ByrneInvent

Event Category Name
37 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Women lea Stralka
11 USGP of Cyclocross Race 5 Singlespeed Dan Peterson
31 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Women lea Stralka
DNF World Single Speed CX Championship Singlespeed Men Dan Peterson
6 Eugene Celebration: Final General Classification Women 1/2/3 Martha Walsh
6 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 1/2/3 Women Martha Walsh
69 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Martha Walsh
8 Eugene Celebration: Celebration Criterium Women 1/2/3 Martha Walsh
1 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Women 1/2/3 Martha Walsh
7 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro/1/2/3 Women Martha Walsh
28 Health Net Criterium Pro/1/2 Eric Schuman
57 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined will fernyhough
57 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined will fernyhough
57 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined will fernyhough
10 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 will fernyhough
DNF Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Pro/1/2 Eric Schuman
209 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Schuman
80 Cascade Classic: Downtown Criterium Pro/1/2 Eric Schuman
DNS Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men lea Stralka
98 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Pro/1/2 Men Eric Schuman
94 Cascade Classic: McKenzie Pass Road Race Pro/1/2 Men Eric Schuman
102 Cascade Classic: Prineville Road Race Pro/1/2 Men Eric Schuman
6 Alpenrose Challenge Overall Omnium - Masters David Mann
11 Alpenrose Challenge Overall Omnium - Women Tamara Stephens
11 Alpenrose Challenge Women 200m Tamara Stephens
8 Alpenrose Challenge Women 5-Mile Tamara Stephens
4 Alpenrose Challenge Team Sprints - Women Tamara Stephens
9 Alpenrose Challenge Women Sprints Tamara Stephens
6 Alpenrose Challenge Women Points Race Tamara Stephens
1 Alpenrose Challenge Masters 40+ Kilo David Mann
4 Alpenrose Challenge Masters 40+ 3K David Mann
2 OBRA Road Race Masters Women 40-49 Martha Walsh
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Tandem will fernyhough
80 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro/1/2 Eric Schuman
32 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Alan Wiley
13 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 3/4 Lisa Picard
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 1/2/3 Martha Walsh
57 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Eric Schuman
33 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Alan Wiley
13 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 3/4 Lisa Picard
10 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 1/2/3 Martha Walsh
210 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Martha Walsh
282 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Lisa Picard
142 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Alan Wiley
136 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric Schuman
17 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Senior Women Martha Walsh
13 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Women 3/4 Lisa Picard
37 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Masters Alan Wiley
39 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Senior Men Eric Schuman
6 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Women Martha Walsh
10 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Women 3/4 Lisa Picard
23 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Masters Alan Wiley
73 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Eric Schuman
15 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Women 1/2 Martha Walsh
16 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Women 3/4 Lisa Picard
99 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Eric Schuman
34 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Masters Alan Wiley
8 Mt Tabor Circuit Race Senior Women Martha Walsh
1 Mt Tabor Circuit Race Masters Women Martha Walsh
1 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3/4 Women julie Robertson Zivin
13 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Jeffrey Spaulding
15 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Gregory Kauper
10 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3/4 Women julie Robertson Zivin
24 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 4 Men Jeffrey Spaulding
7 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Gregory Kauper
1 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3/4 Women julie Robertson Zivin
12 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 4 Men Jeffrey Spaulding
DNF Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Jeff Dunn
23 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Gregory Kauper
DNF Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Pro/1/2 Eric Schuman
1 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3/4 julie Robertson Zivin
39 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Jeffrey Spaulding
36 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Jeff Dunn
30 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Gregory Kauper
88 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Pro/1/2 Men Eric Schuman
50 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Jeff Dunn
19 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Gregory Kauper
40 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Pro/1/2 Men Eric Schuman
123 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Men Pro/1/2 Eric Schuman
119 Mt Hood Cycling Classic Men Pro/1/2 Eric Schuman
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined will fernyhough
30 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined will fernyhough
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined will fernyhough
30 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined will fernyhough
30 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined will fernyhough
30 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined will fernyhough
11 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Masters Men 40-49 will fernyhough
11 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Masters Men 40-49 will fernyhough
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined will fernyhough
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined will fernyhough
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined will fernyhough
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined will fernyhough
34 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined will fernyhough
36 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined will fernyhough
12 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Masters Men 40-49 will fernyhough
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Masters Men 40-49 will fernyhough
25 Three Rivers Road Race Masters 40+ 1/2/3 Martha Walsh
7 Kings Valley Road Race Women 1/2/3 Martha Walsh
63 Kings Valley Road Race Category 3 David Mann
17 Piece of Cake Masters 40+ 4/5 Daniel Byrne
13 Piece of Cake Men Category 5 Jeff Lyrich
6 Icebreaker Criterium Women 1/2/3 Martha Walsh
13 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Women 1/2/3 Martha Walsh