Team Lazy Tarantulas

Event Category Name
DNF Santa Cross Masters Men A 35+ PAT KUDSZUS
29 Winter CX Masters Men C 35+ Joel Sheley
69 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Joel Sheley
4 Kruger's Crossing CX Singlespeed Geoff Rice
15 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Hannah Rice
10 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Emily Rice
5 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Lucy Hodson
40 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Nolan Lawler
10 Cross Crusade: Barton Park Category B Sean McGhee
DNF Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Geoff Rice
16 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Spencer Bushnell
15 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Kirk Edwards
4 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
15 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Kathleen Martin
9 Cross Crusade: Barton Park Women A Amy Rice
35 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Jacob Shank
36 Cross Crusade: Barton Park Category A Spencer Bushnell
6 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Hannah Rice
5 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Emily Rice
2 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 Lucy Hodson
11 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Nolan Lawler
50 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Jeff Smith
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Sean Reynolds
11 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Chris Blem
3 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B David M Miller
106 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Joel Sheley
75 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Troy Theriot
60 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jeffrey H. Garrett
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Bob Crow
15 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale brian westhaver
14 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Gregg Rice
8 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Greg Lawler
7 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Sarah Hodson
4 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Women Becky Rice
4 Corvallis Cross Classic Masters 35+ A PAT KUDSZUS
17 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Sydney Blem
9 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Hannah Rice
6 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Emily Rice
5 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Lucy Hodson
48 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Nolan Lawler
DQ Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed PAT KUDSZUS
54 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Jeff Smith
52 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Chris Blem
31 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Spencer Bushnell
6 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Geoff Rice
20 Cross Crusade: PIR Infield Category B Sean McGhee
17 Cross Crusade: PIR Infield Category B David M Miller
10 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ B Becky Rice
21 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A Kathleen Martin
3 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Women Kathryn Williams
15 Cross Crusade: PIR Infield Women A Amy Rice
20 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A PAT KUDSZUS
13 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Geoff Rice
37 Cross Crusade: PIR Infield Category A Spencer Bushnell
8 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 10-12 Sydney Blem
4 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 10-12 Hannah Rice
3 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 10-12 Emily Rice
2 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 10-12 Lucy Hodson
16 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men 10-12 Nolan Lawler
74 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Gregg Rice
35 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B David M Miller
21 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Sean Reynolds
17 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Chris Blem
14 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Women Sarah Hodson
3 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Women Becky Rice
2 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Women Amy Rice
23 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Jim Campbell
128 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Joel Sheley
122 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C brian westhaver
107 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Troy Theriot
95 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Nick Hodson
73 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jeffrey H. Garrett
4 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Bob Crow
1 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jeff Smith
DNF Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Greg Lawler
28 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale brian westhaver
23 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Nick Hodson
16 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale John Martin
10 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Gregg Rice
7 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Sean McGhee
5 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Matthew Brock
33 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ C Joel Sheley
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Hannah Rice
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Emily Rice
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Lucy Hodson
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Smith
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Amy Rice
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jacob Shank
32 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Amy Rice
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Spencer Bushnell
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Kirk Edwards
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Brent Mattison
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Geoff Rice
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Jonathan Miller
24 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Sean McGhee
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Charlotte Gregory
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Becky Rice
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B David M Miller
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Sean Reynolds
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Hannah Rice
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Emily Rice
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Lucy Hodson
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Nick Hodson
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Gregg Rice
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matthew Brock
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women Becky Rice
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women Amy Rice
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Lucy Hodson
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Sean Reynolds
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Kirk Edwards
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Brent Mattison
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Geoff Rice
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Jonathan Miller
21 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Sean McGhee
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ B Becky Rice
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women A Amy Rice
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Spencer Bushnell
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brent Mattison
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Lucy Hodson
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B David M Miller
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Jeff Smith
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Nick Hodson
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matthew Brock
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women Becky Rice
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Women Amy Rice
27 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women Emily Rice
14 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women Lucy Hodson
62 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Nolan Lawler
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
15 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters Women 35+ A Kathleen Martin
11 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 10-12 Sydney Blem
8 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 10-12 Emily Rice
2 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 10-12 Lucy Hodson
40 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Sean Reynolds
36 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Chris Blem
67 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Nick Hodson
17 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Kirk Edwards
16 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Brent Mattison
6 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Geoff Rice
9 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women A Amy Rice
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category B Sean McGhee
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Jacob Shank
20 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A PAT KUDSZUS
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Spencer Bushnell
22 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Brent Mattison
16 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 10-12 Nolan Lawler
130 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Joel Sheley
128 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Troy Theriot
92 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Jeffrey H. Garrett
49 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Bob Crow
15 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Jeff Smith
15 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Beginner Men Jim Campbell
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Nick Hodson
27 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale brian westhaver
19 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale John Martin
16 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Greg Lawler
11 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Gregg Rice
6 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Women Becky Rice
8 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Women Becky Rice
28 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Hannah Rice
22 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Sydney Blem
12 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Emily Rice
5 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Lucy Hodson
14 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Amy Rice
51 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Jacob Shank
39 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A PAT KUDSZUS
56 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Spencer Bushnell
45 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Brent Mattison
73 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Sean Reynolds
59 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Chris Blem
25 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B David M Miller
11 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 Hannah Rice
9 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 Sydney Blem
5 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 Emily Rice
2 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 Lucy Hodson
148 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Troy Theriot
143 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Joel Sheley
71 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Jeffrey H. Garrett
12 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Bob Crow
30 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale brian westhaver
18 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Gregg Rice
17 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Nick Hodson
14 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Steve Danielson
7 Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Matthew Brock
59 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Jeff Smith
39 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Men Ty Lockard
15 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Men Jim Campbell
30 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Brian Tobin
25 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Brent Mattison
19 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Kirk Edwards
12 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Geoff Rice
14 Cross Crusade: Heron Lakes Category B Sean McGhee
12 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
20 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ A Kathleen Martin
6 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Women Kathryn Williams
11 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ A PAT KUDSZUS
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women 10-12 Lucy Hodson
DNF CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Geoff Rice
20 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Hannah Rice
15 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Sydney Blem
11 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Lucy Hodson
22 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Kirk Edwards
13 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Geoff Rice
30 Cross Crusade: Alpenrose Category B Matthew Brock
17 Cross Crusade: Alpenrose Category B Sean McGhee
13 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Kathleen Martin
10 Cross Crusade: Alpenrose Women A Amy Rice
64 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jacob Shank
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A PAT KUDSZUS
7 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Hannah Rice
4 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Sydney Blem
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Lucy Hodson
67 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Chris Blem
55 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Sean Reynolds
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B David M Miller
130 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Joel Sheley
113 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Troy Theriot
49 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jeffrey H. Garrett
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Bob Crow
26 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale brian westhaver
9 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Gregg Rice
8 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Steve Danielson
4 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Becky Rice
44 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Men Ty Lockard
2 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Men Jeff Smith
20 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Sydney Blem
14 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Lucy Hodson
5 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Emily Rice
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Chris Blem
11 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B David M Miller
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category B Matthew Brock
17 Cross Crusade: Alpenrose Category B Sean McGhee
DNF Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Kirk Edwards
4 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Geoff Rice
9 Cross Crusade: Alpenrose Women A Amy Rice
61 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A PAT KUDSZUS
43 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jacob Shank
21 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Kathleen Martin
22 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Kathryn Williams
7 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Sydney Blem
4 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Lucy Hodson
1 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Emily Rice
92 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Troy Theriot
58 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jeffrey H. Garrett
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Bob Crow
30 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale brian westhaver
12 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Steve Danielson
11 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Gregg Rice
10 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Greg Lawler
2 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Becky Rice
2 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Men Jeff Smith
7 Blind Date at the Dairy Stampede Steve Danielson
4 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice
2 Blind Date at the Dairy Women A Amy Rice
3 Blind Date at the Dairy Singlespeed Geoff Rice
5 Blind Date at the Dairy Men B Sean McGhee
13 Blind Date at the Dairy Men A Jacob Shank
24 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Gregg Rice
2 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ David M Miller
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Kirk Edwards
64 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Troy Theriot
51 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brian westhaver
39 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jeffrey H. Garrett
33 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ John Martin
25 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Danielson
15 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Greg Lawler
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Hannah Rice
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Lucy Hodson
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Emily Rice
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nolan Lawler
14 Blind Date at the Dairy Beginner Men Jim Campbell
3 Blind Date at the Dairy Beginner Men Jeff Smith
17 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A PAT KUDSZUS
2 GPRT: Heiser Farms CX Junior Women 10-12 Lucy Hodson
12 Blind Date at the Dairy Stampede Amy Rice
11 Blind Date at the Dairy Stampede Jeffrey H. Garrett
10 Blind Date at the Dairy Stampede John Martin
9 Blind Date at the Dairy Stampede Chris Blem
7 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice
5 Blind Date at the Dairy Stampede Steve Danielson
4 Blind Date at the Dairy Stampede Nick Hodson
3 Blind Date at the Dairy Stampede David Miller
2 Blind Date at the Dairy Women A Amy Rice
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Geoff Rice
2 Blind Date at the Dairy Men B Sean McGhee
11 Blind Date at the Dairy Men A Brent Mattison
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ David M Miller
15 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Chris Blem
13 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Kirk Edwards
2 Blind Date at the Dairy Men C Matthew Brock
59 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jeffrey H. Garrett
50 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ John Martin
45 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brian westhaver
43 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Danielson
14 Blind Date at the Dairy Women B Becky Rice
28 Blind Date at the Dairy Beginner Men Jim Campbell
12 Blind Date at the Dairy Beginner Men Jeff Smith
2 Blind Date at the Dairy Beginner Men Greg Lawler
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Hannah Rice
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Lucy Hodson
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Emily Rice
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nolan Lawler
6 Battle at Barlow Singlespeed Geoff Rice
DNF Battle at Barlow Category B Sean McGhee
11 Battle at Barlow Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
27 Battle at Barlow Masters 35+ A PAT KUDSZUS
1 Battle at Barlow Junior Women 10-12 Lucy Hodson
36 Battle at Barlow Masters 35+ B Chris Blem
21 Battle at Barlow Masters 35+ B Sean Reynolds
64 Battle at Barlow Masters 35+ C Joel Sheley
14 Battle at Barlow Masters 35+ C Bob Crow
1 Battle at Barlow Category C Matthew Brock
1 GPRT: Ninkrossi Junior Women 10-12 Lucy Hodson
9 Blind Date at the Dairy Stampede Amy Rice
7 Blind Date at the Dairy Stampede Gregg Rice
5 Blind Date at the Dairy Stampede Kirk Edwards
3 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice
3 Blind Date at the Dairy Women A Amy Rice
6 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kirk Edwards
2 Blind Date at the Dairy Singlespeed Geoff Rice
5 Blind Date at the Dairy Men B Sean McGhee
6 Blind Date at the Dairy Men A Brent Mattison
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ David M Miller
23 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Gregg Rice
14 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Sean Reynolds
13 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Chris Blem
4 Blind Date at the Dairy Men C Matthew Brock
63 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Troy Theriot
51 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brian westhaver
43 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ John Martin
30 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jeffrey H. Garrett
19 Blind Date at the Dairy Women B Becky Rice
9 Blind Date at the Dairy Beginner Women Kathryn Williams
1 Blind Date at the Dairy Beginner Men Greg Lawler
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Hannah Rice
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Lucy Hodson
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Emily Rice
2 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nolan Lawler
3 GPRT: Zaaldercross Junior Women 10-12 Emily Rice
2 GPRT: Zaaldercross Junior Women 10-12 Lucy Hodson
10 GPRT: Zaaldercross Singlespeed Kirk Edwards
3 GPRT: Zaaldercross Singlespeed Geoff Rice
DNF GPRT: Zaaldercross Masters Women 35+ B Becky Rice
9 GPRT: Zaaldercross Women A Amy Rice
37 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A PAT KUDSZUS
11 GPRT: Zaaldercross Category A Spencer Bushnell
25 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B David M Miller
18 Blind Date at the Dairy Stampede Becky Rice
10 Blind Date at the Dairy Stampede Howard Voght
8 Blind Date at the Dairy Stampede Gregg Rice
6 Blind Date at the Dairy Stampede David M Miller
2 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice
12 Blind Date at the Dairy Singlespeed Kirk Edwards
5 Blind Date at the Dairy Singlespeed Geoff Rice
6 Blind Date at the Dairy Men B Sean McGhee
DNF Blind Date at the Dairy Men A Spencer Bushnell
11 Blind Date at the Dairy Men A Brent Mattison
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Chris Blem
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Gregg Rice
8 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ David M Miller
DNF Blind Date at the Dairy Men C Howard Voght
5 Blind Date at the Dairy Men C Matthew Brock
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ John Martin
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jeffrey H. Garrett
83 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brian westhaver
74 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Troy Theriot
16 Blind Date at the Dairy Women C Sarah Hodson
12 Blind Date at the Dairy Women B Becky Rice
9 Blind Date at the Dairy Beginner Women Amy Shank
2 Blind Date at the Dairy Beginner Men Greg Lawler
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Hannah Rice
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Lucy Hodson
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Emily Rice
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Joshua Shank
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nolan Lawler
6 Hood River Double Cross Singlespeed Geoff Rice
5 Hood River Double Cross Category B Sean McGhee
2 Hood River Double Cross Women A Amy Rice
4 Hood River Double Cross Junior Women 10-12 Sydney Blem
3 Hood River Double Cross Junior Women 10-12 Lucy Hodson
2 Hood River Double Cross Junior Women 10-12 Emily Rice
32 Hood River Double Cross Masters 35+ C Troy Theriot
8 Hood River Double Cross Masters 35+ C Bob Crow
24 Hood River Double Cross Masters 35+ B Sean Reynolds
16 Hood River Double Cross Masters 35+ B Chris Blem
10 Hood River Double Cross Clydesdale John Martin
7 Hood River Double Cross Clydesdale Gregg Rice
1 Hood River Double Cross Category C Matthew Brock
5 Hood River Double Cross Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
11 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Becky Rice
9 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Kathleen Martin
8 Hood River Double Cross Beginner Women Amy Shank
DNF GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Bob Crow
53 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Joel Sheley
49 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Troy Theriot
17 GPRT: Hood River Double Cross Category A Spencer Bushnell
10 GPRT: Hood River Double Cross Masters Women 35+ B Danielle Reynolds
9 GPRT: Hood River Double Cross Masters Women 35+ B Charlotte Gregory
10 GPRT: Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Becky Rice
19 GPRT: Hood River Double Cross Singlespeed Kirk Edwards
6 GPRT: Hood River Double Cross Singlespeed Brent Mattison
4 GPRT: Hood River Double Cross Singlespeed Geoff Rice
9 GPRT: Hood River Double Cross Category B Sean McGhee
35 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B Sean Reynolds
20 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B David M Miller
10 GPRT: Hood River Double Cross Clydesdale John Martin
2 GPRT: Hood River Double Cross Category C Matthew Brock
12 Blind Date at the Dairy Stampede Nick Hodson
10 Blind Date at the Dairy Stampede Amy Rice
6 Blind Date at the Dairy Stampede Gregg Rice
3 Blind Date at the Dairy Stampede David M Miller
2 Blind Date at the Dairy Stampede Geoff Rice
4 Blind Date at the Dairy Women A Amy Rice
19 Blind Date at the Dairy Singlespeed Nick Hodson
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Geoff Rice
5 Blind Date at the Dairy Men B Sean McGhee
11 Blind Date at the Dairy Men A Brent Mattison
8 Blind Date at the Dairy Men A Spencer Bushnell
25 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Gregg Rice
5 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ David M Miller
23 Blind Date at the Dairy Men C Howard Voght
12 Blind Date at the Dairy Men C Matthew Brock
69 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Troy Theriot
59 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ John Martin
41 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jeffrey H. Garrett
2 Blind Date at the Dairy Beginner Men Greg Lawler
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Hannah Rice
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Emily Rice
1 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Lucy Hodson
2 Fazio Farms Junior Women 10-12 Hannah Rice
1 Fazio Farms Junior Women 10-12 Emily Rice
4 Fazio Farms Women A Amy Rice
14 Fazio Farms Masters 35+ B Gregg Rice
17 Fazio Farms Masters 35+ C Joel Sheley
2 GPRT: Het Meer Junior Women 10-12 Sydney Blem
14 GPRT: Het Meer Category B David M Miller
12 GPRT: Het Meer Category B Chris Blem
8 GPRT: Het Meer Women A Amy Rice
DNF GPRT: Het Meer Masters 35+ A PAT KUDSZUS
13 GPRT: Het Meer Category A Spencer Bushnell
7 GPRT: Het Meer Junior Women Sydney Blem
52 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Troy Theriot
1 GPRT: Het Meer Beginner Men Matthew Brock
4 GPRT: DDCX 1 Junior Women 10-12 Sydney Blem
15 GPRT: DDCX 1 Category B David M Miller
11 GPRT: DDCX 1 Category B Sean McGhee
21 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A PAT KUDSZUS
43 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Chris Blem
21 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Bob Crow
14 GPRT: DDCX 1 Clydesdale Steve Danielson
2 Tensegrity STXC Series: Series Standings Elite Men Brent Mattison
3 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category A Men PAT KUDSZUS
4 Keizer Rapids Cross Category A Men PAT KUDSZUS
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Women Open Amy Rice
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Women Open Becky Rice
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Singlespeed Open Nick Hodson
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Singlespeed Open Geoff Rice
41 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Troy Theriot
34 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Jeffrey H. Garrett
29 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Bob Crow
34 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Gregg Rice
28 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ David M Miller
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Amy Rice
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Nick Hodson
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed Geoff Rice
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women A 35+ Becky Rice
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women B 35+ Danielle Reynolds
4 Keizer Rapids Cross: Series Standings Category A Men PAT KUDSZUS
5 Keizer Rapids Cross Category A Men PAT KUDSZUS
3 Tensegrity STXC Series Elite Men Brent Mattison
5 Keizer Rapids Cross Category A Men PAT KUDSZUS
1 Tensegrity STXC Series Elite Men Brent Mattison
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Spencer Bushnell
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite/Category 1 Women Amy Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Clydesdale Greg Lawler
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Emily Rice
4 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 10-14 Nolan Lawler
18 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 10-14 Joshua Shank
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women 35-44 Becky Rice
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Matthew Brock
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Sean McGhee
43 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Jeffrey H. Garrett
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 David M Miller
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
2 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
15 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 19-34 Sean McGhee
14 Monday PIR Masters 4/5 Jacob Shank
6 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Amy Rice
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Spencer Bushnell
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 Sean McGhee
6 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Greg Lawler
29 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Jeffrey H. Garrett
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Matthew Brock
39 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Nick Hodson
26 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David M Miller
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Joshua Shank
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nolan Lawler
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Becky Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Greg Lawler
23 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Jeffrey H. Garrett
5 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Amy Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Spencer Bushnell
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Matthew Brock
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
28 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Nick Hodson
20 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
14 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David M Miller
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nolan Lawler
6 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Amy Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David M Miller
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Joshua Shank
13 Mt. Tabor Series Men Category 5 David M Miller
7 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Amy Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David M Miller
26 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Nick Hodson
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
8 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Greg Lawler
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nolan Lawler
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Becky Rice
25 Mt. Tabor Series Men Category 5 David M Miller
4 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Women Becky Rice
4 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Women Amy Rice
18 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men brian westhaver
10 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Jonathan Miller
10 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Jacob Shank
8 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Gregg Rice
5 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Sean McGhee
4 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Geoff Rice
4 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Brent Mattison
10 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Bob Crow
5 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite/Category 1 Women Amy Rice
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Sydney Blem
10 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Emily Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
34 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Joshua Shank
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women 35-44 Becky Rice
1 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men U35 Sean McGhee
37 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Chris Blem
30 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
16 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
1 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 19-34 Brent Mattison
11 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Amy Rice
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 Brent Mattison
32 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Bob Crow
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
28 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 David M Miller
27 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Nick Hodson
17 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
20 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Joshua Shank
7 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Amy Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 Brent Mattison
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Sydney Blem
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Becky Rice
31 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Nick Hodson
21 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Blem
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
29 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Chris Blem
22 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 19-34 Brent Mattison
16 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Sydney Blem
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Sean McGhee
27 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jeff Smith
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Hannah Rice
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Emily Rice
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Lucy Hodson
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Becky Rice
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Geoff Rice
8 Sister's Stampede MTB XC Junior Novice (Category 3) Women 10-13 Hannah Rice
6 Sister's Stampede MTB XC Junior Novice (Category 3) Women 10-13 Emily Rice
3 Sister's Stampede MTB XC Junior Novice (Category 3) Women 10-13 Lucy Hodson
14 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 19-39 silene rush
13 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 19-39 Becky Rice
15 Sister's Stampede MTB XC Expert Women Amy Rice
81 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Ty Lockard
51 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Nick Hodson
50 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Chris Blem
37 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Gregg Rice
26 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Kirk Edwards
46 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 19-39 brian westhaver
44 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 19-39 Troy Theriot
33 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 19-39 David M Miller
21 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 19-39 Sean McGhee
16 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 19-39 Branden Taggart
27 Sister's Stampede MTB XC Expert Men Brent Mattison
20 Sister's Stampede MTB XC Expert Men Geoff Rice
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Singlespeed Geoff Rice
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men Open Chris Blem
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men Open Sean McGhee
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Nick Hodson
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Bob Crow
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Co-ed Open Amy Rice
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Co-ed Open Gregg Rice
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Women A Amy Rice
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Singlespeed Geoff Rice
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Men B Sean McGhee
7 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Women A 35+ Becky Rice
30 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Troy Theriot
16 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Nick Hodson
9 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Bob Crow
17 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ Sean Reynolds
9 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ Gregg Rice
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ Chris Blem
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Women B 35+ Danielle Reynolds
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Beginner Men brian westhaver
20 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Chris Blem
10 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Gregg Rice
3 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Kirk Edwards
18 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 19-39 David M Miller
10 Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Geoff Rice
3 Bear Springs: MTB XC Novice Women (Category 3) 10-13 Hannah Rice
2 Bear Springs: MTB XC Novice Women (Category 3) 10-13 Emily Rice
1 Bear Springs: MTB XC Novice Women (Category 3) 10-13 Lucy Hodson
5 Bear Springs: MTB XC Novice Men (Category 3) 10-13 Brady Rice
1 Bear Springs: MTB STXC Sport (Category 2/3) Men 40+ Gregg Rice
2 Bear Springs: MTB STXC Junior Women (Category 2/3) 10-18 Hannah Rice
1 Bear Springs: MTB STXC Junior Women (Category 2/3) 10-18 Emily Rice
2 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Pro-Category 1 Women Amy Rice
2 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Category 2 Men 35-44 Gregg Rice
5 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Women Hannah Rice
3 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Women Emily Rice
2 Mudslinger: MTB XC Singlespeed Women Ellen Miller
14 Mudslinger: MTB XC Singlespeed Men PAT KUDSZUS
13 Gorge Roubaix Women Category 4 Charlotte Gregson
126 Jack Frost TT: Combined Combined Joel Sheley
23 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Joel Sheley