Sunnyside Sports

Event Category Name
DNF Kruger's Crossing Masters Men C 35+ Wade Miller
13 Kruger's Crossing Men A Jon Hansen
4 Cross Crusade (USGP Finale) Masters Women Karen Kenlan
53 Cross Crusade (USGP Finale) Usgp Elite Men Jon Hansen
12 Cross Crusade (USGP Finale) Masters Men 50+ Karl Jackson
2 Cross Crusade (USGP Finale) Masters Men 50+ Don Leet
67 Cross Crusade (USGP Finale) Usgp Elite Men Scotty Carlile
18 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Men A Jim Juenger
25 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters B 35+ Jeff Fuchs
3 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Women Julie Jennings
21 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Women Robin Laughlin
2 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Women Karen Kenlan
9 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Women A Sami Fournier
21 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Senior Men A Scotty Carlile
20 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters B 35+ Wade Miller
31 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Senior Men A Jon Hansen
2 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Women Karen Kenlan
3 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Women Julie Jennings
8 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Women A Sami Fournier
13 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Women A Veronica Vega
2 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Men 50 Don Leet
15 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Masters Men 50 Karl Jackson
3 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Masters Men 50+ Don Leet
2 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade - Final Series Standings Men B Scotty Carlile
24 Cross Crusade - Estacada: Cross Crusade Senior Men A Mike Schindler
3 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters Women Julie Jennings
2 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters Women Karen Kenlan
1 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Men B Scotty Carlile
5 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Masters Men 50+ Don Leet
20 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade Senior Men A Mike Schindler
19 Cross Crusade Masters B 35+ Jeff Fuchs
9 Cross Crusade Masters Men A Jim Juenger
22 Cross Crusade Senior Men A Mike Schindler
16 Cross Crusade Masters Women Robin Laughlin
3 Cross Crusade Masters Women Julie Jennings
2 Cross Crusade Masters Women Karen Kenlan
15 Cross Crusade Masters B 35+ Wade Miller
7 Cross Crusade Women A Sami Fournier
1 Cross Crusade Men B Scotty Carlile
2 Cross Crusade Masters Men 50+ Don Leet
24 Cross Crusade Senior Men A Mike Schindler
DNF Cross Crusade Senior Men A Jon Hansen
9 Cross Crusade Women A Sami Fournier
2 Cross Crusade Men B Scotty Carlile
2 Cross Crusade Masters Men 50+ Don Leet
24 Cross Crusade Masters Men A Jim Juenger
1 Cross Crusade Masters Women Karen Kenlan
DNF Cross Crusade Masters C Wade Miller
4 Cross Crusade Masters Men 50+ Don Leet
33 Cross Crusade Senior Men A Mike Schindler
8 Cross Crusade Women A Sami Fournier
3 Cross Crusade Men B Scotty Carlile
17 Cross Crusade Masters Women Robin Laughlin
10 Cross Crusade Masters B 35+ Jeff Fuchs
29 Cross Crusade Masters B 35+ Wade Miller
12 Veloce's Battle at Barlow CCX Masters 50+ Karl Jackson
33 Veloce's Battle at Barlow CCX Senior Men A Jon Hansen
10 Fox Hollow Grand Prix CCX #1 Masters 35+ Jim Juenger
8 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Mike Schindler
16 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Women Gina Miller
15 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Women Cassondra Schindler
14 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Women Sami Fournier
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Women Karen Kenlan
2 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Women Julie Jennings
11 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ Matthew Lasala
7 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ Dave Skinkle
6 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ Brian Smith
5 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ Jim Juenger
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B 40+ Don Leet
20 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B david baker
7 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B Jeff Fuchs
5 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B Wade Miller
3 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men B Scotty Carlile
19 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men A John Hansen
9 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Men A Mike Schindler
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Julie Jennings
6 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Gina Miller
5 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Cassondra Schindler
17 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla: Thrilla in the Milla - Series Overall Women Robin Laughlin
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Jim Juenger
10 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Matthew Lasala
7 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Brian Smith
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Don Leet
12 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B david baker
1 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Scotty Carlile
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Jon Hansen
16 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Jeff Fuchs
1 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Karen Kenlan
63 Cross Crusade Masters C Karl Jackson
52 Cross Crusade Masters C Matthew Lasala
19 Cross Crusade Men B Scotty Carlile
DNF Cross Crusade Masters B 35+ Jeff Fuchs
5 Cross Crusade Masters B 35+ Wade Miller
19 Cross Crusade Masters Women Robin Laughlin
3 Cross Crusade Masters Women Julie Jennings
39 Cross Crusade Senior Men A Jon Hansen
23 Cross Crusade Senior Men A Mike Schindler
14 Cross Crusade Masters Men A Jim Juenger
2 Cross Crusade Masters Women Karen Kenlan
15 Hood River Cyclocross Classic Men A Mike Schindler
7 Hood River Cyclocross Classic Masters Men A Jim Juenger
12 Mt Ashland Hillclimb/OBRA Hillclimb Championship: OBRA Hillclimb Championship - Road TT: Combined Combined Scotty Carlile
2 Mt Ashland Hillclimb/OBRA Hillclimb Championship: OBRA Hillclimb Championship - Road TT Category 4/5 Men Scotty Carlile
13 Hood River Cyclocross Classic Women B Cassondra Schindler
1 Hood River Cyclocross Classic Beginner Women Gina Miller
1 Hood River Cyclocross Classic Masters Women Karen Kenlan
2 Hood River Cyclocross Classic Masters Women Julie Jennings
12 Hood River Cyclocross Classic Masters Women Robin Laughlin
4 Hood River Cyclocross Classic Masters B 35+ Jeff Fuchs
DNF Hood River Cyclocross Classic Masters B 35+ Wade Miller
9 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Matthew Lasala
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Julie Jennings
5 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Mike Schindler
12 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Jon Hansen
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Scotty Carlile
6 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Wade Miller
20 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B david baker
3 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Dave Skinkle
6 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Brian Smith
8 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Karen Kenlan
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Jim Juenger
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Sami Fournier
11 Eugene Short Cyclocross Series - Series Points Men B Scotty Carlile
6 Eugene Short Cyclocross Series Men B Scotty Carlile
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Karen Kenlan
2 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Julie Jennings
14 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Dave Skinkle
10 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Matthew Lasala
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Jeff Fuchs
3 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Don Leet
1 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Jim Juenger
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Scotty Carlile
7 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Robin Laughlin
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Sami Fournier
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Gina Miller
12 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Jon Hansen
13 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Mike Schindler
5 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Wade Miller
11 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B david baker
7 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Brian Smith
13 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Elite Men Damian Schmitt
14 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Elite Men Mike Schindler
7 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Expert Men 40+ Jim Juenger
10 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Sport Men 40+ Don Leet
9 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Sport Open Women Robin Laughlin
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Scotty Carlile
2 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Jim Juenger
10 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B david baker
3 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Karen Kenlan
5 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Sami Fournier
DNF Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A Mike Schindler
3 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Wade Miller
3 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Dave Skinkle
4 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Don Leet
8 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Brian Smith
2 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Women Julie Jennings
10 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B 40+ Matthew Lasala
12 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men A John Hansen
1 Thrilla in the Milla Series: Thrilla in the Milla Men B Jeff Fuchs
7 Eugene Celebration Stage Race - McBeth Circuit Race Masters 45+ Men Doug Perrin
7 Eugene Celebration Stage Race - Final General Classification Masters 45+ Doug Perrin
7 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT Masters Men 45+ Doug Perrin
69 Eugene Celebration Stage Race - Jane Higdon Memorial TT: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
2 Eugene Celebration Stage Race - Celebration Criterium Masters Men 45+ Doug Perrin
3 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Masters 45+ Doug Perrin
10 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Dave Skinkle
15 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Jeff Fuchs
3 High Desert Omnium - Final Omnium - Women by Category Women 4 Zoe Roy
4 High Desert Omnium - Final Omnium Women 4/Masters Zoe Roy
6 High Desert Omnium - Final Omnium Masters 35+3/4 Doug Perrin
12 High Desert Omnium - Final Omnium Category 3 Ian Boswell
3 High Desert Omnium - Road Race Women Zoe Roy
33 High Desert Omnium - Road Race Masters Jim Juenger
32 High Desert Omnium - Road Race Masters Thane Jennings
18 High Desert Omnium - Road Race Masters Doug Perrin
13 High Desert Omnium - Road Race Masters Jeff Fuchs
36 High Desert Omnium - Road Race Category 4/5 Matthew Lasala
1 High Desert Omnium - Road Race Women by Category Category 4 Women Roy Zoe
12 High Desert Omnium - Time Trial Masters Doug Perrin
2 High Desert Omnium - Criterium Category 4 Women Zoe Roy
3 High Desert Omnium - Criterium Masters Doug Perrin
13 High Desert Omnium - Criterium Masters Jeff Fuchs
14 High Desert Omnium - Criterium Masters Wade Miller
29 High Desert Omnium - Criterium Masters Thane Jennings
43 High Desert Omnium - Criterium Masters Jim Juenger
6 High Desert Omnium - Time Trial Women 4/Masters Zoe Roy
95 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Jon Hansen
130 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Zoe Roy
84 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Juenger
77 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
24 High Desert Omnium - Time Trial Masters Jim Juenger
21 High Desert Omnium - Time Trial Masters Thane Jennings
26 High Desert Omnium - Criterium Category 4/5 Matthew Lasala
9 High Desert Omnium - Time Trial Masters Jeff Fuchs
5 High Desert Omnium - Time Trial Masters Dave Skinkle
33 High Desert Omnium - Time Trial Category 4/5 Matthew Lasala
11 High Desert Omnium - Time Trial Category 4/5 Scotty Carlile
4 High Desert Omnium - Time Trial Category 3 Ian Boswell
13 High Desert Omnium - Time Trial Category 1/2 Jon Hansen
56 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
21 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Ian Boswell
37 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
134 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Lasala
85 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Scotty Carlile
48 High Desert Omnium - Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Fuchs
11 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Doug Perrin
7 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
10 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Jon Hansen
11 Falls City Firecracker MTB Expert Men 13-39 david baker
7 Bend Crit/TT Series Open Thane Jennings
4 Bend Crit/TT Series Open Dave Skinkle
7 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
4 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Dave Skinkle
7 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
4 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Skinkle
9 OBRA Criterium Championships Masters 40+ Doug Perrin
DNF OBRA Criterium Championships Masters 40+ Matthew Lasala
23 OBRA Criterium Championships Category 4/5 Matthew Lasala
26 OBRA Criterium Championships Senior Men Doug Perrin
7 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Doug Perrin
4 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Ian Boswell
11 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Jon Hansen
12 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Wade Miller
16 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
16 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
81 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
16 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Tim Cardinal
81 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Combined Thane Jennings
81 OBRA Time Trial Championships - 41K: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
5 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 40-44 Tim Cardinal
8 OBRA Time Trial Championships - 41K Masters Men 45-49 Thane Jennings
5 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Pro 12-4 Eric Carter
2 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Women Pro/Expert 12-12 Elizabeth Carter
2 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Two-Person Women 12-19 Joanne Stevens
2 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Two-Person Women 12-19 Karen Kenlan
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Four-Person Men 12-27 Robin Laughlin
3 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Sport Men 12-2 Patrick Ramirez
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Pro/Exp Four-Person Men 24-24 Mike Schindler
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Pro/Exp Four-Person Men 24-24 Jon Hansen
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Pro/Exp Four-Person Men 24-24 James Williams
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Pro/Exp Four-Person Men 24-24 Damian Schmitt
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Four-Person Men 12-27 Kristin Newman
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Four-Person Men 12-27 Julie Jennings
1 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Four-Person Men 12-27 Helen Grogan
3 12/24 Hr MTN MTB: 12/24 Hours of Willamette Pass MTB Women Pro/Expert 24-12 Sami Fournier
5 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
2 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ian Boswell
3 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Ian Boswell
6 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
2 Bend Crit/TT Series Open Ian Boswell
5 Bend Crit/TT Series Open Thane Jennings
9 Bend Crit/TT Series Open Jim Juenger
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Jim Juenger
9 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Juenger
3 Vancouver Courthouse Criterium Masters 40+ Doug Perrin
27 Vancouver Courthouse Criterium Category 4/5 Matthew Lasala
24 Vancouver Courthouse Criterium Category 4/5 Matthew Lasala
19 Vancouver Courthouse Criterium Category 4/5 Matthew Lasala
32 Vancouver Courthouse Criterium Category 3 Doug Perrin
3 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Ian Boswell
7 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Jon Hansen
15 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Thane Jennings
14 Salem Fairview Circuit Race Masters 40+ Doug Perrin
10 Oakridge Fat Tire MTB Expert Men 19-39 david baker
9 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
37 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Ian Boswell
20 Cascade Classic - Final General Classification Masters 45+ Thane Jennings
51 Cascade Classic - Final General Classification Elite Women Sami Fournier
34 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Douglas Robertson
13 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Doug Perrin
20 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Thane Jennings
26 Cascade Classic - Final General Classification Masters 35+ Tim Cardinal
30 Cascade Classic - Final General Classification Masters 35+ Douglas Robertson
10 Cascade Classic - Final General Classification Masters 45+ Doug Perrin
51 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Elite Women Sami Fournier
29 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Tim Cardinal
3 Cascade Classic - Final General Classification Category 3 Men Ian Boswell
127 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
51 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 35+ Tim Cardinal
327 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Sami Fournier
326 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Lasala
239 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Douglas Robertson
193 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
237 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
43 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 35+ Douglas Robertson
57 Cascade Classic - Downtown Criterium Women Sami Fournier
22 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Category 3 Men Ian Boswell
17 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 45+ Doug Perrin
13 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 45+ Thane Jennings
54 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Matthew Lasala
38 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Douglas Robertson
37 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Jeff Fuchs
21 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Tim Cardinal
56 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Women Sami Fournier
137 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Ian Boswell
5 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 45+ Doug Perrin
22 Cascade Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Ian Boswell
236 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Fuchs
23 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 45+ Thane Jennings
27 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Douglas Robertson
25 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Tim Cardinal
3 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Ian Boswell
25 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Thane Jennings
10 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Doug Perrin
57 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Matthew Lasala
53 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Women Sami Fournier
38 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Jeff Fuchs
50 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Elite Women Sami Fournier
10 Bend Crit/TT Series Combined Joanne Stevens
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens
11 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Jeff Fuchs
10 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
3 State Games Short Track MTB Pro/Elite Men Damian Schmitt
4 State Games XC MTB Elite Men Damian Schmitt
18 OBRA Road Race Masters 40+ Doug Perrin
13 OBRA Road Race Masters 40+ Tim Cardinal
3 State Games Short Track MTB Pro, Semi-Pro Men Damian Schmitt
9 FreshAirSports TT and Duathlon Series Open Joanne Stevens
14 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens
14 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
30 Monday PIR - June Series Masters 1/2/3 Brad Cockman
29 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 Douglas Robertson
32 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Thane Jennings
22 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Tim Cardinal
26 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Douglas Robertson
25 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Tim Cardinal
30 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Thane Jennings
149 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
14 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Tim Cardinal
63 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Douglas Robertson
39 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Tim Cardinal
42 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Thane Jennings
61 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Douglas Robertson
26 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Thane Jennings
81 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
156 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Douglas Robertson
19 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Tim Cardinal
43 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Thane Jennings
60 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Douglas Robertson
2 Bend Crit/TT Series Women Suzanne King
3 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Ian Boswell
1 Bend Crit/TT Series Women Kerry Martin
10 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Jim Juenger
7 Bend Crit/TT Series Women Joanne Stevens
10 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Juenger
11 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Doug Perrin
6 FreshAirSports TT and Duathlon Series Open Jim Juenger
19 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Brad Cockman
10 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Matthew Lasala
DNF Shiloh Cyclery Super Sunday XC Expert Open Men david baker
20 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
26 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
20 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
26 Larch Mtn Hillclimb #1: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
2 Larch Mtn Hillclimb #1 Masters Men 45-49 Thane Jennings
1 Larch Mtn Hillclimb #1 Masters Men 40-44 Tim Cardinal
18 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Kerry Martin
1 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Ian Boswell
9 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Doug Perrin
16 FreshAirSports TT and Duathlon Series Open Karen Kenlan
19 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan
19 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karen Kenlan
31 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Doug Perrin
29 Mt Tabor Series Masters 40+ Brad Cockman
7 FreshAirSports TT and Duathlon Series Open Jim Juenger
28 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karen Kenlan
28 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan
12 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time Combined Jim Juenger
23 FreshAirSports TT and Duathlon Series Open Karen Kenlan
12 FreshAirSports TT and Duathlon Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Juenger
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Brad Cockman
40 Mt Hood Cycling Classic - Three Summit Road Race Masters Men Doug Perrin
40 Mt Hood Cycling Classic - Final General Classification Masters Men Doug Perrin
3 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Men 50+ John Howcroft
6 Picketts Charge (State Championships) MTB Expert Women Kristin Newman
23 Mt Hood Cycling Classic - Downtown Criterium Masters Doug Perrin
3 Picketts Charge (State Championships) MTB Expert Women Cassondra Springs
4 Picketts Charge (State Championships) MTB Semi-Pro Men Mike Schindler
8 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Men 50+ Daniel Caldwell
48 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial Masters Doug Perrin
2 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Men 50+ Don Leet
10 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Men 40-49 Matthew Lasala
272 Mt Hood Cycling Classic - Scenic Gorge Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
4 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Varsity Men 15-18 Dillon Caldwell
2 Picketts Charge (State Championships) MTB Sport Varsity Men 15-18 Ian Boswell
1 Picketts Charge (State Championships) MTB Beginner Junior Varsity Men 15-18 Dylan Woock
6 Picketts Charge (State Championships) MTB Expert Men 40+ Patrick Cole
7 Picketts Charge (State Championships) MTB Pro, Expert Women Kristin Newman
20 Picketts Charge (State Championships) MTB Expert Men 19-39 david baker
10 Picketts Charge (State Championships) MTB Pro, Semi-Pro Men Mike Schindler
4 Picketts Charge (State Championships) MTB Pro, Expert Women Cassondra Springs
41 Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Doug Perrin
DNS Mt Hood Cycling Classic - Cooper Spur Circuit Race Masters Thane Jennings
2 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Ian Boswell
22 Bend Crit/TT Series Open Joanne Stevens
2 Bend Crit/TT Series Open Ian Boswell
22 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
2 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ian Boswell
22 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens
12 Eugene Hillclimb Series - May Series Masters Men 40+ Patrick Cole
13 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Patrick Cole
1 Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 Doug Perrin
DNF Silverton Road Race Pro/1/2 Jeff Fuchs
DNF Silverton Road Race Pro/1/2 Thane Jennings
DNF Silverton Road Race Masters 40+ 3/4 Patrick Cole
1 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Ian Boswell
8 Bend Crit/TT Series Category 1/2/3 Doug Perrin
4 Bend Crit/TT Series Category 3/4/5 Jeff Fuchs
69 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Jeff Fuchs
70 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
71 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
68 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Doug Robertson
5 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Doug Robertson
5 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Doug Perrin
68 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Robertson
70 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
69 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Fuchs
5 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Jeff Fuchs
5 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships Masters Men 160-199 Thane Jennings
71 OBRA/FIAC Team Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Doug Perrin
1 Bend Crit/TT Series Open Ian Boswell
1 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ian Boswell
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
1 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Ian Boswell
10 Bend Crit/TT Series Open Thane Jennings
5 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ian Boswell
31 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Dillon Caldwell
16 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
10 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
9 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Ian Boswell
36 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
29 Bend Crit/TT Series Open Daniel Caldwell
27 Bend Crit/TT Series Open Dillon Caldwell
12 Bend Crit/TT Series Open Thane Jennings
6 Bend Crit/TT Series Open Tim Cardinal
33 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Daniel Caldwell
57 Bend Crit/TT Series Open Karen Kenlan
56 Bend Crit/TT Series Open david baker
49 Bend Crit/TT Series Open Michael Pulzone
6 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
32 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens
12 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
27 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Dillon Caldwell
53 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Michael Pulzone
60 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined david baker
61 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan
32 Bend Crit/TT Series Open Joanne Stevens
29 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Daniel Caldwell
57 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karen Kenlan
56 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined david baker
49 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Michael Pulzone
5 Bend Crit/TT Series Open Ian Boswell
19 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Patrick Cole
19 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Patrick Cole
2 Eugene Hillclimb Series Place Patrick Cole
6 Table Rock Road Race Masters 40+ Doug Perrin
8 Table Rock Road Race Category 3 Men Ian Boswell
11 Spring Thaw XC MTB Pro/Expert Women Kristin Newman
11 Spring Thaw XC MTB Pro, Expert Women Kristin Newman
3 Spring Thaw XC MTB Beginner Men 15-18 Dylan Woock
1 Spring Thaw XC MTB Sport Men U18 Dillon Caldwell
8 Spring Thaw XC MTB Sport Men 40+ Daniel Caldwell
56 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Lea Julson
41 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Kerry Martin
25 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens
12 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
56 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Lea Julson
56 Bend Crit/TT Series Senior Men Lea Julson
12 Bend Crit/TT Series Senior Men Thane Jennings
25 Bend Crit/TT Series Senior Men Joanne Stevens
41 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Kerry Martin
25 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
12 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
41 Bend Crit/TT Series Senior Men Kerry Martin
24 PIR Category 4/5 Matthew Lasala
13 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
15 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Combined Thane Jennings
8 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Combined Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
8 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
7 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
15 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
8 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
3 Bear Springs Trap MTB XC #1 Sport Women Open Robin Laughlin
2 Bear Springs Trap MTB XC #1 Sport Men 40+ Don Leet
DNF Bear Springs Trap MTB XC #1 Sport Men Varsity U18 Dillon Caldwell
1 Bear Springs Trap MTB XC #1 Expert 40+ Men Jim Juenger
7 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Combined Tim Cardinal
6 Deschutes River Valley TT Festival - Overall Masters Men Thane Jennings
4 Deschutes River Valley TT Festival - Overall Masters Men Tim Cardinal
6 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three Masters Men Thane Jennings
3 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Three Masters Men Tim Cardinal
13 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Combined Thane Jennings
7 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
13 Deschutes River Valley TT Festival - Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
6 Bear Springs Trap MTB XC #1 Elite Men Mike Schindler
12 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Combined Thane Jennings
6 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Combined Tim Cardinal
2 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two Masters Men Tim Cardinal
8 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two Masters Men Thane Jennings
6 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
12 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
18 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
12 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
3 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One Masters Men Tim Cardinal
6 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
9 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
4 Deschutes River Valley TT Festival - Stage One Masters Men Thane Jennings
9 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
18 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Combined Thane Jennings
9 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Combined Tim Cardinal
18 Deschutes River Valley TT Festival - Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
2 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Tim Cardinal
11 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
2 Bend Crit/TT Series Senior Men Tim Cardinal
11 Bend Crit/TT Series Senior Men Thane Jennings
16 Bend Crit/TT Series Senior Men Jeff Fuchs
31 Bend Crit/TT Series Senior Men Joanne Stevens
53 Bend Crit/TT Series Senior Men Karen Kenlan
16 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Jeff Fuchs
31 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
53 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan
53 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Karen Kenlan
2 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Tim Cardinal
11 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
16 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Fuchs
31 Bend Crit/TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Joanne Stevens
9 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men david baker
19 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined david baker
114 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Parker Johnstone
117 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
19 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined david baker
114 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
37 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined david baker
42 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
22 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined david baker
42 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
12 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Parker Johnstone
22 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men david baker
37 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined david baker
30 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Parker Johnstone
14 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Doug Perrin
5 Estacada Time Trial Masters Men 40-49 Thane Jennings
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Douglas Robertson
8 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Patrick Cole
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Thane Jennings
48 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Jeff Fuchs
38 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Matthew Lasala
1 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Junior Ian Boswell
31 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
2000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Junior Dillon Caldwell
1 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Points Junior Ian Boswell
42 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Jeff Fuchs
92 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Douglas Robertson
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Junior Dillon Caldwell
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Junior Ian Boswell
38 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Matthew Lasala
16 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Patrick Cole
23 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 1/2/3 Doug Perrin
26 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 1/2/3 Doug Perrin
273 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Patrick Cole
40 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Matthew Lasala
28 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Masters Men 40+ 3/4/5 Patrick Cole
260 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Perrin
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Douglas Robertson
33 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Jeff Fuchs
22 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Douglas Robertson
306 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Lasala
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Points Junior Ian Boswell
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Points Junior Dillon Caldwell
20 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Jeff Fuchs
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Douglas Robertson
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Masters 40+ 1/2/3 Doug Perrin
4 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Junior Dillon Caldwell
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Junior Ian Boswell
152 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Fuchs
97 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Douglas Robertson
31 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Doug Perrin
28 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Patrick Cole
36 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Matthew Lasala
2 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Junior Ian Boswell
5 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Junior Dillon Caldwell
53 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Jeff Fuchs
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
15 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Parker Johnstone
28 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jeff Fuchs
28 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeff Fuchs
114 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Robin Laughlin
4 Estacada Time Trial Masters Men 30-39 Jeff Fuchs
7 Estacada Time Trial Masters Women 40-49 Robin Laughlin
114 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Laughlin
6 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Patrick Cole
5 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Doug Perrin
18 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Jim Cardinal
23 Kings Valley Road Race Category 3 Men Jeff Fuchs
67 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Parker Johnstone
25 Eugene Time Trial Series Senior Men Category 4/5 Parker Johnstone
67 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Parker Johnstone
4 20th Peak Sports Mudslinger MTB Sport Men 40+ Jim Miller
6 20th Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Expert Women Lea Julson
5 20th Peak Sports Mudslinger MTB Pro, Semi-Pro Men Damian Schmitt
3 20th Peak Sports Mudslinger MTB Pro Women Lea Julson
DNF 20th Peak Sports Mudslinger MTB Expert Men 40+ Jim Juenger
4 20th Peak Sports Mudslinger MTB Semi-Pro Men Damian Schmitt
DNF Banana Belt Road Race Series Masters Men 40+ Jim Juenger
DNF Banana Belt Road Race Series Category 3 Men Jeff Fuchs
34 Banana Belt Road Race Series Category 3 Jeff Fuchs
37 Banana Belt Road Race Series Category 5 Matthew Lasala
37 Banana Belt Road Race Series Senior Men Category 3 Jeff Fuchs
17 Cherry Pie Road Race Masters Men Category 5 Matthew Lasala