Portland Bicycle Studio

Event Category Name
7 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Women Annie Mahoney
4 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Women Stephanie Chase
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Audrey Harris
26 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Clydesdale Jason Harris
5 Cross Crusade: Heron Lakes Masters Women 35+ A Anne Davis Usher
29 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Dawn Andres
28 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Marayah Deese
17 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Beth kobza
10 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Kristin Duyn
DNF Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 Audrey Harris
50 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Jason Musengo
48 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A David Pedersen
34 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ A Chad Smeltzer
32 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Damian Schmitt
31 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Kelly Ryan
3 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Molly Cameron
24 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Guy Smith
4 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Alexandra Burton
7 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ A Kevin Drake
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 50+ Guy Smith
4 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category A Joseph Reynolds
5 Cross Crusade: Alpenrose Category A Molly Cameron
11 Cross Crusade: Alpenrose Category B Anthony Monteleone
25 Cross Crusade: Alpenrose Women B Kaitlin Borstelmann
15 Cross Crusade: Alpenrose Women B Annie Mahoney
8 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ B Christine A Holland
13 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
3 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Anne Davis Usher
DNF Cross Crusade: Alpenrose Women A Marayah Deese
29 Cross Crusade: Alpenrose Women A Katy Giombolini
20 Cross Crusade: Alpenrose Women A Dawn Andres
5 Cross Crusade: Alpenrose Women A Alexandra Burton
26 Cross Crusade: Alpenrose Category A Damian Schmitt
6 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Molly Cameron
19 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Guy Smith
132 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Jason Harris
2 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Annie Mahoney
24 Cross Crusade: Alpenrose Women B Kaitlin Borstelmann
18 Cross Crusade: Alpenrose Women A Dawn Andres
3 Cross Crusade: Alpenrose Women A Alexandra Burton
56 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Ed Reagan
51 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A Jason Musengo
31 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A David Pedersen
32 Cross Crusade: Alpenrose Category A Damian Schmitt
10 Cross Crusade: Alpenrose Category A Molly Cameron
24 Cross Crusade: Alpenrose Women A Suzanne Marcoe
1 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Annie Mahoney
DNF Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 35+ A Anne Davis Usher
11 Cross Crusade: Alpenrose Women B Annie Mahoney
5 Blind Date at the Dairy Women B Christy Deobald
10 Blind Date at the Dairy Men A Joseph Reynolds
12 Blind Date at the Dairy Men A Kelly Ryan
7 Blind Date at the Dairy Women A Kristin Duyn
9 Blind Date at the Dairy Women A Heather VanValkenburg
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men A Joseph Reynolds
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Matt Edler
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Chad Smeltzer
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women B Amy Shepard
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women B Annie Mahoney
26 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ David Pedersen
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Masters A 40+ Jason Musengo
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women A Heather VanValkenburg
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women A Dawn Andres
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women A Stephanie Chase
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Heather VanValkenburg
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Jason Musengo
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Chad Smeltzer
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Annie Mahoney
2 GPRT: Heiser Farms CX Category A Molly Cameron
11 GPRT: Heiser Farms CX Women A Dawn Andres
16 GPRT: Heiser Farms CX Masters 50+ Guy Smith
16 GPRT: Heiser Farms CX Category A Joseph Reynolds
23 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed Molly Cameron
21 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed Alexandra Burton
2 GPRT: Heiser Farms CX Women B Annie Mahoney
5 GPRT: Heiser Farms CX Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
15 GPRT: Heiser Farms CX Women A Marayah Deese
2 GPRT: Heiser Farms CX Women A Alexandra Burton
8 Blind Date at the Dairy Women B Amy Shepard
3 Blind Date at the Dairy Women B Christy Deobald
10 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jason Musengo
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 5 Men A Damian Schmitt
7 Blind Date at the Dairy Women A Suzanne Marcoe
8 Blind Date at the Dairy Men B Matt Hutchinson
10 Blind Date at the Dairy Men A Joseph Reynolds
5 Blind Date at the Dairy Men A Kelly Ryan
11 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Matt Edler
4 Twilight Cross Series: Series Standings Women B Katy Giambini
6 Twilight Cross Series: Series Standings Singlespeed Katy Giombolini
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Chad Smeltzer
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Heather VanValkenburg
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Stephanie Chase
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Dawn Andres
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Heather VanValkenburg
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Joseph Reynolds
25 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jason Musengo
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ David Pedersen
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Annie Mahoney
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Chad Smeltzer
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Amy Shepard
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Matt Edler
6 Battle at Barlow Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
12 Battle at Barlow Women A Beth kobza
8 Battle at Barlow Women A Dawn Andres
4 Battle at Barlow Women A Alexandra Burton
10 Battle at Barlow Category A Damian Schmitt
2 Battle at Barlow Category A Molly Cameron
18 Battle at Barlow Masters 50+ Guy Smith
3 GPRT: Ninkrossi Category A Molly Cameron
6 GPRT: Ninkrossi Women B Annie Bertucio
4 GPRT: Ninkrossi Women B Christy Deobald
3 GPRT: Ninkrossi Women B Katy Giombolini
34 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A David Pedersen
17 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Jason Musengo
10 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Matt Edler
8 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ A Chad Smeltzer
18 GPRT: Ninkrossi Masters 50+ Guy Smith
9 GPRT: Ninkrossi Women B Annie Mahoney
5 Blind Date at the Dairy Women B Christy Deobald
11 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jason Musengo
2 Blind Date at the Dairy Men A Joseph Reynolds
7 Blind Date at the Dairy Women A Dawn Andres
11 Blind Date at the Dairy Women A Heather VanValkenburg
14 Blind Date at the Dairy Stampede Alexandra Burton
15 Blind Date at the Dairy Stampede Molly Cameron
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Heather VanValkenburg
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Chad Smeltzer
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Amy Shepard
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Annie Mahoney
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ David Pedersen
22 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jason Musengo
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Joseph Reynolds
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Heather VanValkenburg
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Dawn Andres
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Stephanie Chase
3 Twilight Cross Series Women B Katy Giambini
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Matt Edler
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Matt Edler
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Chad Smeltzer
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Amy Shepard
5 GPRT: Zaaldercross Women B Katy Giombolini
7 GPRT: Zaaldercross Women B Christy Deobald
10 GPRT: Zaaldercross Women B Annie Mahoney
DNF GPRT: Zaaldercross Women B Annie Bertucio
21 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Jason Musengo
DNF GPRT: Zaaldercross Women A Dawn Andres
3 GPRT: Zaaldercross Women A Alexandra Burton
31 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Chad Smeltzer
30 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A David Pedersen
48 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Annie Mahoney
25 GPRT: Zaaldercross Masters 50+ Guy Smith
25 GPRT: Zaaldercross Category A Damian Schmitt
DNF GPRT: Zaaldercross Category A Molly Cameron
15 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ A Matt Edler
10 GPRT: Zaaldercross Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
14 Blind Date at the Dairy Stampede Kelly Ryan
11 Blind Date at the Dairy Stampede Molly Cameron
DNF Blind Date at the Dairy Women A Marayah Deese
11 Blind Date at the Dairy Women A Meagan Masten
7 Blind Date at the Dairy Women A Suzanne Marcoe
7 Blind Date at the Dairy Men A Kelly Ryan
DNF Blind Date at the Dairy Women B Kaitlin Borstelmann
4 Blind Date at the Dairy Women B Christy Deobald
9 Blind Date at the Dairy Women A Beth kobza
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Annie Mahoney
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Chad Smeltzer
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Matt Edler
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ David Pedersen
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Jason Musengo
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Joseph Reynolds
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Heather VanValkenburg
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Dawn Andres
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Stephanie Chase
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Annie Mahoney
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Chad Smeltzer
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Matt Edler
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Jason Musengo
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Heather VanValkenburg
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Dawn Andres
1 Hood River Double Cross Women A Alexandra Burton
5 Hood River Double Cross Women B Annie Mahoney
8 Hood River Double Cross Category A Damian Schmitt
17 Hood River Double Cross Category A Joseph Reynolds
21 Hood River Double Cross Category A Molly Cameron
9 Hood River Double Cross Women A Beth kobza
42 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Annie Mahoney
8 GPRT: Hood River Double Cross Women A Meagan Masten
14 GPRT: Hood River Double Cross Category A Damian Schmitt
13 GPRT: Hood River Double Cross Women B Starr Walker
5 GPRT: Hood River Double Cross Women B Annie Mahoney
2 GPRT: Hood River Double Cross Women B Katy Giombolini
13 GPRT: Hood River Double Cross Category B Franz Bruggemeier
10 Blind Date at the Dairy Women A Heather VanValkenburg
15 Blind Date at the Dairy Women A Meagan Masten
16 Blind Date at the Dairy Women A Marayah Deese
11 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 2 Men A Damian Schmitt
3 Blind Date at the Dairy Women A Alexandra Burton
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Jason Musengo
1 Blind Date at the Dairy Men A Molly Cameron
1 Blind Date at the Dairy Women B Christy Deobald
DNF Blind Date at the Dairy Women B Kaitlin Borstelmann
10 Blind Date at the Dairy Masters Men A 40+ Matt Edler
9 Blind Date at the Dairy Women A Suzanne Marcoe
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Annie Mahoney
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Chad Smeltzer
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ Matt Edler
15 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Masters A 40+ David Pedersen
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Joseph Reynolds
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Heather VanValkenburg
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Annie Mahoney
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters A 40+ Chad Smeltzer
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Joseph Reynolds
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Stephanie Chase
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Heather VanValkenburg
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Anthony Monteleone
3 Twilight Cross Series Singlespeed Katy Giombolini
1 Fazio Farms Category A Molly Cameron
2 Fazio Farms Women B Christy Deobald
5 Fazio Farms Women B Annie Mahoney
5 Fazio Farms Women A Dawn Andres
5 GPRT: Het Meer Women B Annie Mahoney
2 GPRT: Het Meer Women B Katy Giombolini
5 GPRT: Het Meer Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
DNF GPRT: Het Meer Women A Stephanie Chase
30 GPRT: Het Meer Masters 35+ A Jason Musengo
26 GPRT: Het Meer Masters 35+ A Chad Smeltzer
19 GPRT: Het Meer Masters 35+ A Matt Edler
DNF GPRT: Het Meer Women B Christy Deobald
12 GPRT: Het Meer Category A Joseph Reynolds
2 GPRT: Het Meer Category A Molly Cameron
18 GPRT: Het Meer Masters 50+ Guy Smith
DNF GPRT: Het Meer Clydesdale Annie Bertucio
4 GPRT: Het Meer Category B Anthony Monteleone
18 GPRT: Het Meer Masters 35+ A David Pedersen
8 MBSEF Thrilla Cyclocross Series: Race 1 Men A Damian Schmitt
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ David Pedersen
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Jason Harris
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Stephanie Chase
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Heather VanValkenburg
DNF Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Singlespeed Annie Mahoney
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Anthony Monteleone
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men B 40+ Ben Herring
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ Chad Smeltzer
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men A 40+ Matt Edler
32 GPRT: DDCX 1 Singlespeed Annie Mahoney
11 GPRT: DDCX 1 Women B Annie Bertucio
12 GPRT: DDCX 1 Clydesdale Annie Bertucio
54 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Jason Harris
15 GPRT: DDCX 1 Masters 50+ Guy Smith
1 GPRT: DDCX 1 Category C Anthony Monteleone
30 GPRT: DDCX 1 Singlespeed Christy Deobald
17 GPRT: DDCX 1 Category B Franz Bruggemeier
5 GPRT: DDCX 1 Category A Joseph Reynolds
9 GPRT: DDCX 1 Women B Starr Walker
7 GPRT: DDCX 1 Women B Christy Deobald
6 GPRT: DDCX 1 Women B Annie Mahoney
2 GPRT: DDCX 1 Women B Katy Giombolini
4 GPRT: DDCX 1 Masters Women 35+ A Heather VanValkenburg
2 GPRT: DDCX 1 Women A Alexandra Burton
24 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A David Pedersen
14 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Matt Edler
12 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Chad Smeltzer
11 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ A Jason Musengo
4 Tensegrity STXC Series: Series Standings Category 2 Women Katy Giombolini
1 Tensegrity STXC Series Category 2 Women Katy Giombolini
1 Tensegrity STXC Series: Series Standings Category 2 Women Katy Giombolini
22 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Molly Cameron
7 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
15 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
14 Monday PIR Masters 4/5 Jason Harris
6 Monday PIR Women 4/5 Marayah Deese
1 Keizer Rapids Cross Category A Men Molly Cameron
7 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category A Men Molly Cameron
17 Monday PIR: August Series Standings Women 4/5 Marayah Deese
5 Monday PIR: August Series Standings Category 1/2/3+ Cliff Heaberlin
11 Monday PIR Women 4/5 Annie Mahoney
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Stephanie Chase
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Women A 35+ Heather VanValkenburg
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Molly Cameron
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Men A Joseph Reynolds
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Kristi Carver
6 Kruger's Kermesse Farm Crit Women A Beth kobza
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men B 35+ David Pedersen
4 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men A 35+ Kevin Drake
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Women B/C Annie Mahoney
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Women Open Heather VanValkenburg
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Women Open Beth kobza
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Co-ed Open Annie Mahoney
20 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Jason Harris
13 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Guy Smith
11 Tensegrity STXC Series Category 2 Men Franz Bruggemeier
1 Tensegrity STXC Series Category 2 Women Katy Giombolini
13 Tuesday PIR Category 4/5 Jason Harris
10 Tuesday PIR Category 1/2/3 Molly Cameron
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joseph Reynolds
3 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
4 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Cliff Heaberlin
11 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
4 Eugene Celebration: Stage 3 Women Category 4/5 Katy Giombolini
21 Eugene Celebration: GC after stage 2 Men Category 1/2 Molly Cameron
5 Eugene Celebration: GC after stage 2 Women Category 4/5 Katy Giombolini
6 Eugene Celebration: Stage 2 Women Category 4/5 Katy Giombolini
13 Eugene Celebration: Stage 3 Men Category 1/2 Molly Cameron
27 Eugene Celebration: Stage 2 Men Category 1/2 Molly Cameron
17 Eugene Celebration Men Category 1/2 Molly Cameron
3 Eugene Celebration: GC after stage 1 Women Category 4/5 Katy Giombolini
15 Eugene Celebration: GC after stage 1 Men Category 1/2 Molly Cameron
2 Eugene Celebration Women Category 4/5 Katy Giombolini
5 Eugene Celebration Women Category 4/5 Katy Giombolini
17 Eugene Celebration Men Category 1/2 Molly Cameron
17 Eugene Celebration Men Category 1/2 Molly Cameron
5 Eugene Celebration Women Category 4/5 Katy Giombolini
17 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
1 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Cliff Heaberlin
1 Tensegrity STXC Series Category 2 Women Katy Giombolini
5 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
1 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
27 Monday PIR Masters 1/2/3 Stephanie Chase
2 OBRA Criterium Championships Masters Men 30-39 Cliff Heaberlin
2 OBRA Criterium Championships Senior Women Alexandra Burton
20 OBRA Criterium Championships Senior Men Cliff Heaberlin
2 OBRA Criterium Championships Masters Women 30-39 Heather VanValkenburg
2 OBRA Criterium Championships Men Category 3 Joseph Reynolds
DNF OBRA Criterium Championships Senior Women Heather VanValkenburg
18 Tuesday PIR: July Series Standings Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
2 Twilight Criterium Series: July Series Standings Women 4/5 Katy Giombolini
16 Tuesday PIR: July Series Standings Category 3/4 Joseph Reynolds
2 Twilight Criterium Series Women 4/5 Katy Giombolini
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
10 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
13 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Anthony Monteleone
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
8 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women U35 Starr Walker
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
11 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women U35 Dawn Andres
15 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women U35 Marayah Deese
19 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite/Category 1 Women Stephanie Chase
23 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite/Category 1 Women Kristi Carver
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Starr Walker
4 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite Men Doug Wilmes
16 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite Men Erol Chandler
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
10 Monday PIR: July Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
13 Monday PIR: July Series Standings Category 1/2/3+ Cliff Heaberlin
16 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Kristi Carver
11 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Stephanie Chase
9 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Erol Chandler
4 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Anthony Monteleone
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
2 Vancouver Criterium Category 3 Men Joseph Reynolds
2 Gresham Criterium Senior Women Alexandra Burton
7 Gresham Criterium Senior Women Heather VanValkenburg
9 Gresham Criterium Senior Women Dawn Andres
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
1 Twilight Criterium Series Women 4/5 Katy Giombolini
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Starr Walker
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
4 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
8 Monday PIR: Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
12 Monday PIR: Series Standings Category 1/2/3+ Cliff Heaberlin
6 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
3 Pringle Creek Criterium Women Category 1/2 Heather VanValkenburg
2 Pringle Creek Criterium Women Category 3 Stephanie Chase
90 High Cascades 100 Open Men Brett Luelling
5 Tuesday PIR Category 3/4 Joseph Reynolds
16 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
DNF Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Marayah Deese
Monday PIR: July Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
7 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
9 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Dawn Andres
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
15 Mt. Tabor Series Senior Men Cliff Heaberlin
2 Twilight Criterium Series Women 4/5 Katy Giombolini
34 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Marayah Deese
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Starr Walker
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Dawn Andres
5 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
DNF St. Honoré Criterium Women 1/2/3 Dawn Andres
15 St. Honoré Criterium Men 3 Kris Fischer
20 St. Honoré Criterium Women 1/2/3 Kaitlin Borstelmann
DNF St. Honoré Criterium Women 1/2/3 Amy Shepard
17 Mt. Tabor Series Senior Men Cliff Heaberlin
13 Mt. Tabor Series Masters Men Matt Edler
24 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
19 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
14 Monday PIR: June Series Standings Category Women Kaitlin Borstelmann
11 Monday PIR: June Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
13 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Starr Walker
1 Baker City Cycling Classic Category 4 Women Dawn Andres
1 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Kristin Duyn
10 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Alexandra Burton
1 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Joseph Reynolds
1 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Co-ed Molly Cameron
5 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Pro/1/2 Women Alexandra Burton
2 Alpenrose Six Day Category B Amy Shepard
1 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category B Amy Shepard
11 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 3 Men Joseph Reynolds
13 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Pro/1/2 Women Alexandra Burton
1 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial Category 4 Women Dawn Andres
5 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 3 Men Joseph Reynolds
9 Baker City Cycling Classic: BCCC Time Trial: Tour d'Town Criterium Category 4 Women Dawn Andres
1 Baker City Cycling Classic Category 4 Women Dawn Andres
1 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 4 Women Dawn Andres
1 Alpenrose Six Day Category B Amy Shepard
10 Baker City Cycling Classic Pro/1/2 Women Alexandra Burton
1 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 4 Women Dawn Andres
1 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Category 3 Men Joseph Reynolds
1 Alpenrose Six Day: Overall Standings Category B Amy Shepard
8 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Pro/1/2 Women Alexandra Burton
8 Baker City Cycling Classic: GC after stage 1 Pro/1/2 Women Alexandra Burton
1 Baker City Cycling Classic: The Catherine Creek Road Race Category 3 Men Joseph Reynolds
1 Baker City Cycling Classic Category 3 Men Joseph Reynolds
4 Mt. Tabor Series Senior Women Kristin Duyn
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
1 Alpenrose Six Day Category B Amy Shepard
6 Twilight Criterium Series: June Series Standings Women 4/5 Katy Giombolini
19 Tuesday PIR Category 1/2/3 Molly Cameron
1 Alpenrose Six Day: Overall after day two Category B Amy Shepard
37 Tuesday PIR Category 3/4 Dawn Andres
5 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
12 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 1 Men 35-44 Joseph Reynolds
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Marayah Deese
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Dawn Andres
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
1 Alpenrose Six Day Category B Amy Shepard
8 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
3 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite Men Doug Wilmes
17 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite/Category 1 Women Alexandra Burton
15 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women U35 Christy Deobald
7 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women U35 Starr Walker
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women U35 Dawn Andres
3 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women U35 Marayah Deese
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
8 Monday PIR: June Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
9 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Alexandra Burton
5 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
11 Monday PIR: June Series Standings Category Women Kaitlin Borstelmann
DNF Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Senior Men 1/2/3 Chad Smeltzer
2 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 4/5 Kristin Duyn
3 Laurelhurst Dentistry (Rainier) Road Race- Women's OBRA Championship RR Women 4/5 Dawn Andres
18 Mt. Tabor Series Senior Men Joseph Reynolds
2 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Dawn Andres
1 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Kristin Duyn
4 Twilight Criterium Series: June Series Standings Women 4/5 Katy Giombolini
40 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
10 Monday PIR: Series Standings Category Women Kaitlin Borstelmann
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
8 Monday PIR: Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
6 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Marayah Deese
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Starr Walker
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Dawn Andres
5 OBRA Sprint & Keirin Championships Women Sprints Amy Shepard
7 OBRA Sprint & Keirin Championships Women Keirin Amy Shepard
6 The Athletic Sprint Omnium/OBRA Sprint & Keirin Championships: The Athletic Sprint Omnium Women Amy Shepard
1 Alpenrose Thursday Series Women Amy Shepard
8 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Suzanne Marcoe
16 Mt. Tabor Series Masters Men Matt Edler
16 Mt. Tabor Series Senior Men Joseph Reynolds
1 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Kristin Duyn
DNF Mt. Tabor Series Senior Women Stephanie Chase
10 Mt. Tabor Series Senior Women Kaitlin Borstelmann
2 Twilight Criterium Series Women 4/5 Katy Giombolini
2 Twilight Criterium Series: Series Standings Women 4/5 Katy Giombolini
69 Tuesday PIR Category 1/2/3 Amy Shepard
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joseph Reynolds
8 Monday PIR: Series Standings Women Kaitlin Borstelmann
6 Monday PIR: Series Standings Women Heather VanValkenburg
36 Monday PIR Masters 1/2/3 Matt Edler
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Marayah Deese
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Starr Walker
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Christy Deobald
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 1 Men 35-44 Joseph Reynolds
4 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
DNF Montinore Road Race Women Category 3 Amy Shepard
6 Montinore Road Race Women Category 3 Stephanie Chase
6 Montinore Road Race Men Category 3 Joseph Reynolds
17 Montinore Road Race Masters Men 35+ 4/5 Jason Harris
1 Montinore Road Race Women Category 4/5 Kristin Duyn
1 Alpenrose Thursday Series Women Amy Shepard
11 Alpenrose Thursday Series Category 3 Amy Shepard
DNF Mt. Tabor Series Senior Women Kristi Carver
12 Mt. Tabor Series Senior Women Stephanie Chase
16 Mt. Tabor Series Senior Women Kaitlin Borstelmann
39 Mt. Tabor Series Men Category 3 Kristy fischer
21 Mt. Tabor Series Men Category 3 Matt Edler
8 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Suzanne Marcoe
1 Mt. Tabor Series Women Category 4/5 Kristin Duyn
58 Tuesday PIR Category 1/2/3 Amy Shepard
34 Monday PIR Masters 1/2/3 Matt Edler
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Starr Walker
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Marayah Deese
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 35-44 Annie Mahoney
2 Portland Short Track Series MTB STXC Elite Men Doug Wilmes
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men 35-44 Jason Musengo
6 Monday PIR Women Kaitlin Borstelmann
5 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
4 Alpenrose Heartbreaker Senior Women Amy Shepard
3 Alpenrose Heartbreaker Women Keirin Amy Shepard
10 Hammer Velo Criterium Masters 3/4/5 40+ Chad Smeltzer
1 Hammer Velo Criterium Senior Women Amy Shepard
7 Hammer Velo Criterium Senior Women Heather VanValkenburg
13 Hammer Velo Criterium Senior Women Kaitlin Borstelmann
10 Hammer Velo Criterium Senior Women Stephanie Chase
3 Alpenrose Thursday Series: May Omnium Results Senior Women Amy Shepard
1 Alpenrose Thursday Series Women Amy Shepard
64 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
38 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
50 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alexandra Burton
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joseph Reynolds
23 Monday PIR: May Series Standings Category 4/5+ Ed Reagan
19 Monday PIR: May Series Standings Category Women Kaitlin Borstelmann
9 Monday PIR: May Series Standings Category Women Amy Shepard
8 Monday PIR: May Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
5 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 19-39 Stephanie Chase
17 Sister's Stampede MTB XC Elite Men Doug Wilmes
3 Sister's Stampede MTB XC Expert Women Kristin Duyn
11 Sister's Stampede MTB XC Expert Women Beth kobza
1 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 19-39 Alexandra Burton
10 Sister's Stampede MTB XC Sport Women 19-39 Starr Walker
20 Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Heather VanValkenburg
22 Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Beth kobza
5 Bend Don't Brake Women Category 1/2 Alexandra Burton
16 Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Amy Shepard
6 Bend Don't Brake Women Category 1/2/3 Alexandra Burton
11 Bend Don't Brake Women Category 4/Master Women 40+/50+/60+ Dawn Andres
9 Bend Don't Brake Women Category 4 Dawn Andres
13 Bend Don't Brake Women Category 1/2 Beth kobza
7 Bend Don't Brake Women Category 3 Amy Shepard
12 Bend Don't Brake Women Category 1/2 Heather VanValkenburg
11 Tuesday PIR Category 4/5 Jason Harris
19 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Ed Reagan
8 Monday PIR: Series Standings Category Women Amy Shepard
6 Monday PIR: Series Standings Category Women Heather VanValkenburg
16 Monday PIR: Series Standings Category Women Kaitlin Borstelmann
8 Monday PIR Women Kaitlin Borstelmann
5 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
3 Monday PIR Women Amy Shepard
3 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 3 Kaitlin Borstelmann
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Women A 35+ Heather VanValkenburg
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Women A Kristi Carver
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 3 Amy Shepard
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Women Open Heather VanValkenburg
1 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 4/5 Dawn Andres
7 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men A 35+ Jason Musengo
2 Banana Belt Series: Banana Belt 3 Women 4/5 Kristin Duyn
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Women Open Kristi Carver
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men A 35+ Kevin Drake
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men A 35+ Matt Edler
4 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Women Open Annie Mahoney
2 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Women B/C Annie Mahoney
1 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Women 19-39 Stephanie Chase
41 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
37 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joseph Reynolds
49 Tuesday PIR Category 1/2/3 Amy Shepard
15 Monday PIR: Series Standings Category 4/5+ Ed Reagan
6 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
11 Monday PIR: Series Standings Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Women 4/5 Dawn Andres
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Masters Men 4/5 40+ Ed Reagan
14 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Men 3 Joseph Reynolds
20 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Men 3 Joseph Reynolds
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2 Alexandra Burton
11 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Women 4/5 Marayah Deese
9 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Masters Men 4/5 40+ Ed Reagan
6 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Women 3 Stephanie Chase
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 2 Women 1/2 Heather VanValkenburg
8 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Women 1/2 Alexandra Burton
4 Banana Belt Series: Banana Belt 2: Series Standings after race 2 Women 3 Kristi Carver
50 Tuesday PIR Category 3/4 Heather VanValkenburg
13 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joseph Reynolds
40 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
10 Monday PIR Masters 4/5 Ed Reagan
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 1/2 Alexandra Burton
DNF Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 1/2 Heather VanValkenburg
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 3 Kristi Carver
2 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 3 Stephanie Chase
1 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 4/5 Dawn Andres
4 Banana Belt Series: Banana Belt 1 Women 4/5 Marayah Deese
10 Banana Belt Series Masters Men 4/5 40+ Ed Reagan
28 Banana Belt Series Men 3 Joseph Reynolds
10 Banana Belt Series Women 1/2 Alexandra Burton
3 Banana Belt Series Women 3 Amy Shepard
5 Banana Belt Series Women 3 Kristi Carver
9 Banana Belt Series Women 3 Stephanie Chase
10 Banana Belt Series Women 3 Kaitlin Borstelmann
1 Banana Belt Series Women 4/5 Dawn Andres
8 Banana Belt Series Women 4/5 Kristin Duyn
14 Banana Belt Series Women 4/5 Marayah Deese
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
12 Tuesday PIR: April Series Standings Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
31 Tuesday PIR Category 4/5 Starr Walker
35 Tuesday PIR Category 1/2/3 Joseph Reynolds
36 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
15 Monday PIR Masters 1/2/3 Joseph Reynolds
13 Monday PIR Women Marayah Deese
8 Monday PIR Women Kaitlin Borstelmann
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
18 Monday PIR: April Series Standings Women 4/5 Starr Walker
11 Monday PIR: April Series Standings Category 1/2/3+ Cliff Heaberlin
17 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Kaitlin Borstelmann
13 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
10 Monday PIR: April Series Standings Women 1/2/3 Stephanie Chase
12 Monday PIR: April Series Standings Women 4/5 Marayah Deese
10 Bear Springs: MTB XC Sport (Category 2) Women 19-39 Starr Walker
13 Eugene Roubaix Masters Men Category 4/5 40+ Ed Reagan
5 Eugene Roubaix Women Category 4/5 Katy Giombolini
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
20 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
10 Monday PIR Women 4/5 Starr Walker
7 Monday PIR Women Heather VanValkenburg
12 Monday PIR Women 4/5 Annie Mahoney
7 Monday PIR Women 4/5 Marayah Deese
64 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR: Combined Combined Ed Reagan
8 Therapeutic Associates Racing TT @ PIR Category 4/5 Men Ed Reagan
2 Rose Garden Circuit Race Women 1/2/3 Amy Shepard
26 Tuesday PIR Category 1/2/3 Cliff Heaberlin
25 Tuesday PIR Category 1/2/3 Amy Shepard
47 Tuesday PIR Category 1/2/3 Matt Edler
53 Tuesday PIR Category 1/2/3 Alexandra Burton
7 Monday PIR Masters 1/2/3 Cliff Heaberlin
6 Monday PIR Women Stephanie Chase
15 Monday PIR Women 4/5 Starr Walker
14 Monday PIR Women 4/5 Annie Mahoney
2 Kings Valley Road Race Women Category 3 Amy Shepard
8 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Suzanne Marcoe
7 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Meagan Masten
6 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Marayah Deese
3 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Dawn Andres
10 Kings Valley Road Race Women Category 3 Kristi Carver
5 Kings Valley Road Race Women Category 3 Stephanie Chase
11 Kings Valley Road Race Women Category 4/5 Katy Giombolini
7 Kings Valley Road Race Women Category 1/2 Alexandra Burton
15 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ 3/4/5 Ed Reagan
28 Kings Valley Road Race Men Category 1/2 Cliff Heaberlin
8 Kings Valley Road Race Masters Women 40+ 3/4/5 Annie Mahoney
26 Kings Valley Road Race Men Category 3 Matt Edler
18 Rose Garden Circuit Race Category 4/5 Masters Men 40+ Jason Musengo
13 Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Men Cliff Heaberlin
3 Rose Garden Circuit Race Category 1/2/3 Women Amy Shepard
33 Gorge Roubaix Men Category 3 Matt Edler
34 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Cliff Heaberlin
34 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Ben Herring
2 Gorge Roubaix Women Category 4 Dawn Andres
26 Gorge Roubaix Men Category 1/2 Cliff Heaberlin
7 Gorge Roubaix Men Category 4/5 Matt Hutchinson
6 Cherry Pie Masters Women Category 4/5 40+ Annie Mahoney
6 Cherry Pie Women Category 4/5 Kaitlin Borstelmann
8 Cherry Pie Women Category 4/5 Meagan Masten
41 Cherry Pie Men Category 1/2 Cliff Heaberlin
2 Cherry Pie Masters Women Category 1/2/3 40+ Kristi Carver
18 Cherry Pie Men Category 3 Joseph Reynolds
26 Cherry Pie Men Category 3 Matt Edler
1 Dirty Circles 3 Women 4/5 Kaitlin Borstelmann
8 Dirty Circles 3 Women 4/5 Meagan Masten
12 Dirty Circles Women 4/5 Dawn Andres
1 Dirty Circles Women 4/5 Kaitlin Borstelmann
21 Dirty Circles Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
16 Dirty Circles Women 1/2/3 Kristi Carver
15 Dirty Circles Women 4/5 Meagan Masten
18 Dirty Circles Women 4/5 Annie Mahoney
1 Dirty Circles 1 Women 4/5 Kaitlin Borstelmann
8 Dirty Circles 1 Women 1/2/3 Kristi Carver
10 Dirty Circles 1 Women 4/5 Annie Mahoney
6 Dirty Circles 1 Women 4/5 Dawn Andres
14 Dirty Circles 1 Women 1/2/3 Heather VanValkenburg
4 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Women 19-39 Starr Walker
1 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Women 19-39 Beth kobza