Trinity Bikes

Event Category Name
17 Deschutes Brewery Cup Men Category C Sean Lewis
38 Deschutes Brewery Cup Men Category B Shane Johnson
49 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Shane Johnson
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Cory Tanler
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Shane Johnson
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Sean Passage
16 Cross Crusade: Alpenrose Category B Shane Johnson
5 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler
8 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Sean Passage
14 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Shane Johnson
5 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men C 40+ Dave Pickhardt
10 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Sean Lewis
2 Redmond Golf Cross Category B Cory Tanler
4 Redmond Golf Cross Category A Sean Passage
1 Redmond Golf Cross Category B Shane Johnson
6 Redmond Golf Cross Category B Sean Lewis
14 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Sean Lewis
11 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler
11 Future Cross Men Category A Sean Passage
8 Future Cross Men Category B Sean Lewis
16 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Sean Lewis
17 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B40+ Juan Ramirez
10 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Cory Tanler
12 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Austin Line
6 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Sean Passage
19 GPTB: Double Cross Category B Cory Tanler
23 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B40+ Ramirez Juan
13 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Lewis Sean
10 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Tanler Cory
7 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Johnson Shane
1 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men B Sean Passage
14 WebCyclery Thrilla Cyclocross Series Men A Line Austin
14 MBSEF Crit Series Category 4/5 Cory Tanler
7 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Austin Line
6 OBRA TT Masters Men 65-69 Larry Hunter
25 OBRA TT: Combined Combined Larry Hunter
6 OBRA Criterium Men Category 4 Shane Johnson
DNF MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Austin Line
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brian Buskirk
1 Redmond Downtown Criterium Junior Liam Pickhardt
8 Redmond Downtown Criterium Men 4/5 Cory Tanler
13 Redmond Downtown Criterium Masters 4/5 andy graham
11 Redmond Downtown Criterium Masters 4/5 Gary O'Connell
1 Redmond Downtown Criterium Men Category 3 Austin Line
DNS Stage Coach XC/OBRA XC Championships Category 1 Men (Long Loop) Shane Johnson
12 MBSEF Crit Series Category 4/5 Cory Tanler
31 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 4 Shane Johnson
10 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Men Category 3 Austin Line
6 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 4 Shane Johnson
49 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 4 Shane Johnson
17 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium: Cascade Classic - Skyliners TT (OBRA) Men Category 3 Austin Line
40 Cascade Classic - Twilight Downtown Criterium Men Category 3 Austin Line
21 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 3 Austin Line
33 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Men Category 4 Shane Johnson
36 Cascade Classic Men Category 4 Shane Johnson
12 Cascade Classic Men Category 3 Austin Line
16 MBSEF Crit Series Category 4/5 Cory Tanler
22 High Desert Omnium Road Race Men 3 Austin Line
81 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Larry Hunter
10 High Desert Omnium Criterium Men 3 Austin Line
16 High Desert Omnium Time Trial Masters Men 3/4/5 40+ Larry Hunter
10 High Desert Omnium Time Trial Men 3 Austin Line
18 High Desert Omnium Men 3 Austin Line
34 High Desert Omnium Time Trial: Combined Combined Austin Line
1 NWX Criterium Category 3 Austin Line
1 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Austin Line
9 Pickett's Charge XC Category 2 Men 19-34 Brian Buskirk
6 Pickett's Charge XC Category 2 Men 19-34 Cory Tanler
16 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Sean Lewis
11 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Robert Gilbert
4 Pickett's Charge XC Category 1 Men 19-34 Shane Johnson
4 Test of Endurance 50/100 Category 1 19-34 Men Shane Johnson
10 MBSEF Crit Series Category 1/2/3 Men Austin Line
DNF MBSEF Crit Series Men 4/5 Gary O'Connell
DNF MBSEF Crit Series Men 4/5 Sean Lewis
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Brian Buskirk
14 Mt. Hood Cycling Classic-Three Summits Road Race Men Category 4 Shane Johnson
251 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Combined Combined Shane Johnson
16 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial Category 4 Men Shane Johnson
16 Mt. Hood Cycling Classic-Scenic Gorge Time Trial: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Category 4 Men Shane Johnson
1 Mt. Hood Cycling Classic-Hood River Downtown Criterium Category 4 Men Shane Johnson
13 Mt. Hood Cycling Classic Men Category 4 Shane Johnson
19 Mt. Hood Cycling Classic-Columbia Hills Road Race Category 4 Men Shane Johnson
5 Return on the Jedi XC Category 1 Men 19-34 Sean Lewis
DNF Return on the Jedi XC Category 1 Men 19-34 Shane Johnson
5 Return on the Jedi XC Category 2 Men 19-34 Brian Buskirk
6 Return on the Jedi XC Category 2 Men 19-34 Cory Tanler
1 Return on the Jedi SD Category 2 Men 19-34 Brian Buskirk
4 Return on the Jedi Category 2 Men Brian Buskirk
9 Return on the Jedi Category 2 Men Cory Tanler
2 Return on the Jedi SD Category 2 Men 19-34 Cory Tanler
6 Return on the Jedi Category 1 Men Sean Lewis
4 Return on the Jedi SD Category 1 Men 19-34 Sean Lewis
2 Return on the Jedi SD Category 1 Men 19-34 Shane Johnson
4 Return on the Jedi ST Category 1 Men 19-34 Sean Lewis
3 Return on the Jedi ST Category 1 Men 19-34 Shane Johnson
3 Return on the Jedi ST Category 2 Men 19-34 Brian Buskirk
1 Return on the Jedi ST Category 2 Men 19-34 Cory Tanler
2 Return on the Jedi ST Category 3 Women 19-34 Samantha Pharris
6 Central Oregon STXC B Race Cory Tanler
3 Central Oregon STXC B Race Sean Lewis
44 Sisters Stampede Category 2 Men 35-44 Gary O'Connell
7 Sisters Stampede Category 3 Men 10-14 Liam Pickhardt
41 Sisters Stampede Category 2 Men 45-54 Thomas Holt
33 Sisters Stampede Category 2 Men 45-54 Dave Pickhardt
8 Sisters Stampede Category 3 Women 19-34 Samantha Pharris
9 Sisters Stampede Category 2 Men 19-34 Cory Tanler
17 Sisters Stampede Category 1 Men 19-34 Sean Lewis
12 Sisters Stampede Category 1 Men 19-34 Austin Line
5 Sisters Stampede Category 1 Men 19-34 Shane Johnson
3 Sisters Stampede Category 1 Men 19-34 Robert Gilbert
2 Bend Don't Brake Men 3 Austin Line
3 Central Oregon STXC B Race Sean Lewis
20 Spring Thaw XC Category 1 Men 19-34 Robert Gilbert
9 Spring Thaw XC Category 2 Men 19-34 Brian Buskirk
8 Spring Thaw XC Category 1 Men 19-34 Austin Line
2 Central Oregon STXC B Race Cory Tanler
4 Central Oregon STXC B Race Sean Lewis
4 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-34 Austin Line
17 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-34 Robert Gilbert
5 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-34 Shane Johnson
DNF Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 19-34 Sean Lewis
4 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 19-34 Cory Tanler
10 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 19-34 Brian Buskirk
3 Central Oregon STXC B Race Cory Tanler
4 Central Oregon STXC B Race Sean Lewis
10 Central Oregon STXC A Race Shane Johnson
9 Central Oregon STXC A Race Robert Gilbert
3 Central Oregon STXC B Race Sean Lewis
4 Central Oregon STXC B Race Cory Tanler
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 19-34 Shane Johnson
9 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 19-34 Robert Gilbert
14 Eugene Roubaix Men 5 Cory Tanler
3 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Men Category 1 19-34m Robert Gilbert
17 Eugene Roubaix Men 5 Sean Lewis
5 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap STXC Men Category 1 19-34m Shane Johnson
3 Piece of Cake RR Men 4/5 Shane Johnson
3 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 1 19-34 Shane Johnson
5 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 3 10-14 Liam Pickhardt
18 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 2 19-34 Brian Buskirk
2 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 1 19-34 Austin Line
4 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 3 35-44 Dave Pickhardt
10 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 1 19-34 Robert Gilbert
12 Banana Belt Men 4 Shane Johnson
12 Echo Red to Red Category 2 19-34 Men Brian Buskirk
28 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Sean Lewis
20 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Robert Gilbert
9 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Austin Line
13 Echo Red to Red Category 1 19-34 Men Shane Johnson
15 Cherry Pie Men 4 Shane Johnson
11 Cherry Pie Men 3 Austin Line