Team Dirt

Event Name
16 Psycho Cross: Series Standings Brian Persons
13 Psycho Cross: Series Standings Chapell Miller
11 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Lauren Malakowski
13 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Chapell Miller
30 Cross Crusade: PIR Infield Mark Miller
25 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Brian Persons
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Mark Miller
46 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Mark Miller
17 Blind Date at the Dairy Nick Wood
24 Blind Date at the Dairy Brian Persons
8 Oregon Coast Gravel Epic: Abomination by Gender scott carroll
19 Oregon Coast Gravel Epic: Son of abomination Brian Hilgert
31 Oregon Coast Gravel Epic: Abomination by Gender Mike Webb
18 Oregon Coast Gravel Epic: Abomination by Gender Ron Sines
11 Oregon Coast Gravel Epic: Son of abomination Dave Hill
6 Psycho Cross Brian Persons
6 Psycho Cross Chapell Miller
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Mark Miller
14 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Chapell Miller
5 Twilight Cyclocross Series - September Series Totals Mark Miller
3 Twilight Cyclocross Series Mark Miller
8 Psycho Cross Brian Persons
4 Twilight Cyclocross Series Mark Miller
2 FAT 55 Mountain Bike Marathon Mike Ripley
14 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Nick Wood
7 Twilight Cyclocross Series Chapell Miller
24 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Nick Wood
DNF Twilight Criterium Series Chapell Miller
8 Salem STXC Jeff Hamlin
44 Tour of Aufderheide Mike Ripley
16 Twilight Criterium Series Chapell Miller
24 Twilight Criterium Series Chapell Miller
1 Portland Short Track Series Maggie Rising
23 Twilight Criterium Series Chapell Miller
6 Portland Short Track Series Maggie Rising
45 High Cascades 100 scott carroll
8 High Cascades 100 Trevor Norland
64 High Cascades 100 MacDonald Jackson
6 High Cascades 100 Maggie Rising
DNF High Cascades 100 david hill
1 Portland Short Track Series Maggie Rising
17 Twilight Criterium Series Chapell Miller
1 Portland Short Track Series Maggie Rising
2 Test of Endurance 100K MacDonald Jackson
2 Test of Endurance Mike Webb
1 Test of Endurance 100K Melissa Norland
1 St. Honore Criterium Nick Wood
2 Test of Endurance Ron Sines
2 Test of Endurance KELLER NORLAND
1 Test of Endurance Maggie Rising
4 Test of Endurance 100K Trevor Norland
12 Six Hours of Mt Hood Trevor Norland
8 Pickett's Charge XC Nick Wood
8 Pickett's Charge XC Mark Miller
2 Pickett's Charge XC MacDonald Jackson
14 Pickett's Charge XC jason saunders
17 Ashland Mountain Challenge Greg Creswick
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series James Ceccorulli
1 Portland Short Track Series Maggie Rising
1 Portland Short Track Series Maggie Rising
4 Return on the Jedi Weekend: Cross Country Mark Miller
11 Return on the Jedi Weekend: Cross Country jason saunders
13 Sisters Stampede MTB XC Brian Quigley
4 Sisters Stampede MTB XC MacDonald Jackson
4 Sisters Stampede MTB XC Maggie Rising
8 Sisters Stampede MTB XC Mark Miller
6 Sisters Stampede MTB XC Jeremy Andresen
5 Sisters Stampede MTB XC Mike Webb
7 Sisters Stampede MTB XC Nick Wood
4 Spring Thaw XC Mark Miller
10 Cascade Chainbreaker XC Mark Miller
1 Cascade Chainbreaker XC MacDonald Jackson
15 Cascade Chainbreaker XC Mike Ripley
5 Cascade Chainbreaker XC Trevor Norland
5 Cascade Chainbreaker XC KELLER NORLAND
7 Cascade Chainbreaker XC Nick Wood
5 Coast Hills Classic XC Chapell Miller
8 Coast Hills Classic XC Ron Sines
2 Coast Hills Classic XC James Ceccoralli
1 Bear Springs Trap XC MacDonald Jackson
9 Bear Springs Trap XC Nick Wood
2 Bear Springs Trap XC Maggie Rising
3 Bear Springs Trap XC Mark Miller
2 Bear Springs Trap STXC Maggie Rising
22 Kings Valley Road Race scott carroll
2 Mudslinger XC Kirstin Carroll
1 Mudslinger XC MacDonald Jackson
DNF Mudslinger XC Christine Peterson
3 Mudslinger XC Avie Meadows
DNF Mudslinger XC Brian Quigley
5 Mudslinger XC Bo Camero
4 Mudslinger XC KELLER NORLAND
2 Mudslinger XC Maggie Rising
13 Mudslinger XC Todd Embree
17 Mudslinger XC Joe Wright
16 Mudslinger XC jason saunders
3 Mudslinger XC Amber Hilgert
4 Mudslinger XC James Ceccorulli
4 Mudslinger XC Jeremy Andresen
DNF Mudslinger XC scott carroll
10 Mudslinger XC Greg Creswick
5 Mudslinger XC Trevor Norland
5 Mudslinger XC Nick Wood
18 Mudslinger XC Daniel Reichert
DNS Mudslinger XC Brian Persons
2 Rose Garden Circuit Race Series Nick Wood
6 Echo Red to Red MTB XC Jeremy Andresen
11 Echo Red to Red MTB XC Mark Miller
4 Echo Red to Red MTB XC KELLER NORLAND
18 Echo Red to Red MTB XC Trevor Norland
2 Echo Red to Red MTB XC Maggie Rising
18 Echo Red to Red MTB XC Nick Wood
4 Echo Red to Red MTB XC James Ceccorulli
7 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race #3 Nick Wood
7 Rose Garden Circuit Race Series: Overall Series Standings Nick Wood
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups KELLER NORLAND
6 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Brian Persons
3 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Trevor Norland
7 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Daniel Reichert
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Maggie Rising
7 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Brian Persons
2 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Trevor Norland
3 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Uphill TT Daniel Reichert
1 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Maggie Rising
2 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Trevor Norland
4 Mudslinger XC: Ultimate Mudslinger Overall Results Daniel Reichert
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Nick Wood
11 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Todd Embree
14 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups jason saunders
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mike Webb
4 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Mark Miller
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Melissa Norland
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Age Groups Maggie Rising
12 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Nick Wood
28 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Mike Webb
20 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Mark Miller
30 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category jason saunders
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category MacDonald Jackson
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Melissa Norland
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Championships by Category Todd Embree
6 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Nick Wood
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Mike Webb
12 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results jason saunders
5 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Mark Miller
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Maggie Rising
3 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results KELLER NORLAND
2 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results MacDonald Jackson
1 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Melissa Norland
9 Alsea Falls Switchback OBRA XC Championships: Alsea Falls Switchback XC Series Results Todd Embree
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Maggie Rising
12 Tour of Aufderheide: Individual Results Mike Ripley
14 Salem STXC: Final Series Standings Jeff Hamlin
1 Portland Short Track Series: July Series Standings Maggie Rising
1 Mudslinger Super D/Uphill TT: Mudslinger Super D Maggie Rising