Sunnyside Sports

Event Category Name
1 Eugene Celebration: GC after stage 2 Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration: Stage 3 Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration: Stage 2 Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration: GC after stage 1 Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 Eugene Celebration Masters Men 60+ Daniel Caldwell
64 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Daniel Caldwell
6 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 OBRA TT: 12.4 miles Masters Men 65+ Daniel Caldwell
10 OBRA TT Masters Men 60+ Daniel Caldwell
1 OBRA TT: 12.4 miles: Combined Combined Daniel Caldwell
1 OBRA TT Masters Men 65+ Daniel Caldwell
4 OBRA Criterium Championships Masters Men 60+ Daniel Caldwell
36 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 david baker
11 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 David Sjogren
17 High Cascades 100 Veteran Women 40+ Anne Linton
DNF High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Kenny Wolford
12 High Cascades 100 Open Men Lauren McCarthy
17 High Cascades 100 Open Men Javier Colton
3 High Desert Omnium: Criterium Masters Men 60+ Daniel Caldwell
62 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell
2 High Desert Omnium: Time Trial Masters Men 60+ Daniel Caldwell
3 High Desert Omnium Masters Men 60+ Daniel Caldwell
24 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 kitch turner
7 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Masters Men 60+ Daniel Caldwell
2 Pickett's Charge MTB XC Expert Men Category 1 19-44 Javier Colton
4 Pickett's Charge MTB XC Sport Women Category 2 50+ Kathy Hovermale
2 Pickett's Charge MTB XC Sport Women Category 2 50+ Mary Skrzynski
2 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 60+ Daniel Caldwell
1 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 60+ Don Leet
DNF Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 40-49 Mark Miskowiec
4 Pickett's Charge MTB XC Sport Men Category 2 40-49 Chris Skovborg
DNF Pickett's Charge MTB XC Expert Men Category 1 45+ Thane Jennings
5 Pickett's Charge MTB XC Expert Men Category 1 45+ david baker
2 Pickett's Charge MTB XC Expert Men Category 1 45+ David Sjogren
60 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Daniel Caldwell
5 Mary's Peak Hillclimb Masters Men 60+ Daniel Caldwell
6 Alsea Falls MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Mark Miskowiec
1 Alsea Falls MTB XC Sport (Category 2) Men 60+ Don Leet
1 Return on the Jedi: XC Sport (Category 2) Men 60+ Don Leet
1 Return on the Jedi: XC Expert (Category 1) Men 19-44 Javier Colton
3 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 50+ Mary Skrzynski
2 Sister's Stampede MTB XC Expert Men Javier Colton
4 Sister's Stampede MTB XC Expert Men 45+ David Sjogren
11 Sister's Stampede MTB XC Expert Men 45+ Michael Nyberg
6 Sister's Stampede MTB XC Novice Women 40+ Kathy Hovermale
7 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 50+ Karen Kenlan
15 Sister's Stampede MTB XC Expert Men 45+ david baker
10 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 40-49 Gina Miller
7 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Kenny Wolford
1 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 60+ Don Leet
10 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Chris Skovborg
8 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Wade Miller
DNF Sister's Stampede MTB XC Expert Women Allison Halpin
5 Bend Don't Brake Masters Men 60+ Daniel Caldwell
3 Bend Don't Brake: Oregon Senior Games Men 65-69 (Oregon Senior Games Daniel Caldwell
32 Bend Don't Brake Men Category 3 kitch turner
54 Bend Don't Brake Masters Men 40+/50+/60+ Daniel Caldwell
4 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Expert Men 45+ david baker
1 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Expert Men Javier Colton
7 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Expert Men 45+ david baker
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Women 50+ Karen Kenlan
3 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Women 50+ Mary Skrzynski
4 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Women 40-49 Michelle Mercer
1 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 60+ Daniel Caldwell
10 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 40-49 Mark Miskowiec
6 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Men 40-49 Kenny Wolford
DNF WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Expert Women Renee Scott
5 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Expert Men Javier Colton
11 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Expert Men Lauren McCarthy
3 Coast Hills Classic MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Mark Miskowiec
12 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Mark Miskowiec
6 Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ david baker
4 Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ David Sjogren
1 Mudslinger: MTB XC Sport (Category 2) Men 60+ Don Leet
5 Mudslinger: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Mark Miskowiec
3 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Javier Colton
21 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 40+ Thane Jennings
13 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 40+ david baker