Team 10 Barrel

Event Category Name
16 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Jon Elek
13 Sisters Stampede Clydesdale 200+ Mark Sather
4 Sisters Stampede Category 2 Sport Women 40-49 Melissa Byrd
15 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Gus Baz
43 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio
36 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 David Welton
12 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 Brad Jacobson
8 Sisters Stampede Expert Women Cherie Touchette
7 Sisters Stampede Category 3 Novice Men 19-39 Luke Roberts
5 Sisters Stampede Category 3 Novice Men 19-39 Max Soontararak
19 Tuesday Night PIR Category 4/5 Daniel Kirkham
43 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined John DeSapio
7 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 John DeSapio
5 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Clydesdale 200+ Men Mark Sather
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Women Cherie Touchette
4 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 3 Men 19-39 Max Soontararak
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Women 40-49 Melissa Byrd
6 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 50-59 Gus Baz
17 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 John DeSapio
16 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson
15 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 40-49 David Welton
60 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Kyle Gray
38 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined John DeSapio
6 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 John DeSapio
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Duathlon Men Kyle Gray
34 Tuesday Night PIR 4/5 Men Daniel Kirkham
33 Tuesday Night PIR 4/5 Men Joshua Johansen
5 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Novice Men 19-39 Max Soontararak
1 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Women 40-49 Melissa Byrd
5 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Men 50-59 Gus Baz
6 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio
2 Coast Hills Classic MTB Race Clydesdale 200+ Mark Sather
2 Wooden Shoe Kermesse Masters Men 1/2 Brian Kesselman
6 Wooden Shoe Kermesse Women 4/5 Gwen Hryciw
1 Wooden Shoe Kermesse Singlespeed Brian Kesselman
23 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Benjamin Morgan
19 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Joel Brown
10 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Daniel Kirkham
8 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Eric Steimer
7 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 Jason Whittington
24 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Heath Korvola
16 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Joe Carpenter
12 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Jeff Copus
2 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 Joshua Johansen
7 Wooden Shoe Kermesse Masters 50+ Eric Pool
3 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Melissa Byrd
2 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #2 Open Women Cherie Touchette
22 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen
3 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Joshua Johansen
23 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Joshua Johansen
1 Bear Springs Trap Sport Women 40-49 Melissa Byrd
11 Bear Springs Trap Sport Men 50-59 Gus Baz
21 Bear Springs Trap Sport Men 40-49 John DeSapio
6 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Mark Sather
5 Bear Springs Trap Clydesdale 200+ Jonathan Elek
14 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open B Gus Baz
13 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: Short-Track Race #1 Open B John DeSapio
12 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joe Carpenter
6 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen
29 Tuesday Night PIR Men 4/5 Joshua Johansen
8 30th Annual Mudslinger Category 3 Novice Men 19-39 Max Soontararak
1 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Women 40-49 Melissa Byrd
16 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Men 40-49 John DeSapio
5 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Men 40-49 Brad Jacobson
9 30th Annual Mudslinger Clydesdale 200+ Mark Sather
4 30th Annual Mudslinger Clydesdale 200+ Jon Elek
3 30th Annual Mudslinger Elite Men Jacob Hull
1 30th Annual Mudslinger Category 2 Women 40-49 Melissa Byrd
16 30th Annual Mudslinger Category 2 Men 40-49 John DeSapio
5 30th Annual Mudslinger Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson
DNF Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Joshua Johansen
3 Echo Red 2 Red XC MTB Race Singlespeed Women Melissa Byrd
18 Echo Red 2 Red XC MTB Race Clydesdale 200+ Jonathan Elek
14 Echo Red 2 Red XC MTB Race Clydesdale 200+ Mark Sather
13 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 50-59 Gus Baz
8 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 40-49 Brad Jacobson
21 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 19-39 Alex Schoknecht
7 Piece of Cake Road Race Junior Men Jake Johansen
15 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Joshua Johansen