Oregon Bike Shop Racing Team

Event Category Name
11 GPTB: Winter Cross Clydesdale Neil Carpenter
76 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed Brian Johnson
46 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women C Juntu Oberg
35 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women C Nita Galambos
2 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Women C Emily Boscacci
17 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters Women 45+ Sue Hanna
31 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Beginner Women Sandra Krueger
57 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category A Jonathan Penfold
34 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Singlespeed James Jonke
38 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Clydesdale Vincent DeLazerda
51 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 50+ Scott McCoy
90 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Will Cortez
81 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Brian Johnson
54 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ B Mark Emry
124 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Masters 35+ C Blaine Krueger
57 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category C Blaine Krueger
43 Cross Crusade: PIR (Pro Paddock) Category B Mark Holden
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women C Emily Boscacci
9 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women C Nita Galambos
130 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Will Cortez
66 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Blaine Krueger
37 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Bradley Buselli
DNF Cross Crusade: Washington County Fair Complex Clydesdale Neil Carpenter
140 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Blaine Krueger
80 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Brian Johnson
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Scott McCoy
41 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category A Jonathan Penfold
26 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Women Sandra Krueger
34 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ B Mark Emry
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Sue Hanna
27 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed James Jonke
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women C Nita Galambos
4 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women C Emily Boscacci
58 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Brian Johnson
29 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Blaine Krueger
10 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category A Jonathan Penfold
17 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Women Sandra Krueger
4 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed Jonathan Penfold
20 GPTB: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Bradley Buselli
28 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed James Jonke
28 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Brock Emry
58 Cross Crusade: Barton Park Category C Blaine Krueger
31 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Neil Carpenter
37 Cross Crusade: Barton Park Clydesdale Vincent DeLazerda
64 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Mark Emry
28 Cross Crusade: Barton Park Women C Nita Galambos
21 Cross Crusade: Barton Park Women C Emily Boscacci
13 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Sue Hanna
37 Cross Crusade: Barton Park Category A Jonathan Penfold
43 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Jonathan Penfold
86 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ B Brian Johnson
55 Cross Crusade: Barton Park Category B Mark Holden
53 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Scott McCoy
79 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Brian Johnson
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Sandra Krueger
47 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Scott McCoy
52 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Penfold
50 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Mark Emry
49 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ A James Jonke
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Sue Hanna
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Emily Boscacci
38 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Nita Galambos
17 Cross Crusade: Deschutes Brewery Clydesdale Neil Carpenter
55 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Blaine Krueger
48 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Bradley Buselli
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Mark Holden
51 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Blaine Krueger
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Emily Boscacci
20 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters Women 45+ Sue Hanna
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Women Sandra Krueger
71 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Brian Johnson
42 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed James Jonke
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Jonathan Penfold
40 Cross Crusade: Deschutes Brewery Women C Nita Galambos
81 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Brian Johnson
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Jonathan Penfold
41 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Vincent DeLazerda
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Mark Holden
39 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Bradley Buselli
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 50+ Scott McCoy
58 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ B Mark Emry
2 Blind Date at the Dairy: October Series Standings Stampede BMX Brian Johnson
17 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters Women 45+ Sue Hanna
27 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Junior Men Brock Emry
45 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Beginner Women Sandra Krueger
21 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Mark Holden
34 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Bradley Buselli
106 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category C Blaine Krueger
37 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Clydesdale Neil Carpenter
170 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ C Blaine Krueger
3 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women C Emily Boscacci
52 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Women C Nita Galambos
38 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Jonathan Penfold
92 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ A James Jonke
52 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Category A Jonathan Penfold
56 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Scott McCoy
52 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 50+ Steve Volz
64 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Masters 35+ B Mark Emry
70 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed James Jonke
87 Cross Crusade: PIR (Heron Lakes) Singlespeed Bob Libby
46 Cross Crusade: Rainier Singlespeed James Jonke
18 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Sue Hanna
DNF Cross Crusade: Rainier Women C Emily Boscacci
8 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Linda Caporicci
14 Cross Crusade: Rainier Beginner Women Sandra Krueger
111 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Will Cortez
48 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ A James Jonke
143 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Neil Carpenter
59 Cross Crusade: Rainier Category C Blaine Krueger
61 Cross Crusade: Rainier Category A Jonathan Penfold
49 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Scott McCoy
77 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Brian Johnson
48 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ B Mark Emry
61 Cross Crusade: Rainier Singlespeed Bob Libby
30 GPTB: Ninkrossi Masters 35+ C Will Cortez
16 Cross Crusade: Alpenrose Category C Bradley Buselli
5 Cross Crusade: Alpenrose Women C Emily Boscacci
9 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Linda Caporicci
44 Cross Crusade: Alpenrose Women C Juntu Oberg
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Sue Hanna
68 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Vincent DeLazerda
20 Cross Crusade: Alpenrose Category C Mark Holden
54 Cross Crusade: Alpenrose Category C Blaine Krueger
177 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Neil Carpenter
51 Cross Crusade: Alpenrose Category A Jonathan Penfold
47 Cross Crusade: Alpenrose Women C Nita Galambos
35 Cross Crusade: Alpenrose Beginner Women Sandra Krueger
121 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Brian Johnson
48 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ B Mark Emry
62 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Scott McCoy
47 Cross Crusade: Alpenrose Masters 50+ Steve Volz
41 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed James Jonke
70 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ A James Jonke
18 Blind Date at the Dairy Women C Juntu Oberg
2 Blind Date at the Dairy Stampede BMX Brian Johnson
32 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Brian Johnson
33 Battle at Barlow Category A Jonathan Penfold
47 Battle at Barlow Masters 35+ B Mark Emry
97 Battle at Barlow Masters 35+ C Neil Carpenter
9 Battle at Barlow Category C Bradley Buselli
20 Battle at Barlow Women C Juntu Oberg
DNF Battle at Barlow Singlespeed James Jonke
9 Battle at Barlow Masters Women 45+ Sue Hanna
41 Battle at Barlow Masters 35+ A James Jonke
4 Battle at Barlow Masters Women 45+ Linda Caporicci
38 Blind Date at the Dairy Masters Men B 35+ Brian Johnson
2 Blind Date at the Dairy Stampede BMX Brian Johnson
9 Blind Date at the Dairy Men C Mark Holden
16 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Beginner Women Sandra Krueger
42 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ B Brian Johnson
25 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Blaine Krueger
23 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Category C Mark Holden
46 GPTB: Zaandercross at Frenchmans Bar Masters 35+ C Will Cortez
2 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Stampede BMX Brian Johnson
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Stampede BMX Brian Johnson
22 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women C Juntu Oberg
17 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Mark Holden
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Stampede BMX Brian Johnson
25 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women C Juntu Oberg
22 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Mark Holden
14 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Men C Mark Holden
2 Blind Date at the Dairy: Series Standings Stampede BMX Brian Johnson
30 Blind Date at the Dairy: Series Standings Women C Juntu Oberg
21 Blind Date at the Dairy: Series Standings Men C Mark Holden
18 Blind Date at the Dairy: September Series Standings Women C Juntu Oberg
35 Blind Date at the Dairy Masters Men B Steve Volz
33 Blind Date at the Dairy Men C Blaine Krueger
12 Blind Date at the Dairy Women C Juntu Oberg
19 Double Cross Masters 35+ A James Jonke
11 Double Cross Beginner Women Sandra Krueger
1 Double Cross Beginner Women Emily Boscacci
9 Double Cross Masters Women 45+ Sue Hanna
8 Double Cross Women C Nita Galambos
13 Double Cross Category B Jonathan Penfold
3 Double Cross Category C Bradley Buselli
18 Double Cross Category C Blaine Krueger
22 Double Cross Masters 50+ Scott McCoy
DNF GPTB: Double Cross Category C Blaine Krueger
10 GPTB: Double Cross Beginner Women Sandra Krueger
5 GPTB: Double Cross Category B Jonathan Penfold
11 GPTB: Double Cross Category C Bradley Buselli
10 GPTB: Het Meer CX Race Category C Mark Holden
7 GPTB: Het Meer CX Race Category C Bradley Buselli
36 GPTB: Het Meer CX Race Category C Blaine Krueger
11 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Mark Holden
32 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Blaine Krueger
9 GPTB: David Douglas CX #1 Category C Bradley Buselli
18 GPTB: David Douglas CX #1 Beginner Women Sandra Krueger
33 Salem STXC - Final Series Standings Category 2 Men Brian Johnson
33 Salem STXC: Series Standings Category 2 Men Brian Johnson
18 Salem STXC Category 2 Men Brian Johnson
3 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men U35 Bradley Buselli
7 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Singlespeed Men Jonathan Penfold
3 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 1 Men 45+ James Jonke
DNF OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men U35 Mark Holden
6 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Men 45-54 Mark Emry
5 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women 45+ Sue Hanna
17 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 3 Men 19+ Blaine Krueger
5 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
5 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 3 Women 19+ Sandra Krueger
3 OBRA Short Track Championships in Cacade Locks Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
17 Salem STXC: Series Standings Category 2 Men Brian Johnson
15 Salem STXC Category 2 Men Brian Johnson
106 OUCH: Combined Combined James Jonke
10 OUCH Masters Men 45-49 James Jonke
37 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men U35 Mark Holden
6 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 45-54 Mark Emry
16 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 45-54 Steve Volz
37 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men 45-54 Scott McCoy
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men U35 Bradley Buselli
13 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men U35 Jonathan Penfold
5 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 1 Men 45+ James Jonke
38 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Men U35 Will Cortez
8 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
3 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
9 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 2 Women 45+ Sue Hanna
1 Portland Short Track Series: Series Standings for July Category 3 Women 19+ Emily Boscacci
32 Portland Short Track Series: Series Standings for July Singlespeed Men Jonathan Penfold
10 Portland Short Track Series: Series Standings for July Club Overall
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Steve Volz
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
10 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Emily Boscacci
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
49 Portland Short Track Series Singlespeed Men Brian Johnson
28 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
57 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
20 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Mark Holden
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
1 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
36 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
42 Portland Short Track Series Singlespeed Men Brian Johnson
23 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
8 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott McCoy
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Steve Volz
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
20 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Will Cortez
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
2 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Penfold
37 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
11 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Steve Volz
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Emily Boscacci
32 Mt. Tabor Series Men 5 Steve Volz
24 Mt. Tabor Series Men 5 James Jonke
26 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
17 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Penfold
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
40 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
10 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
4 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Steve Volz
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Emily Boscacci
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Sue Hanna
9 Six Hours of Mt Hood Two-Person Women Juntu Oberg
21 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Brian Johnson
21 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Will Cortez
14 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Bradley Buselli
20 Six Hours of Mt Hood Solo Men James Jonke
9 Six Hours of Mt Hood Solo Women Linda Caporicci
5 Six Hours of Mt Hood Solo Singlespeed Jonathan Penfold
37 Six Hours of Mt Hood Solo Men Mark Emry
14 Six Hours of Mt Hood Two-Person Men Mark Holden
15 Mt. Tabor Series Category 5 James Jonke
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Penfold
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Mark Holden
4 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
4 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
35 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
33 Portland Short Track Series Singlespeed Men Bob Libby
25 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Emily Boscacci
5 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
6 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
27 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): Overall for Stages 3 & 4 Category 2 19-39 Men Rob Peace
35 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge) Category 2 19-39 Men Rob Peace
38 Oregon Enduro Series Ashland (Ashland Mountain Challenge): East Side Category 2 19-39 Men Rob Peace
29 Mt. Tabor Series Category 5 Men Steve Volz
32 Mt. Tabor Series Category 5 Men James Jonke
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
14 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Jonathan Penfold
11 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
47 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Blaine Krueger
43 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
27 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
16 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Mark Holden
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Blaine Krueger
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Steve Volz
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Emily Boscacci
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
1 Test of Endurance 50/100 Category 3/45+ Women Linda Caporicci
24 Mt. Tabor Series Men 5 Bradley Buselli
23 Mt. Tabor Series Men 5 James Jonke
25 Mt. Tabor Series Men 5 Steve Volz
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
10 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Juntu Oberg
7 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
19 Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
55 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Blaine Krueger
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Bradley Buselli
44 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
DNF Washougal 3/6 Hr MTB Race Solo Men 3-Hour Brian Johnson
7 Washougal 3/6 Hr MTB Race Two Women 6-Hour Juntu Oberg
15 Mt. Tabor Series Category 5 Men Bradley Buselli
19 Mt. Tabor Series Category 5 Men James Jonke
20 Mt. Tabor Series Category 5 Men Steve Volz
46 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Brian Johnson
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 19+ Bradley Buselli
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ James Jonke
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Mark Emry
DNF Portland Short Track Series Singlespeed Men Jonathan Penfold
31 Portland Short Track Series Singlespeed Men Bob Libby
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Steve Volz
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Linda Caporicci
9 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Sue Hanna
24 Mt. Tabor Series Men 5 James Jonke
28 Mt. Tabor Series Men 5 Steve Volz
34 Mt. Tabor Series Men 5 Bradley Buselli
26 Tuesday PIR: May Series Standings Category 5 Bradley Buselli
31 Sisters Stampede Category 2 Men 45-54 Mark Emry
10 Sisters Stampede Category 3 Women 45+ Sue Hanna
6 Sisters Stampede Category 3 Women 45+ Linda Caporicci
10 Sisters Stampede Category 3 Men 19-34 Bradley Buselli
5 Sisters Stampede Category 3 Men 19-34 Mark Holden
20 Sisters Stampede Category 1 Men 45+ James Jonke
18 Sisters Stampede Singlespeed Men Jonathan Penfold
8 Tuesday PIR Men Category 5 Bradley Buselli
21 Tuesday PIR - Series Standings Category 5 Bradley Buselli
2 Spring Thaw XC Category 3 Men 19-34 Mark Holden
15 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4 Steve Volz
17 Mt. Tabor Circuit Race Masters 40+ Category 4 James Jonke
8 Cascade Chainbreaker XC Singlespeed Jonathan Penfold
22 Cascade Chainbreaker XC Category 1 Men 45+ James Jonke
6 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Women 45+ Sue Hanna
2 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Women 45+ Linda Caporicci
10 Cascade Chainbreaker XC Category 3 Men 19-34 Bradley Buselli
8 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Men 45-54 Mark Emry
8 Tuesday PIR Men 5 Bradley Buselli
10 Coast Hills Classic XC Men Category 2/35-44 Brian Johnson
2 Downhill Enduro on Dog River: Sunday Only Category 2 Men (19-39) Rob Peace
20 Montinore Road Race Masters 50+ Steve Volz
16 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 1 45+ James Jonke
2 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Category 3/45+ Linda Caporicci
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Women Category 3/45+ Sue Hanna
7 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 3 19-34 Bradley Buselli
8 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Men Category 2 45-54 Mark Emry
9 Bear Springs Trap Pre-ride, STXC, XC: Bear Springs Trap XC Singlespeed Jonathan Penfold
24 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Bradley Buselli
3 Rose Garden Circuit Race Series Masters 50+ Category 4/5 Steve Volz
4 Rose Garden Circuit Race Series: Final Series Standings Category 4/5 50+ Men Steve Volz
4 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 3 Category 4/5 50+ Men Steve Volz
2 Rose Garden Circuit Race Series Masters Men 50+ Category 4/5 Steve Volz
4 Rose Garden Circuit Race Series Masters 50+ 4/5 Steve Volz
5 Rose Garden Circuit Race Series: Series Standings after race 2 Category 4/5 50+ Men Steve Volz
16 Rose Garden Circuit Race Series Category 4/5 Men Steve Volz
8 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 3 19-34 Will Cortez
6 Peak Sports Mudslinger XC Women Category 3/45+ Sue Hanna
10 Peak Sports Mudslinger XC Men Category 1 45+ James Jonke
7 Echo Red to Red Category 3 Women 45+ Sue Hanna
20 Echo Red to Red Category 1 45+ Men James Jonke