The Spokesmen

Event Category Name
34 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Charles Linke
31 Kruger's Crossing CX Singlespeed Jeff Boehlke
28 Kruger's Crossing CX Beginner Men Mike Brett
30 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Jeff Boehlke
49 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Gabe Fouts-Carrico
3 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 13-14 Emma Royce
18 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
13 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Emma Royce
22 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Thomas Royce
19 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Tony Curtis
5 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Mark Widlund
83 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Ryan Schimpf
82 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Tom Kay
27 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Raymond Egan
28 Cross Crusade: Barton Park Category C Stephen Carter
6 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 13-14 Olivia Hewett
14 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Emma Royce
60 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Gabe Fouts-Carrico
16 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Olivia Hewett
5 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 13-14 Emma Royce
22 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
DNF Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Charles Linke
83 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Judson McCauley
59 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Brian Carrico
42 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Thomas Royce
38 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Tony Curtis
42 Cross Crusade: PIR Infield Category C Stephen Carter
10 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Mark Widlund
53 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Tom Kay
26 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Raymond Egan
23 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B David Hewett
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Stephen Carter
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Mark Widlund
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Raymond Egan
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Matt Thiefelder
71 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Judson McCauley
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jeff Boehlke
67 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Jeff Boehlke
DNF Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B Brian Carrico
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Jeff Boehlke
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Stephen Carter
44 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Judson McCauley
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Mark Widlund
53 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Ryan Schimpf
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Raymond Egan
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Matt Thiefelder
100 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Judson McCauley
23 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women Emma Royce
69 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Gabe Fouts-Carrico
92 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Thomas Royce
82 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Brian Carrico
6 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 13-14 Emma Royce
19 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
85 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Tom Kay
84 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Ryan Schimpf
46 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Raymond Egan
24 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Matt Thiefelder
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Todd Engblom-Stryker
49 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Stephen Carter
24 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Olivia Hewett
19 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Emma Royce
58 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men Gabe Fouts-Carrico
39 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men Ryan Caputo
49 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Tony Curtis
65 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Stephen Carter
4 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Todd Engblom-Stryker
20 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 60+ Larry Stryker
122 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Tony Curtis
103 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Brian Carrico
97 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Thomas Royce
60 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Judson McCauley
43 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B David Hewett
34 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Mark Widlund
10 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 13-14 Olivia Hewett
9 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 13-14 Emma Royce
10 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men 13-14 Ryan Caputo
23 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Ryan Schimpf
91 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Tom Kay
24 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Matt Thiefelder
22 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Raymond Egan
58 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Thomas Royce
19 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Olivia Hewett
22 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Emma Royce
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jason Benford
10 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Ryan Caputo
34 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Ryan Caputo
57 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B David Hewett
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Raymond Egan
96 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Tom Kay
52 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Ryan Schimpf
7 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Matt Thiefelder
43 Cross Crusade: Alpenrose Category C Stephen Carter
4 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Todd Engblom-Stryker
7 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 13-14 Olivia Hewett
8 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 13-14 Emma Royce
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Raymond Egan
72 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Jeff Boehlke
29 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Mark Widlund
27 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B David Hewett
35 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jason Benford
105 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Tom Kay
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Tony Curtis
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Larry Stryker
3 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Todd Engblom-Stryker
42 Cross Crusade: Alpenrose Category C Stephen Carter
54 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Men Mike Brett
59 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Charles Linke
13 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Matt Thiefelder
14 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Raymond Egan
24 Blind Date at the Dairy Men C Stephen Carter
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Judson McCauley
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Jason Benford
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters Men C 40+ Matt Thiefelder
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters Men C 40+ Brian Carrico
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters Men C 40+ Brian Carrico
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Thomas Royce
26 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Tony Curtis
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Judson McCauley
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Thomas Royce
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Jason Benford
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Dave Wrast
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Brian Carrico
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Stephen Carter
21 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Mark Widlund
37 GPRT: Heiser Farms CX Masters 50+ Charles Linke
39 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B Judson McCauley
3 GPRT: Heiser Farms CX Clydesdale Todd Engblom-Stryker
24 Blind Date at the Dairy Men C Stephen Carter
DNF Blind Date at the Dairy Men C Stephen Carter
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Raymond Egan
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Tony Curtis
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Brian Carrico
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Thomas Royce
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Judson McCauley
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters Men C 40+ Matt Thiefelder
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters Men C 40+ Brian Carrico
9 Battle at Barlow Masters 35+ C Matt Thiefelder
6 Battle at Barlow Junior Women 13-14 Emma Royce
7 Battle at Barlow Junior Men 13-14 Ryan Caputo
10 Battle at Barlow Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
38 Battle at Barlow Masters 50+ Charles Linke
43 Battle at Barlow Masters 35+ B Judson McCauley
29 Battle at Barlow Masters 35+ B David Hewett
18 Battle at Barlow Masters 35+ B Thomas Royce
31 Battle at Barlow Category C Stephen Carter
31 Battle at Barlow Masters 35+ C Ryan Schimpf
17 Battle at Barlow Masters 35+ C Brian Carrico
7 Battle at Barlow Junior Women 13-14 Olivia Hewett
3 Battle at Barlow Clydesdale Todd Engblom-Stryker
44 Battle at Barlow Masters 35+ C Tom Kay
34 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ C Tom Kay
26 Blind Date at the Dairy Men C Stephen Carter
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters Men C 40+ Matt Thiefelder
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Judson McCauley
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Thomas Royce
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters Men C 40+ Brian Carrico
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Tony Curtis
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Judson McCauley
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Richard Akers
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Matt Thiefelder
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Brian Carrico
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Ryan Schimpf
20 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B David Hewett
33 GPRT: Zaaldercross Category C Stephen Carter
4 GPRT: Zaaldercross Clydesdale Todd Engblom-Stryker
46 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Tom Kay
15 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Jeff Boehlke
6 GPRT: Zaaldercross Junior Women 13-14 Emma Royce
DNF GPRT: Zaaldercross Masters 60+ Larry Stryker
DNF GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Mark Widlund
16 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Thomas Royce
31 Blind Date at the Dairy Men C Stephen Carter
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Tom Kay
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Thomas Royce
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Tony Curtis
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Judson McCauley
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters Men C 40+ Brian Carrico
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Judson McCauley
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Thomas Royce
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Brian Carrico
12 Hood River Double Cross Masters 35+ B Judson McCauley
14 Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
6 Hood River Double Cross Masters 35+ C Brian Carrico
3 Hood River Double Cross Clydesdale Todd Engblom-Stryker
DNF GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Brian Carrico
4 GPRT: Hood River Double Cross Clydesdale Todd Engblom-Stryker
23 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Jeff Boehlke
32 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Judson McCauley
2 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women 13-14 Emma Royce
40 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Thomas Royce
11 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
21 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Gabe Fouts-Carrico
7 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women Overall Emma Royce
25 Blind Date at the Dairy Men C Stephen Carter
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters Men C 40+ Brian Carrico
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Tony Curtis
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B David Hewett
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Judson McCauley
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Tony Curtis
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Kurt Snyder
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Brian Carrico
22 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Tony Curtis
7 GPRT: Het Meer Junior Men 13-14 Ryan Caputo
7 GPRT: Het Meer Junior Men 10-12 Gabe Royce
5 GPRT: Het Meer Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
8 GPRT: Het Meer Junior Women Emma Royce
28 GPRT: Het Meer Junior Men Gabe Royce
25 GPRT: Het Meer Junior Men Gabe Fouts-Carrico
18 GPRT: Het Meer Junior Men Ryan Caputo
50 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Judson McCauley
25 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Thomas Royce
3 GPRT: Het Meer Junior Women 13-14 Emma Royce
20 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Jeff Boehlke
21 GPRT: Het Meer Beginner Men Mike Brett
18 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Brian Carrico
3 GPRT: Het Meer Clydesdale Todd Engblom-Stryker
12 GPRT: Het Meer Category C Stephen Carter
38 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Tom Kay
25 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Todd Engblom-Stryker
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Mark Widlund
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men B 40+ Judson McCauley
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men B 40+ Tony Curtis
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Brian Carrico
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Matt Thiefelder
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Tom Kay
6 GPRT: DDCX 1 Junior Women 13-14 Emma Royce
7 GPRT: DDCX 1 Junior Men 10-12 Gabe Fouts-Carrico
23 GPRT: DDCX 1 Category C Stephen Carter
14 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Brian Carrico
54 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Judson McCauley
29 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Thomas Royce
26 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Tony Curtis
8 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Jeff Boehlke
46 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Tom Kay
36 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Ryan Morrisey
15 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Matt Thiefelder
4 GPRT: DDCX 1 Clydesdale Todd Engblom-Stryker
8 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
23 Monday PIR: August Series Standings Masters 4/5 Jeff Boehlke
24 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Judson McCauley
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 13-14 Emma Royce
25 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Ryan Schimpf
22 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Brian Carrico
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 13-14 Olivia Hewett
15 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ David Hewett
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Thomas Royce
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Tony Curtis
32 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Charles Linke
31 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Jeff Hendricks
12 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Mike Brett
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
11 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Clydesdale Todd Engblom-Stryker
13 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Emma Royce
35 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
26 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
9 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 10-14 Ryan Caputo
39 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Kurt Snyder
33 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
42 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Mark Widlund
10 Monday PIR: July Series Standings Masters 4/5 Jeff Boehlke
41 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Matt Larson
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
26 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
30 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Judson McCauley
23 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Mark Widlund
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emma Royce
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Ryan Caputo
7 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Jeff Boehlke
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
21 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Kurt Snyder
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
11 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emma Royce
92 High Cascades 100 Open Men Ryan Morrisey
30 High Cascades 100 Singlespeed Men David Hewett
85 High Cascades 100 Open Men Brian Carrico
5 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Todd Engblom-Stryker
4 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
Monday PIR: July Series Standings Category 4/5+ Jeff Boehlke
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emma Royce
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Ryan Caputo
14 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
26 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
17 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
28 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Judson McCauley
9 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
8 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
6 Monday PIR: June Series Standings Category 4/5+ Jeff Boehlke
7 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Thomas Royce
37 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men Brian Carrico
4 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Singlespeed David Hewett
36 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men Ryan Morrisey
7 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Tony Curtis
17 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Mark Widlund
17 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Stephen Carter
9 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Todd Engblom-Stryker
28 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Clydesdale Todd Engblom-Stryker
26 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Gabe Royce
18 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Olivia Hewett
11 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Emma Royce
20 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
33 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf
17 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
31 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Gabe Fouts-Carrico
17 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 David Hewett
9 Monday PIR: June Series Standings Category 4/5+ Jeff Boehlke
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
29 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David Hewett
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Olivia Hewett
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emma Royce
19 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Gabe Royce
17 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Gabe Fouts-Carrico
4 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Todd Engblom-Stryker
3 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
17 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
7 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Jeff Boehlke
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David Hewett
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Ryan Schimpf
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
4 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Todd Engblom-Stryker
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Raymond Egan
38 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
22 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
49 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Brian Carrico
31 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Judson McCauley
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emma Royce
19 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Gabe Royce
23 Monday PIR Masters 4/5 Jeff Boehlke
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emma Royce
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David Hewett
35 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Ryan Schimpf
21 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Gabe Royce
3 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Todd Engblom-Stryker
21 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Stephen Carter
37 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Thomas Royce
35 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Tony Curtis
11 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ David Hewett
13 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ Thomas Royce
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Ryan Morrisey
21 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men 50+ Charles Linke
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Clydesdale Todd Engblom-Stryker
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Junior Women Olivia Hewett
12 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Beginner Men Mike Brett
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Beginner Women Sheila Royce
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Junior Women Emma Royce
26 Tuesday PIR Category 4/5 Jeff Boehlke
23 Dirty Circles 3 Masters Men 4/5 Jeff Boehlke
41 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Jeff Boehlke
DNF Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Jeff Boehlke