Unattached

Event Category Name
43 Cross Crusade (USGP Finale) Masters 35+ Matthew Scott
2 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Novice Men Steve Brown
20 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Senior Men Brian Mack
9 Veloce PIR Handicap Series - Series Totals Novice Men Walter Vines
7 Scotty Graham MTB XC #4 - Final Series Standings Sport Men 40+ Eric Szczukowski
8 Scotty Graham MTB DH #5 Pro, Semi-Pro Men Eric Loney
6 Scotty Graham MTB DH #5 Elite Men Eric Loney
4 Scotty Graham MTB DH #5 - Final Series Standings Elite Men Eric Loney
3 Veloce PIR Handicap Series Novice Men Walter Vines
14 Veloce PIR Handicap Series Men Brian Mack
1 Veloce PIR Handicap Series Novice Men Steve Brown
6 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Women 1/2/3 Jerika Hutchinson
25 Eugene Celebration Stage Race - Maxon Road Race Category 3 Men Casey Patton
19 Mst/Jr Track Races - August Series Masters joe field
5 Woodland Road Race Masters 40+ Evan Griffiths
4 Willamette Pass DH #3 MTB Expert Men 19-29 Jared Hobbs
16 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Overall Mark Hibbard
8 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Quinn Keogh
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Tom Cordon
5 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Brady Cottle
10 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Michael Brunelle
6 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Brick Lantz
10 Twilight Criterium Series Men 1/2/3 Finish Order Mark Hibbard
9 Twilight Criterium Series Men 4/5 Overall Brick Lantz
3 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Brady Cottle
4 Twilight Criterium Series Men 4/5 Finish Order Tom Cordon
8 Shiloh's Showdown DH #4 MTB Elite Men Eric Loney
12 Twilight Criterium Series - July Series Men 4/5 Quinn Keogh
2 Twilight Criterium Series Men 4/5 Quinn Keogh
41 Cascade Classic - Final General Classification Pro/1/2 Men Will SLADEK
49 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Pro/1/2 Men Will SLADEK
30 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Elite Women Amy Campbell
36 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 35+ Michael Schuler
10 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Barry SCHWARZ
4 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Matt Russell
23 Cascade Classic - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Erik Bergstrom
3 Willamette Pass DH #2 MTB Pro, Semi-Pro Men Eric Loney
34 Cascade Classic - Final General Classification Elite Women Amy Campbell
41 Cascade Classic - Final General Classification Masters 35+ Michael Schuler
12 Cascade Classic - Final General Classification Masters 45+ Barry SCHWARZ
17 Cascade Classic - Final General Classification Category 3 Men Matt Russell
2 Willamette Pass DH #2 MTB Semi-Pro Men Eric Loney
29 Cascade Classic - Final General Classification Category 3 Men Erik Bergstrom
35 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Women Amy Campbell
51 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 35+ Michael Schuler
70 Cascade Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Joshua MESSINGER
37 Cascade Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Matt Russell
36 Cascade Classic - Downtown Criterium Category 3 Men Erik Bergstrom
317 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Joshua MESSINGER
210 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Matt Russell
181 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Bergstrom
48 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Pro/1/2 Men Will SLADEK
59 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Pro/1/2 Men Samuel Starr
281 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Barry SCHWARZ
24 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Masters 45+ Barry SCHWARZ
36 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Category 3 Men Erik Bergstrom
49 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Category 3 Men Matt Russell
77 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial Category 3 Men Joshua MESSINGER
28 Cascade Classic - Downtown Criterium Pro/1/2 Men Greg Drake
111 Cascade Classic - Downtown Criterium Pro/1/2 Men Will SLADEK
37 Cascade Classic - Downtown Criterium Women Amy Campbell
30 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 35+ Michael Schuler
26 Cascade Classic - Downtown Criterium Masters 45+ Barry SCHWARZ
289 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Schuler
297 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Amy Campbell
76 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Samuel Starr
57 Cascade Classic - Arnold Market Time Trial: Combined Results by Time Combined Will SLADEK
67 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Men Samuel Starr
44 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Women Amy Campbell
50 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Michael Schuler
34 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Pro/1/2 Men Will SLADEK
77 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Joshua MESSINGER
38 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Erik Bergstrom
12 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Barry SCHWARZ
12 Cascade Classic - Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Matt Russell
35 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Pro/1/2 Men Will SLADEK
75 Cascade Classic - Center-McKenzie Pass RR Pro/1/2 Men Samuel Starr
138 Cascade Classic - Prineville RR Pro/1/2 Men Nathan KUEHL
70 Cascade Classic - Prineville RR Pro/1/2 Men Will SLADEK
DNF Cascade Classic - Prineville RR Pro/1/2 Men Greg Drake
121 Cascade Classic - Prineville RR Pro/1/2 Men Samuel Starr
2 State Games DH # 3 MTB Elite Men Eric Loney
43 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Douglas Gonda
47 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Amit Kobrowski
45 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Michael Schuler
33 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Burgess Gow
18 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men David Morris
43 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Douglas Gonda
72 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Carsten Belanich
28 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men David Pilz
18 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Bryce Fegley
10 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Matthew Wolpert
50 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Pro/1/2 Men Christopher hamilton
54 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 4/5 Men Michael Szwaya
28 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Masters 40+ Martin Senkyrik
48 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Amit Kobrowski
46 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Michael Szwaya
44 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Michael Schuler
39 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 4/5 David Morris
22 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 4/5 Burgess Gow
66 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 Carsten Belanich
37 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 David Pilz
21 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 Bryce Fegley
10 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Category 3 Matthew Wolpert
48 Elkhorn Classic Stage Race - Final General Classification Pro/1/2 Christopher hamilton
26 Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Masters Men Martin Senkyrik
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Dooley Mountain Road Race Category 3 Men Jeffery McConaughy
269 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Martin Senkyrik
49 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 4/5 Men Amit Kobrowski
48 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 4/5 Men Michael Szwaya
12 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 4/5 Men Burgess Gow
74 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men David Pilz
71 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Bryce Fegley
57 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Jeffery McConaughy
37 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Carsten Belanich
21 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 3 Men Matthew Wolpert
69 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Pro/1/2 Men Christopher hamilton
48 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Douglas Gonda
45 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Masters Men Martin Senkyrik
70 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 4/5 Men Eric McGuire
45 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Martin Senkyrik
68 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 4/5 Men Amit Kobrowski
40 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 4/5 Men David Morris
68 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 4/5 Men Eric McGuire
19 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 4/5 Men Burgess Gow
4 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 4/5 Men Michael Schuler
89 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Jeffery McConaughy
61 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Carsten Belanich
52 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men David Pilz
239 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Christopher hamilton
64 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 4/5 Men David Morris
77 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Wolpert
108 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Carsten Belanich
150 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Jeffery McConaughy
189 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Bryce Fegley
194 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined David Pilz
171 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Burgess Gow
268 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Szwaya
270 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Amit Kobrowski
273 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Schuler
304 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined David Morris
308 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Eric McGuire
53 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Category 4/5 Men Michael Schuler
287 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Douglas Gonda
49 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Matthew Wolpert
22 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men David Pilz
15 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 3 Men Bryce Fegley
23 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Pro/1/2 Men Christopher hamilton
48 Elkhorn Classic Stage Race - Individual Time Trial Masters Men Douglas Gonda
37 Elkhorn Classic Stage Race - Gold Rush Criterium Category 4/5 Men Michael Szwaya
20 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3/4 Women Dana Zimmel
39 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Douglas Gonda
22 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Masters Men Martin Senkyrik
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men John Irwin II
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Joseph Irwin
71 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Eric McGuire
62 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men David Morris
39 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Amit Kobrowski
26 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Burgess Gow
25 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Michael Schuler
50 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Christopher hamilton
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Stephen Jensen
83 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Jeffery McConaughy
68 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men David Pilz
61 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Carsten Belanich
31 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Bryce Fegley
17 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 3 Men Matthew Wolpert
DNF Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Pro/1/2 Men Greg Drake
24 Elkhorn Classic Stage Race - Oregon Trail Road Race Category 4/5 Men Michael Szwaya
42 OBRA Rehearsal Race Category 3 Men Casey Patton
6 Eugene Hillclimb Series - May Series Category 4 Women Kristin Brenner
8 Eugene Hillclimb Series - May Series: Combined Results by Time Combined Kristin Brenner
67 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Stu Hogg
70 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Results by Time Combined Stu Hogg
67 Eugene Hillclimb Series - Series Standings: Combined Combined Stu Hogg
7 Eugene Hillclimb Series - Series Standings Masters Men 40+ Stu Hogg
11 Swan Island Criterium Masters Men 40+ 4/5 Not signedin
20 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ethan Stehley
7 Eugene Hillclimb Series Men 4/5 Ethan Stehley
20 Eugene Hillclimb Series: Combined Results by Time Combined Ethan Stehley
27 Spring Thaw XC MTB Expert Men 19-39 Adam Cleveland
48 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Greg Hoard
71 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Marlene Hoard
99 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Susan Lunas
60 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Lon Timiakes
51 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Greg Hoard
16 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Hans McKnight
17 Eugene Time Trial Series Category 4/5 Men Quinn Keogh
37 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Hans McKnight
38 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Eric Dungey
40 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Quinn Keogh
60 Eugene Time Trial Series Overall Standings Category 4/5 Men Hans McKnight
13 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 40+ Greg Hoard
14 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 40+ Lon Timiakes
5 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Men 60+ Douglas Sears
32 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Hans McKnight
34 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Eric Dungey
36 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Quinn Keogh
121 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Hans McKnight
92 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Douglas Sears
57 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Lon Timiakes
89 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Douglas Sears
68 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Marlene Hoard
96 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Combined Susan Lunas
39 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Quinn Keogh
34 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Eric Dungey
36 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Quinn Keogh
121 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Hans McKnight
48 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Hoard
57 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Lon Timiakes
89 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Douglas Sears
68 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Marlene Hoard
96 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Susan Lunas
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Hans McKnight
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time: Combined Combined Quinn Keogh
3 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Women 40+ Marlene Hoard
1 Eugene Time Trial Series Overall Standings Masters Women 50+ Susan Lunas
58 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Quinn Keogh
36 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Hans McKnight
37 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Eric Dungey
52 Eugene Time Trial Series: Combined Results by Time Combined Hans McKnight
124 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time Combined Hans McKnight
32 Eugene Time Trial Series Overall Standings: Combined Results by Time: Combined Combined Hans McKnight
44 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Masters Men 40+ 3/4/5 Mike McManus
13 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 3 Men Matthew Wolpert
17 The Willamette Valley Classic Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 3 Men Matthew Wolpert
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Willamette Valley Classic Final General Classification Category 4 Women Kimberly Mullen
160 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial: Combined Results by Time Combined Matthew Wolpert
6 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 4 Women Kimberly Mullen
11 The Willamette Valley Classic Stage Race: Bear Creek Circuit Race Category 3 Men Matthew Wolpert
39 The Willamette Valley Classic Stage Race: Sears Road Time Trial Category 3 Men Matthew Wolpert
7 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 4 Women Kimberly Mullen
29 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Category 3 Men Matthew Wolpert
1000 The Willamette Valley Classic Stage Race: High Pass Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Mike McManus
29 PIR Category 3/4 Casey Patton
12 Banana Belt Road Race Series: Series Standings Category 5 Jake Rosenfeld
20 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Senior Men Category 4/5 Jake Rosenfeld
294 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Kevin Coulter
308 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jean Wendling
281 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jay Rideout
259 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Clark Henry
255 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Scarlett
255 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Mark Scarlett
104 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jess Mace
71 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Geoffrey Green
274 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Joe Cipale
71 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Geoffrey Green
308 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jean Wendling
281 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Jay Rideout
259 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Clark Henry
274 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Joe Cipale
294 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Kevin Coulter
104 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Jess Mace
71 Jack Frost Time Trial Category 4/5 Mark Scarlett
17 Jack Frost Time Trial Category 4/5 Jess Mace
43 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Kevin Coulter
42 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Joe Cipale
18 Jack Frost Time Trial Masters Men 40-49 Geoffrey Green
42 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Jean Wendling
39 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Jay Rideout
36 Jack Frost Time Trial Masters Men 50+ Clark Henry