Land Shark

Event Category Name
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Marc DiTommaso
10 Southern Oregon Outlaw CX: Race 4 Senior Men Category A/B Richard Hogan
9 Southern Oregon Outlaw CX: Race 3 Senior Men Category A/B Richard Hogan
5 Southern Oregon Outlaw CX: Race 3 Singlespeed Tim Turk
4 Southern Oregon Outlaw CX: Race 2 Singlespeed Tim Turk
12 Southern Oregon Outlaw CX: Race 2 Senior Men Category A/B Richard Hogan
2 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Singlespeed Tim Turk
7 Southern Oregon Outlaw CX: Race 1 Senior Men Category A/B Richard Hogan
1 Brewhaus Cross Junior B/C U14 Naga Slawta
20 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Richard Hogan
15 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Glen Gann
26 Brewhaus Cross: Series Standings Masters A/B 35-49 Richard Hogan
9 Brewhaus Cross: Series Standings Masters Men B/C 35-49 Tim Turk
3 Brewhaus Cross: Series Standings Junior B/C U14 Naga Slawta
23 Brewhaus Cross: Series Standings Masters A/B 35-49 Glen Gann
16 Brewhaus Cross Masters A/B 35-49 Richard Hogan
4 Brewhaus Cross Masters Men B/C 35-49 Tim Turk
1 Mt. Ashland Hillclimb: Road Road Category 2/3 Women 40-59 Jenny Slawta
7 Mt. Ashland Hillclimb: XC MTB Category 2 Men 40-59 Marc DiTommaso
3 Mt. Ashland Hillclimb: Road Road Category 4/5 Women 19-39 Sara Slawta
6 Mt. Ashland Hillclimb: Road Road Category 4/5 Men 40-59 Robert MacCracken
7 Mt. Ashland Hillclimb: Road MTB Category 2 Men 40-59 Marc DiTommaso
3 Mt. Ashland Hillclimb: Road Road Category 2/3 Men 40-59 John Slawta
3 Champion Thursdays Junior Mulu Slawta
16 Champion Thursdays: August Series Standings Category A Glen Gann
3 Champion Thursdays Women Sara Slawta
4 Champion Thursdays Category A John Slawta
15 Champion Thursdays Category A Robert MacCracken
5 Champion Thursdays Junior FUGUI SLAWTA
3 Champion Thursdays Category B Tim Turk
2 Champion Thursdays Junior NADJA SLAWTA
18 Champion Thursdays Category A Richard Hogan
15 Oregon Coast Gravel Epic Men Abomination 50 To 59 Marc DiTommaso
64 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Abomination Marc DiTommaso
1 Champion Thursdays Category B Tim Turk
DNF Champion Thursdays Category A Glen Gann
13 Champion Thursdays Category A Glen Gann
66 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Sara Slawta
32 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jenny Slawta
94 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Naja Slawta
1 OBRA Uphill TT Championship Junior Men 10-12 Mulu Slawta
2 OBRA Uphill TT Championship Junior Men 10-12 Naja Slawta
2 OBRA Uphill TT Championship Women Category 4 Sara Slawta
1 OBRA Uphill TT Championship Women Category 1/2 Jenny Slawta
91 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Mulu Slawta
4 OBRA TT Masters Men 50-54 John Slawta
3 OBRA TT Junior Men 10-12 Mulu Slawta
2 OBRA TT Junior Men 10-12 Naja Slawta
6 OBRA TT Masters Men 50-59 John Slawta
3 OBRA TT: 6.2 miles Junior Men 10-12 Mulu Slawta
2 OBRA TT: 6.2 miles Junior Men 10-12 Naja Slawta
5 OBRA TT Women Category 4/5 Sara Slawta
27 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined John Slawta
79 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Sara Slawta
3 OBRA TT: 6.2 miles: Combined Combined Naja Slawta
4 OBRA TT: 6.2 miles: Combined Combined Mulu Slawta
5 OBRA TT: 24.9 miles Women Category 4/5 Sara Slawta
4 OBRA TT: 24.9 miles Masters Men 50-54 John Slawta
DNF Champion Thursdays Category A Glen Gann
3 OUCH Women Category 4 Sara Slawta
21 OUCH: Combined Combined John Slawta
59 OUCH: Combined Combined Sara Slawta
17 OUCH: Combined Combined Jenny Slawta
1 OUCH Women Category 1/2 Jenny Slawta
2 OUCH Masters Men 50-54 John Slawta
DNF Champion Thursdays Category A Glen Gann
DNF Champion Thursdays Category A Glen Gann
3 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 50-54 John Slawta
43 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Sara Slawta
22 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Jenny Slawta
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge Women Category 4 Sara Slawta
12 Tour de Aufderheide Alpine Men Fifty-something (50-59) Marc DiTommaso
16 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined John Slawta
3 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 50-59 John Slawta
41 Tour de Aufderheide Overall Men Marc DiTommaso
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Senior Women Jenny Slawta
13 Baker City Cycling Classic Category 4 Women Sara Slawta
7 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Jenny Slawta
27 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men John Slawta
15 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Women Jenny Slawta
16 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 4 Women Sara Slawta
14 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Masters Category 1/2/3 Men John Slawta
13 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Masters Category 1/2/3 Men John Slawta
13 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 4 Women Sara Slawta
12 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Women Jenny Slawta
9 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Women Jenny Slawta
15 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 4 Women Sara Slawta
29 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Masters Category 1/2/3 Men John Slawta
9 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Pro/1/2 Women Jenny Slawta
15 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 4 Women Sara Slawta
6 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Jenny Slawta
13 Baker City Cycling Classic Category 4 Women Sara Slawta
27 Baker City Cycling Classic Masters Category 1/2/3 Men John Slawta
29 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Masters Category 1/2/3 Men John Slawta
10 Champion Thursdays: June Series Standings Category A Glen Gann
11 Champion Thursdays Category A Glen Gann
7 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 4/5 Sara Slawta
13 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 2/3 35+ John Slawta
7 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Women 1/2/3 Jenny Slawta
1 Mt. Tabor Circuit Race Women Category 4/5 Sara Slawta
15 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 1/2/3 John Slawta
7 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 50+ John Slawta
4 Mt. Tabor Circuit Race Women Category 1/2 Jenny Slawta
1 Champion Thursdays Women Sara Slawta
76 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Sara Slawta
31 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined John Slawta
4 Mary's Peak Hillclimb Category 4/5 Women Sara Slawta
3 Mary's Peak Hillclimb Masters Men 50-59 John Slawta
34 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Jenny Slawta
1 Mary's Peak Hillclimb Senior Women 1/2 Jenny Slawta
25 Champion Thursdays Category A Glen Gann
DNF Champion Thursdays Category A Mark Krause
23 Champion Thursdays Category A John Slawta
DNF Champion Thursdays Category A Robert MacCracken
5 Champion Thursdays Category A Glen Gann
20 Champion Thursdays Category A Mark Krause
26 Champion Thursdays Category A Richard Hogan
5 Champion Thursdays Category B Tim Turk
6 Champion Thursdays: May Series Standings Category A Glen Gann
5 Champion Thursdays: May Series Standings Category B Tim Turk
12 Champion Thursdays Category A Robert MacCracken
4 Champion Thursdays Category A Glen Gann
31 Bend Don't Brake Masters Men 40+/50+/60+ Robert MacCracken
13 Bend Don't Brake Masters Men 50+ Robert MacCracken
3 Champion Thursdays Category B Tim Turk
23 Champion Thursdays Category A Richard Hogan
18 Champion Thursdays Category A Glen Gann
5 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 4/5 50+ Robert MacCracken
2 Champion Thursdays Category A John Slawta
18 Champion Thursdays Category A Richard Hogan
14 Champion Thursdays Category A Robert MacCracken
12 Champion Thursdays Category A Glen Gann
3 Champion Thursdays Women Sara Slawta
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 50+ Robert MacCracken
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 4/5 50+ Robert MacCracken
18 Champion Thursdays Category A Mark Krause
5 Champion Thursdays Category B Tim Turk
5 Champion Thursdays Category A Glen Gann
5 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 4/5 50+ Robert MacCracken
2 Banana Belt Series Masters Men 4/5 50+ Robert MacCracken
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Women 3/4 Sara Slawta
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Combined John Slawta
29 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Combined Sara Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Masters Men 50-59 John Slawta
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Women 3/4 Sara Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3 Masters Women 50-59 Jenny Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Masters Men 50-59 John Slawta
15 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings: Combined Combined Jenny Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Overall GC Standings Masters Women 50-59 Jenny Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Combined John Slawta
29 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Combined Sara Slawta
16 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 3: Combined Combined Jenny Slawta
2 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Women 3/4 Sara Slawta
12 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Combined Jenny Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Masters Women 50-59 Jenny Slawta
3 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1: Combined Combined John Slawta
DNF Eugene Roubaix Masters Men 1/2/3 Glen Gann
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1 Masters Women 50-59 Jenny Slawta
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1 Women 3/4 Sara Slawta
35 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1: Combined Combined Sara Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2 Masters Men 50-59 John Slawta
20 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Combined Sara Slawta
4 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 2: Combined Combined John Slawta
18 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1: Combined Combined Jenny Slawta
1 Deschutes River Valley Time Trial Stage Race: Stage 1 Masters Men 50-59 John Slawta
5 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Robert MacCracken
8 Cherry Pie Masters Men 50+ John Slawta
1 Cherry Pie Masters Women Category 1/2/3 50+ Jenny Slawta
2 Cherry Pie Masters Men 4/5 50+ Robert MacCracken
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Masters Men 50-59 John Slawta
13 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined Robert MacCracken
3 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined John Slawta
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined Mark Krause
3 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Masters Men 50-59 Robert MacCracken
17 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3: Combined Combined Jenny Slawta
2 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Women Category 4 Sara Slawta
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Men Category 1 Mark Krause
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 3 Masters Women 50-59 Jenny Slawta
35 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Sara Slawta
2 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Mark Krause
13 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Glen Gann
8 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Men 40-49 Glen Gann
12 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Men 40-49 Tim Turk
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Men 50-59 John Slawta
2 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Men 50-59 Robert MacCracken
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Masters Women 50-59 Jenny Slawta
30 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Tim Turk
3 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined John Slawta
16 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Robert MacCracken
23 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2: Combined Combined Jenny Slawta
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Women 4 Sara Slawta
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 2 Men 1/2/3 Mark Krause
1 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 50-59 John Slawta
2 Southern Oregon Time Trial Series Masters Men 50-59 Robert MacCracken
1 Southern Oregon Time Trial Series Masters Women 50-59 Jenny Slawta
2 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Mark Krause
2 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Teams J SLAWTA/M KRAUSE/G GANN/B MACCRACKEN LANDSHARK
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Masters Women 50-59 Jenny Slawta
5 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Masters Men 50-59 Robert MacCracken
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Masters Men 50-59 John Slawta
DNF Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Masters Men 40-49 Tim Turk
8 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Masters Men 40-49 Glen Gann
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Women 4 Sara Slawta
1 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1 Men 1/2/3 Mark Krause
49 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Sara Slawta
21 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Glen Gann
4 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined John Slawta
22 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Robert MacCracken
31 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined Jenny Slawta
3 Southern Oregon Time Trial Series: Race 1: Combined Combined J SLAWTA/M KRAUSE/G GANN/B MACCRACKEN LANDSHARK
1 Southern Oregon Time Trial Series Men Category 1/2/3 Mark Krause