Land Shark

Event Category Name
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Richard Fox
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Glen Gann
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Jr Men B 14 & under Stephen Gann
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Men A Richard Hogan
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings MASTERS A 35+ Glen Gann
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings MASTERS A 35+ Richard Fox
8 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Richard Hogan
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Richard Hogan
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Glen Gann
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Richard Fox
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Jr Men B 14 & under Stephen Gann
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Richard Hogan
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Glen Gann
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Richard Fox
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Richard Fox
3 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Glen Gann
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Richard Hogan
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters 35+ Glen Gann
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Jr Men B 14 & under Stephen Gann
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Richard Hogan
49 Cross Crusade - Alpenrose Mst Men A Richard Hogan
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters Women 40+, Road Jenny Slawta
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Junior Women, Road Sara Slawta
6 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 1/2 Men Richard Hogan
3 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters 40+, Road John Slawta
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters 50+, Road Russell Rickert
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Tandem Glen/Stan Gann/Moore
13 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time: Combined Combined Molly Mullane
3 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Hogan
11 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Combined Molly Mullane
3 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Combined Richard Hogan
11 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time: Combined Combined Molly Mullane
11 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time Combined Molly Mullane
3 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
6 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four Category 4/5 Molly Mullane
3 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four Category 1/2/3 Richard Hogan
13 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Molly Mullane
3 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
3 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Hogan
20 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 3 John Slawta
12 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 4/5 Colin Mullane
2 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 1/2/3 Women Jenny Slawta
20 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men John Slawta
11 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Colin Mullane
3 Eugene Celebration: Final General Classification Women 1/2/3 Jenny Slawta
3 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4 Women Molly Mullane
3 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 4 Women Molly Mullane
92 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Colin Mullane
110 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Molly Mullane
7 Eugene Celebration: Celebration Criterium Women 1/2/3 Jenny Slawta
16 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 4/5 Colin Mullane
5 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 4 Women Molly Mullane
112 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Jenny Slawta
4 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 4 Women Molly Mullane
20 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 4/5 Colin Mullane
18 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 3 John Slawta
6 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Women 1/2/3 Jenny Slawta
50 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined John Slawta
22 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 3 John Slawta
5 Eugene Celebration: Maxon Road Race Pro 1/2/3 Women Jenny Slawta
6 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 4 Women Molly Mullane
22 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 4/5 Colin Mullane
23 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 3 John Slawta
16 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Colin Mullane
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
15 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Richard Hogan
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 John Slawta
21 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Richard Fox
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Glen Gann
26 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Russell Rickert
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
2 So Oregon Champion Thursday Series Women Molly Mullane
16 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 4/5 Molly Mullane
22 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 4/5 Stephen Gann
24 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Randy Mason
18 High Desert Omnium: Road Race Pro 1/2 Men David DeRoche
21 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined David DeRoche
7 High Desert Omnium: Time Trial Pro 1/2 Men David DeRoche
14 High Desert Omnium Pro 1/2 Men David DeRoche
14 High Desert Omnium: Criterium Pro 1/2 Men David DeRoche
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
68 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Sara Slawta
26 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined John Slawta
1 Mary's Peak HC TT Master Women 3/4/5: 40-44 Jenny Slawta
6 Mary's Peak HC TT Master Men 3/4/5: 45-49 John Slawta
3 Mary's Peak HC TT Junior 13-14 Sara Slawta
22 Mary's Peak HC TT: Combined Results by Time Combined Jenny Slawta
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Colin Mullane
20 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
17 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Glen Gann
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Richard Hogan
3 OBRA Criterium Championships Mst 30-39 Richard Hogan
3 OBRA Criterium Championships Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
40 OBRA Criterium Championships Sr Men Richard Hogan
31 OBRA Criterium Championships Mst 40-49 Richard Fox
4 OBRA Criterium Championships Jr 13-14 Stephen Gann
4 OBRA Criterium Championships Mst 40-49 Glen Gann
23 OBRA Criterium Championships Cat 3 Richard Fox
1 Crawfish Criterium Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
DNF Crawfish Criterium Pro 1/2 Richard Hogan
11 Crawfish Criterium Masters 40+ Richard Fox
DNF Crawfish Criterium Cat 3 Richard Fox
DNF Crawfish Criterium Masters 40+ Glen Gann
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
23 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
17 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Russell Rickert
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Randy Mason
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
155 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
14 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 John Slawta
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Women 40-44 Jenny Slawta
1 OBRA Time Trial Championships: 40K Tandem Men Stephen/Glen Gann/Gann
10 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time Combined Stephen Gann
92 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined John Slawta
162 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Jenny Slawta
155 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Stephen/Glen Gann/Gann
92 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined John Slawta
162 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Jenny Slawta
92 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined John Slawta
162 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Jenny Slawta
10 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time: Combined Combined Stephen Gann
8 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time: Combined Combined Sara Slawta
10 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Combined Stephen Gann
8 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Combined Sara Slawta
8 OBRA Time Trial Championships: 10K: Combined Results by Time Combined Sara Slawta
4 OBRA Time Trial Championships: 10K Jr Men 13-14 Stephen Gann
3 OBRA Time Trial Championships: 10K Jr Women 13-14 Sara Slawta
155 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
2 OBRA Junior and Team Event Track Championships Tandem Pursuit Stephen/Glen Gann/Gann
10 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Richard Fox
1 So Oregon Champion Thursday Series Women Molly Mullane
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 John Slawta
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Glen Gann
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Randy Mason
18 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
8 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Richard Hogan
25 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 4/5 Larry Scott
22 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 4/5 Stephen Gann
17 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 4/5 Molly Mullane
17 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Colin Mullane
14 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Russell Rickert
11 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Randy Mason
22 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
14 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
7 Vancouver Courthouse Criterium Junior 14 & under Stephen Gann
17 Vancouver Courthouse Criterium Master 40+ Glen Gann
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Randy Mason
11 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Russell Rickert
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
17 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
19 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
15 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
18 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
2 So Oregon Champion Thursday Series Women Molly Mullane
21 OUCH: Combined Results by Time Combined John Slawta
97 OUCH: Combined Results by Time Combined Sara Slawta
4 CoMotion Tandem Stage Race: Wolf Creek Road Race Tandem B Stephen/Glen Gann/Gann
1 OUCH Mst Wmn 40-44 Jenny Slawta
36 OUCH: Combined Results by Time Combined Jenny Slawta
6 CoMotion Tandem Stage Race: Final General Classification Tandem B Stephen/Glen Gann/Gann
36 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Jenny Slawta
21 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined John Slawta
97 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Sara Slawta
1 OUCH Jr Wmn 13-14 Sara Slawta
2 OUCH Mst Men 45-49 John Slawta
5 CoMotion Criterium Masters 35+ John Slawta
3 CoMotion Tandem Stage Race: Co-Motion Criterium Tandem B Stephen/Glen Gann/Gann
14 CoMotion Criterium Masters 35+ Richard Fox
4 CoMotion Criterium Masters 35+ Richard Hogan
11 CoMotion Tandem Stage Race: Kent Peterson Time Trial Tandem B Stephen/Glen Gann/Gann
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
6 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
12 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Glen Gann
18 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Molly Mullane
10 Green Mountain Criterium Cat 3 John Slawta
4 Green Mountain Criterium Sr Women Jenny Slawta
1 Green Mountain Hilllclimb Sr Women Jenny Slawta
3 So Oregon Champion Thursday Series A Race John Slawta
4 So Oregon Champion Thursday Series A Race Glen Gann
10 So Oregon Champion Thursday Series A Race Randy Mason
11 So Oregon Champion Thursday Series A Race Colin Mullane
7 So Oregon Champion Thursday Series A Race Richard Hogan
15 So Oregon Champion Thursday Series A Race Russell Rickert
5 So Oregon Champion Thursday Series B Race Larry Scott
9 So Oregon Champion Thursday Series A Race Richard Fox
12 Salem Fairview Circuit Race Master's 40+ Richard Fox
10 Salem Fairview Circuit Race Cat 1/2 Richard Hogan
3 Salem Fairview Circuit Race Master's 40+ Glen Gann
8 Tandem TT Championships: Combined Results by Time Combined Stephen/Glen Gann/Gann
5 Tandem TT Championships Tandem Men Stephen/Glen Gann/Gann
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Randy Mason
14 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Russell Rickert
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
2 So Oregon Champion Thursday Series Women Molly Mullane
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
7 PIR Category 1/2/3 Richard Hogan
1 OBRA Road Race Women Masters 40-49 Jenny Slawta
4 OBRA Road Race Junior Men 13-14 Stephen Gann
2 OBRA Road Race Junior Women 13-14 Sara Slawta
32 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Molly Mullane
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Craig Randolph
11 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Larry Scott
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 David DeRoche
20 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
4 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
17 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Stephen Gann
10 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Larry Scott
5 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Craig Randolph
1 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Glen Gann
25 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Randy Mason
21 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 John Slawta
13 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Russell Rickert
11 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Richard Fox
5 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Richard Hogan
4 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 David DeRoche
29 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Colin Mullane
14 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ John Slawta
2 Jacksonville Short Track Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
2 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Richard Hogan
5 Jacksonville Short Track: Series Standings Beginner Junior Men Stephen Gann
2 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
2 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Richard Hogan
2 Mt Tabor Circuit Race Women Masters Jenny Slawta
2 Mt Tabor Circuit Race Women 3/4 Jenny Slawta
25 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 David DeRoche
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Russell Rickert
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
24 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Randy Mason
26 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Craig Randolph
7 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Larry Scott
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
2 So Oregon Champion Thursday Series Women Molly Mullane
21 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
1 OBRA Rehearsal Race Women Cat 3 Jenny Slawta
6 OBRA Rehearsal Race Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
40 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 Richard Fox
35 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 John Slawta
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Craig Randolph
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 David DeRoche
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Larry Scott
23 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
12 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Russell Rickert
22 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Fox
20 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
18 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 John Slawta
45 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 4 Men Colin Mullane
13 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3-4 Women Molly Mullane
4 Jacksonville Short Track Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
4 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Richard Hogan
7 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3-4 Women Molly Mullane
3 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
3 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Richard Hogan
5 Jacksonville Short Track: Series Standings Beginner Junior Men Stephen Gann
41 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 4 Men Colin Mullane
5 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3-4 Women Molly Mullane
41 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 4 Men Colin Mullane
60 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Colin Mullane
8 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women 3-4 Molly Mullane
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Race Larry Scott
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Richard Hogan
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Richard Fox
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Randy Mason
11 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Russell Rickert
1 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Glen Gann
23 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Race Craig Randolph
5 Jacksonville Short Track Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
5 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Richard Hogan
3 Jacksonville Short Track: Series Standings Beginner Junior Men Stephen Gann
3 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
3 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Richard Hogan
4 Silverton Road Race Women 1/2/3 Jenny Slawta
3 Silverton Road Race Women 4 Molly Mullane
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Molly Mullane
14 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Stephen Gann
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Richard Hogan
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Glen Gann
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Colin Mullane
10 Golden City Criterium Mst 40+ Richard Fox
12 Golden City Criterium Pro 1/2 Glen Gann
11 Golden City Criterium Pro 1/2 Richard Hogan
6 Golden City Criterium Women 1/2/3 Molly Mullane
20 Golden City Criterium Mst 40+ Russell Rickert
4 Golden City Criterium Mst 40+ Richard Hogan
5 Golden City Criterium Mst 40+ John Slawta
8 Golden City Criterium Mst 40+ Glen Gann
4 Golden City Criterium Cat 3 John Slawta
DNF Golden City Criterium Cat 3 Richard Fox
15 Golden City Criterium Men Cat 4 Colin Mullane
26 Golden City Criterium Men Cat 4 Stephen Gann
2 Table Rock Road Race Juniors Stephen Jones
16 Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 Richard Fox
15 Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 Glen Gann
11 Table Rock Road Race Pro 1,2 David DeRoche
17 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men John Hinke
DNF Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 John Slawta
2 Table Rock Road Race Women 4 Molly Mullane
4 Table Rock Road Race Women 1,2,3 Jenny Slawta
2 Jacksonville Short Track Beginner Junior Men Stephen Gann
3 Jacksonville Short Track Pro/Semi Pro/Expert Men Richard Hogan
56 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Hogan
57 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined John Slawta
5 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Glen Gann
5 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 John Slawta
55 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Glen Gann
55 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Glen Gann
56 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
57 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined John Slawta
5 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Richard Hogan
20 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Richard Hogan
5 Eugene Roubaix Women 4 Molly Mullane
DNF Eugene Roubaix Men 4/5 Colin Mullane
7 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 19-39 John Hinke
24 Kings Valley Road Race Mst 40+ Richard Fox
2 Kings Valley Road Race Women Cat 4 Molly Mullane
57 Kings Valley Road Race Men Cat 4 Colin Mullane
8 Piece of Cake Women Cat 4 Molly Mullane
22 Piece of Cake Men Cat 4 Colin Mullane
1 Icebreaker Criterium Mst 35+ Glen Gann
8 Icebreaker Criterium Mst 35+ Richard Hogan
24 Icebreaker Criterium Mst 35+ Richard Fox
22 Icebreaker Criterium Category 3 Men Richard Fox
10 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
1 So Oregon Time Trial Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
6 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Richard Hogan
25 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen/Glen Gann/Gann
16 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Fox
29 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen/Glen Gann/Gann
4 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Richard Hogan
5 So Oregon Time Trial Masters Men Richard Fox
1 So Oregon Time Trial Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
8 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
16 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen/Glen Gann/Gann
7 So Oregon Time Trial Category 4/5 Colin Mullane
5 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Richard Hogan
4 So Oregon Time Trial Masters Men Richard Fox
6 So Oregon Time Trial Masters Men Steve Gressett
1 So Oregon Time Trial Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
16 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Stephen/Glen Gann/Gann
7 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Richard Hogan
4 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Richard Hogan
1 So Oregon Time Trial Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
22 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Colin Mullane
12 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen/Glen Gann/Gann
25 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Steve Gressett
18 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Fox
7 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
7 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Richard Hogan
22 Cherry Pie Road Race Master Men 4/5 40+ Steve Gressett
3 Cherry Pie Road Race Tandem Stephen/Glen Gann/Gann
13 Cherry Pie Road Race Women 4 Molly Mullane
29 Cherry Pie Road Race Men 1/2 Richard Hogan
30 Cherry Pie Road Race Men 4 Colin Mullane