Webster
8 Psycho Cross: Series Standings Clydesdale Elliott Crowder
17 Psycho Cross: Series Standings Men Mas 50+ Dale Webster
14 Psycho Cross: Series Standings Men Mas 35+ C simon Burn
20 Psycho Cross: Series Standings Men C Dale Webster
19 Psycho Cross: Series Standings Men C dave Carey
5 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men B Chris Magel
16 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Master 35+ B simon Burn
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men B Matthew White
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Dale Webster
15 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Chris Magel
8 Psycho Cross Men C dave Carey
6 Psycho Cross Men Mas 35+ C simon Burn
29 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Master 50+ Dale Webster
45 Cross Crusade: Barton Park Master 50+ Dale Webster
8 Psycho Cross Masters C 35+ Men simon Burn
DNF Psycho Cross Beginner Men dave Carey
9 Psycho Cross Masters Men 50+ Dale Webster
3 Psycho Cross Men B Chris Magel
53 Cross Crusade: PIR Infield Master 50+ Dale Webster
34 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Master 50+ Dale Webster
81 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Eric Getz
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Chris Magel
46 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Master 50+ Dale Webster
11 Sandy/Boring Corn Cross Category B Matthew White
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Dale Webster
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Chris Magel
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Matthew White
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Chris Magel
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Matthew White
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Elliott Crowder
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Master 50+ Dale Webster
144 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Eric Getz
62 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Master 50+ Dale Webster
43 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Matthew White
55 Cross Crusade: Rainier Category C Dale Webster
114 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Eric Getz
46 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Chris Magel
37 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category B Matthew White
10 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Men B Matthew White
15 Battle At Barlow Category B Chris Magel
9 Psycho Cross Men C Dale Webster
3 Psycho Cross Clydesdale Elliott Crowder
5 Psycho Cross Men B Chris Magel
8 Twilight Cyclocross Series Men B Matthew White
8 Twilight Cyclocross Series Men B Matthew White
19 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category B Chris Magel
13 Twilight Criterium Series: August Series Standings Men 4/5 Matthew White
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew White
30 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Men Cat 3 Jonathan Sun
34 Vancouver Criterium Cat 3 Men Jonathan Sun
4 Vancouver Criterium Cat 5 Men Robert Lavrakas
20 Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Dennis Gaskill
23 Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Robert Lavrakas
9 Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Matthew White
6 Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Adam DeMarzo
1 Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Jonathan Sun
11 Twilight Criterium Series Men 4/5 Matthew White
4 Montinore Road Race Men Cat 4/5 Adam DeMarzo
31 Montinore Road Race Men Cat 4/5 Jonathan Sun
14 Montinore Road Race Men Cat 4/5 Chris Magel
34 Montinore Road Race Men Cat 4/5 Eric Getz
36 Montinore Road Race Men Cat 4/5 Dale Webster
3 St. Honore Criterium Men 4/5 Jonathan Sun
31 St. Honore Criterium Men 4/5 Dennis Gaskill
1 Test of Endurance Cat 3 Women 40+ Rhonda Haynes
16 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Dennis Gaskill
19 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Robert Lavrakas
15 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Eric Getz
12 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Chris Magel
6 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Matthew White
4 Pringle Creek Criterium Men 4/5 Jonathan Sun
13 Pickett's Charge XC Cat 1 men 19-39 Adam DeMarzo
4 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 Jonathan Sun
8 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Cat 1 men 19-39 Adam DeMarzo
DNS Return on the Jedi Weekend: Cross Country Cat 3 Men 40+ Dale Webster
1 Hammer Velo Criterium Men Cat 4/5 Jonathan Sun
23 Hammer Velo Criterium Men Cat 4/5 Dennis Gaskill
12 Sisters Stampede MTB XC Cat 3 Men 40+ Dale Webster
17 Sisters Stampede MTB XC CAT 3 BEGINNER WOMEN Sandy Hyduchak
10 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 men 19-39 Adam DeMarzo
16 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Master Men 50+ Dale Webster
1 Spring Thaw XC Cat 1 men 19-39 Adam DeMarzo
2 Coast Hills Classic XC Men's Cat 3 45+ Dale Webster
8 Coast Hills Classic XC Men's Category 2 19-39 Matthew White
2 Coast Hills Classic XC Men's Category 1 19-39 Adam DeMarzo
2 Coast Hills Classic XC Men's Clydesdales Robert Lavrakas
5 Coast Hills Classic XC Women's Cat 3 45+ Sandy Hyduchak
4 Bear Springs Trap XC Cat 3 40+ Men Dale Webster
3 Bear Springs Trap XC Cat 3 Men 19-39 Men Robert Lavrakas
20 Willamette Gran Fondo Gran > Male > 40-49 dave Carey
2 Bear Springs Trap XC Cat 3 Men 19-39 Men Ryan Lekberg
15 Eugene Roubaix Men 5 Eric Getz
13 Eugene Roubaix Men 5 Matthew White
11 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Chris Magel
31 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Jonathan Sun
41 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Matthew White
19 Mudslinger XC Cat 1 men 19-39 Chris Magel
11 Mudslinger XC Beginner Men Dale Webster
15 Mudslinger XC Cat 2 19-39 Men Matt Hawkyard
8 Mudslinger XC Cat 1 men 19-39 Adam DeMarzo
6 Mudslinger XC Beginner Women Sandy Hyduchak
3 Mudslinger XC Clydesdale 200+ Robert Lavrakas
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 4/5 Jonathan Sun
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 4/5 Adam DeMarzo
23 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 4/5 Robert Lavrakas
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Adam DeMarzo
23 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Dennis Gaskill
25 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Jonathan Sun
18 Echo Red to Red MTB XC Cat 3 40+ Men Dale Webster
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Adam DeMarzo
19 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Jonathan Sun
4 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Cat 1 men 19-39 Adam DeMarzo
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 4/5 Jonathan Sun
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 4/5 Adam DeMarzo
3 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Beginner Men Dale Webster
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Beginner Men Dale Webster
7 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Cat 1 Men Adam DeMarzo
3 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Beginner Men Dale Webster
18 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 4/5 Adam DeMarzo
11 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 4/5 Adam DeMarzo
4 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Beginner Men Dale Webster
64 Willamette Gran Fondo by Distance Gran (100 miles) dave Carey
4 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mstr Men 30-34 Adam DeMarzo