Camas Bike and Sport

Event Category Name
6 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Junior Women McKenna McKee
8 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Clydesdale Mike Reddig
4 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men C Dennis Starkey
9 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Beginner Men Steve Olsen
11 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Beginner Men Mike Reddig
8 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C John Napier
18 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C John Napier
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Beginner Men Joe Kim
12 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 50+ John Napier
1 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Women C Melissa Thomsen
6 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Women Helene Furst
6 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Paul Furst
21 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 50+ David Hankins
15 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 50+ Stefan Furst
14 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Singlespeed John Napier
16 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ B William Waring
44 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Edward Knight
33 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Rob Russell
17 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Ed Fischer
7 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters 35+ C Terry Hamness
8 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C John Napier
6 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C Dennis Starkey
7 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Clydesdale Mike Reddig
25 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Mike Reddig
23 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men John Morehead
18 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men David Hankins
17 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Steve Olsen
15 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Paul Furst
14 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Joe Kim
3 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Stefan Furst
7 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Paul Furst
37 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ David Hankins
24 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 50+ Stefan Furst
55 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C John Napier
DNF Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Dennis Starkey
19 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C John Napier
41 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Steve Olsen
34 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men David Hankins
28 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Paul Furst
11 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Stefan Furst
7 Cross Crusade: Barton Park Women C Melissa Thomsen
48 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ John Napier
39 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ Stefan Furst
DNF Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Paul Furst
33 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men David Hankins
10 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Stefan Furst
52 Cross Crusade: Barton Park Masters 50+ David Hankins
81 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Ed Fischer
64 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Rob Russell
45 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C John Napier
42 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Terry Hamness
11 Cross Crusade: Barton Park Category C Dennis Starkey
21 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Paul Furst
33 Cross Crusade: Barton Park Category C John Napier
24 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Todd Mobley
5 Fazio Farms CX Part Deux Junior Men Paul Furst
13 Fazio Farms CX Part Deux Masters 35+ C John Napier
2 Fazio Farms CX Part Deux Clydesdale Mike Reddig
2 Fazio Farms CX Part Deux Category C John Napier
15 Fazio Farms CX Part Deux Beginner Men David Hankins
14 Fazio Farms CX Part Deux Beginner Men Mike Reddig
13 Fazio Farms CX Part Deux Beginner Men Joe Kim
54 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Stefan Furst
59 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men David Hankins
23 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Stefan Furst
19 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Terry Hamness
14 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Rob Russell
69 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ David Hankins
61 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Paul Furst
33 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ Dennis Starkey
28 Cross Crusade: PIR Infield Masters 50+ John Napier
8 Cross Crusade: PIR Infield Women C Melissa Thomsen
26 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Paul Furst
28 Cross Crusade: PIR Infield Category C John Napier
10 Cross Crusade: PIR Infield Category C Dennis Starkey
18 Cross Crusade: PIR Infield Category C Scott Trautman
20 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Jay Swavely
15 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C John Napier
11 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Dennis Starkey
36 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men John Morehead
33 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men David Hankins
22 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Mike Reddig
21 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Steve Olsen
24 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 50+ John Napier
22 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Terry Hamness
19 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Todd Mobley
36 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men David Hankins
30 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ John Napier
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Dennis Starkey
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C John Napier
28 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Joe Kim
16 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Rob Russell
19 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Terry Hamness
15 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ Dennis Starkey
64 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 50+ David Hankins
13 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Todd Mobley
11 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Men Steve Olsen
16 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Men John Morehead
13 Sandy/Boring Corn Cross Category C Jay Swavely
10 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men Evan Mobley
2 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C John Napier
4 Sandy/Boring Corn Cross Clydesdale Mike Reddig
DNF Sandy/Boring Corn Cross Category C John Napier
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Terry Hamness
12 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Rob Russell
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Dennis Starkey
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 50+ Dennis Starkey
17 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ C mike meier
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Jay Swavely
17 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C mike meier
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Jay Swavely
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men Paul Furst
17 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Steve Olsen
14 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Joe Kim
11 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Mike Reddig
111 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Chris Nicholas
34 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Terry Hamness
11 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Rob Russell
34 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Paul Furst
52 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Joe Kim
50 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Stefan Furst
59 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men David Hankins
12 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women C Melissa Thomsen
44 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Evan Mobley
23 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Paul Furst
73 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ David Hankins
56 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Stefan Furst
26 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ John Napier
19 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 50+ Dennis Starkey
159 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Eric Meier
79 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Ed Fischer
69 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Todd Mobley
43 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Terry Hamness
31 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Rob Russell
25 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Scott Trautman
12 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C John Napier
7 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Dennis Starkey
7 Cross-Word CX Challenge Category C Jay Swavely
2 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C Jay Swavely
5 Cross-Word CX Challenge Clydesdale Mike Reddig
12 Cross-Word CX Challenge Category C mike meier
23 Cross-Word CX Challenge Masters 35+ C mike meier
5 Cross-Word CX Challenge Category C Dennis Starkey
2 Cross-Word CX Challenge Category C John Napier
13 Cross-Word CX Challenge Beginner Men David Hankins
8 Cross-Word CX Challenge Beginner Men Mike Reddig
22 Cross Crusade: Rainier Junior Men Paul Furst
35 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Stefan Furst
23 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ Dennis Starkey
20 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ John Napier
56 Cross Crusade: Rainier Masters 50+ David Hankins
132 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Eric Meier
116 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C mike meier
60 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Ed Fischer
43 Cross Crusade: Rainier Beginner Men David Hankins
45 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Terry Hamness
30 Cross Crusade: Rainier Women C Robin Yakhour
26 Cross Crusade: Rainier Clydesdale Mike Reddig
7 Cross Crusade: Rainier Category C John Napier
5 Cross Crusade: Rainier Category C Dennis Starkey
52 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Rob Russell
34 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Jay Swavely
52 Blind Date at the Dairy Beginner Men John Morehead
135 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Ed Fischer
20 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C John Napier
17 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Dennis Starkey
49 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men David Hankins
33 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Joe Kim
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Rob Russell
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Terry Hamness
117 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Todd Mobley
76 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Todd Mobley
38 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women C Robin Yakhour
53 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Stefan Furst
41 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ John Napier
30 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 50+ Dennis Starkey
24 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Paul Furst
141 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Eric Meier
21 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men David Hankins
9 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Jay Swavely
12 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C Jay Swavely
27 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 50+ David Hankins
40 Battle At Barlow Masters 35+ C mike meier
44 Battle At Barlow Masters 35+ C Eric Meier
20 Battle At Barlow Masters 50+ John Napier
23 Battle At Barlow Masters 35+ C Terry Hamness
8 Battle At Barlow Masters 35+ C Rob Russell
21 Battle At Barlow Category C Dennis Starkey
12 Battle At Barlow Category C John Napier
23 Battle At Barlow Beginner Men David Hankins
9 Battle At Barlow Beginner Men Joe Kim
41 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 50+ David Hankins
38 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 50+ John Napier
17 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 50+ Dennis Starkey
46 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Eric Meier
42 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C mike meier
22 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Todd Mobley
13 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Masters 35+ C Jay Swavely
10 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C John Napier
8 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C Dennis Starkey
33 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men John Morehead
29 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men David Hankins
24 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Steve Olsen
40 Blind Date at the Dairy Beginner Men David Hankins
46 Blind Date at the Dairy Beginner Men John Morehead
38 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Todd Mobley
13 Fazio Farms Masters 50+ David Hankins
11 Fazio Farms Masters 50+ Stefan Furst
15 Fazio Farms Beginner Men David Hankins
26 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Steve Olsen
24 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Joe Kim
21 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Mike Reddig
36 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men John Morehead
8 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Dennis Starkey
16 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C John Napier
9 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ C Rob Russell
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 35+ C Terry Hamness
11 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 50+ Dennis Starkey
12 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 50+ John Napier
32 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Masters 50+ David Hankins
19 Blind Date at the Dairy Beginner Women Gina Williams
14 Blind Date at the Dairy Beginner Men Mike Reddig
69 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Chris Conley
50 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Todd Mobley
41 Blind Date at the Dairy Beginner Men Chris Nichols
35 Blind Date at the Dairy Beginner Men John Morehead
18 Hood River Double Cross Category C Dennis Starkey
DNF Hood River Double Cross Masters 50+ Dennis Starkey
22 Hood River Double Cross Masters 50+ David Hankins
17 Hood River Double Cross Masters 50+ Stefan Furst
8 Hood River Double Cross Category C John Napier
12 Hood River Double Cross Masters 50+ John Napier
2 Hood River Double Cross Masters 35+ C Rob Russell
11 Hood River Double Cross Beginner Men David Hankins
19 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Jay Swavely
12 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C John Napier
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Clydesdale David Webb
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Rob Russell
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Dennis Starkey
50 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 35+ C Rob Kennedy
17 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 50+ John Napier
31 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 50+ Dennis Starkey
36 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Masters 50+ David Hankins
23 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men David Hankins
4 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men Mike Reddig
30 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men John Morehead
5 FAT 55 Mountain Bike Marathon Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
23 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 50+ Dennis Starkey
16 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 50+ John Napier
22 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 35+ C Jay Swavely
18 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C Dennis Starkey
16 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Category C John Napier
35 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men David Hankins
27 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men John Morehead
31 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Masters 50+ David Hankins
5 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men Mike Reddig
68 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Eric Meier
45 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C mike meier
24 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 50+ Dennis Starkey
25 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Jay Swavely
17 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men Joe Kim
39 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men David Hankins
42 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Men John Morehead
10 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Dennis Starkey
22 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Jay Swavely
8 Tuesday PIR: August Series Standings Category 4/5 Scott Trautman
23 Tuesday PIR: August Series Standings Category 4/5 David McDonald
20 Tuesday PIR Category 4/5 Joe Kim
18 Tuesday PIR Category 4/5 Chris Nichols
9 Tuesday PIR Category 4/5 David McDonald
14 Tuesday PIR Category 4/5 Tim Dorman
37 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Beginner Men Ken Lanehome
21 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Beginner Men Chris Nichols
7 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Women B 35+ Melissa Thomsen
1 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men C Scott Trautman
14 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men 50+ Dennis Starkey
6 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Masters Men C 35+ Chris Conley
3 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men C Dennis Starkey
4 Tuesday PIR Category 5 Chris Nichols
8 Tuesday PIR Category 5 Ken Lanehome
6 Tuesday PIR Category 5 Chris Nichols
20 Tuesday PIR Category 4/5 Tim Dorman
3 Tuesday PIR Category 4/5 Scott Trautman
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Randy Frost
6 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Jarid Schoenlein
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Tommy Renner
23 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Nichols
25 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Ellsworth
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
29 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Ken Lanehome
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ David Phillips
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Conley
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Tony Bacon
25 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Person
4 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Kaitlyn Wolfe
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
24 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Gina Williams
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
29 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Marie Klemmer
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
14 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
8 Portland Short Track Series Clydesdale Tim Dorman
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
7 Vancouver Criterium Category 5 Men Tim Dorman
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Tony Bacon
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen
27 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
10 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
18 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Person
8 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Billy Waring
5 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ David Phillips
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Ellsworth
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 John Bacon
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
9 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Kim
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
12 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
11 Portland Short Track Series Clydesdale Tim Dorman
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Conley
46 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Jay Swavely
13 Tuesday PIR Category 4/5 Tim Dorman
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Ellsworth
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Conley
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ David Phillips
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
4 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
7 Portland Short Track Series Clydesdale Tim Dorman
9 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Kim
12 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen
19 Portland Short Track Series Singlespeed Jay Swavely
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 John Bacon
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
11 Tuesday PIR Category 4/5 Dennis Starkey
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Randy Frost
21 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Ellsworth
27 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
13 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Kim
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Conley
14 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Person
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Billy Waring
6 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
15 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
26 Monday PIR Masters 4/5 Scott Trautman
49 Six Hours of Mt Hood Solo Men Edward Knight
26 Six Hours of Mt Hood Solo Men Matt Huxley
9 Six Hours of Mt Hood Solo Women Melissa Thomsen
7 Mt. Tabor Series Fixed Gear Todd Mobley
3 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Kaitlyn Wolfe
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Melissa Thomsen
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
11 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
20 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Person
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Conley
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Ellsworth
16 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Nichols
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Thomas Tangen
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
15 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Marcelo Heredia
5 Pickett's Charge XC Clydesdale 200+ Joe Kim
1 Pickett's Charge XC Category 3 Women 13-14 Kaitlyn Wolfe
2 Pickett's Charge XC Category 2 Men Junior Billy Waring
3 Pickett's Charge XC Category 2 Men 40-49 William Waring
11 Pickett's Charge XC Category 2 Men 40-49 Jay Swavely
DNS Pickett's Charge XC Category 2 Men 40-49 Matthew Huxley
7 Tuesday PIR Category 4/5 Tim Dorman
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Gabriel Heredia
4 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
14 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
10 Portland Short Track Series Category 1 Men 35-44 Sean Vergillo
5 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Zach Vergillo
25 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
10 Portland Short Track Series Clydesdale Tim Dorman
6 Monday PIR Novice Women Robin Yakhour
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Griffin Heredia
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Evan Mobley
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Ben Hunt
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
9 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Billy Waring
25 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
12 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Randy Frost
30 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Chris Ellsworth
33 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Conley
17 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Tony Bacon
19 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Mark Person
5 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
2 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Melissa Thomsen
18 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Gina Williams
20 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Holly Snell
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Luke Vergillo
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Zach Vergillo
10 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Billy Waring
7 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Griffin Heredia
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Paul Furst
8 Portland Short Track Series Clydesdale Tim Dorman
13 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Kim
15 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
10 Portland Short Track Series Singlespeed Sean Vergillo
11 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Katina Fischer
28 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
DNF Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
22 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Holly Snell
6 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Melissa Thomsen
10 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Chris Cowley
9 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Marcelo Heredia
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ David Phillips
28 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Randy Frost
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 45+ Jay Swavely
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
10 Tuesday PIR Category 4/5 David McDonald
13 Tuesday PIR Category 4/5 Dennis Starkey
16 Tuesday PIR Category 4/5 Tim Dorman
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
11 Portland Short Track Series Clydesdale Joe Kim
10 Portland Short Track Series Clydesdale Tim Dorman
3 Portland Short Track Series Clydesdale Dave Webb
6 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Billy Waring
3 Portland Short Track Series Category 2 Men U35 Zach Vergillo
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
16 Portland Short Track Series Singlespeed Sean Vergillo
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 35-44 Marie Klemmer
25 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Edward Knight
19 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Ed Fischer
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 John Napier
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
13 Portland Short Track Series Clydesdale Mike Reddig
21 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Gina Williams
7 Portland Short Track Series Category 3 Women 19+ Melissa Thomsen
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Tony Bacon
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ Marcelo Heredia
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 45+ David Phillips
31 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 rudy vega
13 Portland Short Track Series Category 3 Men 19-44 Randy Frost
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-14 Evan Mobley
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 45-54 William Waring
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Singlespeed Men Sean Vergillo
70 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Ed Fischer
4 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Junior Men Billy Waring
78 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Edward Knight
24 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Men Joe Klemmer
11 Sisters Stampede MTB XC Singlespeed Men Sean Vergillo
30 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Matthew Huxley
1 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Junior Men 15-16 Brady Stotts
20 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 40+ Tommy Renner
22 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 40+ Marcelo Heredia
25 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Men 40+ Kevin Ruge
23 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Beginner Men Ken Lanehome
12 Sisters Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Dave Webb
17 Sisters Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Tim Dorman
18 Sisters Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Mike Reddig
19 Sisters Stampede MTB XC Clydesdale 200+ Joe Kim
47 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Flint Churchill
4 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Junior Women 13-14 Natalie Renner
5 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Junior Women 13-14 Kadie Renner
58 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Terry Hamness
20 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Scott Trautman
57 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 William Waring
42 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 40-49 Eric Stotts
50 Sisters Stampede MTB XC Category 2 Men 19-39 Chris Nichols
5 Sisters Stampede MTB XC Category 3 Junior Women 10-12 Sascha Knight
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
7 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men C Dennis Starkey
9 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men 50+ John Napier
2 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Men C John Napier
14 Kruger's Kermesse Farm Dirt Crit Masters Men 50+ Dennis Starkey
8 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 3 Men 19+ Marcelo Heredia
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
11 Tuesday PIR Category 4/5 David McDonald
27 Tuesday PIR Category 4/5 Joe Kim
17 Tuesday PIR Category 4/5 Dennis Starkey
7 Cascade Chainbreaker XC Category 2 Junior Men Billy Waring
23 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Men Terry Hamness
9 Cascade Chainbreaker XC Category 2 40-49 Men William Waring
27 Monday PIR Masters Men 4/5 David McDonald
11 Monday PIR Masters Men 4/5 Dennis Starkey
7 Coast Hills Classic XC Men Category 2 40-49 Jay Swavely
31 Monday PIR Masters 4/5 Joe Kim
13 Monday PIR Masters 4/5 Dennis Starkey
12 Monday PIR Masters 4/5 David McDonald
27 Bear Springs Trap XC Category 2 Men 19-39 Flint Churchill
15 Monday PIR Masters 4/5 David McDonald
11 Monday PIR Novice Chris Nichols
39 Monday PIR Masters 4/5 Dennis Starkey
26 Monday PIR Masters 4/5 Dennis Starkey
16 Monday PIR Masters 4/5 David McDonald
28 Monday PIR Masters 4/5 Sean Vergillo
12 Monday PIR Novice Zach Vergillo
19 Crank Bicycles TT @ PIR Eddy Senior Men Chris Nichols
130 Crank Bicycles TT @ PIR: Combined Combined Chris Nichols
8 Dirty Circles Junior Paul Furst
9 Dirty Circles Junior Paul Furst
22 Dirty Circles Masters Men 4/5 Joe Kim
16 Dirty Circles Masters Men 4/5 Scott Trautman
20 Dirty Circles Masters Men 4/5 Stefan Furst
10 Dirty Circles Junior Paul Furst
27 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Men Joe Kim
10 Echo Red to Red MTB XC Category 3/40+ Men Eric Stotts
30 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Men Ken Lanehome
4 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Junior Men 15-16 Brady Stotts
9 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Women Katina Fischer
26 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Men Robert Knapp
22 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Men Chris Nichols
19 Echo Red to Red MTB XC Category 3 19-39 Men Flint Churchill
61 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Edward Knight
39 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Terry Hamness
15 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men Matthew Huxley
9 Echo Red to Red MTB XC Category 2 40-49 Men William Waring
20 Echo Red to Red MTB XC Category 2 19-39 Men Joe Klemmer
1 Echo Red to Red MTB XC Category 2 15-18 Men Billy Waring
28 Echo Red to Red MTB XC Category 3/40+ Men John Morehead
2 Echo Red to Red MTB XC Beginner Men 19+ Marcelo Heredia
15 Echo Red to Red MTB XC Clydesdale 200+ Tim Dorman
14 Echo Red to Red MTB XC Clydesdale 200+ Mike Reddig
6 Echo Red to Red MTB XC Clydesdale 200+ DAVE GLIDE
3 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Junior Men 13-14 Griffin Heredia
5 Jack Frost TT Junior Men 13-14 Paul Furst
27 Jack Frost TT Masters Men 50-59 Stefan Furst
246 Jack Frost TT: Combined Combined Paul Furst
267 Jack Frost TT: Combined Combined Stefan Furst
2 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 45-54 William Waring
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Singlespeed Men Sean Vergillo
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
17 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 David McDonald
16 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 3 Men 19+ Marcelo Heredia
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 2 Men 45+ Jay Swavely
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Singlespeed Men Sean Vergillo
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
22 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Dennis Starkey
27 Monday PIR: Series Standings for May Masters 4/5 Dennis Starkey
17 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Tim Dorman
23 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 David McDonald
5 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
7 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
13 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 3 Men 19+ Marcelo Heredia
3 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men 45-54 John Napier
6 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men U35 Zach Vergillo
16 Monday PIR: Series Standings Masters 4/5 Dennis Starkey
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 2 Men U35 Billy Waring
7 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Griffin Heredia
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Ben Hunt
9 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Evan Mobley
2 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
3 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
5 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Paul Furst
8 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Gabriel Heredia
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Luke Vergillo
15 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 19-44 Randy Frost
3 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 45+ David Phillips
12 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 45+ Chris Conley
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Men 45+ Marcelo Heredia
4 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Kaitlyn Wolfe
6 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Category 3 Women 19+ Melissa Thomsen
4 Portland Short Track Series: June Series Standings Clydesdale Dave Webb
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Clydesdale Tim Dorman
10 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 David McDonald
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 2 Men 35-44 Joe Klemmer
14 Portland Short Track Series: June Series Standings Clydesdale Mike Reddig
1 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Eric Stotts
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Jarid Schoenlein
10 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 15-18 John Bacon
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Nick Bacon
6 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Scott Trautman
4 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Paul Furst
3 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Brady Stotts
7 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Scott Trautman
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Clydesdale Joe Kim
13 Portland Short Track Series: July Series Standings Clydesdale Mike Reddig
9 Portland Short Track Series: July Series Standings Clydesdale Tim Dorman
5 Portland Short Track Series: July Series Standings Clydesdale Dave Webb
12 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Kaitlyn Wolfe
3 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Sarah Arnett
5 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 45+ David Phillips
3 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 45+ Chris Conley
13 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 3 Men 19-44 Randy Frost
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women 35-44 Marre Klemmer
2 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Women 35-44 Melissa Thomsen
13 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men U35 Billy Waring
14 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Dennis Starkey
10 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 John Napier
6 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 Scott Trautman
1 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 45-54 William Waring
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Terry Hamness
12 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standings Category 3 Men 19+ Marcelo Heredia
9 Portland Short Track Series: July Series Standings Category 2 Men 35-44 Matthew Huxley