Sunnyside Sports

Event Category Name
1 Psycho Cross #5 Master A 35+ david baker
3 Portland Cup (USGP) Masters Women Karen Kenlan
8 Portland Cup (USGP) Single Speed Damian Schmitt
16 Portland Cup (USGP) Category B Matt Fox
2 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Don Leet
DNS Portland Cup (USGP) Beginner and Cat B Women Serena Bishop
7 Portland Cup (USGP) Beginner and Cat B Women Renee Scott
12 Portland Cup (USGP) Men B Matt Fox
2 Portland Cup (USGP) Masters 55+ Don Leet
14 Psycho Cross #4: Series Standings Men B Chuck Meyer
5 Psycho Cross #4: Series Standings Women B Renee Scott
6 Psycho Cross #4: Series Standings Men Masters B 35+ Chad Sage
6 Psycho Cross #4 Master A 35+ david baker
1 Psycho Cross #4: Series Standings Men Masters A 35+ david baker
19 Kruger's Crossing Cyclocross Category A Matt Fox
4 Psycho Cross #3: Series Standings Women B Renee Scott
14 Psycho Cross #3: Series Standings Men B Chuck Meyer
5 Psycho Cross #3: Series Standings Men Masters B 35+ Chad Sage
4 Psycho Cross #3 Men Masters A david baker
1 Psycho Cross #3 Women B Renee Scott
8 Psycho Cross #3 Men B Chuck Meyer
3 Psycho Cross #3 Men Masters B 35+ Chad Sage
1 Psycho Cross #3: Series Standings Men Masters A 35+ david baker
74 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category C Chuck Meyer
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Serena Bishop
19 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Wade Miller
20 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ B Chad Sage
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Don Leet
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters Women 45+ Julie Jennings
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Women B Renee Scott
4 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters Women 35+ Karen Kenlan
17 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Don Leet
40 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Thane Jennings
11 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 35+ A Mike Schindler
5 Cross Crusade #8/OBRA Championships Category B Matt Fox
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Women B Gina Miller
1 Cross Crusade #7 Women Masters 45+ Julie Jennings
4 Cross Crusade #7 Women B Renee Scott
3 Cross Crusade #7 Category B Matt Fox
31 Cross Crusade #7 Masters 35+ B Chad Sage
5 Cross Crusade #7 Masters 50+ Don Leet
16 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Mike Schindler
1 Cross Crusade #7 Women B Serena Bishop
36 Cross Crusade #7 Masters 35+ A Jim Juenger
DNF Cross Crusade #7 Women Beginner Kerry Martin
8 Battlecreek Cross Masters 50+ Jim Rantala
2 Battlecreek Cross Category B Matt Fox
17 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Chad Sage
46 Cross Crusade #6 Category C Chuck Meyer
9 Cross Crusade #6 Masters 35+ B Wade Miller
5 Cross Crusade #6 Masters 50+ Don Leet
5 Cross Crusade #6 Category B Matt Fox
12 Cross Crusade #6 Masters Women 35+ Gina Miller
1 Cross Crusade #6 Masters Women 45+ Julie Jennings
12 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Mike Schindler
4 Cross Crusade #6 Women B Renee Scott
1 Cross Crusade #6 Women B Serena Bishop
27 Cross Crusade #6 Category A James Williams
27 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Jim Juenger
38 Cross Crusade #6 Masters 35+ A david baker
42 Cross Crusade #6 Masters 35+ A Thane Jennings
21 Cross Crusade #5 Masters 35+ A Mike Schindler
21 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Chad Sage
27 Cross Crusade #5 Masters 35+ B Wade Miller
5 Cross Crusade #5 Masters 50+ Don Leet
21 Cross Crusade #5 Masters 50+ Jim Rantala
8 Cross Crusade #5 Women B Renee Scott
6 Cross Crusade #5 Women Masters 35+ Karen Kenlan
23 Cross Crusade #5 Women Masters 35+ Gina Miller
1 Cross Crusade #5 Women B Serena Bishop
7 Cross Crusade #4 Masters 35+ A Mike Schindler
18 Cross Crusade #4 Masters 50+ Jim Rantala
4 Cross Crusade #4 Masters 50+ Don Leet
29 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Chad Sage
22 Cross Crusade #4 Masters 35+ B Wade Miller
19 Cross Crusade #4 Women Masters 35+ Gina Miller
4 Cross Crusade #4 Women Masters 35+ Karen Kenlan
38 Cross Crusade #4 Masters 35+ A david baker
2 Cross Crusade #4 Women B Serena Bishop
5 Cross Crusade #4 Women B Renee Scott
19 Cross Crusade #3 Masters 35+ A Mike Schindler
15 Cross Crusade #3 Masters Women 35+ Cassondra Schindler
5 Cross Crusade #3 Category B Matt Fox
7 Cross Crusade #3 Masters 50+ Don Leet
2 Psycho Cross #2 Men Masters A david baker
6 Cross Crusade #2 Category B Matt Fox
36 Cross Crusade #2 Category A James Williams
21 Cross Crusade #2 Masters 35+ A Jim Juenger
7 Cross Crusade #2 Women B Renee Scott
3 Cross Crusade #2 Women B Serena Bishop
2 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala
2 KFCX C - Women Brenda Rantala
DNF Cross Crusade #2 Masters 35+ B Chad Sage
4 Cross Crusade #2 Masters 50+ Don Leet
1 KFCX: Series Standings B - Men - Masters 40+ Jim Rantala
1 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala
85 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Chad Sage
7 Cross Crusade #1 Masters 50+ Don Leet
35 Cross Crusade #1 Masters 35+ B Wade Miller
1 Cross Crusade #1 Masters Women 45+ Julie Jennings
4 Cross Crusade #1 Masters Women 35+ Karen Kenlan
20 Cross Crusade #1 Category B Matt Fox
9 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Mike Schindler
19 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Jim Juenger
58 Cross Crusade #1 Masters 35+ A david baker
61 Cross Crusade #1 Masters 35+ A Thane Jennings
7 Cross Crusade #1 Women B Renee Scott
2 Psycho Cross #1 Masters A david baker
1 Psycho Cross Men Masters A 35+ david baker
5 Psycho Cross Women B Renee Scott
14 Psycho Cross Men B Chuck Meyer
6 Psycho Cross Men Masters B 35+ Chad Sage
5 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop
7 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger
9 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
12 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
11 Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
4 Thrilla Cross Series Men A Ben Thompson
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
DNF Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet
3 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
18 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala
12 Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala
3 Battle at Barlow Masters 50+ Don Leet
24 Battle at Barlow Masters 35+ B Chad Sage
7 Battle at Barlow Masters 35+ B Wade Miller
33 Battle at Barlow Master 35+ A Thane Jennings
2 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala
11 Battle at Barlow Master 35+ A Jim Juenger
1 KFCX: Series Standings B - Men - Masters 40+ Jim Rantala
32 Battle at Barlow Master 35+ A david baker
3 Veloshop Rickreall Rampage Category B Matt Fox
11 Veloshop Rickreall Rampage Category B david baker
2 KFCX C - Women Brenda Rantala
2 KFCX Masters B 40+ Jim Rantala
3 Hood River Double Cross #2 Mst Men 50+ Don Leet
6 Hood River Double Cross #2 Men B Matt Fox
3 Hood River Double Cross #2 Mst Men A Mike Schindler
2 Hood River Double Cross #2 Mst C david baker
13 Hood River Double Cross #2 Mst Men A Thane Jennings
1 KFCX B - Men - Masters 40+ Jim Rantala
5 Hood River Double Cross #2 Mst Men A Jim Juenger
11 Hood River Double Cross #1 Mst Men A david baker
17 Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger
7 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker
13 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet
14 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala
5 Thrilla Cross Series Men A Ben Thompson
3 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
11 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
2 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst Men 50+ Jim Rantala
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger
4 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker
9 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
2 Thrilla Cross Series Men B Matt Fox
9 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
12 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet
4 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop
18 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala
DNF Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala
5 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
2 Thrilla Cross Series Men A James Williams
28 Kruger's Kermesse Farm Crit Wmn Beg Brenda Rantala
9 Kruger's Kermesse Farm Crit Mst Men 50 Jim Rantala
3 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
2 Thrilla Cross Series Women Serena Bishop
4 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
DNF Thrilla Cross Series Men B Eric Carter
24 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala
10 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet
4 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger
20 Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
10 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
7 Thrilla Cross Series Men A Ben Thompson
4 Thrilla Cross Series Men A James Williams
3 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
8 Thrilla Cross Series Men A Mike Schindler
1 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Juenger
8 Thrilla Cross Series Men B Chad Sage
20 Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala
4 Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
14 Thrilla Cross Series Women Karen Kenlan
2 Thrilla Cross Series Men A James Williams
11 Thrilla Cross Series Women Brenda Rantala
4 Thrilla Cross Series Women Renee Scott
16 Thrilla Cross Series Men 40+ Jim Rantala
7 Thrilla Cross Series Men 40+ Don Leet
5 Thrilla Cross Series Men 40+ david baker
10 Thrilla Cross Series Men B Matt Fox
1 OBRA Masters Track Championships: Pursuits Mst Men 45-49 Rich Wolf
5 OBRA Masters Track Championships: Sprints Mst Men 40-49 Rich Wolf
3 OBRA Masters Track Championships: Team Sprints Mst Men Rich Wolf
1 OBRA Masters Track Championships: 1 Kilometer TT Mst Men 45-49 Rich Wolf
2 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Wade Miller
10 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Kitch Turner
75 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time Combined Rich Wolf
6 OBRA Time Trial Championships Mas Men 45-49 Rich Wolf
75 OBRA Time Trial Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Rich Wolf
20 FreshAirSports TT Series Open david baker
5 FreshAirSports TT Series Open Chad Sage
4 FreshAirSports TT Series Open George Hegarty
21 FreshAirSports TT Series Open Lew Becker
8 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf
3 High Desert Criterium Series Cat 4/5 Kitch Turner
High Desert Criterium Series Cat 4/5 Chuck Meyer
2 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Zoe Roy
39 High Desert Omnium: Road Race Cat 4/5 Chuck Meyer
8 High Desert Omnium: Road Race Cat 4/5 Kitch Turner
20 High Desert Omnium: Road Race Cat 4/5 George Hegarty
5 High Desert Omnium: Road Race Masters Wade Miller
25 High Desert Omnium: Road Race Masters Thane Jennings
7 High Desert Omnium: Road Race Women P/1/2 Kerry Martin
16 High Desert Omnium: Road Race Women 4 Veronica Vega
8 High Desert Omnium Masters Wade Miller
44 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined George Hegarty
93 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Chuck Meyer
4 High Desert Omnium Women 4 Zoe Roy
104 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
17 High Desert Omnium Cat 4/5 Kitch Turner
3 High Desert Omnium: Criterium Womens P/1/2 Kerry Martin
4 High Desert Omnium: Criterium Women 4 Zoe Roy
8 High Desert Omnium: Criterium Masters Wade Miller
33 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 Chuck Meyer
20 High Desert Omnium: Criterium Cat 4/5 George Hegarty
12 High Desert Omnium: Time Trial Cat 3 Thane Jennings
24 High Desert Omnium: Time Trial Cat 4/5 Chuck Meyer
2 High Desert Omnium: Time Trial Cat 4/5 George Hegarty
6 High Desert Omnium Cat 4/5 George Hegarty
7 High Desert Omnium Women P/1/2 Kerry Martin
3 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Wade Miller
10 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 George Hegarty
26 FreshAirSports TT Series Open Lew Becker
21 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala
23 FreshAirSports TT Series Open Baker David
16 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 andy graham
3 State Games of Oregon Expert Men 19-39 Mike Schindler
5 State Games of Oregon Expert Men 40+ david baker
DNF State Games of Oregon Expert Women Veronica Vega
8 Alpenrose Challenge: Sprints Masters Men Rich Wolf
5 Alpenrose Challenge: Pursuits Master 40+ Rich Wolf
5 Alpenrose Challenge: 1 Kilometer TT Master 40+ Rich Wolf
7 High Desert Criterium Series Women/Juniors Helen Grogan
9 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Jim Rantala
3 High Desert Criterium Series Women/Juniors Kerry Martin
11 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 andy graham
26 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Kitch Turner
41 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Wade Miller
29 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Kitch Turner
42 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Wade Miller
28 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Kitch Turner
474 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Kitch Turner
394 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Wade Miller
31 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Wade Miller
20 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Kitch Turner
47 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Wade Miller
26 Cascade Classic Category 4 Men Kitch Turner
12 High Desert Criterium Series Cat 4/5 andy graham
42 Cascade Classic Category 3 Men Wade Miller
23 FreshAirSports TT Series Open Kerry Martin
11 FreshAirSports TT Series Open Wade Miller
24 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf
29 FreshAirSports TT Series Open Joanne Stevens
45 FreshAirSports TT Series Open david baker
43 FreshAirSports TT Series Open Karen Kenlan
32 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala
20 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 George Hegarty
28 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Jim Rantala
22 Salem Fairview Circuit Race Pro 1/2 Damian Schmitt
5 NWX Criterium Women Zoe Roy
1 NWX Criterium Cat 4/5 Men Kitch Turner
10 NWX Criterium Cat 3 Men Wade Miller
27 FreshAirSports TT Series Open Karen Kenlan
7 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf
2 FreshAirSports TT Series Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala
18 Monday PIR Masters 4/5 Damian Schmitt
9 Picketts Charge MTB EXPERT MEN 40 PLUS Jim Juenger
2 Picketts Charge MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin
3 Picketts Charge MTB Expert Men 19-39 Mike Schindler
11 Picketts Charge MTB EXPERT MEN 40 PLUS david baker
12 Picketts Charge MTB EXPERT MEN 40 PLUS Thane Jennings
1 Picketts Charge MTB Expert Women Helen Grogan
2 Picketts Charge MTB Expert Women Veronica Vega
3 Picketts Charge MTB Semi-Pro Men Damian Schmitt
12 Picketts Charge MTB SINGLE SPEED MEN Tim Cardinal
34 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 3 Wade Miller
2 Picketts Charge MTB Pro, Expert Women Veronica Vega
1 Picketts Charge MTB Pro, Expert Women Helen Grogan
8 Picketts Charge MTB Pro, Semi-Pro Men Damian Schmitt
41 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 3 Wade Miller
3 Picketts Charge MTB SPORT MEN 50 + Don Leet
251 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Wade Miller
69 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 3 Wade Miller
20 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 3 Wade Miller
29 FreshAirSports TT Series Open Renee Scott
45 FreshAirSports TT Series Open Brenda Rantala
6 FreshAirSports TT Series Open Chad Sage
9 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf
37 FreshAirSports TT Series Open Lew Becker
19 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala
17 FreshAirSports TT Series Open Kerry Martin
17 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 Jim Rantala
21 High Desert Criterium Series Cat 3/4/5 andy graham
6 12 Mile Super D Expert Men 19-29 Andrew Wardman
14 Test of Endurance 50 Expert 40+ Men david baker
3 12 Mile Super D Expert Men 30-39 Mike Schindler
5 12 Mile Super D Expert Men 40+ Jim Juenger
4 12 Mile Super D Pro, Expert Women Kristin Kovalik
7 12 Mile Super D Sport Men 40+ Don Leet
3 Test of Endurance 50 Expert 19-39 Men Eric Nelson
3 12 Mile Super D PRO WOMEN (open) Kristin Kovalik
43 OBRA Road Race Masters 40-49 Rich Wolf
7 FreshAirSports TT Series Open Damian Schmitt
27 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Joanne Stevens
10 FreshAirSports TT Series Open George Hegarty
11 FreshAirSports TT Series Open Chad Sage
15 FreshAirSports TT Series Open Rich Wolf
26 FreshAirSports TT Series Open Joanne Stevens
28 FreshAirSports TT Series Open Jim Rantala
33 FreshAirSports TT Series Open Karen Kenlan
43 FreshAirSports TT Series Open Brenda Rantala
44 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Brenda Rantala
34 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Karen Kenlan
29 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Jim Rantala
7 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Damian Schmitt
16 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Rich Wolf
11 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Chad Sage
10 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined George Hegarty
3 Falls City Firecracker MTB Pro, Expert Women Veronica Vega
3 Falls City Firecracker MTB Sport 50+ Don Leet
9 Falls City Firecracker MTB Expert 40+ david baker
5 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Andrew Wardman
1 Falls City Firecracker MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin
1 Falls City Firecracker MTB Expert Women Veronica Vega
1 Falls City Firecracker MTB Expert Men 19-39 Eric Nelson
5 Hutch's TT Series Masters Men 40+ Rich Wolf
21 Hutch's TT Series: Combined Results by Time Combined Rich Wolf
DNF Rehearsal Road Race Cat 4 Kitch Turner
22 Rehearsal Road Race Cat 5 andy graham
11 Bear Springs Trap MTB Expert Men 19-39 Mike Schindler
1 Bear Springs Trap MTB Expert Men 19-39 Eric Nelson
5 Bear Springs Trap MTB Pro, Expert Women Veronica Vega
1 Bear Springs Trap MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin
2 Bear Springs Trap MTB Sport Men 50+ Don Leet
2 Bear Springs Trap MTB Expert Women Veronica Vega
9 Bear Springs Trap MTB Expert Men 40+ david baker
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Women Helen Grogan
9 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 19-39 Mike Schindler
8 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro, Expert Women Julie Jennings
6 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Pro, Expert Women Helen Grogan
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Sport Women 40+ Robin Laughlin
3 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB SPORT MEN 50 + Don Leet
2 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Women Julie Jennings
12 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB EXPERT MEN 40 PLUS david baker
14 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB EXPERT MEN 40 PLUS Thane Jennings
18 Table Rock Road Race Men 3 Doug Perrin
8 Table Rock Road Race Men 3 Wade Miller
5 Table Rock Road Race MASTER MEN 40+ 4/5 Philip Anderson
7 Spring Thaw XC EXPERT MEN 40 & OVER Phil Anderson
6 Spring Thaw XC SPORT MEN 50 & OVER Don Leet
3 Spring Thaw XC SPORT WOMEN 40 & OVER Robin Laughlin
7 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 4/5 Chad Sage
3 Estacada Time Trial Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala
54 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Rich Wolf
66 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
12 Estacada Time Trial Category 3 Men Rich Wolf
27 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Chad Sage
44 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
12 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Men 40-49 Thane Jennings
9 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 40-49 Thane Jennings
24 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Chad Sage
6 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 4/5 Chad Sage
5 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Men 4/5 Chad Sage
14 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Men 40-49 Thane Jennings
26 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Chad Sage
40 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
12 Deschutes River Valley TT Festival Masters Men 40-49 Thane Jennings
6 Deschutes River Valley TT Festival Men 4/5 Chad Sage
31 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Thane Jennings
4 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 50+ Male Don Leet
6 Peak Sports Mudslinger MTB Exeprt 19-39 Male Eric Nelson
DNF Peak Sports Mudslinger MTB Ex 40+ Male Jim Juenger
2 Peak Sports Mudslinger MTB Sport 40+ Female Robin Laughlin
83 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim/Brenda Rantala/Rantala
11 Icebreaker Criterium Cat 3 Wade Miller
DNF Icebreaker Criterium Masters 35+ Wade Miller
106 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Rich Wolf
2 Estacada Time Trial Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala
15 Estacada Time Trial Category 3 Men Rich Wolf
25 Kings Valley Road Race Mst 50+ Jim Rantala
15 Kings Valley Road Race Cat 4/5 Kitch Turner
13 Kings Valley Road Race Mst 40+ Doug Perrin
3 Horning's Hustle Expert Men 40+ Jim Juenger
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Wade Miller
DNF Horning's Hustle Expert Men 40+ Phil Anderson
24 Willamette: General Classification Category 3 Men Wade Miller
13 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Wade Miller
27 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Wade Miller
8 Piece of Cake Road Race Master 4/5 Parker Johnstone
25 Piece of Cake Road Race Men 4 Kitch Turner
16 Piece of Cake Road Race Women 1/2/3 Sami Fournier
4 Banana Belt Road Race Series Master 50+ Parker Johnstone
17 Banana Belt Road Race Series Mst 4/5 40+ Phil Anderson
3 Banana Belt Road Race Series Mst 50+ Parker Johnstone
1 Banana Belt Road Race Series Mst Men 50 Parker Johnstone
196 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jim Rantala
196 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jim Rantala
20 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Jim Rantala
8 Cherry Pie RR Men 50+ Parker Johnstone
46 Cherry Pie RR Men 4 Kitch Turner
8 Cherry Pie RR Tandem Jim/Brenda Rantala/Rantala
38 Cherry Pie RR Men 3 Wade Miller
12 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Phil Anderson
15 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Jim Juenger
3 Cherry Pie RR Women 40+ Gina Miller
14 Cat 4 Womens Series Category 4 Women Zoe Roy