Bike Gallery - Bontrager Trek

Event Category Name
12 Kruger's Crossing Cyclocross Junior Men Alex White
18 Kruger's Crossing Cyclocross Clydesdale James Emond
25 Kruger's Crossing Cyclocross Beginner Men Tim White
33 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Alex White
DNF Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Darrin Joos
58 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Brice Stivers
43 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Tim White
51 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Gregg Watson
79 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Brice Stivers
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Gus Juffer
33 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Darrin Joos
20 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Tim White
19 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Gus Juffer
19 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale James Emond
26 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Clydesdale James Emond
21 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Category B Gus Juffer
22 Cross Crusade: Clatsop County Fairgrounds Singlespeed Gregg Watson
50 Blind Date at the Dairy: Final Series totals Men C Brandon Bruins
17 Blind Date at the Dairy Singlespeed Greg Watson
36 Blind Date at the Dairy: Final Series totals SS Greg Watson
DNF Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Darrin Joos
32 Cross Crusade: Portland International Raceway Clydesdale James Emond
72 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Brice Stivers
30 Cross Crusade: Portland International Raceway Singlespeed Gregg Watson
26 Cross Crusade: Portland International Raceway Category B Gus Juffer
67 Cross Crusade: Portland International Raceway Category C Brandon Bruins
25 Blind Date at the Dairy Category C Brandon Bruins
40 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 SS Greg Watson
44 Blind Date at the Dairy: Series after date #4 Men C Brandon Bruins
20 Blind Date at the Dairy Singlespeed Greg Watson
DNF Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Gregg Watson
80 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Category C Brandon Bruins
33 Cross Crusade: Sherwood Forest Equestrian Center Singlespeed Darrin Joos
71 Cross Crusade: Rainier High School Category C Brandon Bruins
27 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Gregg Watson
32 Cross Crusade: Rainier High School Singlespeed Darrin Joos
34 Cross Crusade: Rainier High School Clydesdale James Emond
24 Blind Date at the Dairy Cat C Men (On the Market) Brandon Bruins
34 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Clydesdale James Emond
35 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Alex White
91 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Brandon Bruins
64 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Darrin Joos
42 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Singlespeed Gregg Watson
17 Battle at Barlow Junior Men Alex White
40 September "Cat & Mouse" Handicap Series Open Corey Stayton
39 Pain+Suffer'n CX Master Men 35+ Brandon Bruins
DNF Pain+Suffer'n CX Beginner Women Sara Ellis
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Beginner Men Tim White
12 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Corey Stayton
12 Franz Bakery Criterium Cat 1/2 Corey Stayton
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Corey Stayton
19 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
12 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Corey Stayton
14 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
121 Larch Mtn Hillclimb: Combined Combined Brandon Bruins
4 Larch Mtn Hillclimb Men Masters 35+ Brandon Bruins
20 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Alex White
11 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
13 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
11 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
20 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Alex White
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Darrin Joos
27 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 19+ Tim White
9 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
14 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Alex White
27 Swan Island Criterium Pro 1/2 Men Corey Stayton
6 Mt. Tabor Series Fixed Gear Darrin Joos
20 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Damek Maurice
13 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
10 Portland MTB Short Track Series SINGLESPEED MEN Darrin Joos
9 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Alex White
27 Portland MTB Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Alex White
5 Mt. Tabor Series Fixed Gear Darrin Joos
DNS OBRA TT Masters Men 35-39 Brandon Bruins
4 Mt. Tabor Series Fixed Gear Darrin Joos
78 Tuesday PIR Category 1/2/3 Corey Stayton
45 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles: Combined Combined Brandon Bruins
2 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 2: 20 Miles Cat 5 Men Brandon Bruins
54 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Brandon Bruins
127 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1: Combined Combined Sara Ellis
1 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Cat 5 Brandon Bruins
6 Beautiful Estacada TT Series: Beautiful Estacada TT 1 Women Cat 4 Sara Ellis
39 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Corey Stayton
50 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Corey Stayton
29 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 5A Brandon Bruins
47 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Corey Stayton
51 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Brandon Bruins
227 Jack Frost Time Trial: 14 Miles: Combined Combined Tim White
9 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Men Category 4/5 Brandon Bruins
49 Jack Frost Time Trial: 14 Miles Masters Men 40-49 Tim White
3 Jack Frost Time Trial: 7 Miles Jr. Men 10-12 Alex White