Cherry Pie

Camp Adair, OR
March 23, 2014

If you have questions or corrections, please email Misty Mitchell.

Updated March 28, 2014 at 10:03 AM

Junior 13-15

Num Name Team
1 8010 Soren Wolf de Gavia
2 8071 Peyton Logue Sappo Hill Soapworks
3 8065 Max Ritzow Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
4 8002 Grayson Bailey Beaverton Bicycle Club
5 5379 Andrew Moran

Junior 16-18

Num Name Team
1 617 Noah Beggs
2 8069 Peter Newlands
3 8023 Erik Hammerquist Capitol Velo
4 8022 Kathryn Ragsdale Fred Meyer/Lakeside Cycling Team

Masters Men 4/5 40+

Num Name Team Age City
1 5071 Dolan Halbrook bicycleattorney.com 42 Portland
2 432 John Droege 48 Portland
3 4146 Steven Potter Hammer Velo 43 Portland
4 48 Kyle Gomez
5 5089 Michael Hopkins Team Planet X USA 40 Portland
6 5060 Dean Futrell Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 41 Beaverton
7 4014 Richard Rosko Hammer Velo 46 Portland
8 4137 Johnny Burrell 40 portland
9 5418 Chris Roberts Hammer Velo 43 Portland
10 482 Matthew S Martel Interurban 49 Portland
11 4053 Joe Tysoe 43 Portland
12 73 sean galloway Team Oregon presented by Laurelwood Brewing
13 5390 Robert Wolcott Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 41 Newberg
14 414 Wayne Boyle Interurban 49 Portland
15 5336 Rod Mitchell Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 46 Portland
16 5110 Martin Klebes 42 Eugene
17 4025 Eric Stouck Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing 45 Portland
18 52 paul zweigart
19 5408 steve lamper Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 49 eugene
20 53 Kyle Gorman
21 450 Darrin Guitreau Wolf Creek Racing-Kendall Subaru 44 Eugene
22 5434 Dennis Gaskill Bike Newport-Bier One 49 Newport
23 400 Cliff Allen Velominati Racing 43 Portland
24 74 James Webb Beaverton Bicycle Club
25 67 Dondi Russell Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
26 462 Mark Jensen Team Planet X USA 48 Gladstone
27 5268 Doug Spencer Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 45 Springfield
28 5948 no first name no last name
29 5898 no first name no last name
30 5395 timothy broderick Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 49
31 5130 Dean Maclean Team Planet X USA 44 Portland
32 5019 Rob Burton Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 48 Lake Oswego
33 4007 Jon Ragsdale Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 44 Clackamas
DNF 4162 Jeff Sakacsi Wolf Creek Racing-Kendall Subaru 44 Springfield

Masters Men 4/5 50+

Num Name Team Age City
1 5438 Louis Liu Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 50 portland
2 477 Robert MacCracken 54
3 71 Greg Bennett
4 4210 Jonathan Sharp 51
5 468 Scott Kelly Portland Velo Racing Team 56
6 4099 Rick Upton 53
7 5441 Tracy Marks 58
8 5088 Bill Holmes Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 51
9 5437 Kyle Kotwica 50
10 4070 Jon Gornick Interurban 57
11 57 Michael Kender Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 50
12 4214 David Smith 55
13 5381 Vincent Plaza BriHOP Racing 52
14 4027 David Thielen II Dr Will Bar 53
15 413 Jeff Boulet Hutch's/Bend Dental
16 5380 Kevin Nixon
17 5012 Doug Brecht 50
18 4006 Ben Needham Team Oregon presented by Laurelwood Brewing 52
19 474 mark lipchick Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
20 4049 James Bell 58
21 5087 Jeff Hollister 55
22 55 Larry See
23 54 Rick Krabbe
DQ 5304 Scott Damon Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports

Masters Men 4/5 60+

Num Name Team Age City
1 5175 Ken Rodgers Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 62
2 4028 Steve Troseth Pacific Power Blue Sky 63
3 5397 Mark Edlen 62 Portland
4 4046 Alan McGuire-Dale 61
5 5196 Dennis Sibilia-Young Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 61
6 5105 Tom Kelly Team Planet X USA 61
7 5018 Bruce Burke Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 68
8 5056 James Funch Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 0
9 50 rod malone Tempo/KWC

Masters Men 40+

Num Name Team Age City Notes
1 589 David DiMarco 46 Hillsboro
2 769 Joel Wilson Rolf Prima 45 Seattle
3 732 Dennis Hahn Team Planet X USA 57 Salem
4 125 Dave Campbell 45 Newport
5 325 Wade Goff Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing 42 Sherwood
6 350 Jurgen Fennerl Hutch's/Bend Dental 41 Portland
7 385 Sasha Lacey Portland Velo Racing Team 47 Portland
8 541 Freddy Tincher Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 27 Battleground
9 669 William Henterly Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 21 Seattle
10 399 Andrew Marges Hammer Velo 45 portland
11 321 David Hart Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles 44 Camas
12 502 Michael Medina 41 Portland
13 814 Steve Schwaeber Smith&Nephew p/b West End Bikes 44 portland
14 742 Robin Wessel HCH-RPM Mortgage Cycling Team 44 Tigard
15 5027 Lloyd Connelly 46 Portland
16 403 David Bachman Portland Velo Racing Team 43 Tualatin
17 147 Karsten Hagen Evolution Racing Team/River City Bicycles 45 Bend
18 472 Andrew LaVeine 47 Newberg
19 5176 Trevor Rice Portland Velo Racing Team 41 portland
20 550 David Saltzberg Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles 48 Vancouver
21 530 Sam Shiffman Portland Velo Racing Team 46 Portland
22 111 Sage Freeman Soraz Racing p/b CAPA 41 Salem
23 5080 John Hatfield 46 Portland
24 810 Joshua Creem Smith&Nephew p/b West End Bikes 40 Lake Oswego
25 340 Mark Magilner Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing 49 SALEM
26 724 Tommie Ghilarducci Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 46 Portland
27 4 Mike Buechel Guinness Cycling Team
28 432 John Droege 48 Portland
29 164 Steve Remy Guinness Cycling Team 47 Gresham Rule 15.7.1 Warning Center line
30 66 Rick Metz bicycleattorney.com
31 648 James Newman HCH-RPM Mortgage Cycling Team 43 Portland

Masters Men 50+

Num Name Team Age City Notes
1 587 Jeff Otto Sunset Cycles 52 Beaverton
2 828 Doug Perrin Hutch's/Bend Dental 54 Bend
3 61 John Mitchem
4 3053 Tim Marcotte 50 Eugene
5 8 Michael Longmire
6 696 Paul Duncan 51 Vancouver
7 151 Jeff Mitchem 54 Portland
8 3018 John Slawta 53 Talent
9 748 Dickie Mallison 55 Portland
10 5046 G Ellis 58 Portland
11 744 Tim Ellerbruch 56 Lake Oswego Rule 15.7.1 Warning Center line
12 567 John Kenney Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 53 Hood River
13 596 John OBrien Evolution Racing Team/River City Bicycles 55 Ridgefield
14 676 Eric Schusterman 54 Bend
15 4023 Timothy Smith Therapeutic Associates Racing 51 Portland
16 393 Evan Cumpston Team Rose City 54 Hillsboro
17 398 J.Michael Manning Klean Athlete 59 Portland Rule 15.7.1 Warning Center line
18 346 Craig Beavers Capitol Velo 56 WOODBURN
19 113 Richard Desmond Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 55 Portland
20 684 Stan Gardner Portland Velo Racing Team 51 Beaverton
DNF 468 Scott Kelly Portland Velo Racing Team 57 Portland

Masters Men 60+

Num Name Team Age City Notes
1 422 jamie cobb Portland Velo Racing Team
2 579 David Jackson 61 Portland Rule 15.7.1 Warning Center line
3 367 Gregory Hartman Team Rose City 61 Hillsboro
4 4068 Russ Patterson Portland Velo Racing Team 61 Portland
DNF 301 Darell Provencher Team Rose City 60 West Linn

Masters Women Category 1/2/3 40+

Num Name Team Age City Notes
1 201 Bre Rue Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 42 Portland
2 299 Kristi Carver Portland Bicycle Studio 41 Portland
3 282 Lori Brault Beaverton Bicycle Club 43 Portland Rule 15.7.1 Warning Center line
4 830 Lana Atchley Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 40 Portland
5 226 Daphne Moore Hammer Velo 48 Portland
6 293 Norrene Godfrey 49 Vancouver

Masters Women Category 1/2/3 50+

Num Name Team Age City
1 255 Jenny Slawta 50 Talent

Masters Women Category 4/5 40+

Num Name Team Age City
1 7088 Patricia Strange Bend Memorial Clinic Total Care Racing Team
2 7044 Kendall Nelson
3 7164 Stacy Stokes West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 43 Portland
4 7093 Angela Horton Gapay Hammer Velo 48
5 7115 Jennifer Richmond
6 7034 Annie Mahoney Portland Bicycle Studio

Masters Women Category 4/5 50+

Num Name Team
1 7102 Kim Frank Life Cycle Racing Team
2 70 Vikki Bourcier Smith&Nephew p/b West End Bikes
3 7065 Lisa Walker Fred Meyer/Lakeside Cycling Team

Men Category 1/2

Num Name Team Age City
1 882 Michael Benno Smith&Nephew p/b West End Bikes 46 Portland
2 982 David Sherman Therapeutic Associates Racing 49 Portland
3 163 Tim Reinhart Rapha/River City Bicycles 32 Portland
4 141 Dwayne Farr US Military Cycling Team 27 Vancouver
5 149 Brant Buchholz Therapeutic Associates Racing 43 Lake Oswego
6 110 Sam Rosenberg 17 Eugene
7 167 Kent Ross PDX Devo Junior Cycling 18 Portland
8 4037 Martin Acosta 26 Portland
9 777 Stephen Bedford HCH-RPM Mortgage Cycling Team 36 Portland
10 754 Larry Jackson Rolf Prima 45 Eugene
11 8000 Colby Wait-Molyneux Hagens Berman U23 20 Vancouver
12 169 Andrew Sargent 44 Bend
13 753 Craig Hamilton Smith&Nephew p/b West End Bikes 46 Portland
14 158 Kyle Medlin Soraz Racing p/b CAPA 27 Astoria
15 883 Christopher DuBois 25 Portland
16 1 Stephen Lockwood Team Oregon presented by Laurelwood Brewing
17 162 Jake Perrin Hutch's/Bend Dental 18 Bend
18 762 Andrew Suchocki Therapeutic Associates Racing 35 Portland
19 760 christian tresser Smith&Nephew p/b West End Bikes 47 portland
20 191 Brian Sather Oregon Trail Racing p/b La Grande Ride 42 Summerville
21 794 Greg Tyler
22 876 Paul Bourcier Smith&Nephew p/b West End Bikes 46 Eugene
23 194 Joseph King Guinness Cycling Team 33 Portland
24 197 Mathew Braun 41 Portland
25 75 Brianna Walle Optum pb Kelly Benefit Strategies
26 3 Antonio Castaneda JR
27 189 Bruce Connelly Smith&Nephew p/b West End Bikes 51 Portland
28 102 Joshua Liberles HCH-RPM Mortgage Cycling Team 41 Portland
29 122 Brian Marcroft Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 40 Hood River
30 723 Cameron Clark Hutch's/Bend Dental 22 Bend
31 7 Casey Ehrman Therapeutic Associates Racing
32 171 Maikey Lopera Life Cycle Racing Team 45 Eugene
33 128 Andrew Coe Soraz Racing p/b CAPA 33 portland
34 5 Ryan Weaver Rapha/River City Bicycles
35 205 Anna Christiansen Ironclad Cycling Team 29 Portland
36 730 Brad Sigurdson Soraz Racing p/b CAPA 42 Keizer
37 727 Mike Kath 31 Philomath
38 117 Kyle Brown Therapeutic Associates Racing 37 Portland
39 136 David Root Therapeutic Associates Racing 49 Vancouver
40 738 Patrick Means Team S+M 31 CORVALLIS
41 708 Cliff Heaberlin Portland Bicycle Studio 34 Portland
42 187 Trevor Spahr HCH-RPM Mortgage Cycling Team 29 Portland
43 761 Leland Gilmore Rapha/River City Bicycles 31 Portland
44 176 Chris Haverty Therapeutic Associates Racing 46 Portland
45 81 Steve Wright Smith&Nephew p/b West End Bikes
46 83 Billy Truelove
47 293 Norrene Godfrey 49 Vancouver
48 101 Steven Beardsley Gentle Lovers 32 Portland
49 120 Cort Buchholz 37 Lake Oswego
50 193 Aaron Coker HCH-RPM Mortgage Cycling Team 39 Tigard
51 714 Evan Siroky 29 Portland
DNF 716 Eric Gushurst Team Oregon presented by Laurelwood Brewing 33 Portland
DNF 373 Erik Hofland Therapeutic Associates Racing 32 PORTLAND

Men Category 3

Num Name Team Age City Notes
1 647 Stewert Meyers GET FIT Cycling 40 Philomath
2 390 Marek Litinsky Trusty Switchblade 34 Beaverton
3 8076 Adam Oliver 18 Eugene
4 371 Ryan Hieb Gentle Lovers 35 Portland
5 329 Robert Brown GET FIT Cycling 33 Portland
6 305 Josh Anderson Soraz Racing p/b CAPA 25 Portland
7 575 Jesse Coombs GET FIT Cycling 44 Corvallis
8 306 Rob Angelo Therapeutic Associates of Bend/Pine Mountain Sports 40 Bend
9 595 Richard Horacek HCH-RPM Mortgage Cycling Team 37 Happy Valley
10 537 Matthew Studer Therapeutic Associates Racing 29 Portland
11 3010 Andrew Hawley Team Lost Highway 38 Portland
12 534 Mike Snelson Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 39 tigard
13 678 Sean Thielen HCH-RPM Mortgage Cycling Team 41 Portland
14 396 Bradley Maier Therapeutic Associates Racing 47 Portland
15 355 Cristian Fuentes Therapeutic Associates Racing 34 Portland
16 3002 Justin Tutor 39 Portland
17 78 Bennett Shane Trusty Switchblade
18 653 Joseph Reynolds Portland Bicycle Studio 38 Portland
19 420 Dominic Clay Oregon Trail Racing p/b La Grande Ride 19 La Grande
20 627 Chris Ward 28 Milwaukie
21 542 Zachary Utz Ruckus Test Team 30 Portland
22 354 Ryan Francesconi Team Oregon presented by Laurelwood Brewing 40 Portland
23 336 Tony Coca Rogue 51 Sandy
24 85 Josiah Zukowski
25 411 Matt Bloom GET FIT Cycling 24 Portland
26 621 Matt Edler Portland Bicycle Studio 40 Portland
27 699 Jeff Crawford 30 Portland
28 397 Matt Mallet 39 Corvallis
29 82 Alex Accetta HCH-RPM Mortgage Cycling Team
30 617 Noah Beggs Portland Velo Racing Team 17 Portland
31 689 Stephen Pechtol 29 Portland
32 682 Gus Elder 17 Eugene
33 607 Eddie DeLisle Soraz Racing p/b CAPA 32 Portland
34 3001 Tony Dirks Rogue 50 Hood River
35 8003 Keegan O'Neill Portland Velo Racing Team 17 Portland
36 80 Spencer Newell GET FIT Cycling
37 656 Alex Turpin GET FIT Cycling 23 Newport
38 331 Scott Goodrich HCH-RPM Mortgage Cycling Team 39 Camas
39 353 Tyler Rupe Hutch's/Bend Dental 40 Bend
40 584 Cole Hilton GET FIT Cycling 30 Portland
41 8005 Henrik Morseth Life Cycle Racing Team 17 Eugene Rule 15.7.1 Warning Center line
42 505 Eric Moody Rogue 43 Hood River
43 387 Keith Levesque Rogue 43 Portland
44 511 Patrick Palmer HCH-RPM Mortgage Cycling Team 42 West Linn
45 79 Timothy Shreve
46 395 Bukie Mabayoje Beaverton Bicycle Club 52 Hillsboro
47 523 Dean Russell Therapeutic Associates Racing 32 Portland
DNF 583 Andrew Hayes Rogue 39 White Salmon

Men Category 4

Num Name Team Age City
1 8056 Eben Horacek HCH-RPM Mortgage Cycling Team 15 Happy Valley
2 5112 Scott Kocher Therapeutic Associates Racing 39 Portland
3 2 Bradley Hogan Team Lost Highway
4 4172 Andrew Warren Team S+M 21 Portland
5 4157 Leif Kytola Hutch's-Slocum-Co-Motion 16 eugene
6 492 Jonathan Nelson Team ESC Bio Racer 47 Portland
7 4100 Justin Buell Therapeutic Associates Racing 34 Portland
8 4142 Kyle McCall HCH-RPM Mortgage Cycling Team 23 Portland
9 4054 John Lin Therapeutic Associates Racing 31 Portland
10 4153 Chris Scanlon 33 Portland
11 4066 Loren Mason-Gere Ruckus Test Team 31 Hood River
12 4203 Isaac King Soraz Racing p/b CAPA 27 Longview
13 490 Ryan Morgan 40 Portland
14 425 Alistair Corkett Rogue 23 portland
15 430 Anthony DiSano Rogue 23 Clackamas
16 463 Shane Johnson Trinity Bikes 31 Redmond
17 4104 Adam DeMarzo Bike Newport-Bier One 34 COOS BAY
18 443 Bill Garcia Beaverton Bicycle Club 34 Beaverton
19 435 Adam Englemeyer Team Lost Highway 29 Portland
20 4150 Matthew White Bike Newport-Bier One 34 CORVALLIS
21 4086 Randall Fransen Team Lost Highway 34 Portland
22 4080 Eduardo Guerrero Corvallis Cyclery Racing 31 Corvallis
23 9 Scott WIlliams
24 4038 Michael Aylward 34 Portland
25 4015 Stephen Salter Team Planet X USA 35 portland
26 8085 no first name no last name
27 465 Jorge Kaufmann Team Oregon presented by Laurelwood Brewing 39 portland
28 442 August Frank Life Cycle Racing Team 21 Eugene
29 5436 Charles Henderson 44 Portland
30 5035 Matthew Curry Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 34 Portland

Men Category 4/5

Num Name Team Age City
1 5316 Emmett Culp 21 Portland
2 8089 Harry Zimba Beaverton Bicycle Club 18 Lake Oswego
3 5246 Daniel Hough 34 Portland
4 62 Rolland Hayden
5 5113 Dave Kosanke 38 Portland
6 5354 Logan Trammell 25 Scio
7 4206 Dylan McShooter Guinness Cycling Team 24 portland
8 4018 Matthew Schwartz 39 Portland
9 4084 Michael Buckiewicz Guinness Cycling Team 26 Portland
10 64 Brandon Day Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles
11 444 Jake Gartland Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 30 Hillsboro
12 4139 Joshua Hanselman 39 Newberg
13 5373 Ron Lewis Swift Racing p/b 21st Ave. Bicycles 40 Portland
14 8049 Angel Castelan 13 Salem
15 69 Jeremiah Hartley
16 65 Scott Remiro Life Cycle Racing Team

Men Category 5

Num Name Team Age City
1 5264 Kyle Mensing 27 Portland
2 47 Travis Wilson Life Cycle Racing Team
3 68 Matt Atkinson
4 51 Jake Mcdonald
5 5029 Jon Conway Trinity Bikes 34 Bend
6 60 Blair Bronson
7 5096 Sean Hunter Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 26 Portland
8 5367 Gregory Kell 28 Portland
9 5459 Chris Nelson Rare Disease Cycling 30 Portland
10 5221 Chris Trask 28 Albany
11 5015 Paul Brown Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports 48 Eugene
12 8086 Michael Samelson Pacific Power Blue Sky 17 Corvallis
13 63 Cory Tanler Trinity Bikes
14 5601 Alex McCulley 30 Eugene
15 5312 Justin Lair The Hub Cyclery 31 Bend
16 5330 Aaron Koch Capitol Velo 36 Silverton
17 5329 parice Juntradetdoungdee Team Oregon presented by Laurelwood Brewing 33 McMinnville
18 5181 Geoff Rinella Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 36 Portland
19 5603 Michael Peterson 38 Hillsboro
20 58 Caius Brindescu
21 61 Micah Sardell
22 8019 Thomas Ring 18 Portland

Women Category 1/2/3

Num Name Team Age City Notes
1 77 Sydney Running Ironclad Cycling Team
2 239 Beth Ann Orton 33 Portland
3 281 Molly MacGraw Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 25 Portland
4 7045 Stacy Westbrook Therapeutic Associates Racing 39 Portland
5 241 Stefanie Bergh Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 32 Vancouver
6 294 Jessica Kaplan West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 30 Portland
7 215 Shelley Dunlop Therapeutic Associates Racing 29 Portland
8 289 Cristina Mihaescu Ironclad Cycling Team 35 Portland Rule 15.7.1 Warning Center line
9 237 Brenna Wrye-Simpson Ironclad Cycling Team 27 Portland Rule 15.7.1 Warning Center line
10 231 Niina Jamsja Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 33 Portland
11 225 Deann Garcia West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 32 Beaverton
12 7012 Courtney Gould Therapeutic Associates Racing 32 Portland
13 76 Erin Goodall Ironclad Cycling Team
14 296 Heather Daniel West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 32 Portland
15 250 Karey Miles West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 32 Portland
16 203 Jenn Levo Ironclad Cycling Team 34 Portland
17 248 Brooke Stehley West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 33 Eugene

Women Category 4/5

Num Name Team Age
1 8092 Gabrielle Lehnert
2 7147 Clara Terrell West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 29
3 49 Nicole Pressprich West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing
4 7210 Javan Bailey 23
5 7054 Aliza Richman West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 33
6 7135 Kaitlin Borstelmann Portland Bicycle Studio 28
7 7009 Jordan Faulds West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 28
8 7104 Meagan Masten Portland Bicycle Studio 32
9 59 Danielle Curran 35
10 7170 Helen Kennedy West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 37
11 7218 Virginia Xing Bicycleway.com/Oregon Paddle Sports
12 7214 Hilary Luther 43 Degrees
13 7017 Hazel Gross West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 38
14 7011 Meghan Fischer Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 37
15 7038 Calloway Kennedy West Coast Women's Cycling p/b Oakshire Brewing 31
16 7268 Katie Nelson Soraz Racing p/b CAPA 24
17 7018 Catherine Cooper Ironclad Cycling Team
18 7151 Madeline Kovacs Ironclad Cycling Team 28
19 7047 Samantha Pharris Trinity Bikes 23
20 8122 Kenrdra Seniow Upper Echelon Fitness and Rehabilitation 27
21 7161 Sharon Trammell 19
22 7055 Erica Rinella Fred Meyer/Lakeside Cycling Team 35
23 56 Rose Baunach 0