Hagens-Berman LLP Cycling

Event Category Name
38 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Men Christopher Parrish
28 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters David Karman
21 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Damon Pettinger
12 Portland Cup (USGP) UCI races Elite Masters Richard McClung
DNS Portland Cup (USGP) Category B Alan Adams
62 Portland Cup (USGP) Category B Joseph Wasikowski
41 Portland Cup (USGP) Elite Men Christopher Parrish
34 Portland Cup (USGP) Elite Masters Damon Pettinger
35 Portland Cup (USGP) Elite Masters Richard McClung
43 Portland Cup (USGP) Elite Masters David Karman
73 Portland Cup (USGP) Men B Joseph Wasikowski
64 Cross Crusade #3 Category B Joseph Wasikowski
8 Cross Crusade #3 Category A Richard McClung
23 Vancouver Courthouse Criterium Senior Men Joseph King
45 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joseph King
11 Alpenrose Challenge: 1 Kilometer TT Senior Men Erik Swanson
7 Alpenrose Challenge: 1 Kilometer TT Senior Men Richard Juntunen
DNF Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joseph King
55 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Adrian Hegyvary
46 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men Nick Clayville
73 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Pro 1 Men sam johnson
6 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Steve Fisher
23 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Jordan A. Campbell
32 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Jonathan Knight
60 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Greg Miller
70 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Alan RAdams
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 2 Men Christopher Wingfield
54 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men David Karman
DNS Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Michael Robertson
47 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Nick Clayville
59 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Adrian Hegyvary
100 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men sam johnson
116 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Lang Reynolds
117 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Pro 1 Men Jake MacArthur
22 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Jonathan Knight
46 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Greg Miller
50 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Alan RAdams
71 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Steve Fisher
73 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Christopher Wingfield
51 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men David Karman
42 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Michael Robertson
82 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 2 Men Jordan A. Campbell
299 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined David Karman
49 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men sam johnson
70 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Nick Clayville
119 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Jake MacArthur
122 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Lang Reynolds
40 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Michael Robertson
34 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Christopher Wingfield
56 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Jonathan Knight
85 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Jordan A. Campbell
86 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Greg Miller
42 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Pro 1 Men Adrian Hegyvary
42 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Adrian Hegyvary
50 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined sam johnson
74 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Nick Clayville
203 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jake MacArthur
210 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Lang Reynolds
513 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Robertson
164 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Christopher Wingfield
216 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jonathan Knight
309 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jordan A. Campbell
310 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Greg Miller
337 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Steve Fisher
475 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Alan RAdams
16 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Michael Robertson
44 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men David Karman
104 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Greg Miller
101 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Alan RAdams
88 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Steve Fisher
59 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Jordan A. Campbell
13 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Jonathan Knight
1 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Steve Fisher
119 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Jake MacArthur
92 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Lang Reynolds
88 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men sam johnson
72 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Nick Clayville
34 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Pro 1 Men Adrian Hegyvary
DNF Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Brian Peithman
25 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men David Karman
104 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 2 Men Alan RAdams
97 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 2 Men Christopher Wingfield
54 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Nick Clayville
62 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men sam johnson
86 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Adrian Hegyvary
92 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Lang Reynolds
134 Cascade Classic: Bend Bike N Sport - Three Creeks Road Race Pro 1 Men Jake MacArthur
42 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Adrian Hegyvary
67 Cascade Classic Category 2 Men Jordan A. Campbell
68 Cascade Classic Category 2 Men Alan RAdams
50 Cascade Classic Category 3 Men David Karman
60 Cascade Classic Category 2 Men Steve Fisher
52 Cascade Classic Category 2 Men Greg Miller
25 Cascade Classic Category 2 Men Jonathan Knight
73 Cascade Classic Pro 1 Men sam johnson
55 Cascade Classic Pro 1 Men Adrian Hegyvary
46 Cascade Classic Pro 1 Men Nick Clayville
21 Mt Tabor Series Senior Men Joseph King
146 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men patrick STANKO
134 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Jake MacArthur
105 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men sam johnson
103 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Lang Reynolds
38 Cascade Classic: Robberson Ford - Prineville Road Race Pro 1 Men Nick Clayville
15 FreshAirSports TT Series Open David Karman
29 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joseph King
10 Mt Tabor Series Category 3 Men David Karman
6 Mt Tabor Series Senior Men Joseph King
46 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 Christopher Parrish
17 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 sam johnson
19 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 Jake MacArthur
20 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 Alan Adams
26 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 Joseph King
30 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 Adrian Hegyvary
7 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 Lang Reynolds
47 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M P/1/2 patrick STANKO
16 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 3 Brian Peithman
50 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 Joseph King
45 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 Christopher Parrish
38 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 Alan Adams
37 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 patrick STANKO
21 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 Adrian Hegyvary
14 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 Jake MacArthur
13 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 Lang Reynolds
9 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M P/1/2 sam johnson
14 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 3 Brian Peithman
67 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Christopher Parrish
9 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Adrian Hegyvary
39 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined patrick STANKO
64 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Alan Adams
1 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined sam johnson
140 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Joseph King
86 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Peithman
1 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M P/1/2 sam johnson
9 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 3 Brian Peithman
76 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M P/1/2 Joseph King
57 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M P/1/2 Christopher Parrish
55 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M P/1/2 Alan Adams
38 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M P/1/2 patrick STANKO
9 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M P/1/2 Adrian Hegyvary
30 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 sam johnson
36 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 3 Brian Peithman
64 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 Alan Adams
52 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 Joseph King
49 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 Christopher Parrish
38 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 patrick STANKO
36 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 Lang Reynolds
2 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 Adrian Hegyvary
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M P/1/2 Jake MacArthur
25 Mt Tabor Series Senior Men Joseph King
24 Mount Tabor Circuit Race Cat 3 Brian Peithman
20 Mount Tabor Circuit Race Senior Men Joseph King
5 Cirque du Cycling Criterium Cat 1/2/3 Joseph King
9 OBRA Road Race Masters 30-39 Brian Peithman
9 Mt Tabor Series Senior Men Joseph King
33 Tuesday PIR Cat 3/4 Brian Peithman
27 Silverton Road Race Pro 1/2 Joseph King
45 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Pro/1 Men Daniel Harm
34 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 2 Men Burgess Gow
32 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 2 Men Alan Adams
31 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 2 Men Joseph King
15 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 2 Men Jonathan Knight
40 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Ryan Lent
40 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Category 3 Men Ryan Lent
30 Mt. Hood Stage Race: Final General Classification Pro/1 Men Nick Clayville
34 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Ryan Lent
69 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Pro/1 Men Daniel Harm
25 Mt. Hood Stage Race: Downtown Hood River Criterium Pro/1 Men Nick Clayville
14 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 2 Men Jonathan Knight
29 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 2 Men Alan Adams
21 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 2 Men Burgess Gow
35 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 2 Men Joseph King
43 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Category 3 Men Ryan Lent
DNF Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Pro/1 Men sam johnson
DNF Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Pro/1 Men Adrian Hegyvary
37 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Pro/1 Men Nick Clayville
37 Mt. Hood Stage Race: Wy' East Road Race Pro/1 Men Daniel Harm
35 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Pro/1 Men sam johnson
39 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Pro/1 Men Nick Clayville
50 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Pro/1 Men Daniel Harm
58 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Pro/1 Men Adrian Hegyvary
20 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Cat 2 Men Burgess Gow
24 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Cat 2 Men Alan Adams
26 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Cat 2 Men Jonathan Knight
47 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Cat 2 Men Joseph King
53 Mt. Hood Stage Race: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Ryan Lent
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men David Karman
30 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Pro/1 Men Nick Clayville
84 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Pro/1 Men Adrian Hegyvary
90 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Pro/1 Men sam johnson
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Pro/1 Men Jake MacArthur
19 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 2 Men Jonathan Knight
33 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 2 Men Joseph King
37 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 2 Men Alan Adams
41 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 2 Men Burgess Gow
83 Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Pro/1 Men Daniel Harm
DNF Mt. Hood Stage Race: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Ryan Lent
37 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro/1 Men Adrian Hegyvary
62 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro/1 Men sam johnson
57 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro/1 Men Daniel Harm
44 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro/1 Men Nick Clayville
123 Mt. Hood Stage Race: Mt. Tabor Criterium Pro/1 Men Jake MacArthur
22 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined sam johnson
70 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Jake MacArthur
43 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Adrian Hegyvary
25 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Daniel Harm
75 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue: Combined Results by Time Combined Nick Clayville
75 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Men Pro/1 Nick Clayville
70 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Men Pro/1 Jake MacArthur
22 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Men Pro/1 sam johnson
25 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Men Pro/1 Daniel Harm
43 Mt. Hood Stage Race: Portland Prologue Men Pro/1 Adrian Hegyvary
22 Tuesday PIR: April Series Cat 1/2/3 Joseph King
7 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joseph King
15 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Joseph King
29 Tuesday PIR Cat 1/2/3 Alan Adams
29 Willamette: Final General Classification Pro 1/2 Men Jake MacArthur
25 Willamette: Final General Classification Category 3 Men Greg Miller
28 Willamette: Final General Classification Pro 1/2 Men Lang Reynolds
3 Willamette: Final General Classification Pro 1/2 Men Daniel Harm
1 Willamette: Final General Classification Pro 1/2 Men Nick Clayville
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Brian Walburn
32 Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Greg Miller
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Adrian Hegyvary
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men sam johnson
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Ross Spero
DNF Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Joseph King
17 Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Lang Reynolds
8 Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Jake MacArthur
5 Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Daniel Harm
2 Willamette: Wolf Creek Stage Pro 1/2 Men Nick Clayville
23 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Daniel Harm
11 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Nick Clayville
8 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Adrian Hegyvary
32 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Ross Spero
33 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Lang Reynolds
38 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Joseph King
42 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men sam johnson
43 Willamette: Planning Mill Criterium Pro 1/2 Men Jake MacArthur
6 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Brian Walburn
19 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Greg Miller
3 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Daniel Harm
7 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Nick Clayville
19 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men sam johnson
36 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Joseph King
45 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Adrian Hegyvary
47 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Lang Reynolds
52 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Jake MacArthur
67 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Ross Spero
31 Willamette: General Classification Category 3 Men Brian Walburn
14 Willamette: General Classification Category 3 Men Greg Miller
8 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Nick Clayville
9 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Daniel Harm
16 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Nick Clayville
39 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Joseph King
48 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Adrian Hegyvary
49 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Lang Reynolds
50 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Jake MacArthur
69 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men Ross Spero
11 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Greg Miller
35 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Brian Walburn
1 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men sam johnson
3 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Daniel Harm
4 Willamette: Alpine Road Race Pro 1/2 Men sam johnson
39 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Joseph King
47 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Adrian Hegyvary
49 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Lang Reynolds
50 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Jake MacArthur
69 Willamette: General Classification Pro 1/2 Men Ross Spero
7 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Nick Clayville
42 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Jake MacArthur
32 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Ross Spero
26 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Lang Reynolds
64 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Joseph King
4 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Adrian Hegyvary
2 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined sam johnson
1 Willamette: Coburg Prologue: Combined Results by Time Combined Daniel Harm
64 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Joseph King
42 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Jake MacArthur
32 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Ross Spero
26 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Lang Reynolds
7 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Nick Clayville
1 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Daniel Harm
2 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men sam johnson
4 Willamette: Coburg Prologue Pro 1/2 Men Adrian Hegyvary
26 Piece of Cake Road Race Cat 3 Ryan Lent
44 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Brian Burton
28 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Joseph King
1 Piece of Cake Road Race Pro 1/2 Nick Clayville
8 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 sam johnson
43 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Joseph King
32 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Joseph King
21 Banana Belt Road Race Series Cat 1/2 sam johnson
49 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Joseph King
45 Banana Belt Road Race Series Pro 1/2 Brian Marcroft