Team S+M

Event Category Name
1 Santa Cross Masters Men 50+ John Wilson
3 Santa Cross Masters Men 60+ Ron Strasser
2 Santa Cross Men A Jonathan Myers
1 Santa Cross Singlespeed Men Sean Babcock
1 Winter CX Masters Men 60+ Steve Lacey
22 Winter CX Masters Men B 35+ ILe Powell
3 Winter CX Masters Men 60+ Ron Strasser
1 Winter CX Men Category A Erik Tonkin
4 Winter CX Men Category A Jonathan Myers
2 Winter CX Masters Women A 35+ Mielle Blomberg
38 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A chris brannen
10 Kruger's Crossing CX Beginner Women Samantha Trost
2 Kruger's Crossing CX Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
33 Kruger's Crossing CX Masters 35+ A Eric Lanners
2 Kruger's Crossing CX Junior Women 13-14 Samantha Trost
5 Kruger's Crossing CX Masters 60+ Ron Strasser
4 Kruger's Crossing CX Masters 60+ Steve Lacey
18 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Eric Aldinger
11 Kruger's Crossing CX Masters 50+ Peter Spir
DNF Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Paul Schoonover
27 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B ILe Powell
DNF Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Andy Casebeer
DNF Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Erick Nelson
70 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Chris Valencia
30 Kruger's Crossing CX Singlespeed Dieter Hoffmann
8 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Steve Lacey
3 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
13 Cross Crusade: Barton Park Beginner Women Samantha Trost
55 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A chris brannen
43 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Eric Lanners
25 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Andy Leritz
4 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ A Michael Wilson
29 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Myers
9 Cross Crusade: Barton Park Category A Patrick Means
52 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B ILe Powell
21 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Kenneth Pace
17 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Peter Spir
2 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Paul Schoonover
6 Cross Crusade: Barton Park Masters 60+ Ron Strasser
16 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Jonathan Modie
17 Cross Crusade: Barton Park Women B sarah layton
10 Corvallis Cross Classic Singlespeed Women Melissa Sher
3 Corvallis Cross Classic Singlespeed Women Mielle Blomberg
2 Corvallis Cross Classic Masters 35+ A Michael Wilson
4 Corvallis Cross Classic Men A Jonathan Myers
3 Corvallis Cross Classic Men A Patrick Means
2 Corvallis Cross Classic Men A Sean Babcock
1 Corvallis Cross Classic Men A Erik Tonkin
1 Corvallis Cross Classic Men 50+ John Wilson
3 Southern Oregon Outlaw CX: Race 4 Masters Men B/C 50+ Jeff Spencer
65 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Andy Leritz
7 Cross Crusade: PIR Infield Women B sarah layton
24 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A Margi Bradway
9 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
13 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Women Samantha Trost
62 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Nicholas Leritz
34 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Eric Lanners
27 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Scott Bradway
12 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ A Michael Wilson
DNF Cross Crusade: PIR Infield Category A Erik Tonkin
42 Cross Crusade: PIR Infield Category A Jonathan Myers
11 Cross Crusade: PIR Infield Category A Patrick Means
5 Cross Crusade: PIR Infield Category A Sean Babcock
17 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Paul Montgomery
6 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Ron Strasser
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters 60+ Steve Lacey
68 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Jeff Spencer
2 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ John Wilson
62 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B ILe Powell
26 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Kenneth Pace
1 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Andy Leritz
120 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Chris Valencia
34 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Jonathan Modie
19 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Phillip M Trost
33 Cross Crusade: PIR Infield Clydesdale Jeff Spencer
5 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Women B sarah layton
9 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Singlespeed Ian Eglitis
16 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Singlespeed Dieter Hoffmann
3 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Women B katie monaco
7 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
4 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
32 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Eric Lanners
9 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Chad Swanson
6 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ A Jonathan Myers
2 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category A Erik Tonkin
DNF OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 60+ Ron Strasser
73 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Phillip M Trost
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Paul Schoonover
44 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Nicholas Leritz
28 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
10 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jonathan Myers
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Wilson
DNF Cross Crusade: Deschutes Brewery Category B Andrew Warren
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
7 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ John Wilson
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
26 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale David Keeney
7 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ C Jonathan Modie
3 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
45 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Nicholas Leritz
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Eric Lanners
16 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Jonathan Myers
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A Michael Wilson
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 60+ Steve Lacey
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Peter Spir
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ John Wilson
4 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Andy Leritz
81 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Valencia
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Paul Schoonover
25 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale David Keeney
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Matt Wilkin
2 Sandy/Boring Corn Cross Masters Women 35+ A Margi Bradway
3 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Women Samantha Trost
1 Sandy/Boring Corn Cross Men Category A Sean Babcock
2 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 60+ Ron Strasser
10 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 50+ Jeff Spencer
15 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B Judd Eustice
14 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B Eric Aldinger
8 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B ILe Powell
6 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B Kenneth Pace
2 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ B chris brannen
4 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ A Scott Bradway
4 Sandy/Boring Corn Cross Men Category A Patrick Means
2 Sandy/Boring Corn Cross Men Category A Erik Tonkin
4 Sandy/Boring Corn Cross Men Category B Andrew Warren
64 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Tabor Stensvad
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women B sarah layton
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
20 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Beginner Women Samantha Trost
8 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 60+ Ron Strasser
2 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 60+ Steve Lacey
55 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 50+ Jeff Spencer
24 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 50+ Peter Spir
23 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 50+ Dieter Hoffmann
2 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 50+ John Wilson
30 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Andy Leritz
26 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B Kenneth Pace
21 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ B chris brannen
51 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Phillip M Trost
39 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Kenneth Pace
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women A Remy Maguire
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women A Beth Ann Orton
21 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category B Andrew Warren
30 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Nicholas Leritz
22 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Eric Lanners
3 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ A Michael Wilson
32 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Jonathan Myers
16 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 13-14 Tabor Stensvad
131 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Chris Valencia
111 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Erick Nelson
71 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Jonathan Modie
37 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Phillip M Trost
8 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Paul Schoonover
9 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Clydesdale Matt Wilkin
18 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Scott Bradway
61 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Phillip M Trost
8 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Category B Andrew Warren
69 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Phillip M Trost
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale David Keeney
28 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
23 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Remy Maguire
1 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Beth Ann Orton
62 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Nicholas Leritz
49 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Eric Lanners
21 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Chad Swanson
17 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Samantha Trost
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Category A Erik Tonkin
34 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Jonathan Myers
4 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Sean Babcock
21 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 60+ Paul Montgomery
9 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Paul Schoonover
3 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 60+ Steve Lacey
65 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Evelyn West
64 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Jeff Spencer
37 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Dieter Hoffmann
3 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ John Wilson
88 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B ILe Powell
24 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Kenneth Pace
14 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ B Andy Leritz
7 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 13-14 Samantha Trost
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Chris Valencia
10 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ A Margi Bradway
5 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 60+ Ron Strasser
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category A Jonathan Myers
10 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 50+ Dieter Hoffmann
4 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 60+ Ron Strasser
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Ian Eglitis
12 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Samantha Trost
5 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 13-14 Samantha Trost
60 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Phillip M Trost
16 Cross Crusade: Alpenrose Women B sarah layton
23 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
34 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Phillip M Trost
19 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Samantha Trost
18 Cross Crusade: Alpenrose Women A Remy Maguire
51 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Eric Lanners
40 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Nicholas Leritz
21 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Scott Bradway
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Chad Swanson
37 Cross Crusade: Alpenrose Category A Jonathan Myers
8 Cross Crusade: Alpenrose Category A Erik Tonkin
7 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Ron Strasser
2 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Steve Lacey
64 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Evelyn West
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kenneth Pace
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Andy Leritz
128 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Erick Nelson
95 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Matt Gilman
65 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jonathan Modie
4 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
22 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Ron Strasser
3 Cross Crusade: Alpenrose Masters 60+ Steve Lacey
72 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Evelyn West
39 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Peter Spir
16 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Andy Leritz
12 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Kenneth Pace
15 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Ian Eglitis
44 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Eric Lanners
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Scott Bradway
10 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Chad Swanson
46 Cross Crusade: Alpenrose Category A Jonathan Myers
19 Cross Crusade: Alpenrose Women B sarah layton
25 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
24 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Margi Bradway
17 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
6 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 13-14 Samantha Trost
96 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andy Casebeer
93 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Phillip M Trost
72 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jonathan Modie
21 Cross Crusade: Alpenrose Clydesdale Matt Wilkin
17 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Samantha Trost
57 Cross Crusade: Alpenrose Category C Phillip M Trost
12 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Lacey
26 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
7 Blind Date at the Dairy Women B sarah layton
55 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
74 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
3 Blind Date at the Dairy Stampede Mielle Blomberg
1 Blind Date at the Dairy Stampede Ron Strasser
3 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Eric Lanners
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Samantha Trost
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Beginner Men Phillip M Trost
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Dan Werle
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Beginner Women Samantha Trost
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Women Samantha Trost
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Phillip M Trost
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Samantha Trost
7 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Chad Swanson
8 GPRT: Heiser Farms CX Masters Women 35+ A Margi Bradway
1 GPRT: Heiser Farms CX Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
9 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ A Scott Bradway
9 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B chris brannen
15 GPRT: Heiser Farms CX Category A Jonathan Myers
3 GPRT: Heiser Farms CX Category A Erik Tonkin
1 GPRT: Heiser Farms CX Category A Sean Babcock
6 GPRT: Heiser Farms CX Masters 60+ Ron Strasser
4 GPRT: Heiser Farms CX Masters 60+ Steve Lacey
35 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ B ILe Powell
13 Blind Date at the Dairy Stampede Mielle Blomberg
81 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
12 Blind Date at the Dairy Women A Remy Maguire
4 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
29 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
28 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Eric Aldinger
27 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Nicholas Leritz
13 Blind Date at the Dairy Women B sarah layton
53 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
27 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Lacey
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Phillip M Trost
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Dan Werle
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Eric Lanners
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Phillip M Trost
6 Battle at Barlow Masters 35+ B Kenneth Pace
5 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Margi Bradway
1 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
DNF Battle at Barlow Masters 35+ A Scott Bradway
21 Battle at Barlow Masters 35+ A Eric Lanners
5 Battle at Barlow Category A Erik Tonkin
6 Battle at Barlow Masters 60+ Steve Lacey
4 Battle at Barlow Masters 60+ Ron Strasser
27 Battle at Barlow Masters 50+ Dieter Hoffmann
14 Battle at Barlow Masters 35+ B Andy Leritz
43 Battle at Barlow Masters 35+ C Matt Gilman
16 Battle at Barlow Masters 35+ C Jonathan Modie
19 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ C Phillip M Trost
6 GPRT: Ninkrossi Masters Women 35+ A Anna Saltonstall
1 GPRT: Ninkrossi Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
DNF GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Chad Swanson
27 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Nicholas Leritz
10 GPRT: Ninkrossi Category A Jonathan Myers
5 GPRT: Ninkrossi Category A Erik Tonkin
2 GPRT: Ninkrossi Junior Women 13-14 Samantha Trost
2 GPRT: Ninkrossi Masters 60+ Ron Strasser
29 GPRT: Ninkrossi Masters 50+ Dieter Hoffmann
24 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B ILe Powell
9 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ B chris brannen
8 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Warren
10 Blind Date at the Dairy Women B sarah layton
46 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jonathan Modie
71 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
10 Blind Date at the Dairy Stampede Ron Strasser
27 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
8 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Phillip M Trost
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Phillip M Trost
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Eric Lanners
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Dan Werle
13 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B Andy Leritz
DNF GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Paul Schoonover
26 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B chris brannen
34 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ B ILe Powell
4 GPRT: Zaaldercross Masters 60+ Steve Lacey
6 GPRT: Zaaldercross Masters 60+ Ron Strasser
5 GPRT: Zaaldercross Category A Jonathan Myers
7 GPRT: Zaaldercross Masters Women 35+ A Margi Bradway
4 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Chad Swanson
6 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Scott Bradway
2 GPRT: Zaaldercross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
5 GPRT: Zaaldercross Junior Women 13-14 Samantha Trost
8 GPRT: Zaaldercross Women B sarah layton
5 GPRT: Zaaldercross Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
22 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Phillip M Trost
12 Blind Date at the Dairy Stampede Mielle Blomberg
7 Blind Date at the Dairy Stampede Ron Strasser
3 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
31 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
79 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
62 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Matt Gilman
53 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
36 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jonathan Modie
35 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Steve Lacey
13 Blind Date at the Dairy Women B sarah layton
10 Blind Date at the Dairy Men B Andrew Warren
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Phillip M Trost
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Eric Lanners
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Dan Werle
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Phillip M Trost
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Ron Strasser
26 Hood River Double Cross Masters 35+ C Andy Casebeer
24 Hood River Double Cross Masters 35+ C Jonathan Modie
14 Hood River Double Cross Masters 35+ C Phillip M Trost
5 Hood River Double Cross Junior Women 13-14 Samantha Trost
7 Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Swanson
21 Hood River Double Cross Masters 35+ A Aaron Leritz
8 Hood River Double Cross Masters 35+ B Andy Leritz
2 Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
22 Hood River Double Cross Masters 35+ A Nicholas Leritz
8 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women Overall Samantha Trost
37 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B ILe Powell
47 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ B chris brannen
2 GPRT: Hood River Double Cross Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
6 GPRT: Hood River Double Cross Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
3 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women 13-14 Samantha Trost
25 GPRT: Hood River Double Cross Masters 50+ Peter Spir
3 GPRT: Hood River Double Cross Masters 60+ Steve Lacey
1 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ A Jonathan Myers
6 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ A Chad Swanson
22 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Phillip M Trost
6 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Paul Schoonover
72 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ David Keeney
5 Blind Date at the Dairy Women A Mielle Blomberg
15 Blind Date at the Dairy Women B sarah layton
44 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andy Casebeer
33 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Eric Aldinger
31 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Ron Strasser
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Phillip M Trost
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters B 40+ Ron Strasser
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Eric Lanners
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Phillip M Trost
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Dan Werle
7 Fazio Farms Masters 35+ B ILe Powell
2 Fazio Farms Masters 60+ Ron Strasser
1 Mt. Ashland Hillclimb: Road MTB Category 1/Pro Men 40-59 Jonathan Myers
1 Mt. Ashland Hillclimb: XC MTB Category 1/Pro Men 40-59 Jonathan Myers
3 Fazio Farms Masters 35+ A Nicholas Leritz
2 GPRT: Het Meer Masters Women 35+ B Anna Saltonstall
2 GPRT: Het Meer Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
1 GPRT: Het Meer Women A Beth Ann Orton
2 GPRT: Het Meer Masters 35+ A Chad Swanson
9 GPRT: Het Meer Junior Women Samantha Trost
5 GPRT: Het Meer Masters 60+ Ron Strasser
7 GPRT: Het Meer Women B sarah layton
38 GPRT: Het Meer Masters 50+ Jeff Spencer
29 GPRT: Het Meer Masters 35+ B Andy Leritz
8 GPRT: Het Meer Masters 35+ B chris brannen
56 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Chris Valencia
44 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Andy Casebeer
30 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Phillip M Trost
12 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Paul Schoonover
20 GPRT: Het Meer Category C Justin Hughes
15 GPRT: Het Meer Singlespeed Matt Wilkin
4 GPRT: Het Meer Junior Women 13-14 Samantha Trost
2 GPRT: Het Meer Masters 60+ Steve Lacey
22 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men C 35+ Chris Valencia
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ Eric Lanners
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Phillip M Trost
61 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Chris Valencia
9 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B chris brannen
4 GPRT: DDCX 1 Junior Women 13-14 Samantha Trost
22 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Paul Schoonover
22 GPRT: DDCX 1 Singlespeed Phillip M Trost
1 GPRT: DDCX 1 Masters Women 35+ A Mielle Blomberg
37 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Nicholas Leritz
27 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Eric Lanners
4 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Chad Swanson
2 GPRT: DDCX 1 Category A Erik Tonkin
4 GPRT: DDCX 1 Masters 60+ Ron Strasser
3 GPRT: DDCX 1 Masters 60+ Steve Lacey
41 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B ILe Powell
37 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ B Andy Leritz
26 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Phillip M Trost
DNF GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Andy Casebeer
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ Andy Leritz
20 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ ILe Powell
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 13-14 Samantha Trost
16 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Paul Schoonover
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women A 35+ Mielle Blomberg
5 Blitz to the Barrel Women Open Beth Ann Horton
8 Blitz to the Barrel Men Open Patrick Means
11 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Jonathan Myers
7 OBRA Uphill TT Championship Men Category 1/2 Jonathan Myers
10 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Andrew Warren
2 Tuesday Masters and Juniors: 500m Masters 60+ Gil Ormerod
2 Tuesday Masters and Juniors: Kilo Masters 60+ Gil Ormerod
17 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 45+ Chris Valencia
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
32 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
29 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Matt Wilkin
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 chris brannen
28 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
27 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
36 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Nicholas Leritz
21 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Singlespeed Andy Leritz
13 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite Men Jonathan Myers
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Samantha Trost
20 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 45+ Chris Valencia
13 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
7 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 55+ Ron Strasser
38 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
25 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 chris brannen
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Samantha Trost
13 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
7 OUCH: Combined Combined Jonathan Myers
4 OUCH Men Category 1/2 Jonathan Myers
7 Vancouver Criterium Category 3 Men Andrew Warren
DNF Vancouver Criterium Senior Men Andrew Warren
8 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Jonathan Myers
16 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Andy Leritz
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Samantha Trost
20 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Andy Leritz
28 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
11 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
1 Roundabout Spout XC MTB Elite Men Jonathan Myers
10 Mt. Tabor Series Senior Men Andrew Warren
29 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Shane Sipe
11 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
33 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Matt Wilkin
23 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
17 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Andy Leritz
19 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Gil Ormerod
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
19 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nicholas Leritz
5 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
8 Mt. Tabor Series Men Category 3 Andrew Warren
3 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Scott Bradway
10 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Women Mielle Blomberg
3 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Margi Bradway
7 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Luke Pennington
11 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Phillip M Trost
16 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Charles Donaldson II
1 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Erik Tonkin
33 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men ILe Powell
22 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men Eric Aldinger
33 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Andrew Warren
3 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Patrick Means
7 Pickett's Charge MTB XC Elite Men Jonathan Myers
2 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Sean Babcock
20 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Andrew Warren
52 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Andrew Warren
1 Test of Endurance MTB XC Sport (Category 2) Men 60+ Steve Lacey
1 Test of Endurance MTB XC Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
9 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Andrew Warren
9 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Andrew Warren
29 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Andrew Warren
13 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite Men Luke Pennington
36 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 chris brannen
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 45-54 ILe Powell
34 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Kenneth Pace
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 55+ Ron Strasser
51 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Erick Nelson
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
14 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
25 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
23 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
26 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Singlespeed Andy Leritz
21 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
23 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
26 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
27 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Andy Leritz
34 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Matt Wilkin
14 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 ILe Powell
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
12 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Erick Nelson
1 Humbug Hurry Up MTB XC Men Epic Elite Jonathan Myers
10 Mt. Tabor Series Senior Women Mielle Blomberg
26 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
27 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
20 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 chris brannen
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 ILe Powell
12 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
9 Mary's Peak Hillclimb: Combined Combined Jonathan Myers
6 Mary's Peak Hillclimb Senior Men Pro/1/2 Jonathan Myers
29 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
11 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
18 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 Kenneth Pace
37 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Nicholas Leritz
19 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Andy Leritz
33 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Eric Aldinger
2 Alsea Falls MTB XC Expert (Category 1) Women Deanna Lloyd
2 Alsea Falls MTB XC Elite Men Sean Babcock
1 Alsea Falls MTB XC Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
8 Alsea Falls MTB XC Elite Men Jonathan Myers
4 Alsea Falls MTB XC Elite Men Patrick Means
3 Alsea Falls MTB XC Expert (Category 1) Women Mielle Blomberg
24 Mt. Tabor Series Senior Men Erik Tonkin
15 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Andy Leritz
22 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 45-54 ILe Powell
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 55+ Ron Strasser
24 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Phillip M Trost
11 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Mielle Blomberg
6 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Luke Pennington
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 45+ Andy Casebeer
39 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 19-44 Erick Nelson
5 Return on the Jedi: XC Elite Men Jonathan Myers
1 Return on the Jedi: XC Elite Men Patrick Means
3 Return on the Jedi: XC Sport (Category 2) Women 50+ Renee Pype
2 Return on the Jedi: XC Sport (Category 2) Men 60+ Steve Lacey
4 Return on the Jedi Sport (Category 2) Women Renee Pype
3 Return on the Jedi: STXC Sport (Category 2) Women 50+ Renee Pype
3 Return on the Jedi: TT Sport (Category 2) Women 50+ Renee Pype
1 Return on the Jedi: TT Sport (Category 2) Men 60+ Steve Lacey
3 Return on the Jedi Elite, Ss, Category 1 Men Jonathan Myers
3 Return on the Jedi: STXC Elite Men Jonathan Myers
3 Return on the Jedi: TT Elite Men Jonathan Myers
20 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Warren
10 Sister's Stampede MTB XC Elite Men Jonathan Myers
6 Sister's Stampede MTB XC Elite Men Patrick Means
7 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 40-49 Margi Bradway
13 Sister's Stampede MTB XC Expert Women Mielle Blomberg
8 Sister's Stampede MTB XC Novice Men 19-39 Phillip M Trost
8 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 60+ Steve Lacey
35 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 ILe Powell
27 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Brian Baumann
16 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 40-49 Michael Kosmala
16 Sister's Stampede MTB XC Elite Men Brad Winn
24 Tuesday PIR Category 3/4 Andrew Warren
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Women B/C sarah layton
3 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Men B Andrew Warren
10 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men B 35+ chris brannen
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Paul Schoonover
9 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Singlespeed Andy Leritz
DNF Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Andy Casebeer
21 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Elite Men (Open) Brandon Fisher
2 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Sport Women 19-39 katie monaco
1 Spring Thaw Mountain Bike Festival: XC Elite Women (Open) Alice Pennington
3 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Expert Women Mielle Blomberg
7 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Novice Men 19-39 Phillip M Trost
5 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Sport Women 50+ Renee Pype
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 4/5 40+ Michael Kosmala
12 WebCyclery Chainbreaker presented by Bend Endurance Academy Elite Men Jonathan Myers
22 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 40+ Judd Eustice
12 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 40+ Michael Kosmala
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 4/5 40+ Judd Eustice
2 Coast Hills Classic MTB XC Expert (Category 1) Women Mielle Blomberg
2 Coast Hills Classic MTB XC Elite Women Alice Pennington
3 Coast Hills Classic MTB XC Elite Men Jonathan Myers
1 Coast Hills Classic MTB XC Elite Men Patrick Means
3 Coast Hills Classic MTB XC Sport (Category 2) Women 19-39 katie monaco
13 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Masters Men 4/5 40+ Michael Kosmala
28 Banana Belt Series Masters Men 4/5 40+ Judd Eustice
13 Banana Belt Series Masters Men 4/5 40+ Michael Kosmala
16 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Merritt Raitt
DNS Willamette Gran Fondo - Overall Overall Steven Stark
41 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Judd Eustice
35 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Mick Desserault
2 Willamette Gran Fondo Men > 19-39 Patrick Means
2 Willamette Gran Fondo - Overall Overall Patrick Means
DNS Willamette Gran Fondo Men > 50-59 Steven Stark
6 Willamette Gran Fondo Men > 50-59 Judd Eustice
2 Willamette Gran Fondo Men > 50-59 Merritt Raitt
13 Willamette Gran Fondo Men > 40-49 Mick Desserault
3 Bear Springs: MTB XC Elite Men Patrick Means
6 Bear Springs: MTB XC Elite Men Jonathan Myers
2 Bear Springs: MTB XC Elite Women Alice Pennington
13 Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Luke Pennington
5 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Women 19-39 katie monaco
15 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 ILe Powell
9 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 chris brannen
7 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Men 40-49 Eric Aldinger
DNS Bear Springs: MTB XC Novice (Category 3) Men 40+ Charles Donaldson II
3 Bear Springs: MTB XC Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
DNF Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Women Deanna Lloyd
DNS Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Women Jill Hardiman
DNS Bear Springs: MTB XC Expert (Category 1) Women Mielle Blomberg
1 Bear Springs: MTB STXC Sport (Category 2/3) Men 19-39 Phillip M Trost
2 Bear Springs: MTB STXC Sport (Category 2/3) Men 40+ ILe Powell
1 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Andrew Warren
2 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Billy Wherley
1 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 50+ Merritt Raitt
6 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Category 4/5 Men Andrew Warren
15 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Brandon Meinke
6 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Senior Men Pro/1/2 Brandon Meinke
DNS Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Eddy Senior Men Judd Eustice
56 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Andrew Warren
1 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Pro-Category 1 Women Jill Hardiman
4 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Category 3 Men 19+ Phillip M Trost
1 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Pro-Category 1 Women Jill Hardiman
3 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Pro Men Jonathan Myers
3 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Category 3 Men 19+ Phillip M Trost
17 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Category 2 Men 45+ Ron Strasser
1 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 50+ Merritt Raitt
2 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Billy Wherley
1 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Andrew Warren
34 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Mick Desserault
15 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Judd Eustice
13 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Michael Kosmala
2 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Billy Wherley
4 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Men Andrew Warren
1 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 50+ Merritt Raitt
11 Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Men Jonathan Myers
2 Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Men Brandon Meinke
5 Mudslinger: MTB XC Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
5 Mudslinger: MTB XC Elite Men Jonathan Myers
12 Mudslinger: MTB XC Sport (Category 2) Women 19-39 Melissa Sher
4 Mudslinger: MTB XC Sport (Category 2) Women 19-39 katie monaco
2 Mudslinger: MTB XC Elite Men Patrick Means
5 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Women Mielle Blomberg
4 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Women Deanna Lloyd
24 Mudslinger: MTB XC Expert (Category 1) Men 19-44 Robert Christensen
3 Mudslinger Stage Race Expert (Category 1) Men 19-44 Robert Christensen
2 Mudslinger Stage Race Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
5 Mudslinger: MTB Super D Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
3 Mudslinger: MTB Super D Expert (Category 1) Men 19-44 Robert Christensen
3 Mudslinger: MTB Hill Climb Expert (Category 1) Men 19-44 Robert Christensen
2 Mudslinger: MTB Hill Climb Novice (Category 3) Men 19-39 Phillip M Trost
1 Rose Garden Circuit Race Masters 4/5 50+ Merritt Raitt
2 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Andrew Warren
31 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Kenneth Pace
33 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Luke Pennington
28 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Jonthan Myers
13 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Patrick Means
11 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Erik Tonkin
3 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Brandon Meinke
35 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Chad Swanson
18 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Eustice Judd
7 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Michael Kosmala
3 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Billy Wherley
53 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Phillip Frost
25 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Sean Babcock
22 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Chad Swanson
21 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Luke Pennington
17 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Erik Tonkin
16 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Patrick Means
6 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Judd Eustice
2 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Michael Kosmala
51 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Justin Hughes
10 Gorge Roubaix Women Category 3 Mielle Blomberg
40 Cherry Pie Men Category 1/2 Patrick Means
4 Cherry Pie Men Category 4 Andrew Warren
14 Dirty Circles 3 Women 1/2/3 Mielle Blomberg
15 Dirty Circles 3 Masters Men 4/5 Judd Eustice
22 Dirty Circles 3 Masters Men 4/5 Michael Kosmala
8 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 Judd Eustice
12 Dirty Circles 2 Masters Men 4/5 Michael Kosmala
11 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Judd Eustice
10 Dirty Circles Masters Men 4/5 35+ Michael Kosmala
21 Dirty Circles Women 1/2/3 Mielle Blomberg
31 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Phillip M Trost
4 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Michael Kosmala
15 Dirty Circles 1 Masters Men 4/5 Judd Eustice
30 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 40-49 Eric Aldinger
14 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 40-49 chris brannen
5 Echo Red to Red MTB XC Elite Men Jonathan Myers