Therapeutic Associates Racing

Event Category Name
16 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Neil Green
10 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Jeff Standish
6 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Todd Rosier
5 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Andrew Suchocki
21 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Steve Shaw
DNF Kruger's Crossing CX Clydesdale Brian Malloy
18 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C brett boyles
12 Cross Crusade: Barton Park Women C LeiLani Bentley
9 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Jeff Standish
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Todd Rosier
38 Cross Crusade: Barton Park Category A Troy Sexton
67 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Andrew Suchocki
39 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Steve Shaw
9 Cross Crusade: Barton Park Category B Nate Youngs
5 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Brian Malloy
45 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Neil Green
14 Cross Crusade: PIR Infield Women C LeiLani Bentley
DQ Cross Crusade: PIR Infield Category B Jon Pearson
25 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Todd Rosier
16 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Jeff Standish
54 Cross Crusade: PIR Infield Category A Troy Sexton
7 Cross Crusade: PIR Infield Category C Kyle Morris
38 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Steve Shaw
115 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Chris Barney
12 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C brett boyles
5 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Clydesdale Brian Malloy
10 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Todd Rosier
2 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Women C LeiLani Bentley
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jeff Standish
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Todd Rosier
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Brian Malloy
13 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C LeiLani Bentley
36 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B John Morehouse
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Steve Shaw
62 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Barney
6 Sandy/Boring Corn Cross Women Category C Stacey Ruff
33 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Patrick Fraser
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Barney
46 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Steve Shaw
5 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C brett boyles
3 Sandy/Boring Corn Cross Men Category B Nate Youngs
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Natalie Shaw
19 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C LeiLani Bentley
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 15-16 Natalie Shaw
27 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jeff Standish
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Todd Rosier
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Roger Lloyd
112 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Barney
10 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women Natalie Shaw
33 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Steve Shaw
5 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 15-16 Natalie Shaw
28 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C brett boyles
11 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Kyle Morris
6 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women C LeiLani Bentley
25 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Patrick Fraser
19 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Neil Green
11 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Todd Rosier
8 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Jeff Standish
44 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Troy Sexton
48 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C brett boyles
62 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Steve Shaw
18 Cross Crusade: Heron Lakes Women C LeiLani Bentley
13 Cross Crusade: Heron Lakes Category B Scott Kocher
9 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Kyle Morris
28 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Patrick Fraser
126 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Chris Barney
60 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Troy Sexton
80 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Neil Green
25 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Jeff Standish
14 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Todd Rosier
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Roger Lloyd
9 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ C Dan Saunders
11 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ B Andrew Suchocki
74 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Scott Kocher
53 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Patrick Fraser
9 Cross Crusade: Alpenrose Category C Kyle Morris
48 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Steve Shaw
105 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Chris Barney
13 Cross Crusade: Alpenrose Women C LeiLani Bentley
57 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Neil Green
39 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jeff Standish
24 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Todd Rosier
44 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Andrew Suchocki
21 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jeff Standish
DNF Cross Crusade: Alpenrose Category A Troy Sexton
62 Cross Crusade: Alpenrose Category A Mike Kath
28 Cross Crusade: Alpenrose Women C Stacey Ruff
54 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Steve Shaw
41 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Patrick Fraser
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Andrew Suchocki
8 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Erik Hofland
39 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Roger Lloyd
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Todd Rosier
58 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Mike Ruff
13 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brett boyles
15 Blind Date at the Dairy Women C Stacey Ruff
7 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Patrick Fraser
14 Blind Date at the Dairy Men A Troy Sexton
7 Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
19 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Shaw
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Jeff Standish
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Neil Green
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Todd Rosier
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Roger Lloyd
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters B 40+ Neil Green
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men B Matthew Studer
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Singlespeed John Lin
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Roger Lloyd
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Matthew Studer
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women B Jan Moss
6 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed Erik Hofland
32 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Steve Shaw
8 GPRT: Heiser Farms CX Junior Women 15-16 Natalie Shaw
6 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Todd Rosier
21 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Jeff Standish
24 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Roger Lloyd
8 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed John Lin
12 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
75 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Nemecek
65 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Mike Ruff
34 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Shaw
20 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brett boyles
11 Blind Date at the Dairy Women C Stacey Ruff
18 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Roger Lloyd
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
13 Blind Date at the Dairy Men A Troy Sexton
7 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Patrick Fraser
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jeff Standish
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Neil Green
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Neil Green
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Matthew Studer
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Jan Moss
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Roger Lloyd
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Todd Rosier
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed John Lin
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Matthew Studer
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Neil Green
13 Battle at Barlow Masters 35+ B Patrick Fraser
48 Battle at Barlow Masters 35+ C Dan Saunders
4 Battle at Barlow Masters 35+ A Todd Rosier
11 Battle at Barlow Women C LeiLani Bentley
59 Battle at Barlow Masters 35+ C Chris Barney
22 Battle at Barlow Category C Kyle Morris
3 GPRT: Ninkrossi Singlespeed John Lin
16 GPRT: Ninkrossi Women C Stacey Ruff
8 GPRT: Ninkrossi Singlespeed Erik Hofland
3 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B Andrew Suchocki
6 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Todd Rosier
28 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Roger Lloyd
10 Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
6 Blind Date at the Dairy Men B Jeff Crawford
11 Blind Date at the Dairy Men A Troy Sexton
5 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
36 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Shaw
12 Blind Date at the Dairy Women C Stacey Ruff
21 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brett boyles
5 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Patrick Fraser
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed John Lin
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jeff Standish
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Todd Rosier
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Roger Lloyd
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Jan Moss
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Neil Green
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Roger Lloyd
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Neil Green
1 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Patrick Fraser
12 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Neil Green
5 GPRT: Zaaldercross Junior Women 15-16 Natalie Shaw
17 GPRT: Zaaldercross Singlespeed Erik Hofland
9 GPRT: Zaaldercross Singlespeed John Lin
DNF GPRT: Zaaldercross Women C Stacey Ruff
24 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Jeff Standish
9 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Todd Rosier
59 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Mike Ruff
11 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Andrew Suchocki
19 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ brett boyles
13 Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
DNF Blind Date at the Dairy Men B Jeff Crawford
19 Blind Date at the Dairy Men A Mike Kath
8 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
7 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Patrick Fraser
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Jan Moss
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Neil Green
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Matthew Studer
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Roger Lloyd
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Roger Lloyd
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jeff Standish
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Todd Rosier
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed John Lin
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Neil Green
18 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jason Schroeder
4 Hood River Double Cross Clydesdale Brian Malloy
8 Hood River Double Cross Women C Stacey Ruff
25 Hood River Double Cross Masters 35+ C Mike Ruff
6 Hood River Double Cross Junior Women 15-16 Natalie Shaw
16 Hood River Double Cross Masters 35+ A Roger Lloyd
17 Hood River Double Cross Singlespeed Austin Arguello
23 Hood River Double Cross Masters 35+ C Steve Shaw
12 Hood River Double Cross Masters 35+ A Jeff Standish
3 GPRT: Hood River Double Cross Clydesdale Brian Malloy
12 GPRT: Hood River Double Cross Singlespeed John Lin
14 GPRT: Hood River Double Cross Women C Stacey Ruff
5 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ A Todd Rosier
4 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Patrick Fraser
37 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Jason Schroeder
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Patrick Fraser
24 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Shaw
DNF Blind Date at the Dairy Singlespeed Erik Hofland
7 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jeff Standish
3 Blind Date at the Dairy Men B Jeff Crawford
23 Blind Date at the Dairy Women C Stacey Ruff
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Roger Lloyd
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed John Lin
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Jan Moss
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Todd Rosier
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Todd Rosier
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jeff Standish
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Singlespeed John Lin
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters B 40+ Neil Green
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Roger Lloyd
18 Fazio Farms Masters 35+ C Jason Schroeder
3 Fazio Farms Masters 35+ B Neil Green
1 Mt. Ashland Hillclimb: Road Road Category 1/Pro Men 19-39 Dillon Caldwell
4 Fazio Farms Category B Jeff Crawford
8 GPRT: Het Meer Women C Stacey Ruff
1 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Scott Kocher
3 GPRT: Het Meer Singlespeed John Lin
11 GPRT: Het Meer Women A Shelley Dunlop
4 GPRT: Het Meer Clydesdale Brian Malloy
DNF GPRT: Het Meer Masters 35+ A Roger Lloyd
11 GPRT: Het Meer Masters 35+ A Jeff Standish
6 GPRT: Het Meer Masters 35+ A Todd Rosier
DNF GPRT: Het Meer Masters 35+ C Patrick Fraser
51 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Mike Ruff
19 GPRT: Het Meer Category A Troy Sexton
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ Todd Rosier
34 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Andrew Nemecek
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Jan Moss
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ Jeff Standish
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men B 40+ Neil Green
2 GPRT: DDCX 1 Masters Women 45+ Jan Moss
4 GPRT: DDCX 1 Women A Shelley Dunlop
25 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Roger Lloyd
9 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Todd Rosier
2 GPRT: DDCX 1 Clydesdale Brian Malloy
12 GPRT: DDCX 1 Women C Stacey Ruff
7 GPRT: DDCX 1 Singlespeed John Lin
35 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matthew Studer
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
8 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Martin Acosta
9 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Christopher Connelly
15 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Matthew Studer
8 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Maier
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 brett boyles
17 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 David Root
16 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Bradley Maier
17 Tuesday PIR: August Series Standings Category 3/4 Patrick Fraser
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
5 Monday PIR Masters 1/2/3 David Sherman
4 Monday PIR Masters 1/2/3 Christopher Connelly
8 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
13 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Crawford
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Andi Greisel
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Standish
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin Buell
10 Monday PIR Women Sarah Tisdale
5 Monday PIR Masters 4/5 Troy Sexton
3 Monday PIR Masters 4/5 Jason Schroeder
8 Monday PIR: August Series Standings Category 4/5+ Jason Schroeder
12 Monday PIR: August Series Standings Category 4/5+ Troy Sexton
10 Monday PIR: August Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
12 Monday PIR: August Series Standings Category 1/2/3+ David Root
13 Monday PIR: August Series Standings Category 1/2/3+ Christopher Connelly
14 Monday PIR: August Series Standings Category 1/2/3+ David Sherman
10 Monday PIR: August Series Standings Category 1/2/3+ Justin Buell
32 Monday PIR Masters 1/2/3 Cristian Fuentes
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Singlespeed John Lin
30 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Dan Saunders
11 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Timothy Smith
10 Kruger's Kermesse Farm Crit Clydesdale Andrew Nemecek
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women 45+ Jan Moss
4 Oregon Coast Gravel Epic Men Abomination 30 To 39 Andrew Suchocki
10 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Abomination Andrew Suchocki
14 Oregon Coast Gravel Epic: Overall Abomination Patrick Fraser
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
DNF Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
20 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Standish
13 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ David Root
16 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 Martin Acosta
20 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 Jeremy Russell
2 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 Dillon Caldwell
8 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 Jeremy Russell
18 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 Martin Acosta
21 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 David Sherman
28 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 Austin Arguello
2 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 Jeremy Russell
5 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 Dillon Caldwell
19 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 Austin Arguello
18 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 David Sherman
25 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 Austin Arguello
16 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 Dillon Caldwell
9 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 David Sherman
1 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 Martin Acosta
1 Eugene Celebration Men Category 1/2 Jeremy Russell
15 Eugene Celebration Men Category 1/2 Dillon Caldwell
DNF Eugene Celebration Men Category 1/2 Matthew Studer
DNF Eugene Celebration Men Category 1/2 David Root
20 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 David Sherman
2 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 Jeremy Russell
12 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 Dillon Caldwell
5 Eugene Celebration Men Category 1/2 Martin Acosta
22 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 Martin Acosta
24 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 Austin Arguello
8 Eugene Celebration Men Category 1/2 Austin Arguello
7 Eugene Celebration Men Category 1/2 David Sherman
12 Eugene Celebration Men Category 1/2 Martin Acosta
13 Eugene Celebration Men Category 1/2 David Sherman
19 Eugene Celebration Men Category 1/2 Austin Arguello
5 Eugene Celebration Men Category 1/2 Dillon Caldwell
2 Eugene Celebration Men Category 1/2 Jeremy Russell
11 Eugene Celebration Men Category 1/2 Dillon Caldwell
25 Eugene Celebration Men Category 1/2 David Sherman
29 Eugene Celebration Men Category 1/2 Martin Acosta
30 Eugene Celebration Men Category 1/2 Matthew Studer
7 Eugene Celebration Women Category 1/2/3 Shelley Dunlop
35 Eugene Celebration Men Category 1/2 Austin Arguello
9 Eugene Celebration Men Category 1/2 Evan Siroky
34 Eugene Celebration Men Category 1/2 David Root
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
26 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
16 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Standish
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Connor Reardon
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Duncan Oliphant
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Crawford
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
11 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ David Root
21 Monday PIR Masters 1/2/3 brett boyles
2 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 40-49 Todd Rosier
6 OBRA Uphill TT Championship Men Category 1/2 Dillon Caldwell
2 OBRA Uphill TT Championship Masters Men 45-49 Todd Rosier
1 OBRA Uphill TT Championship Eddy Kyle Brown
25 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Kyle Brown
18 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Todd Rosier
9 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Dillon Caldwell
5 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Dillon Caldwell
59 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Kyle Brown
37 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined David Masuda
82 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Sarah Tisdale
56 OBRA TT: 24.9 miles: Combined Combined Timothy Smith
10 OBRA TT Masters Men 50-54 Timothy Smith
4 OBRA TT Men Category 1/2 Dillon Caldwell
3 OBRA TT Masters Women 40-49 Sarah Tisdale
15 OBRA TT Masters Men 50-59 Timothy Smith
4 OBRA TT Eddie Men Kyle Brown
1 OBRA TT: 24.9 miles Eddie Men David Masuda
4 OBRA TT: 24.9 miles Eddie Men Kyle Brown
10 OBRA TT: 24.9 miles Masters Men 50-54 Timothy Smith
2 OBRA TT: 24.9 miles Masters Women 40-44 Sarah Tisdale
4 OBRA TT: 24.9 miles Men Category 1/2 Dillon Caldwell
1 OBRA TT Eddie Men David Masuda
2 OBRA TT Masters Women 40-44 Sarah Tisdale
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
9 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
24 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matthew Studer
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Austin Arguello
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Connor Reardon
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Crawford
DNF Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Standish
26 Monday PIR Masters 4/5 Timothy Smith
6 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
2 Revenge of the Disc: Race 2 Masters Women 40+ Sarah Tisdale
41 Revenge of the Disc: Race 2: Combined Combined Sarah Tisdale
1 OBRA Criterium Championships Women Category 3 Courtney Gould
1 OBRA Criterium Championships Masters Women 30-39 Courtney Gould
DNF OBRA Criterium Championships Senior Men Andrew Suchocki
2 OBRA Criterium Championships Masters Women 40-49 Sarah Tisdale
6 OBRA Criterium Championships Senior Men Martin Acosta
13 OBRA Criterium Championships Men Category 4 Troy Sexton
18 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Connor Reardon
10 OBRA Criterium Championships Senior Men Jeremy Russell
29 OBRA Criterium Championships Senior Men Erik Hofland
7 OBRA Criterium Championships Senior Men David Sherman
4 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jeff Standish
14 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 David Root
9 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Christopher Connelly
6 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Martin Acosta
3 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Justin Buell
8 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Timothy Smith
34 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Buell
28 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Jeremy Russell
20 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Chris Haverty
19 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Erik Hofland
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matthew Studer
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 Connor Reardon
26 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
20 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
11 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Kyle Morris
22 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Erik Hofland
2 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Jeff Standish
8 Monday PIR: July Series Standings Category 1/2/3+ David Sherman
14 Monday PIR: July Series Standings Category 1/2/3+ Chris Haverty
17 Monday PIR: July Series Standings Category 1/2/3+ Justin Buell
22 Monday PIR: July Series Standings Category 1/2/3+ David Root
4 Monday PIR: July Series Standings Category Women Courtney Gould
6 Monday PIR Women Courtney Gould
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Andrew Suchocki
9 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
38 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Erik Hofland
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Clydesdale Jon Pearson
4 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women 45+ Jan Moss
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women 35-44 Sarah Tisdale
23 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Kyle Morris
41 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Mike Alligood
30 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 brett boyles
13 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Roger Lloyd
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 45+ Jeff Standish
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 1 Men 45+ Todd Rosier
10 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
9 Vancouver Criterium Senior Men Austin Arguello
8 Vancouver Criterium Senior Men Martin Acosta
19 Vancouver Criterium Senior Men Evan Siroky
3 Vancouver Criterium Women Category 3 Courtney Gould
3 Vancouver Criterium Women Category 1/2 Shelley Dunlop
15 Vancouver Criterium Masters Men 40+ David Root
12 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Chris Haverty
15 Vancouver Criterium Category 3 Men Connor Reardon
14 Vancouver Criterium Category 3 Men Justin Buell
6 Vancouver Criterium Category 3 Men Christopher Connelly
5 OUCH Masters Men 50-54 Timothy Smith
1 OUCH Masters Men 45-49 Todd Rosier
1 OUCH Men Category 4 Scott Kocher
25 Vancouver Criterium Senior Men Matthew Studer
26 Vancouver Criterium Senior Men David Sherman
8 OUCH: Combined Combined Scott Kocher
10 OUCH: Combined Combined Todd Rosier
40 OUCH: Combined Combined Timothy Smith
5 Vancouver Criterium Senior Men Jeremy Russell
11 Gresham Criterium Senior Men Jeremy Russell
28 Revenge of the Disc: Race 1: Combined Combined Kyle Brown
19 Revenge of the Disc: Race 1: Combined Combined David Masuda
2 Revenge of the Disc: Race 1 Eddy Men David Masuda
3 Revenge of the Disc: Race 1 Eddy Men Kyle Brown
12 Gresham Criterium Masters 40+ 4/5 Timothy Smith
2 Gresham Criterium Category 3 Justin Buell
3 Gresham Criterium Category 3 Christopher Connelly
24 Gresham Criterium Senior Men Evan Siroky
14 Gresham Criterium Masters 40+ 3/4 Roger Lloyd
4 Gresham Criterium Senior Women Shelley Dunlop
5 Gresham Criterium Senior Women Courtney Gould
2 Gresham Criterium Senior Men Martin Acosta
15 Gresham Criterium Senior Men David Root
18 Gresham Criterium Category 3 Connor Reardon
2 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Jeff Standish
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Buell
43 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
9 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
20 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
17 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matthew Studer
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Connor Reardon
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Crawford
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
16 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Justin Buell
36 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
13 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Chris Haverty
7 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ David Sherman
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Jeff Standish
22 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 brett boyles
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Roger Lloyd
3 Monday PIR: Series Standings Category Women Courtney Gould
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Cristian Fuentes
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Haverty
1 Pringle Creek Criterium Men Category 3 Christopher Connelly
2 Pringle Creek Criterium Men Category 1/2 Martin Acosta
2 Pringle Creek Criterium Women Category 1/2 Shelley Dunlop
9 Pringle Creek Criterium Men Category 1/2 Erik Hofland
4 Alpenrose Thursday Series Category 3/4 Jeff Standish
18 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Buell
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
22 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Maier
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Crawford
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Connor Reardon
48 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
6 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
22 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Mike Alligood
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
Monday PIR: July Series Standings Category Women Courtney Gould
3 Monday PIR Women Courtney Gould
11 Monday PIR Women Stacy Westbrook
3 Monday PIR Masters 1/2/3 David Sherman
20 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Jeff Standish
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
2 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 brett boyles
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Sarah Tisdale
3 Wildcat Mtn Uphill Challenge Men Category 3 Bradley Maier
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Eddy Kyle Brown
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge Eddy David Masuda
6 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Todd Rosier
33 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Timothy Smith
7 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Kyle Brown
9 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined David Masuda
8 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Scott Kocher
20 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Bradley Maier
6 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 50-54 Timothy Smith
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 45-49 Todd Rosier
2 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 40-49 Todd Rosier
9 Wildcat Mtn Uphill Challenge Masters Men 50-59 Timothy Smith
1 Wildcat Mtn Uphill Challenge Men Category 4 Scott Kocher
14 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
12 Mt. Tabor Series Senior Women Jan Moss
6 Mt. Tabor Series Senior Men David Sherman
8 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Russell
13 Mt. Tabor Series Senior Men Martin Acosta
22 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
27 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
7 Mt. Tabor Series Men Category 3 Christopher Connelly
6 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matthew Studer
1 Mt. Tabor Series Men Category 3 Jeff Crawford
6 Mt. Tabor Series Men Category 4 Troy Sexton
12 Mt. Tabor Series Men Category 3 Andi Greisel
10 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
17 Tuesday PIR Category 4/5 Scott Jones
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
22 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
45 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Buell
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
20 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 brett boyles
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Sarah Tisdale
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin Buell
12 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
1 Monday PIR Women Courtney Gould
1 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Dillon Caldwell
1 High Desert Omnium: Time Trial Men 1/2 Dillon Caldwell
14 High Desert Omnium: Criterium Men 3 Connor Reardon
64 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Connor Reardon
5 High Desert Omnium: Criterium Men 1/2 Dillon Caldwell
14 High Desert Omnium: Time Trial Men 3 Connor Reardon
7 St. Honoré Criterium Men 1/2/3 Jeremy Russell
7 St. Honoré Criterium Men 3 Christopher Connelly
20 St. Honoré Criterium Masters 40+ 1/2/3 Chris Haverty
2 High Desert Omnium Men 1/2 Dillon Caldwell
20 St. Honoré Criterium Men 3 Roger Lloyd
9 St. Honoré Criterium Women 1/2/3 Courtney Gould
11 St. Honoré Criterium Women 1/2/3 Shelley Dunlop
15 St. Honoré Criterium Women 1/2/3 Stacy Westbrook
28 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 1/2 David Sherman
26 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 1/2 David Root
15 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 1/2 Dillon Caldwell
7 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 1/2 Brant Buchholz
21 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Connor Reardon
9 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 3 Justin Buell
19 High Desert Omnium: OBRA Road Championships Men 4/5 Patrick Fraser
5 Mt. Tabor Series Men Category 4 Troy Sexton
9 Mt. Tabor Series Men Category 3 Christopher Connelly
3 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matthew Studer
2 Mt. Tabor Series Men Category 3 Jeff Crawford
9 Mt. Tabor Series Men Category 4 Patrick Fraser
8 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
1 Mt. Tabor Series Men Category 4 Scott Kocher
13 Mt. Tabor Series Men Category 3 Cristian Fuentes
12 Mt. Tabor Series Men Category 3 Connor Reardon
18 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
4 Mt. Tabor Series Senior Men Martin Acosta
6 Mt. Tabor Series Senior Men David Sherman
12 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Russell
21 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Justin Buell
17 Tuesday PIR Category 3/4 Connor Reardon
3 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
23 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andi Greisel
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
3 Tuesday PIR Category 5 Mark Clayton
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
2 Monday PIR Women Courtney Gould
5 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
10 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
16 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ David Root
17 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ Justin Buell
23 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ Christopher Connelly
1 Monday PIR: June Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
1 Monday PIR: June Series Standings Category Women Courtney Gould
2 Monday PIR: June Series Standings Category Women Sarah Tisdale
8 Monday PIR: June Series Standings Category Women Stacy Westbrook
12 Monday PIR: June Series Standings Category Women Shelley Dunlop
7 Monday PIR Women Sarah Tisdale
25 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Erik Hofland
41 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Mike Kath
31 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
9 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Brian Malloy
5 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Women Sarah Tisdale
5 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Women Jan Moss
3 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Jeff Standish
3 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Todd Rosier
6 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Courtney Gould
12 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Stacy Westbrook
5 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Jeff Crawford
31 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Matthew Studer
22 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Cristian Fuentes
12 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Jeff Crawford
45 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
29 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Cristian Fuentes
16 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Mike Kath
34 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Matthew Studer
40 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Matthew Studer
32 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Jeff Crawford
50 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Mike Kath
31 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Erik Hofland
11 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
5 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category A Jeff Standish
5 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category A Neil Green
5 Alpenrose Six Day Category A Neil Green
5 Alpenrose Six Day Category A Jeff Standish
7 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Women Stacy Westbrook
57 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Cristian Fuentes
17 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Women Stacy Westbrook
19 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Men Erik Hofland
21 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Matthew Studer
33 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
49 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Mike Kath
30 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Pro/1/2 Men Erik Hofland
33 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
49 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race: GC after stage 1 Pro/1/2 Men Mike Kath
5 Alpenrose Six Day Category A Neil Green
5 Alpenrose Six Day Category A Jeff Standish
5 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category A Neil Green
5 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category A Jeff Standish
7 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Jeff Crawford
17 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Cristian Fuentes
21 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Matthew Studer
15 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Women Stacy Westbrook
7 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Jeff Crawford
17 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Cristian Fuentes
30 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Men Erik Hofland
15 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Pro/1/2 Women Stacy Westbrook
23 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Erik Hofland
27 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
42 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Men Mike Kath
4 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Jeff Crawford
22 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Cristian Fuentes
13 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Stacy Westbrook
27 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Matthew Studer
DNF Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
2 Mt. Tabor Series Senior Men David Sherman
9 Mt. Tabor Series Men Category 3 Christopher Connelly
6 Mt. Tabor Series Men Category 3 Cristian Fuentes
4 Mt. Tabor Series Men Category 3 Jeff Crawford
1 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matthew Studer
7 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
7 Mt. Tabor Series Senior Women Shelley Dunlop
1 Mt. Tabor Series Fixed Erik Hofland
5 Alpenrose Six Day: Overall after day two Category A Neil Green
25 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Matthew Studer
26 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Andi Greisel
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
34 Tuesday PIR Category 3/4 Roger Lloyd
5 Alpenrose Six Day Category A Jeff Standish
22 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Troy Sexton
5 Alpenrose Six Day: Overall after day two Category A Jeff Standish
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
9 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Christopher Connelly
7 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Jeff Crawford
1 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Justin Buell
11 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Chris Haverty
6 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Kyle Brown
2 Tuesday PIR: June Series Standings Category 1/2/3 Martin Acosta
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
12 Tuesday PIR: June Series Standings Category 3/4 Neil Green
1 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
2 Tuesday PIR Category 3/4 Christopher Connelly
8 Tuesday PIR Category 3/4 Jeff Crawford
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
35 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
9 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
10 Tuesday PIR Category 3/4 Andi Greisel
11 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
12 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
5 Alpenrose Six Day Category A Neil Green
4 Alpenrose Six Day Category A Jeff Standish
4 Alpenrose Six Day Category A Neil Green
9 Monday PIR: June Series Standings Category Women Shelley Dunlop
6 Monday PIR: June Series Standings Category Women Stacy Westbrook
3 Monday PIR: June Series Standings Category Women Courtney Gould
10 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
32 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Jeff Standish
10 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Clydesdale Brian Malloy
1 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Clydesdale Jon Pearson
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women 45+ Jan Moss
5 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 45+ Jeff Standish
2 Monday PIR: June Series Standings Category Women Sarah Tisdale
1 Monday PIR: June Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
20 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ Christopher Connelly
15 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ Justin Buell
8 Monday PIR: June Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
4 Monday PIR Women Courtney Gould
1 Monday PIR Women Sarah Tisdale
1 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Brian Malloy
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
3 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 45+ Todd Rosier
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Connor Reeasdor
6 Blue Ribbon Track Race Masters 35+ Jeff Standish
10 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 2/3 35+ David Masuda
9 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Men 4/5 John Lin
16 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 2/3 35+ David Root
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Matthew Studer
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Chris Haverty
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Zach Winter
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Justin Buell
13 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Cristian Fuentes
7 Blue Ribbon Track Race Masters 35+ Neil Green
14 Mt. Tabor Circuit Race Senior Men David Sherman
6 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 4 John Lin
3 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 4 Troy Sexton
4 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 3/4 Roger Lloyd
DQ Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Zach Winter
DNF Mt. Tabor Circuit Race Senior Men Andrew Suchocki
9 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 3 David Masuda
8 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 3 Bradley Maier
7 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 3 Christopher Connelly
2 Mt. Tabor Circuit Race Men Category 3 Matthew Studer
6 Mt. Tabor Circuit Race Women Category 1/2 Shelley Dunlop
3 Mt. Tabor Circuit Race Women Category 1/2 Stacy Westbrook
9 Mt. Tabor Circuit Race Masters Men 40+ Category 1/2/3 Chris Haverty
5 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jeff Standish
1 Alpenrose Thursday Series Category 4 Neil Green
17 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
14 Mt. Tabor Series Men Category 3 Christopher Connelly
10 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matthew Studer
20 Mt. Tabor Series Men Category 3 Justin Buell
21 Mt. Tabor Series Men Category 3 Cristian Fuentes
12 Mt. Tabor Series Masters Men David Masuda
22 Mt. Tabor Series Masters Men David Root
20 Mt. Tabor Series Men Category 4 Matthew Curry
32 Mt. Tabor Series Masters Men David Root
3 Mt. Tabor Series Men Category 3 Jeff Crawford
6 Mt. Tabor Series Men Category 4 Patrick Fraser
5 Mt. Tabor Series Men Category 4 Troy Sexton
3 Mt. Tabor Series Fixed Erik Hofland
2 Mt. Tabor Series Senior Men David Sherman
9 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
10 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Suchocki
34 Mt. Tabor Series Senior Men Martin Acosta
35 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Russell
7 Mt. Tabor Series Men Category 3 David Masuda
18 Mt. Tabor Series Men Category 3 Andi Greisel
5 Tuesday PIR Category 3/4 Neil Green
62 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
8 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
49 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
29 Tuesday PIR Category 3/4 Connor Reardon
27 Tuesday PIR Category 3/4 Courtney Gould
25 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
17 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
14 Tuesday PIR Category 3/4 Roger Lloyd
12 Tuesday PIR Category 3/4 Jeff Crawford
9 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Studer
1 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
6 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
13 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Justin Buell
4 Monday PIR Women Stacy Westbrook
5 Monday PIR Women Sarah Tisdale
17 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Christopher Connelly
1 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
1 Monday PIR: Series Standings Category Women Courtney Gould
3 Monday PIR: Series Standings Category Women Sarah Tisdale
6 Monday PIR: Series Standings Category Women Stacy Westbrook
9 Monday PIR: Series Standings Category Women Shelley Dunlop
1 Monday PIR Women Courtney Gould
1 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Jeff Standish
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
3 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
2 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Brian Malloy
38 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 brett boyles
1 Mary's Peak Hillclimb Eddy Senior Men Kyle Brown
26 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined David Masuda
21 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Todd Rosier
6 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Zach Winter
13 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Dillon Caldwell
1 Mary's Peak Hillclimb Masters Men 40-49 Todd Rosier
4 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Pro/1/2 Zach Winter
9 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Pro/1/2 Dillon Caldwell
19 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Kyle Brown
2 Mary's Peak Hillclimb Eddy Senior Men David Masuda
23 Mt. Tabor Series Masters Men David Root
21 Mt. Tabor Series Men Category 3 Christopher Connelly
28 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
17 Mt. Tabor Series Men Category 3 Cristian Fuentes
24 Mt. Tabor Series Masters Men Roger Lloyd
7 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matthew Studer
27 Mt. Tabor Series Men Category 4 Matthew Curry
15 Mt. Tabor Series Men Category 4 Troy Sexton
4 Mt. Tabor Series Men Category 4 Patrick Fraser
3 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
2 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
24 Mt. Tabor Series Men Category 5 James Sestric
3 Mt. Tabor Series Fixed Erik Hofland
4 Mt. Tabor Series Senior Men David Sherman
13 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Russell
17 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
18 Mt. Tabor Series Senior Men Martin Acosta
9 Mt. Tabor Series Men Category 3 Jeff Crawford
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
3 Tuesday PIR Category 3/4 Jeff Crawford
20 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
21 Tuesday PIR Category 3/4 Bradley Maier
26 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
38 Tuesday PIR Category 3/4 Cristian Fuentes
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
7 Monday PIR: Series Standings Women Shelley Dunlop
1 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
3 Monday PIR: Series Standings Women Courtney Gould
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Jeff Standish
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
2 Monday PIR: Series Standings Women Sarah Tisdale
1 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
1 Monday PIR Women Sarah Tisdale
2 Monday PIR Women Courtney Gould
1 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
14 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Christopher Connelly
9 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Justin Buell
4 Monday PIR: Series Standings Masters Men 1/2/3 Kyle Brown
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Christopher Connelly
5 Monday PIR Women Shelley Dunlop
37 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 brett boyles
1 Montinore Road Race Women Category 1/2 Stacy Westbrook
5 Montinore Road Race Men Category 1/2 David Sherman
8 Montinore Road Race Men Category 4 John Lin
2 Montinore Road Race Masters Men 35+ 4/5 Scott Kocher
7 Montinore Road Race Masters Men 35+ 1/2/3 David Masuda
7 Montinore Road Race Men Category 3 Cristian Fuentes
4 Montinore Road Race Men Category 3 Matthew Studer
DNF Montinore Road Race Men Category 1/2 Martin Acosta
27 Montinore Road Race Men Category 1/2 Brant Buchholz
22 Montinore Road Race Men Category 1/2 Erik Hofland
17 Montinore Road Race Men Category 1/2 Jeremy Russell
6 Alsea Falls MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ Todd Rosier
7 Alsea Falls MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ Jeff Standish
11 Mt. Tabor Series Senior Men Jeremy Russell
18 Mt. Tabor Series Men Category 4 Matthew Curry
10 Mt. Tabor Series Men Category 3 Jeff Crawford
16 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matthew Studer
18 Mt. Tabor Series Men Category 3 Andi Greisel
24 Mt. Tabor Series Men Category 3 Christopher Connelly
2 Mt. Tabor Series Senior Men David Sherman
6 Mt. Tabor Series Senior Men Kyle Brown
24 Mt. Tabor Series Men Category 4 Troy Sexton
8 Mt. Tabor Series Men Category 4 Patrick Fraser
5 Mt. Tabor Series Men Category 4 John Lin
18 Mt. Tabor Series Senior Women Jan Moss
5 Mt. Tabor Series Senior Women Stacy Westbrook
3 Mt. Tabor Series Fixed Erik Hofland
13 Mt. Tabor Series Senior Men Martin Acosta
26 Mt. Tabor Series Senior Men Mike Kath
8 Mt. Tabor Series Men Category 3 Justin Buell
17 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Hofland
4 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
8 Tuesday PIR Category 3/4 Neil Green
2 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
63 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
2 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Christopher Connelly
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
25 Monday PIR Masters 1/2/3 Cristian Fuentes
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Crawford
44 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Justin Buell
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
3 Monday PIR Women Sarah Tisdale
2 Monday PIR Women Courtney Gould
4 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
18 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Jeff Standish
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Cristian Fuentes
33 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 brett boyles
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Jan Moss
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Jeff Standish
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 45+ Todd Rosier
2 Portland Short Track Series MTB STXC Clydesdale Jon Pearson
6 Alpenrose Heartbreaker Men Madison Jeff Standish
1 Return on the Jedi: XC Sport (Category 2) Women 40-49 Sarah Tisdale
6 Alpenrose Heartbreaker Men Madison Neil Green
2 Return on the Jedi: XC Sport (Category 2) Women 50+ Jan Moss
7 Alpenrose Heartbreaker Masters 35+ Neil Green
5 Alpenrose Heartbreaker Masters 35+ Jeff Standish
40 Hammer Velo Criterium Senior Men Erik Hofland
2 Return on the Jedi Sport (Category 2) Women Jan Moss
2 Return on the Jedi: STXC Sport (Category 2) Women 50+ Jan Moss
1 Return on the Jedi: STXC Sport (Category 2) Women 40-49 Sarah Tisdale
62 Hammer Velo Criterium Senior Men David Root
58 Hammer Velo Criterium Senior Men Jeremy Russell
43 Hammer Velo Criterium Senior Men Matthew Studer
3 Return on the Jedi Sport (Category 2) Women Sarah Tisdale
20 Hammer Velo Criterium Senior Men Mike Kath
14 Hammer Velo Criterium Senior Men Brant Buchholz
11 Hammer Velo Criterium Senior Men David Sherman
3 Hammer Velo Criterium Senior Men Martin Acosta
3 Hammer Velo Criterium Senior Women Courtney Gould
44 Hammer Velo Criterium Men 3 Roger Lloyd
34 Hammer Velo Criterium Men 3 Christopher Connelly
1 Return on the Jedi: TT Sport (Category 2) Women 40-49 Sarah Tisdale
23 Hammer Velo Criterium Men 3 Matthew Studer
16 Hammer Velo Criterium Men 3 Justin Buell
18 Hammer Velo Criterium Men 4/5 Matthew Curry
6 Hammer Velo Criterium Men 4/5 Troy Sexton
5 Hammer Velo Criterium Men 4/5 Patrick Fraser
2 Return on the Jedi: TT Sport (Category 2) Women 50+ Jan Moss
2 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Masters Men 40+ Jeff Standish
76 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Crawford
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
66 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
73 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
27 Tuesday PIR Category 1/2/3 Christopher Connelly
2 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
16 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
40 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
51 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
1 Tuesday PIR Category 1/2/3 Martin Acosta
2 Tuesday PIR: May Series Standings Category 3/4 Justin Buell
18 Tuesday PIR: May Series Standings Category 1/2/3 David Sherman
3 Tuesday PIR: May Series Standings Category 1/2/3 Martin Acosta
24 Tuesday PIR: May Series Standings Category 1/2/3 Brant Buchholz
3 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
10 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
13 Monday PIR: May Series Standings Category Women Courtney Gould
12 Monday PIR: May Series Standings Category Women Jan Moss
2 Monday PIR: May Series Standings Category Women Stacy Westbrook
4 Monday PIR: May Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
17 Monday PIR: May Series Standings Category Women Sarah Tisdale
18 Monday PIR: May Series Standings Category 1/2/3+ David Root
7 Monday PIR: May Series Standings Category 1/2/3+ Jeremy Russell
13 Monday PIR: May Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Kath
17 Sister's Stampede MTB XC Expert Men 45+ Jeff Standish
12 Sister's Stampede MTB XC Expert Men 45+ Todd Rosier
DNF Sister's Stampede MTB XC Expert Men Brant Buchholz
14 Sister's Stampede MTB XC Elite Men Dillon Caldwell
19 Sister's Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Jon Pearson
DNF Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Courtney Gould
DNF Bend Don't Brake Women Category 3 Courtney Gould
8 Bend Don't Brake Women Category 1/2 Stacy Westbrook
12 Bend Don't Brake Women Category 3 Sarah Tisdale
25 Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Sarah Tisdale
11 Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
18 Bend Don't Brake Men Category 3 Matthew Studer
2 Bend Don't Brake Masters Women 50+ Jan Moss
22 Bend Don't Brake Men Category 1/2 Brant Buchholz
10 Bend Don't Brake Men Category 1/2 Dillon Caldwell
5 Bend Don't Brake Men Category 1/2 Jeremy Russell
16 Bend Don't Brake Women Category 4/Master Women 40+/50+/60+ Jan Moss
DNF Bend Don't Brake Men Category 1/2 David Root
3 Alpenrose Thursday Series Masters Men 40+ Jeff Standish
4 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
51 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Evan Siroky
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
51 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andi Greisel
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
72 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeff Standish
80 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
19 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
46 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
2 Monday PIR Women Stacy Westbrook
3 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
1 Monday PIR: Series Standings Category Women Stacy Westbrook
10 Monday PIR Women Sarah Tisdale
11 Monday PIR Women Jan Moss
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeremy Russell
14 Monday PIR: Series Standings Category Women Sarah Tisdale
11 Monday PIR: Series Standings Category Women Courtney Gould
10 Monday PIR: Series Standings Category Women Jan Moss
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
8 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
17 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ David Root
12 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
6 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Jeremy Russell
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
21 Monday PIR Masters 1/2/3 Christopher Connelly
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Crawford
13 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 3 Matthew Studer
22 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Mike Kath
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Justin Buell
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Matthew Curry
8 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Scott Kocher
12 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 Patrick Fraser
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 4 John Lin
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 1/2 Stacy Westbrook
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Clydesdale Brian Malloy
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men A 35+ Jeff Standish
4 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 David Sherman
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Jeff Standish
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men 80+ Neil Green
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men Open Brian Malloy
29 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 David Root
26 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Brant Buchholz
7 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Masters Men 4/5 50+ Timothy Smith
14 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Men 1/2 Erik Hofland
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ Neil Green
4 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Expert Men 45+ Todd Rosier
4 Alpenrose Thursday Series Masters Men 40+ Jeff Standish
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andi Greisel
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
57 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
64 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
1 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
21 Tuesday PIR Category 3/4 Patrick Fraser
31 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
58 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
12 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
8 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
7 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Jan Moss
10 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
3 Monday PIR Women Stacy Westbrook
5 Monday PIR Women Courtney Gould
13 Monday PIR Women Jan Moss
14 Monday PIR Women Sarah Tisdale
6 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeremy Russell
9 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Erik Hofland
2 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
24 Monday PIR Masters 1/2/3 Mike Kath
39 Monday PIR Masters 1/2/3 Cristian Fuentes
47 Monday PIR Masters 1/2/3 Roger Lloyd
58 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Standish
10 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
13 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Jeremy Russell
15 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ David Root
16 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Matthew Curry
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Matthew Curry
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Evan Siroky
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 50+ Timothy Smith
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 40+ Patrick Fraser
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 1/2/3 40+ Todd Rosier
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Timothy Smith
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Troy Sexton
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 John Lin
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Women 1/2 Stacy Westbrook
3 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2 Stacy Westbrook
15 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Jeremy Russell
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 4 Justin Buell
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Matthew Studer
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Cristian Fuentes
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 David Root
27 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Erik Hofland
26 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Chris Haverty
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Jeremy Russell
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Brant Buchholz
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Andrew Suchocki
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 David Sherman
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 David Sherman
1 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 1/2 Evan Siroky
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 1/2/3 40+ Todd Rosier
13 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Expert Men 45+ Jeff Standish
14 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Elite Men Dillon Caldwell
8 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Elite Men Zach Winter
21 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Andrew Suchocki
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Matthew Curry
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Casey Ehrman
23 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Brant Buchholz
24 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Chris Haverty
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 3 Cristian Fuentes
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 3 Matthew Studer
2 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Justin Buell
5 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 John Lin
13 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Troy Sexton
18 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 4 Timothy Smith
19 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 1/2 Mike Kath
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Kyle Brown
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Sherman
52 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
21 Tuesday PIR Category 3/4 Matthew Curry
20 Tuesday PIR Category 3/4 Justin Buell
21 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
78 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hofland
56 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
44 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Ehrman
2 Monday PIR Women Stacy Westbrook
4 Monday PIR Women Jan Moss
8 Monday PIR Women Sarah Tisdale
29 Monday PIR Masters 1/2/3 Jeff Standish
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Cristian Fuentes
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 4/5 50+ Timothy Smith
24 Banana Belt Series Masters Men 1/2/3 40+ Todd Rosier
8 Banana Belt Series Masters Men 4/5 40+ Patrick Fraser
8 Banana Belt Series Masters Men 4/5 50+ Timothy Smith
2 Banana Belt Series Men 1/2 David Sherman
9 Banana Belt Series Men 1/2 Evan Siroky
2 Coast Hills Classic MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ Todd Rosier
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 1/2 Stacy Westbrook
20 Banana Belt Series Men 1/2 Jeremy Russell
26 Banana Belt Series Men 1/2 Mike Kath
28 Banana Belt Series Men 1/2 Andrew Suchocki
29 Banana Belt Series Men 1/2 Casey Ehrman
30 Banana Belt Series Men 1/2 Brant Buchholz
31 Banana Belt Series Men 1/2 Erik Hofland
32 Banana Belt Series Men 1/2 Chris Haverty
7 Banana Belt Series Men 3 Cristian Fuentes
19 Banana Belt Series Men 3 Matthew Studer
2 Banana Belt Series Men 4 Justin Buell
7 Banana Belt Series Men 4 John Lin
8 Banana Belt Series Men 4 Matthew Curry
16 Banana Belt Series Men 4 Scott Kocher
17 Banana Belt Series Men 4 Troy Sexton
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 John Lin
21 Banana Belt Series Men 4 Timothy Smith
1 Banana Belt Series Women 1/2 Stacy Westbrook
3 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 4/5 40+ Patrick Fraser
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Troy Sexton
8 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Jeremy Russell
10 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Mike Kath
12 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Casey Ehrman
13 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 David Sherman
14 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Chris Haverty
16 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 Erik Hofland
17 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 1/2 David Root
6 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 3 Cristian Fuentes
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Men 4 Justin Buell
20 Banana Belt Series Men 4 Patrick Fraser
6 Willamette Gran Fondo Men > 19-39 Scott Kocher
30 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Bradley Maier
10 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Rob Angelo
3 Willamette Gran Fondo Men > 40-49 Rob Angelo
10 Willamette Gran Fondo Men > 40-49 Bradley Maier
9 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Scott Kocher
5 Alpenrose Thursday Series Masters Men 40+ Jeff Standish
55 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
14 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 David Sherman
4 Tuesday PIR: April Series Standings Category 4/5 Justin Buell
53 Tuesday PIR Category 3/4 Timothy Smith
33 Tuesday PIR Category 1/2/3 Brant Buchholz
39 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
42 Tuesday PIR Category 1/2/3 Erik Hoffland
46 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
54 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andi Greisel
6 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Mike Kath
73 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
42 Tuesday PIR Category 3/4 Troy Sexton
7 Monday PIR Masters 4/5 Patrick Fraser
19 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Sarah Tisdale
8 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Courtney Gould
6 Monday PIR: April Series Standings Category 1/2/3+ Kyle Brown
8 Monday PIR: April Series Standings Category 1/2/3+ David Root
1 Monday PIR: April Series Standings Category 4/5+ Justin Buell
17 Monday PIR: April Series Standings Category 4/5+ Patrick Fraser
71 Monday PIR Masters 1/2/3 Calon Russell
22 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
6 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Shelley Dunlop
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
12 Monday PIR Women Jan Moss
4 Monday PIR Women Stacy Westbrook
11 Monday PIR Masters 4/5 Matthew Curry
1 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Stacy Westbrook
16 Monday PIR Masters 1/2/3 Chris Haverty
5 Bear Springs: MTB XC Novice (Category 3) Women 40+ Stacey Ruff
DNS Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ Jeff Standish
3 As the Raven Flies... only longer Eddy Senior Men David Masuda
14 Eugene Roubaix Men Category 4 John Lin
4 Eugene Roubaix Men Category 1/2 Evan Siroky
DNF Eugene Roubaix Men Category 1/2 Casey Ehrman
DNF Eugene Roubaix Men Category 1/2 Brant Buchholz
2 Eugene Roubaix Men Category 3 Matthew Studer
1 As the Raven Flies... only longer Eddy Senior Men Kyle Brown
2 Eugene Roubaix Women Category 1/2 Shelley Dunlop
12 As the Raven Flies... only longer: Combined Combined David Masuda
5 As the Raven Flies... only longer: Combined Combined Kyle Brown
2 Eugene Roubaix Women Category 1/2/3 Shelley Dunlop
11 Eugene Roubaix Men Category 3 Cristian Fuentes
8 Eugene Roubaix Men Category 3 Jeff Crawford
7 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Scott Kocher
10 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Troy Sexton
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
9 Monday PIR Women Sarah Tisdale
3 Monday PIR Women Stacy Westbrook
10 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
1 Monday PIR Masters 4/5 Justin Buell
52 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Mike Kath
2 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Category 3 Men Calon Russell
5 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Category 3 Men Bradley Maier
7 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Category 3 Men Andi Greisel
1 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Eddy Senior Men Kyle Brown
4 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Eddy Senior Men David Masuda
4 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Senior Men Pro/1/2 Erik Hofland
11 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Calon Russell
43 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined David Masuda
26 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Kyle Brown
37 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Andi Greisel
25 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Bradley Maier
13 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Erik Hofland
7 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Senior Men Pro/1/2 Mike Kath
1 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Category 1 Men 45+ Todd Rosier
5 Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Men Jeff Crawford
62 Tuesday PIR Category 1/2/3 Neil Green
7 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Sherman
59 Tuesday PIR Category 1/2/3 Chris Haverty
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andrew Suchocki
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Casey Ehrman
30 Tuesday PIR Category 1/2/3 Andi Greisel
28 Tuesday PIR Category 1/2/3 Jeremy Russell
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Mike Kath
14 Tuesday PIR Category 1/2/3 David Root
1 Tuesday PIR Category 4/5 Justin Buell
1 Monday PIR Masters 4/5 Justin Buell
DNF Monday PIR Masters 4/5 Patrick Fraser
1 Monday PIR Women Stacy Westbrook
2 Monday PIR Women Shelley Dunlop
5 Monday PIR Women Courtney Gould
DNF Monday PIR Women Jan Moss
3 Monday PIR Masters 1/2/3 Kyle Brown
4 Monday PIR Masters 1/2/3 David Root
18 Monday PIR Masters 1/2/3 Brant Buchholz
11 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 David Sherman
5 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Casey Ehrman
17 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Timothy Smith
27 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Jeff Standish
34 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Kyle Brown
35 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Erik Hofland
37 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Brant Buchholz
39 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Evan Siroky
43 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Mike Kath
DNF Kings Valley Road Race Men Category 1/2 David Root
11 Kings Valley Road Race Women Category 3 Courtney Gould
12 Kings Valley Road Race Women Category 1/2 Shelley Dunlop
2 Kings Valley Road Race Women Category 1/2 Stacy Westbrook
DNF Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Troy Sexton
10 Kings Valley Road Race Men Category 3 Matthew Studer
21 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 John Lin
17 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Patrick Fraser
DNF Kings Valley Road Race Men Category 3 Jeremy Russell
24 Kings Valley Road Race Men Category 3 Christopher Connelly
16 Kings Valley Road Race Men Category 3 Jeff Crawford
15 Kings Valley Road Race Men Category 3 Cristian Fuentes
DNF Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Troy Sexton
DNF Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Men Jeremy Russell
17 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Troy Sexton
8 Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Men Kyle Brown
2 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 40+ Patrick Fraser
12 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Brant Buchholz
5 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ Jeff Standish
3 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 45+ Todd Rosier
8 As the Raven Flies: Combined Combined Bradley Maier
1 Mudslinger Stage Race Expert (Category 1) Men 19-44 Brant Buchholz
3 As the Raven Flies Category 3 Men Bradley Maier
1 Mudslinger: MTB Super D Expert (Category 1) Men 19-44 Brant Buchholz
1 Mudslinger: MTB Hill Climb Expert (Category 1) Men 19-44 Brant Buchholz
6 Rose Garden Circuit Race Senior Men Jeff Crawford
7 Gorge Roubaix Men Category 3 Cristian Fuentes
25 Gorge Roubaix Men Category 3 Matthew Studer
26 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Troy Sexton
32 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Kyle Brown
6 Gorge Roubaix Men Category 3 Jeremy Russell
12 Gorge Roubaix Men Category 3 Jeff Crawford
8 Gorge Roubaix Men Category 3 Jeremy Russell
7 Gorge Roubaix Men Category 3 Jeff Crawford
29 Gorge Roubaix Men Category 4/5 John Lin
22 Gorge Roubaix Men Category 3 Cristian Fuentes
10 Cherry Pie Men Category 3 Matthew Studer
14 Cherry Pie Men Category 3 Bradley Maier
9 Cherry Pie Men Category 4 John Lin
7 Cherry Pie Men Category 4 Justin Buell
2 Cherry Pie Men Category 4 Scott Kocher
15 Cherry Pie Masters Men 50+ Timothy Smith
12 Cherry Pie Women Category 1/2/3 Courtney Gould
7 Cherry Pie Women Category 1/2/3 Shelley Dunlop
4 Cherry Pie Women Category 1/2/3 Stacy Westbrook
DNF Cherry Pie Men Category 1/2 Erik Hofland
44 Cherry Pie Men Category 1/2 Chris Haverty
39 Cherry Pie Men Category 1/2 David Root
38 Cherry Pie Men Category 1/2 Kyle Brown
31 Cherry Pie Men Category 1/2 Casey Ehrman
18 Cherry Pie Men Category 1/2 Andrew Suchocki
5 Cherry Pie Men Category 1/2 Brant Buchholz
2 Cherry Pie Men Category 1/2 David Sherman
47 Cherry Pie Men Category 3 Jeremy Russell
15 Cherry Pie Men Category 3 Cristian Fuentes
8 Dirty Circles 3 Women 1/2/3 Courtney Gould
6 Dirty Circles 3 Women 1/2/3 Stacy Westbrook
4 Dirty Circles 3 Women 1/2/3 Shelley Dunlop
DNF Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Calon Russell
DNF Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Christopher Connelly
24 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 David Sherman
18 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Matthew Studer
17 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Erik Hofland
13 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Cristian Fuentes
9 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Brant Buchholz
8 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Casey Ehrman
5 Dirty Circles 3 Men 1/2/3 Mike Kath
1 Dirty Circles 3 Masters Men 3/4 50+ Timothy Smith
22 Dirty Circles 3 Men 4/5 Patrick Fraser
17 Dirty Circles 3 Men 4/5 John Lin
5 Dirty Circles 3 Men 4/5 Justin Buell
29 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 David Masuda
28 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Casey Ehrman
25 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Jeff Crawford
34 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Andi Greisel
2 Dirty Circles 2 Women 1/2/3 Shelley Dunlop
24 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 David Root
22 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Cristian Fuentes
18 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Erik Hofland
10 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Mike Kath
7 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 David Sherman
1 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Jeremy Russell
11 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 50+ Timothy Smith
7 Dirty Circles 2 Men 4/5 Patrick Fraser
9 Dirty Circles 2 Men 4/5 John Lin
12 Dirty Circles 2 Men 4/5 Justin Buell
16 Dirty Circles 2 Masters Men 1/2/3 David Masuda
5 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Neil Green
9 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Scott Kocher
10 Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Bradley Maier
DNF Dirty Circles 2 Masters Men 3/4 Jeff Standish
27 Dirty Circles 2 Men 1/2/3 Matthew Studer
10 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 David Masuda
26 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ Brant Buchholz
27 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ David Root
14 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Neil Green
19 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Scott Kocher
20 Dirty Circles Masters Men 3/4 35+ Bradley Maier
4 Dirty Circles Masters Men 3/4 50+ Timothy Smith
7 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Scott Kocher
30 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Timothy Smith
6 Dirty Circles Men 1/2/3 Jeremy Russell
7 Dirty Circles Men 1/2/3 Mike Kath
10 Dirty Circles Men 1/2/3 David Sherman
11 Dirty Circles Men 1/2/3 Casey Ehrman
15 Dirty Circles Men 1/2/3 Cristian Fuentes
18 Dirty Circles Men 1/2/3 Erik Hofland
22 Dirty Circles Men 1/2/3 Brant Buchholz
31 Dirty Circles Men 1/2/3 Matthew Studer
39 Dirty Circles Men 1/2/3 Evan Siroky
46 Dirty Circles Men 1/2/3 David Root
47 Dirty Circles Men 1/2/3 Kyle Brown
20 Dirty Circles Masters Men 1/2/3 35+ David Masuda
47 Dirty Circles Men 1/2/3 Jeff Crawford
51 Dirty Circles Men 1/2/3 David Masuda
1 Dirty Circles Men 4/5 Justin Buell
6 Dirty Circles Men 4/5 Patrick Fraser
9 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 David Sherman
2 Dirty Circles Women 1/2/3 Shelley Dunlop
14 Dirty Circles Women 1/2/3 Stacy Westbrook
15 Dirty Circles Women 1/2/3 Courtney Gould
1 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Scott Kocher
11 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 Brant Buchholz
11 Dirty Circles 1 Men 4/5 John Lin
3 Dirty Circles 1 Men 4/5 Patrick Fraser
1 Dirty Circles 1 Men 4/5 Justin Buell
12 Dirty Circles 1 Masters Men 1/2/3 David Root
11 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Timothy Smith
8 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Casey Ehrman
13 Dirty Circles 1 Women 1/2/3 Shelley Dunlop
DNF Dirty Circles 1 Men 1/2/3 David Masuda
27 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Matthew Studer
25 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Kyle Brown
24 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Erik Hofland
21 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Cristian Fuentes
20 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Jeremy Russell
19 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Evan Siroky
15 Dirty Circles 1 Men 1/2/3 Mike Kath
12 Dirty Circles Men 4/5 John Lin
2 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 19-39 Nate Youngs
12 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Men 40+ Steve Shaw
7 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 40+ Brant Buchholz
20 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 40+ Jeff Standish
73 Jack Frost TT: Combined Combined David Masuda
130 Jack Frost TT: Combined Combined Patrick Fraser
5 Jack Frost TT: Combined Combined Erik Hofland
34 Jack Frost TT: Combined Combined Bradley Maier
40 Jack Frost TT: Combined Combined Scott Kocher
24 Jack Frost TT: Combined Combined David Masuda
112 Jack Frost TT: Combined Combined Neil Green
31 Jack Frost TT: Combined Combined Kyle Brown
46 Jack Frost TT: Combined Combined Casey Ehrman
8 Jack Frost TT Men 4/5 Scott Kocher
5 Jack Frost TT Men 3 Bradley Maier
4 Jack Frost TT Men 1/2 Erik Hofland
19 Jack Frost TT Masters Men 40-49 Neil Green
5 Jack Frost TT Masters Men 40-49 David Masuda
9 Jack Frost TT Eddy Senior Men Patrick Fraser
4 Jack Frost TT Eddy Senior Men David Masuda
2 Jack Frost TT Eddy Senior Men Casey Ehrman
1 Jack Frost TT Eddy Senior Men Kyle Brown