Sunnyside Sports

Event Category Name
14 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Masters Mike Schindler
53 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men Damian Schmitt
57 USGP of Cyclocross Race 6 Elite Men James Williams
2 USGP of Cyclocross Race 6 Mst 55+ Don Leet
4 USGP of Cyclocross Race 6 Mst Women Karen Kenlan
7 USGP of Cyclocross Race 6 Mst Women Robin Laughlin
60 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men James Williams
4 USGP of Cyclocross Race 5 Masters Women Karen Kenlan
25 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 35+ Mike Schindler
6 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 45-54 Jim Juenger
2 USGP of Cyclocross Race 5 Masters 55+ Don Leet
8 USGP of Cyclocross Race 5 Masters Women Robin Laughlin
55 USGP of Cyclocross Race 5 Elite Men Damian Schmitt
DNS USGP of Cyclocross Race 5 Masters Women Karen Kenlan
12 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women Mst 35-44 Robin Laughlin
2 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women Mst 45+ Karen Kenlan
3 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Mst Men 50-59 Don Leet
16 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women Mst 35-44 Gina Miller
9 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Joanne Stevens
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Sr Men A Damian Schmitt
21 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Mst Men A Jim Juenger
7 Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Mst B 35+ Wade Miller
DNF Cross Crusade/OBRA Championship - Hillsboro Women A Veronica Vega
20 Cross Crusade - Estacada Mst B 35+ Wade Miller
45 Cross Crusade - Estacada Mst Men A david baker
7 Cross Crusade - Estacada Mst 50+ Don Leet
16 Cross Crusade - Estacada Mst Men A Jim Juenger
1 Cross Crusade - Estacada Women Mst 45+ Karen Kenlan
14 Cross Crusade - Estacada Women Mst 35-44 Gina Miller
17 Cross Crusade - Estacada Women Mst 35-44 Robin Laughlin
16 Cross Crusade - Estacada Women B Renee Scott
DNF Cross Crusade - Estacada Women A Joanne Stevens
6 Cross Crusade - Estacada Mst Men A Mike Schindler
14 Cross Crusade - Estacada Sr Men A James Williams
8 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Master Men A Mike Schindler
11 Cross Crusade - Barton Park Mst Men A Jim Juenger
33 Cross Crusade - Barton Park Mst Men A david baker
5 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A Ben Thompson
12 Cross Crusade - Barton Park Sr Men A James Williams
45 Cross Crusade - Barton Park Mst B 35+ Chris Corno
3 Cross Crusade - Barton Park Mst C Chad Sage
22 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Master Men A Jim Juenger
7 Cross Crusade - Barton Park Mst Men A Mike Schindler
33 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Damian Schmitt
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Ben Thompson
25 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings MASTER WOMEN 35-44 Gina Miller
7 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Master Women 45+ Karen Kenlan
18 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Wade Miller
17 Cross Crusade - Barton Park Women A Veronica Vega
15 Cross Crusade - Barton Park Women A Joanne Stevens
13 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women B Renee Scott
25 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Veronica Vega
15 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Women A Joanne Stevens
4 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings MASTERS C 35+ Chad Sage
20 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Jr Men Brian Jorgensen
2 Cross Crusade - Barton Park Women Mst 45+ Karen Kenlan
11 Cross Crusade - Barton Park Women B Renee Scott
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Beg Men Parker Johnstone
6 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Master Men 50+ Don Leet
DNF Cross Crusade - Barton Park Mst Men 50+ Don Leet
7 Psycho Cross Series - Fox Hollow Grand Prix #1 Masters Men A david baker
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mst B 35+ Wade Miller
32 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Damian Schmitt
5 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Sr Men A Ben Thompson
23 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings MASTER WOMEN 35-44 Gina Miller
11 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Master Women 45+ Karen Kenlan
12 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women B Renee Scott
24 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Veronica Vega
16 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Women A Joanne Stevens
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings MASTERS C 35+ Chad Sage
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings BEG MEN CX Parker Johnstone
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Master Men 50+ Don Leet
14 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Masters B 35+ Wade Miller
19 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Jr Men Brian Jorgensen
2 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mst Men 50+ Don Leet
3 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mst C Chad Sage
13 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women A Veronica Vega
9 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women B Renee Scott
13 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Women Mst 35-44 Gina Miller
7 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Mst Men A Mike Schindler
15 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Damian Schmitt
6 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A Ben Thompson
8 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Master Men A Mike Schindler
21 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Sr Men A James Williams
1 Cross Crusade - Rainier HS Beg Men CCX Parker Johnstone
7 Cross Crusade - Rainier HS Men A Ben Thompson
28 Cross Crusade - Rainier HS Men A Damian Schmitt
3 Cross Crusade - Rainier HS Mst 50+ Don Leet
9 Cross Crusade - Rainier HS Mst Men A Mike Schindler
26 Cross Crusade - Rainier HS Mst Men A Jim Juenger
29 Cross Crusade - Rainier HS Men A James Williams
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Damian Schmitt
15 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Veronica Vega
8 Cross Crusade - Horning's Hideout Women A Joanne Stevens
5 Cross Crusade - Horning's Hideout Mst Men 50+ Don Leet
5 Cross Crusade - Horning's Hideout Beg Men CCX Parker Johnstone
15 Cross Crusade - Horning's Hideout Women B Renee Scott
14 Cross Crusade - Horning's Hideout Women Mst 35-44 Gina Miller
1 Cross Crusade - Horning's Hideout Women Mst 45+ Karen Kenlan
10 Cross Crusade - Horning's Hideout Mst Men A Mike Schindler
42 Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Damian Schmitt
11 Cross Crusade - Horning's Hideout Sr Men A Ben Thompson
17 Cross Crusade - Horning's Hideout Mst C Chad Sage
8 Cross Crusade - Horning's Hideout Mst B 35+ Wade Miller
10 Cross Crusade - Alpenrose Mst C Chad Sage
30 Cross Crusade Jr Men Brian Jorgensen
16 Cross Crusade Masters B 35+ Wade Miller
23 Cross Crusade - Alpenrose Women A Karen Kenlan
20 Cross Crusade - Alpenrose Women A Veronica Vega
10 Cross Crusade - Alpenrose Women A Joanne Stevens
12 Cross Crusade - Alpenrose Women B Renee Scott
20 Cross Crusade - Alpenrose Mst Men A Jim Juenger
26 Cross Crusade Master Men A Jim Juenger
50 Cross Crusade - Alpenrose Sr Men A Damian Schmitt
6 Cross Crusade - Alpenrose Mst Men 50 Don Leet
11 Cross Crusade - Alpenrose Jr Men Brian Jorgensen
38 Cross Crusade - Alpenrose Mst B 35+ Chris Corno
3 Cross Crusade Master Men 50+ Don Leet
11 Cross Crusade Beg Men Parker Johnstone
11 Cross Crusade MASTERS C 35+ Chad Sage
13 Cross Crusade Women A Joanne Stevens
22 Cross Crusade Women A Veronica Vega
19 Cross Crusade Women B Renee Scott
2 Cross Crusade Master Women 45+ Karen Kenlan
17 Cross Crusade MASTER WOMEN 35-44 Gina Miller
22 Cross Crusade MASTER WOMEN 35-44 Robin Laughlin
8 Cross Crusade Sr Men A Ben Thompson
19 Cross Crusade Sr Men A Damian Schmitt
10 Cross Crusade Master Men A Mike Schindler
10 Cross Crusade - Alpenrose Mst Men A Mike Schindler
20 Thrilla Cross Series Men B Jonathon Strandberg
1 Thrilla Cross Series Women Joanne Stevens
4 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
7 Thrilla Cross Series Masters B Karl Jackson
5 Thrilla Cross Series Masters B david baker
1 Thrilla Cross Series Masters B Jim Juenger
9 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
6 Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
13 Battle at Barlow CCX Mst Men A Jim Juenger
5 Battle at Barlow CCX Mst Men A Mike Schindler
4 Battle at Barlow CCX Women Mst 35-44 Robin Laughlin
1 Mt Ashland Hillclimb: Mountain Bike/OBRA Championship Expert Masters 40+ david baker
9 Mt Ashland Hillclimb: Mountain Bike/OBRA Championship: Combined Combined david baker
DNF Hood River Cyclocross Classic Women 35-44 Robin Laughlin
6 Hood River Cyclocross Classic Women B Renee Scott
6 Hood River Cyclocross Classic Mst Men A Mike Schindler
DNF Hood River Cyclocross Classic Mst Men A Jim Juenger
2 Hood River Cyclocross Classic Master C Chad Sage
3 Hood River Cyclocross Classic Mst B 35+ Wade Miller
1 Hood River Cyclocross Classic Master Women 45+ Karen Kenlan
3 Hood River Cyclocross Classic Women 35-44 Gina Miller
6 Hood River Cyclocross Classic Women A Joanne Stevens
8 Sunset Criterium Men Cat 4/5 Parker Johnstone
9 Thrilla Cross Series Women Robin Laughlin
8 Thrilla Cross Series Women Gina Miller
18 Thrilla Cross Series Men B 40+ Karl Jackson
7 Thrilla Cross Series Men B Wade Miller
12 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
24 Thrilla Cross Series Men B Jonathon Strandberg
4 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
7 Thrilla Cross Series Women Helen Grogan
6 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
5 Thrilla Cross Series Men B 40+ david baker
5 Thrilla Cross Series Women Veronica Vega
1 Thrilla Cross Series Men B 40+ Jim Juenger
3 Kruger's Kermesse Beginner Men CX Parker Johnstone
1 Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
7 Thrilla Cross Series Men B Wade Miller
17 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
10 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
26 Thrilla Cross Series Men B Jonathon Strandberg
1 Thrilla Cross Series Men B 40+ Jim Juenger
5 Thrilla Cross Series Men B 40+ david baker
13 Thrilla Cross Series Men B 40+ Doug Perrin
9 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
7 Thrilla Cross Series Women Veronica Vega
5 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
23 Thrilla Cross Series Men B 40+ Karl Jackson
4 Thrilla Cross Series Category B Men Wade Miller
8 Thrilla Cross Series Category A Men Mike Schindler
1 Thrilla Cross Series Category A Men Damian Schmitt
13 Thrilla Cross Series Category B Men Chad Sage
1 Thrilla Cross Series Masters B 40+ Jim Juenger
21 Thrilla Cross Series Masters B 40+ Karl Jackson
22 Thrilla Cross Series Masters B 40+ david baker
2 Thrilla Cross Series Women Suzanne King
13 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
12 Thrilla Cross Series Women Gina Miller
10 Thrilla Cross Series Women Helen Grogan
1 Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
13 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
5 Thrilla Cross Series Men B Wade Miller
18 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
1 Thrilla Cross Series Men B40+ Jim Juenger
6 Thrilla Cross Series Men B40+ david baker
8 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
24 Thrilla Cross Series Men B40+ Doug Perrin
28 Thrilla Cross Series Men B40+ Karl Jackson
3 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
6 Thrilla Cross Series Women Veronica Vega
7 Thrilla Cross Series Women Joanne Stevens
8 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
12 Thrilla Cross Series Women Helen Grogan
9 Thrilla Cross Series Women Suzanne King
16 Thrilla Cross Series Women Robin Laughlin
14 Thrilla Cross Series Women Gina Miller
11 Thrilla Cross Series Women Robin Laughlin
18 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 4/5 Brad Brolin
20 Eugene Celebration: Final General Classification Category 4/5 Men Brad Brolin
18 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men Doug Perrin
17 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 3 Doug Perrin
96 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Brad Brolin
23 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 4/5 Brad Brolin
32 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 4/5 Brad Brolin
23 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 3 Doug Perrin
66 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
9 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 3 Doug Perrin
29 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 4/5 Brad Brolin
7 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 3 Doug Perrin
10 PIR Cat 3/4 Parker Johnstone
8 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Doug Perrin
14 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 35+ 3/4/5 Thane Jennings
11 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 35+ 3/4/5 Dave Skinkle
10 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 35+ 3/4/5 Wade Miller
22 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men Brad Brolin
11 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Men George Hegarty
62 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Joanne Stevens
5 High Desert Omnium: Criterium Juniors 10-12 Mitchell Stevens
26 High Desert Omnium: Criterium Masters 35+ 3/4/5 Thane Jennings
16 High Desert Omnium: Criterium Masters 35+ 3/4/5 Dave Skinkle
12 High Desert Omnium: Criterium Masters 35+ 3/4/5 Wade Miller
7 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Men George Hegarty
3 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men George Hegarty
13 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Men Brad Brolin
3 High Desert Omnium: Time Trial Masters 35+ 3/4/5 Dave Skinkle
18 High Desert Omnium: Time Trial Masters 35+ 3/4/5 Thane Jennings
5 High Desert Omnium: Time Trial Juniors 10-12 Mitchell Stevens
3 High Desert Omnium: Time Trial Women 1/2/3 Joanne Stevens
3 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Doug Perrin
5 High Desert Omnium Junior Racers 10-12 Mitchell Stevens
7 High Desert Omnium Women 1/2/3 Joanne Stevens
36 High Desert Omnium Masters Men Thane Jennings
12 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Mitchell Stevens
8 High Desert Omnium Masters Men Dave Skinkle
28 High Desert Omnium Category 4/5 Men Brad Brolin
3 High Desert Omnium Category 4/5 Men George Hegarty
6 High Desert Omnium Category 3 Men Doug Perrin
41 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined George Hegarty
56 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Brad Brolin
23 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Dave Skinkle
50 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Thane Jennings
21 High Desert Omnium Masters Men Wade Miller
23 PIR Cat 3/4 Parker Johnstone
6 Willamette Pass DH /State Championships Jr Sprt Men 15-18 Brian Jorgensen
8 OBRA Criterium Championships Cat 3 Doug Perrin
15 OBRA Criterium Championships Mst 40-49 Doug Perrin
1 Super D #3 / State Championships Expert Men 40+ david baker
1 Super D #3 / State Championships Sport Jr Men Brian Jorgensen
123 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
19 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 Thane Jennings
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 Dave Skinkle
74 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
32 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Dave Skinkle
74 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Parker Johnstone
123 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Thane Jennings
32 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
74 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
12 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 45-49 Parker Johnstone
32 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
123 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Two Person Mixed (Open) Veronica Vega
5 12/24 Hr MTN: 12 Hours Pro Men david baker
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Two Person Mixed (Open) Damian Schmitt
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Two Person Women (Open) Robin Loughlin
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Two Person Women (Open) Kristin Kovalik
5 12/24 Hr MTN Pro, Semi-Pro Men david baker
1 12/24 Hr MTN: 12 Hours Master 50+ Don Leet
20 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Damian Schmitt
20 Portland MTB Short Track Series: Series Overall Pro/Semi-pro men Damian Schmitt
5 Portland MTB Short Track Series Pro, Semi-Pro Men Damian Schmitt
5 Portland MTB Short Track Series Pro/Semi-pro men Damian Schmitt
16 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 35+ Tim Cardinal
6 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 45+ Mike Slattery
14 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Doug Perrin
3 State Games XC Expert Men 40+ david baker
6 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Mike Slattery
3 State Games XC Expert Men 19-39 Mike Schindler
16 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 45+ Dave Skinkle
9 Cascade Classic: Final General Classification Masters Men 35+ Tim Cardinal
DNS Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 45+ Thane Jennings
16 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 45+ Dave Skinkle
11 Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Mst 45+ Doug Perrin
16 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Master 35+ Tim Cardinal
5 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mst 45+ Mike Slattery
17 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mst 45+ Dave Skinkle
21 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mst 45+ Doug Perrin
2 Super D #3: Willamette Pass Super D Expert Men 40+ david baker
29 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Mst 45+ Thane Jennings
27 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Thane Jennings
11 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Dave Skinkle
3 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Mike Slattery
27 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 35+ Tim Cardinal
DNS Cascade Classic: Downtown Criterium Cat 4 George Hegarty
2 Cascade Classic: Downtown Criterium Masters Men 45+ Doug Perrin
27 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Doug Perrin
24 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Thane Jennings
17 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Dave Skinkle
11 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 45+ Mike Slattery
4 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Tim Cardinal
259 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined George Hegarty
62 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
158 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Mike Slattery
21 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 4 Men George Hegarty
266 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
272 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
197 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
18 Cascade Creampuff Ultra Endurance Expert 19-39 Men Patrick Ramirez
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Dave Skinkle
4 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
21 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open david baker
23 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined david baker
40 OBRA Road Race Senior Men Doug Perrin
19 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Joanne Stevens
10 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open George Hegarty
9 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Dave Skinkle
29 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Brian Jorgensen
15 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Wade Miller
10 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 George Hegarty
10 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Doug Perrin
17 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Dave Skinkle
3 Oakridge Fat Tire MTB Sprt 50+ Men Don Leet
1 Oakridge Fat Tire MTB Exp Women Helen Grogan
6 Oakridge Fat Tire MTB Exp 40+ men Jim Juenger
5 Oakridge Fat Tire MTB Vsty 15-18 men Brian Jorgensen
28 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Doug Perrin
21 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Masters Tim Cardinal
29 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Doug Perrin
11 Oakridge Fat Tire MTB Exp 40+ men david baker
23 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Masters Tim Cardinal
249 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
4 Super D #1 Exp 40+ men david baker
31 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mst Tim Cardinal
19 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Mst Doug Perrin
40 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Masters Doug Perrin
5 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Masters Tim Cardinal
57 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
22 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Masters Tim Cardinal
24 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Masters Doug Perrin
26 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karen Kenlan
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
26 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Karen Kenlan
17 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Brian Jorgensen
17 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Brian Jorgensen
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
26 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan
17 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Brian Jorgensen
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Dave Skinkle
39 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Lew Becker
22 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Brian Jorgensen
20 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Joanne Stevens
8 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Dave Skinkle
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tim Cardinal
33 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open david baker
14 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 George Hegarty
9 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Doug Perrin
12 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 Tim Cardinal
19 OBRA Rehearsal Race Men Master 40-49 Doug Perrin
1 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Tim Cardinal
12 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Women Joanne Stevens
3 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Dave Skinkle
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Tim Cardinal
27 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men George Hegarty
31 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men Brian Jorgensen
32 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Men david baker
28 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Lew Becker
27 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Lew Becker
2 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
5 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Dave Skinkle
11 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series Open Joanne Stevens
6 Fresh Air Sports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
10 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 George Hegarty
10 High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Dave Skinkle
45 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Doug Perrin
18 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Tim Cardinal
44 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Tim Cardinal
31 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Doug Perrin
52 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Doug Perrin
DNF Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Dave Skinkle
25 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Tim Cardinal
50 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Dave Skinkle
65 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Doug Perrin
13 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Tim Cardinal
64 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Dave Skinkle
52 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Doug Perrin
30 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Tim Cardinal
1 Falls City Firecracker MTB Expert 40+ Men Jim Juenger
4 Falls City Firecracker MTB Sport 40+ Women Robin Laughlin
9 Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 Dave Skinkle
8 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men George Hegarty
6 Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 Tim Cardinal
14 Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 Doug Perrin
2 Bend STXC Series Mens B MTB david baker
40 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
39 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
41 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
42 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Grant Boswell
41 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
42 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Grant Boswell
4 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Dave Skinkle
4 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Tim Cardinal
40 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
4 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Grant Boswell
4 OBRA Team Time Trial Championship Masters Men 160-199 Thane Jennings
39 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
5 Spring Thaw XC State Championships SPORT MEN 50 & OVER Don Leet
12 Spring Thaw XC State Championships EXPERT MEN 40 & OVER david baker
DNS Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Masters Men 40-49 Thane Jennings
4 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Masters Men 40-49 Tim Cardinal
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Masters Men 40-49 Dave Skinkle
15 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
1 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Masters Men 40-49 Tim Cardinal
4 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Masters Men 40-49 Dave Skinkle
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Dave Skinkle
4 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Tim Cardinal
DNF Deschutes River Valley TT Festival: Overall Masters Men 40-49 Thane Jennings
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
4 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
3 Bear Springs MTB XC Sport Women 40+ Robin Laughlin
1 Bear Springs MTB XC Sport Women 40+ Jody Jacobson
5 Bear Springs MTB XC Sport Men 50+ John Howcroft
15 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
2 Bear Springs MTB XC Sport Men 50+ Don Leet
DNF Bear Springs MTB XC Sport Men 19-39 Wade Miller
6 Bear Springs MTB XC Expert Women Kristin Kovalik
9 Bear Springs MTB XC Pro, Expert Women Kristin Kovalik
25 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men Mike Schindler
DNF Bear Springs MTB XC Expert Men 40+ Patrick Cole
11 Bear Springs MTB XC Expert Men 40+ david baker
3 Bear Springs MTB XC Expert Men 40+ Jim Juenger
DNF Bear Springs MTB XC Elite Men Damian Schmitt
14 Bear Springs MTB XC Elite Men Mike Schindler
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Dave Skinkle
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Masters Men 40-49 Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
35 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
35 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
DNF Eugene Roubaix Men 3 Doug Perrin
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
13 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Masters Men 40-49 Thane Jennings
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Masters Men 40-49 Dave Skinkle
1 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Masters Men 40-49 Tim Cardinal
14 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Masters Men 40-49 Thane Jennings
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Masters Men 40-49 Dave Skinkle
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
35 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Thane Jennings
25 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Dave Skinkle
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Thane Jennings
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Dave Skinkle
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Tim Cardinal
7 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Parker Johnstone
119 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Combined Parker Johnstone
6 Eugene Time Trial Series: Series Overall Category 4 Men Parker Johnstone
119 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
119 Eugene Time Trial Series: Series Overall: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
32 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
25 Three Rivers Road Race Mst 40 4/5 Parker Johnstone
5 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 50+ Don Leet
DNF 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert 40+ Men david baker
8 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert 40+ Men Patrick Cole
3 21st Peak Sports Mudslinger MTB Expert 40+ Men Jim Juenger
3 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport 40+ Women Robin Laughlin
2 21st Peak Sports Mudslinger MTB Sport 40+ Women Jody Jacobson
99 Eugene Time Trial Series - Series Standings: Combined Combined Parker Johnstone
7 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Parker Johnstone
25 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
6 Eugene Time Trial Series - Series Standings Category 4 Men Parker Johnstone
23 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
27 Kings Valley Road Race Mst 40+ Doug Perrin
6 Kings Valley Road Race Mst 40+ Dave Skinkle
24 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
6 Eugene Time Trial Series Catgory 4 Men Parker Johnstone
24 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
7 Eugene Time Trial Series Category 4 Men Parker Johnstone
31 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
9 Horning's MTB: Horning's Hustle XC MTB Expert Men 40+ david baker
28 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race III Cat 4 George Hegarty
59 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race I Cat 4 George Hegarty
37 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
8 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Tim Cardinal
37 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
DNS Cherry Pie Road Race Master Men 4/5 40+ Patrick Cole
DNF Cherry Pie Road Race Master Men 40+ Parker Johnstone