Silverado Gallery/Sunnyside

Event Category Name
34 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Damian Schmitt
17 GPMC: Winter Cross: GPMC Final Series Standings Category A Matt Fox
15 Psycho Cross: Series Standings Category A Men Matt Fox
6 Psycho Cross: Series Standings Category A Men Damian Schmitt
5 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Category A Damian Schmitt
15 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
9 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho Category A Matt Fox
28 GPMC: OBRA CX Champs/Psycho: GPMC Series Standings Category A Damian Schmitt
1 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
6 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
27 Cross Crusade Category A Matt Fox
3 CrossAflixion Cup Category A Men Bart Bowen
7 CrossAflixion Cup Masters 50+ Billy Farfig
3 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
15 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
22 GPMC: Apple Core Cross: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
9 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
16 Cross Crusade Category A Matt Fox
31 Cross Crusade Category A Brig Brandt
4 Cross Crusade Masters 35+ A Bart Bowen
1 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
1 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
DNF Cross Crusade Category A Brig Brandt
18 Cross Crusade Category A Matt Fox
8 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
22 GPMC: David Douglas CX #2: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
3 Cross Crusade Masters 35+ A Bart Bowen
28 Cross Crusade Category A Hillsboro Matt Fox
27 Cross Crusade Category A Matt Fox
13 Cross Crusade Category A Hillsboro Damian Schmitt
12 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
2 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
17 GPMC: Het Meer CX Race: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
6 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
3 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
62 Cross Crusade Category A Bruce Cole-Baker
24 Cross Crusade Category A Matt Fox
13 GPMC: Ninkrossi: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
25 Cross Crusade Category A Matt Fox
13 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
1 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
21 CrossAflixion Cup Masters 35+ B Kent Cramer
9 GPMC: Heiser CX: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
18 Cross Crusade Category A Matt Fox
17 Cross Crusade Singlespeed Steven Chapruka
13 Cross Crusade Category A Damian Schmitt
37 Cross Crusade Category A Bruce Cole-Baker
3 Cross Crusade Women A Serena Bishop Gordon
DNF Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
7 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Bart Bowen
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Serena Bishop Gordon
9 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
2 Battle at Barlow Category A Damian Schmitt
3 CrossAflixion Cup Category A Bart Bowen
1 CrossAflixion Cup Women A Serena Bishop Gordon
8 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
2 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Serena Bishop Gordon
15 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
12 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Bart Bowen
1 Hood River Double Cross Category C Steven Chapruka
5 Hood River Double Cross Category A Matt Fox
9 GPMC: Hood River Double Cross Category A Matt Fox
9 GPMC: Hood River Double Cross: GPMC Series Standings Category A Matt Fox
5 Webcyclery Thrilla Cross Series Men C 40+ Billy Farwig
14 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Bart Bowen
3 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
9 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
15 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Brig Brandt
17 Webcyclery Thrilla Cross Series Men C 40+ Billy Farwig
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Serena Bishop Gordon
5 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Bart Bowen
6 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
18 Webcyclery Thrilla Cross Series Men C 40+ Billy Farwig
1 Webcyclery Thrilla Cross Series Women A Serena Bishop Gordon
4 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Bart Bowen
7 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Damian Schmitt
12 Webcyclery Thrilla Cross Series Men A Matt Fox
14 GPMC: David Douglas CX #1 Category A Matt Fox
11 OBRA Criterium Masters Men 40-49 Bart Bowen
14 OBRA Criterium Senior Men Bart Bowen
17 Central Oregon Crit Finale Cat 1/2 Damian Schmitt
14 Central Oregon Crit Finale Cat 1/2 Bart Bowen
DNS Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Cat2 Men Bart Bowen
18 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Masters 35+ Men Bart Bowen
1 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Cat3 Men Bruce Cole-Baker
68 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Cat2 Men Damian Schmitt
71 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Final General Classification Cat2 Men Damian Schmitt
18 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Masters 35+ Men Bart Bowen
17 Cascade Cycling Classic-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race: OBRA-Deschutes Brewery Aubrey Butte Circuit Race Cat3 Men Bruce Cole-Baker
38 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Cat2 Men Damian Schmitt
27 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Masters 35+ Men Bart Bowen
1 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Cat3 Men Bruce Cole-Baker
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Cat2 Men Bart Bowen
83 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 3 Cat2 Men Damian Schmitt
27 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Masters 35+ Men Bart Bowen
1 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Cat3 Men Bruce Cole-Baker
DNS Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Cat2 Men Bart Bowen
86 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-GC after stage 2 Cat2 Men Damian Schmitt
39 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Masters 35+ Men Bart Bowen
4 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Cat3 Men Bruce Cole-Baker
78 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Hutch's Bicycles Time Trial Cat2 Men Damian Schmitt
24 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Masters 35+ Men Bart Bowen
28 Cascade Cycling Classic-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium: OBRA-Desert Orthopedist & Rebound Physical Therapy Twilight Downtown Criterium Cat3 Men Bruce Cole-Baker
3 High Cascades 100 Pro Women Serena Bishop Gordon
91 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Cat2 Men Damian Schmitt
1 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Cat3 Men Bruce Cole-Baker
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Cat2 Men Bart Bowen
18 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-GC after stage 1 Masters 35+ Men Bart Bowen
91 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Cat2 Men Damian Schmitt
1 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Cat3 Men Bruce Cole-Baker
DNS Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Cat2 Men Bart Bowen
18 Cascade Cycling Classic-Pacific Power Cascade Lake Road Race: OBRA-Pacific Power Cascade Lake Road Race Masters 35+ Men Bart Bowen
3 Central Oregon Crit Cat 1/2/3 Bruce Cole-Baker
8 High Desert Omnium: Road Race Men Cat 3 Bruce Cole-Baker
13 High Desert Omnium: Road Race Men Cat 4/5 Jack Klley
26 High Desert Omnium: Road Race Men P/1/2 Damian Schmitt
15 High Desert Omnium Men Cat 3 Bruce Cole-Baker
17 High Desert Omnium Men P/1/2 Bart Bowen
9 High Desert Omnium: Criterium Men P/1/2 Bart Bowen
3 Central Oregon Crit A Race Bart Bowen
8 Pickett's Charge Pro Men Bruce Cole-Baker
12 Pickett's Charge Pro Men Greg Oravetz
1 Pickett's Charge Pro Women Serena Bishop Gordon
3 Pickett's Charge Cat 1 Men 35-44 Bart Bowen
DNF Pickett's Charge Pro Men Brig Brandt
4 NWX Crit Women Serena Bishop Gordon
4 NWX Crit Pro/1/2 Brig Brandt
19 Test of Endurance 50 MTB XC Pro Men Greg Oravetz
12 Test of Endurance 50 MTB XC Pro Men Bruce Cole-Baker
7 Central Oregon TT: Combined Combined Bart Bowen
7 Central Oregon TT Open Bart Bowen
1 Return on the Jedi XC Pro Men Brig Brandt
7 Mt. Hood Cycling Classic: Three Summits Road Race Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
1 Return on the Jedi Super D Pro Men Brig Brandt
3 Return on the Jedi STXC Pro Men Brig Brandt
16 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Trout Lake Time Trial Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
12 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 2 Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
39 Mt. Hood Cycling Classic: Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic: Hood River Criterium Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
165 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2 & 3: Mt. Hood Cycling Classic-Stage 2: Combined Combined Bruce Cole-Baker
12 Mt. Hood Cycling Classic-Stages 2/3: Mt. Hood Cycling Classic-GC After Stage 3 Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
10 Mt. Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
10 Mt. Hood Cycling Classic-Stage 1: Mt. Hood Cycling Classic-GC after Stage 1 Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
8 Mt. Hood Cycling Classic Cat 3 Men Bruce Cole-Baker
11 Sisters Stampede MTB XC MEN PRO Bruce Cole-Baker
3 Sisters Stampede MTB XC MEN PRO Brig Brandt
3 Sisters Stampede MTB XC Cat 1 Men 35-44 Bart Bowen
1 Sisters Stampede MTB XC Pro Women Serena Bishop Gordon
10 Bend Don't Brake Men Cat 3 Matt Fox
11 Spring Thaw MTB XC PRO MEN (open) Bruce Cole-Baker
1 Spring Thaw MTB XC PRO WOMEN (open) Serena Bishop Gordon
12 Silverton RR Champs Men Cat 3 Matt Fox
2 Cascade Chainbreaker Pro Men Brig Brandt
1 Cascade Chainbreaker Cat 1 Men 35-44 Bart Bowen
DNF Cascade Chainbreaker Pro Men Bruce Cole-Baker
13 Cascade Chainbreaker Pro Men Damian Schmitt
12 Cascade Chainbreaker Pro Men Matt Fox
3 Cascade Chainbreaker Pro Men Greg Oravetz
3 Cascade Chainbreaker Pro Women Serena Bishop Gordon
4 Central Oregon STXC CAT A Greg Oravetz
1 Bear Springs XC CAT 1 45+ MEN Greg Oravetz
13 Eugene Roubaix Men 3 Matt Fox
6 Central Oregon STXC CAT A Greg Oravetz
6 Central Oregon STXC CAT A Matt Fox
2 Hornings Hustle MTB XC Pro Women Serena Bishop Gordon
10 Kings Valley Road Race Cat 3 Men Matt Fox
18 Cherry Blossom Cycling Classic: Orchard Run Circuit Race Cat 3 Men Matt Fox
128 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT: Combined Combined Matt Fox
26 Cherry Blossom Cycling Classic: Dufur TT Cat 3 Men Matt Fox
24 Cherry Blossom Cycling Classic: Cherry City Criterium Cat 3 Men Matt Fox
19 Cherry Blossom Cycling Classic Cat 3 Men Matt Fox
9 Cherry Blossom Cycling Classic: Columbia Hills Race Cat 3 Men Matt Fox
9 Piece of Cake Road Race Men 3 Matt Fox
3 Echo Red to Red MTB XC Pro Women Serena Bishop Gordon
12 Echo Red to Red MTB XC Pro Men Matt Fox