Hapi-Go!

Event Category Name
2 Santa Cross Men C Brad Davidson
10 Santa Cross Men C Zach Lang
9 Santa Cross Masters Men 35+ B Chad Butler
4 Santa Cross Junior Men Zach Lang
4 Santa Cross Men A Logan Trammell
9 Winter CX Masters Men C 35+ Mike Sobolewski
13 Winter CX Masters Men B 35+ Nathaniel Wells
6 Winter CX Junior Men Cooper Irwin
6 Winter CX Clydesdale Eugene Ezman
10 Winter CX Men Category C Cooper Irwin
4 Winter CX Men Category C Brayton Sobolewski
3 Winter CX Junior Women Roxanna Hart
6 Winter CX Women Category A Susannah Hart
8 Winter CX Women Category A Hannah Hart
8 Winter CX Men Category A Brian Hart Jr.
2 Winter CX Masters Women 45+ Candida Hart
11 Kruger's Crossing CX Beginner Women Charis Darnall
5 Kruger's Crossing CX Women A Hannah Hart
2 Kruger's Crossing CX Women A Susannah Hart
2 Kruger's Crossing CX Category A Brian Hart Jr.
1 Kruger's Crossing CX Junior Women 15-16 Charis Darnall
1 Kruger's Crossing CX Junior Women 10-12 McKenna McKee
3 Kruger's Crossing CX Junior Men 15-16 Zach Lang
2 Kruger's Crossing CX Junior Men 15-16 Cooper Irwin
37 Kruger's Crossing CX Masters 35+ B Nathaniel Wells
68 Kruger's Crossing CX Masters 35+ C Andrew Kaylor
9 Kruger's Crossing CX Category B Nathaniel Wells
47 Kruger's Crossing CX Singlespeed Andrew Kaylor
34 Kruger's Crossing CX Category C Cooper Irwin
32 Kruger's Crossing CX Category C Zach Lang
18 Kruger's Crossing CX Category C Brad Davidson
12 Kruger's Crossing CX Category C Brayton Sobolewski
21 Kruger's Crossing CX Beginner Men Lorenzo Sobolewski
29 Cross Crusade: Barton Park Category C Zach Lang
4 Cross Crusade: Barton Park Junior Women McKenna McKee
24 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Zach Lang
23 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Cooper Irwin
16 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Nathanael Hart
22 Cross Crusade: Barton Park Women A Hannah Hart
30 Cross Crusade: Barton Park Category A Brian Hart Jr.
4 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 15-16 Charis Darnall
1 Cross Crusade: Barton Park Junior Women 10-12 McKenna McKee
13 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Zach Lang
12 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 15-16 Cooper Irwin
1 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Susannah Hart
98 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andrew Kaylor
79 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Mike Sobolewski
47 Cross Crusade: Barton Park Category C Nathanael Hart
33 Cross Crusade: Barton Park Category C Cooper Irwin
17 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Charis Darnall
10 Cross Crusade: Barton Park Category C Brayton Sobolewski
8 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Hannah Hart
4 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Nathanael Hart
2 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Brian Hart Jr.
1 Cross Crusade: Barton Park Junior Men 10-12 Nathanael Hart
5 Corvallis Cross Classic Men B Masters 35+ Chad Butler
1 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 10-12 McKenna McKee
4 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women McKenna McKee
30 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Zach Lang
17 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Nathanael Hart
91 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Hannah Hart
10 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Candida Hart
31 Cross Crusade: PIR Infield Women A Hannah Hart
21 Cross Crusade: PIR Infield Women A Susannah Hart
28 Cross Crusade: PIR Infield Category A Brian Hart Jr.
12 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women 10-12 Roxanna Hart
23 Cross Crusade: PIR Infield Junior Women Roxanna Hart
11 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men 15-16 Zach Lang
3 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men 10-12 Nathanael Hart
87 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ B Chad Butler
4 Cross Crusade: PIR Infield Unicycle Nathaniel Wells
3 Cross Crusade: PIR Infield Unicycle Nathanael Hart
1 Cross Crusade: PIR Infield Unicycle Brian Hart Jr.
8 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Women Hannah Hart
1 Cross Crusade: PIR Infield Singlespeed Women Susannah Hart
133 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Nathaniel Wells
69 Cross Crusade: PIR Infield Category C Zach Lang
62 Cross Crusade: PIR Infield Category C Nathaniel Wells
11 Cross Crusade: PIR Infield Category C Brayton Sobolewski
25 Cross Crusade: PIR Infield Category C Nathanael Hart
5 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters 35+ C Nathaniel Wells
2 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Masters Women 45+ Candida Hart
4 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Women A Susannah Hart
8 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category A Brian Hart Jr.
6 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Junior Women 13-14 Ellie Darnall
3 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Junior Women 10-12 Roxanna Hart
2 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Junior Women 10-12 McKenna McKee
12 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Junior Men 15-16 Zach Lang
2 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Junior Men 10-12 Nathanael Hart
4 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C Brayton Sobolewski
28 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C Zach Lang
27 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C Brian Hart Sr.
20 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C Nathanael Hart
6 OBRA Cyclocross Championships: Peddlars at the Poor Farm Category C Nathaniel Wells
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Nathanael Hart
1 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Nathael Hart
56 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Andrew Kaylor
37 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brian Hart Jr.
72 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andrew Kaylor
14 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Nathanael Hart
2 Sandy/Boring Corn Cross Women Category A Susannah Hart
12 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Cooper Irwin
2 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Brayton Sobolewski
6 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Nathaniel Wells
10 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Brian Hart Sr.
13 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Mike Sobolewski
16 Sandy/Boring Corn Cross Men Category C Zach Lang
29 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women Roxanna Hart
23 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women McKenna McKee
22 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Nathanael Hart
35 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category A Brian Hart Jr.
9 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 Roxanna Hart
6 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Women 10-12 McKenna McKee
2 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Nathanael Hart
79 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andrew Kaylor
6 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Women Charis Darnall
11 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ C Brian Hart Sr.
4 Sandy/Boring Corn Cross Masters Men 35+ C Nathaniel Wells
4 Sandy/Boring Corn Cross Women Category A Hannah Hart
1 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men 15-16 Zach Lang
1 Sandy/Boring Corn Cross Junior Women 15-16 Charis Darnall
1 Sandy/Boring Corn Cross Junior Women 13-14 Ellie Darnall
2 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men 15-16 Cooper Irwin
30 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Nathanael Hart
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Unicycle Susannah Hart
31 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women Roxanna Hart
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Brian Hart Jr.
24 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women McKenna McKee
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women Susannah Hart
33 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men Zach Lang
10 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 10-12 Roxanna Hart
6 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 10-12 McKenna McKee
DNF Cross Crusade: WA County Fairgrounds Singlespeed Zach Lang
28 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women A Hannah Hart
19 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Women A Susannah Hart
41 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category A Brian Hart Jr.
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Women 17-18 Susannah Hart
12 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 15-16 Zach Lang
1 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 15-16 Brian Hart Jr.
3 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Junior Men 10-12 Nathanael Hart
132 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Andrew Kaylor
99 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Brian Hart Sr.
39 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Masters 35+ C Mike Sobolewski
43 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Beginner Men Lorenzo Sobolewski
67 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Brian Hart Sr.
64 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Zach Lang
60 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Hannah Hart
28 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Brayton Sobolewski
26 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Category C Nathanael Hart
7 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Unicycle Hannah Hart
4 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Unicycle Nathanael Hart
2 Cross Crusade: WA County Fairgrounds Unicycle Brian Hart Jr.
16 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men 15-16 Cooper Irwin
12 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Women Candida Hart
25 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Roxanna Hart
21 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Charis Darnall
18 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women Ellie Darnall
6 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women McKenna McKee
50 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men Cooper Irwin
31 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men Zach Lang
22 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men Nathanael Hart
86 Cross Crusade: Heron Lakes Singlespeed Andrew Kaylor
1 Cross Crusade: Heron Lakes Unicycle Brian Hart Jr.
2 Cross Crusade: Heron Lakes Unicycle Susannah Hart
5 Cross Crusade: Heron Lakes Unicycle Nathanael Hart
8 Cross Crusade: Heron Lakes Unicycle Hannah Hart
37 Cross Crusade: Heron Lakes Beginner Men Lorenzo Sobolewski
8 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Brayton Sobolewski
25 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Nathaniel Wells
34 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Susannah Hart
52 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Nathanael Hart
56 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Zach Lang
71 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Brian Hart Sr.
82 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Cooper Irwin
88 Cross Crusade: Heron Lakes Category C Hannah Hart
15 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Nathaniel Wells
31 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Mike Sobolewski
139 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 35+ C Andrew Kaylor
3 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men 10-12 Nathanael Hart
13 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Men 15-16 Zach Lang
3 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 McKenna McKee
10 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 10-12 Roxanna Hart
8 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 13-14 Ellie Darnall
4 Cross Crusade: Heron Lakes Junior Women 15-16 Charis Darnall
62 Cross Crusade: Heron Lakes Masters 50+ Brian Hart Sr.
49 Cross Crusade: Heron Lakes Category A Brian Hart Jr.
31 Cross Crusade: Heron Lakes Women A Hannah Hart
6 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women Category A Hannah Hart
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category C Nathaniel Wells
7 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Nathaniel Wells
6 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Hannah Hart
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Nathanael Hart
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Susannah Hart
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Unicycle Brian Hart Jr.
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Women Candida Hart
20 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Beginner Men Holly Wells
9 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Cooper Irwin
8 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Singlespeed Brian Hart Sr.
11 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category C Brian Hart Sr.
14 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category C Cooper Irwin
18 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category C Zach Lang
21 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category C Hannah Hart
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men 10-12 Nathanael Hart
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men 15-16 Cooper Irwin
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Men 15-16 Zach Lang
1 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Women 45+ Candida Hart
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women 10-12 McKenna McKee
4 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Junior Women 10-12 Roxanna Hart
7 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category A Brian Hart Jr.
2 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Women Category A Susannah Hart
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Men Category C Nathanael Hart
3 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ C Brian Hart Sr.
7 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ C Nathaniel Wells
22 CrossWord CX Challenge p/b Western Bikeworks Masters Men 35+ C Andrew Kaylor
5 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Candida Hart
40 Cross Crusade: Alpenrose Category C Nathanael Hart
20 Cross Crusade: Alpenrose Category C Brayton Sobolewski
5 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Hannah Hart
4 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Nathanael Hart
2 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Brian Hart Jr.
1 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Susannah Hart
18 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Nathanael Hart
26 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Cooper Irwin
28 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Zach Lang
23 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Roxanna Hart
38 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Brian Hart Jr.
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Candida Hart
28 Cross Crusade: Alpenrose Women A Hannah Hart
21 Cross Crusade: Alpenrose Women A Susannah Hart
58 Cross Crusade: Alpenrose Category A Brian Hart Jr.
8 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Roxanna Hart
15 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Zach Lang
13 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Cooper Irwin
2 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Nathanael Hart
127 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andrew Kaylor
91 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Brian Hart Sr.
20 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Mike Sobolewski
74 Cross Crusade: Alpenrose Category C Zach Lang
58 Cross Crusade: Alpenrose Category C Brian Hart Sr.
45 Cross Crusade: Alpenrose Category C Cooper Irwin
1 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Brian Hart Jr.
33 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Cooper Irwin
34 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Zach Lang
37 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Nathanael Hart
38 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Lorenzo Sobolewski
18 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women Roxanna Hart
18 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men Brayton Sobolewski
66 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Susannah Hart
28 Cross Crusade: Alpenrose Women A Hannah Hart
13 Cross Crusade: Alpenrose Women A Susannah Hart
30 Cross Crusade: Alpenrose Category A Brian Hart Jr.
10 Cross Crusade: Alpenrose Masters Women 45+ Candida Hart
18 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Zach Lang
17 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Cooper Irwin
10 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 15-16 Brayton Sobolewski
11 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
5 Cross Crusade: Alpenrose Junior Men 10-12 Nathanael Hart
6 Cross Crusade: Alpenrose Junior Women 10-12 Roxanna Hart
109 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Andrew Kaylor
15 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Mike Sobolewski
14 Cross Crusade: Alpenrose Masters 35+ C Nathaniel Wells
80 Cross Crusade: Alpenrose Category C Nathanael Hart
78 Cross Crusade: Alpenrose Category C Andrew Kaylor
63 Cross Crusade: Alpenrose Category C Zach Lang
2 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Susannah Hart
56 Cross Crusade: Alpenrose Category C Nathaniel Wells
44 Cross Crusade: Alpenrose Category C Cooper Irwin
7 Cross Crusade: Alpenrose Singlespeed Women Candida Hart
7 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Nathaniel Wells
6 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Hannah Hart
5 Cross Crusade: Alpenrose Unicycle Nathanael Hart
61 Cross Crusade: Alpenrose Category C Brian Hart Sr.
2 Blind Date at the Dairy Beginner Men Brayton Sobolewski
13 Blind Date at the Dairy Beginner Women Charis Darnall
10 Blind Date at the Dairy Women C Candida Hart
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
9 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Zach Lang
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Roxanna Hart
3 Blind Date at the Dairy Junior Wo Men 14-18 Charis Darnall
70 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
10 Blind Date at the Dairy Men C Nathanael Hart
21 Blind Date at the Dairy Men C Zach Lang
18 Blind Date at the Dairy Singlespeed Brian Hart Jr.
10 Blind Date at the Dairy Women A Hannah Hart
2 Blind Date at the Dairy Stampede Brian Hart Jr.
10 Blind Date at the Dairy Stampede Hannah Hart
11 Blind Date at the Dairy Stampede Andrew Kaylor
13 Blind Date at the Dairy Stampede Hart Susannah
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women A Hannah Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Zach Lang
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Brayton Sobolewski
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Roxanna Hart
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Charis Darnall
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Beginner Men Zach Lang
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Beginner Men Brayton Sobolewski
20 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Beginner Women Charis Darnall
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women B Hannah Hart
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women C Candida Hart
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men A Brian Hart Jr.
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Men B Brian Hart Jr.
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Women A Susannah Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Final Series Standings Junior Nathanael Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Nathanael Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Brian Hart Jr.
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Candida Hart
26 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Nathanael Hart
24 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Brian Hart Sr.
21 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Zach Lang
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Zach Lang
4 GPRT: Heiser Farms CX Junior Women 10-12 Roxanna Hart
21 GPRT: Heiser Farms CX Category C Nathanael Hart
2 GPRT: Heiser Farms CX Beginner Men Zach Lang
22 GPRT: Heiser Farms CX Beginner Men Holly Wells
13 GPRT: Heiser Farms CX Category C Nathaniel Wells
20 GPRT: Heiser Farms CX Category C Cooper Irwin
24 GPRT: Heiser Farms CX Category C Brian Hart Sr.
8 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Nathaniel Wells
12 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Mike Sobolewski
48 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Brian Hart Sr.
29 GPRT: Heiser Farms CX Singlespeed Andrew Kaylor
7 GPRT: Heiser Farms CX Masters Women 45+ Candida Hart
12 GPRT: Heiser Farms CX Women A Hannah Hart
4 GPRT: Heiser Farms CX Women A Susannah Hart
27 GPRT: Heiser Farms CX Category A Logan Trammell
20 GPRT: Heiser Farms CX Category A Brian Hart Jr.
10 GPRT: Heiser Farms CX Junior Women 15-16 Charis Darnall
2 GPRT: Heiser Farms CX Junior Men 10-12 Nathanael Hart
61 GPRT: Heiser Farms CX Masters 35+ C Andrew Kaylor
1 GPRT: Heiser Farms CX Junior Women 10-12 McKenna McKee
17 GPRT: Heiser Farms CX Junior Men 15-16 Zach Lang
13 GPRT: Heiser Farms CX Junior Men 15-16 Cooper Irwin
12 GPRT: Heiser Farms CX Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
5 GPRT: Heiser Farms CX Junior Women 13-14 Ellie Darnall
13 Blind Date at the Dairy Women A Hannah Hart
4 Blind Date at the Dairy Singlespeed Brian Hart Jr.
9 Blind Date at the Dairy Men C Hart Nathaneal
79 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
11 Blind Date at the Dairy Beginner Men Zach Lang
18 Blind Date at the Dairy Stampede Andrew Kaylor
1 Blind Date at the Dairy Beginner Men Brayton Sobolewski
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Roxanna Hart
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Zach Lang
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
19 Blind Date at the Dairy Stampede Sussanah Hart Sr
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Nathanael Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Zach Lang
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Nathanael Hart
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Roxanna Hart
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Nathanael Hart
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Brian Hart Sr.
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Zach Lang
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Candida Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Brian Hart Jr.
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Hannah Hart
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Susannah Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Brian Hart Jr.
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men A Brian Hart Jr.
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Candida Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Hannah Hart
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Women Charis Darnall
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Brayton Sobolewski
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Zach Lang
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
18 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Charis Darnall
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Roxanna Hart
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Brayton Sobolewski
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Zach Lang
16 Battle at Barlow Beginner Men Zach Lang
4 Battle at Barlow Junior Men 15-16 Cooper Irwin
27 Battle at Barlow Category C Nathanael Hart
38 Battle at Barlow Category C Nathaniel Wells
1 Battle at Barlow Beginner Men Cooper Irwin
3 Battle at Barlow Beginner Men Brayton Sobolewski
20 Battle at Barlow Beginner Men Holly Wells
8 Battle at Barlow Masters 35+ C Nathaniel Wells
58 Battle at Barlow Masters 35+ C Andrew Kaylor
1 Battle at Barlow Junior Men 10-12 Nathanael Hart
14 Battle at Barlow Women A Susannah Hart
13 Battle at Barlow Women A Hannah Hart
27 Battle at Barlow Category A Brian Hart Jr.
4 Battle at Barlow Junior Women 15-16 Charis Darnall
4 Battle at Barlow Junior Women 10-12 Roxanna Hart
2 Battle at Barlow Junior Women 10-12 McKenna McKee
5 Battle at Barlow Junior Men 15-16 Zach Lang
8 GPRT: Ninkrossi Junior Men 15-16 Zach Lang
5 GPRT: Ninkrossi Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
1 GPRT: Ninkrossi Junior Men 10-12 Nathanael Hart
15 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ C Mike Sobolewski
4 GPRT: Ninkrossi Masters 35+ C Nathaniel Wells
5 GPRT: Ninkrossi Junior Men 15-16 Brayton Sobolewski
7 GPRT: Ninkrossi Category C Nathanael Hart
3 GPRT: Ninkrossi Category C Nathaniel Wells
2 GPRT: Ninkrossi Beginner Men Zach Lang
1 GPRT: Ninkrossi Beginner Men Cooper Irwin
8 GPRT: Ninkrossi Women A Hannah Hart
6 GPRT: Ninkrossi Women A Susannah Hart
22 GPRT: Ninkrossi Category A Logan Trammell
16 GPRT: Ninkrossi Category A Brian Hart Jr.
4 GPRT: Ninkrossi Junior Women 10-12 McKenna McKee
3 GPRT: Ninkrossi Junior Women 10-12 Roxanna Hart
6 GPRT: Ninkrossi Junior Men 15-16 Cooper Irwin
7 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Roxanna Hart
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
10 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Zach Lang
5 Blind Date at the Dairy Beginner Men Zach Lang
69 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
22 Blind Date at the Dairy Men C Nathanael Hart
9 Blind Date at the Dairy Singlespeed Brian Hart Jr.
5 Blind Date at the Dairy Women A Susannah Hart
12 Blind Date at the Dairy Women A Hannah Hart
11 Blind Date at the Dairy Stampede Susannah Hart
13 Blind Date at the Dairy Stampede Andrew Kaylor
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Brayton Sobolewski
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Brian Hart Jr.
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Candida Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Hannah Hart
17 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Women Charis Darnall
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Susannah Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Zach Lang
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Charis Darnall
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Roxanna Hart
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Brayton Sobolewski
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Zach Lang
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Nathanael Hart
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Hannah Hart
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Nathanael Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Zach Lang
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Charis Darnall
19 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men C Nathanael Hart
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Women Charis Darnall
13 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men A Brian Hart Jr.
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Zach Lang
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Hannah Hart
17 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Mike Sobolewski
9 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Nathaniel Wells
14 GPRT: Zaaldercross Category C Nathaniel Wells
2 GPRT: Zaaldercross Unicycle Brian Hart Jr.
1 GPRT: Zaaldercross Unicycle Susannah Hart
62 GPRT: Zaaldercross Masters 35+ C Andrew Kaylor
27 GPRT: Zaaldercross Beginner Men william hummels
10 GPRT: Zaaldercross Beginner Men Zach Lang
8 GPRT: Zaaldercross Beginner Men Cooper Irwin
1 GPRT: Zaaldercross Beginner Men Nathanael Hart
22 GPRT: Zaaldercross Category A Brian Hart Jr.
28 GPRT: Zaaldercross Category A Logan Trammell
4 GPRT: Zaaldercross Women A Susannah Hart
12 GPRT: Zaaldercross Women A Hannah Hart
2 GPRT: Zaaldercross Masters Women 45+ Candida Hart
15 GPRT: Zaaldercross Category B Susannah Hart
1 GPRT: Zaaldercross Junior Men 10-12 Nathanael Hart
9 GPRT: Zaaldercross Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
11 GPRT: Zaaldercross Junior Men 15-16 Brayton Sobolewski
13 GPRT: Zaaldercross Junior Men 15-16 Cooper Irwin
15 GPRT: Zaaldercross Junior Men 15-16 Zach Lang
19 GPRT: Zaaldercross Junior Men 15-16 william hummels
1 GPRT: Zaaldercross Junior Women 10-12 McKenna McKee
5 GPRT: Zaaldercross Junior Women 10-12 Roxanna Hart
4 Blind Date at the Dairy Women A Susannah Hart
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Lorenzo Sobolewski
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Zach Lang
8 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Cooper Irwin
3 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Ellie Darnall
4 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Charis Darnall
9 Blind Date at the Dairy Beginner Men Brayton Sobolewski
15 Blind Date at the Dairy Beginner Men Zach Lang
19 Blind Date at the Dairy Beginner Men Nathanael Hart
33 Blind Date at the Dairy Beginner Men Lorenzo Sobolewski
48 Blind Date at the Dairy Beginner Men Cooper Irwin
17 Blind Date at the Dairy Beginner Women Ellie Darnall
18 Blind Date at the Dairy Beginner Women Charis Darnall
3 Blind Date at the Dairy Women B Hannah Hart
4 Blind Date at the Dairy Men B Brian Hart Jr.
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nathanael Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Nathanael Hart
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Charis Darnall
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Roxanna Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Zach Lang
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Nathanael Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Susannah Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Brian Hart Jr.
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Candida Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Hannah Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Zach Lang
14 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Women Charis Darnall
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Brian Hart Jr.
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Brayton Sobolewski
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Zach Lang
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
16 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Charis Darnall
11 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Roxanna Hart
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Brayton Sobolewski
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Zach Lang
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Nathanael Hart
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Hannah Hart
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Women Charis Darnall
1 Hood River Double Cross Beginner Men Cooper Irwin
4 Hood River Double Cross Women B Hannah Hart
4 Hood River Double Cross Masters Women 45+ Candida Hart
4 Hood River Double Cross Beginner Men Zach Lang
5 Hood River Double Cross Beginner Men Nathanael Hart
8 Hood River Double Cross Category C Nathaniel Wells
10 Hood River Double Cross Masters 35+ C Nathaniel Wells
34 Hood River Double Cross Masters 35+ C Andrew Kaylor
1 Hood River Double Cross Junior Women 10-12 McKenna McKee
6 Hood River Double Cross Junior Women 10-12 Roxanna Hart
8 Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Cooper Irwin
12 Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Zach Lang
4 Hood River Double Cross Women A Susannah Hart
1 Hood River Double Cross Category B Brian Hart Jr.
2 Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Nathanael Hart
10 GPRT: Hood River Double Cross Beginner Men Zach Lang
15 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Nathaniel Wells
3 GPRT: Hood River Double Cross Women A Susannah Hart
2 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women 10-12 Roxanna Hart
1 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women 10-12 McKenna McKee
5 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women Overall Roxanna Hart
4 GPRT: Hood River Double Cross Junior Women Overall McKenna McKee
2 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Nathanael Hart
2 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
7 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Zach Lang
5 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Cooper Irwin
4 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Brayton Sobolewski
2 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Brian Hart Jr.
14 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Lorenzo Sobolewski
13 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Zach Lang
9 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Cooper Irwin
7 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Nathanael Hart
8 GPRT: Hood River Double Cross Beginner Men Cooper Irwin
5 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Brayton Sobolewski
3 GPRT: Hood River Double Cross Junior Men Overall Brian Hart Jr.
1 GPRT: Hood River Double Cross Women B Hannah Hart
5 GPRT: Hood River Double Cross Masters Women 45+ Candida Hart
25 GPRT: Hood River Double Cross Singlespeed Susannah Hart
2 GPRT: Hood River Double Cross Category B Brian Hart Jr.
8 GPRT: Hood River Double Cross Category C Nathaniel Wells
11 GPRT: Hood River Double Cross Beginner Men Nathanael Hart
16 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Mike Sobolewski
52 GPRT: Hood River Double Cross Masters 35+ C Andrew Kaylor
5 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Zach Lang
2 Blind Date at the Dairy Women B Hannah Hart
15 Blind Date at the Dairy Stampede Brian Hart Sr.
14 Blind Date at the Dairy Stampede Andrew Kaylor
7 Blind Date at the Dairy Women A Susannah Hart
4 Blind Date at the Dairy Men B Brian Hart Jr.
70 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
12 Blind Date at the Dairy Women C Candida Hart
17 Blind Date at the Dairy Beginner Men Nathanael Hart
14 Blind Date at the Dairy Beginner Men Zach Lang
7 Blind Date at the Dairy Beginner Men Brayton Sobolewski
5 Blind Date at the Dairy Junior Women 10-13 Roxanna Hart
1 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nathanael Hart
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Lorenzo Sobolewski
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women B Hannah Hart
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women A Susannah Hart
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Men B Brian Hart Jr.
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Nathanael Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Women C Candida Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Zach Lang
7 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Brayton Sobolewski
12 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Junior Roxanna Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Zach Lang
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks: Series Standings Beginner Men Brayton Sobolewski
3 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Zach Lang
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Candida Hart
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Hannah Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Nathanael Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Zach Lang
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Roxanna Hart
1 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Nathanael Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Brian Hart Jr.
3 Fazio Farms Junior Men 15-16 Zach Lang
2 Fazio Farms Junior Men 15-16 Cooper Irwin
5 Fazio Farms Beginner Men Zach Lang
DNF Fazio Farms Beginner Men Cooper Irwin
8 GPRT: Het Meer Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
27 GPRT: Het Meer Category C Hannah Hart
5 GPRT: Het Meer Category C Nathaniel Wells
26 GPRT: Het Meer Beginner Men william hummels
11 GPRT: Het Meer Beginner Men Nathanael Hart
8 GPRT: Het Meer Beginner Men Zach Lang
2 GPRT: Het Meer Beginner Men Cooper Irwin
1 GPRT: Het Meer Junior Women 17-18 Susannah Hart
3 GPRT: Het Meer Junior Women 10-12 Roxanna Hart
1 GPRT: Het Meer Junior Women 10-12 McKenna McKee
9 GPRT: Het Meer Junior Men 15-16 william hummels
8 GPRT: Het Meer Junior Men 15-16 Zach Lang
7 GPRT: Het Meer Junior Men 15-16 Cooper Irwin
6 GPRT: Het Meer Junior Men 15-16 Brayton Sobolewski
15 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Nathaniel Wells
1 GPRT: Het Meer Junior Men 10-12 Nathanael Hart
22 GPRT: Het Meer Singlespeed Andrew Kaylor
3 GPRT: Het Meer Category B Brian Hart Jr.
1 GPRT: Het Meer Women B Hannah Hart
4 GPRT: Het Meer Masters Women 45+ Candida Hart
6 GPRT: Het Meer Women A Susannah Hart
10 GPRT: Het Meer Junior Women Roxanna Hart
5 GPRT: Het Meer Junior Women McKenna McKee
1 GPRT: Het Meer Junior Women Susannah Hart
20 GPRT: Het Meer Junior Men william hummels
19 GPRT: Het Meer Junior Men Lorenzo Sobolewski
17 GPRT: Het Meer Junior Men Zach Lang
16 GPRT: Het Meer Junior Men Cooper Irwin
14 GPRT: Het Meer Junior Men Nathanael Hart
13 GPRT: Het Meer Junior Men Brayton Sobolewski
54 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Andrew Kaylor
21 GPRT: Het Meer Masters 35+ C Mike Sobolewski
33 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Masters Men C 40+ Andrew Kaylor
6 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Nathanael Hart
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Brayton Sobolewski
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Zach Lang
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Nathanael Hart
10 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Junior Roxanna Hart
4 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Brayton Sobolewski
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Beginner Men Zach Lang
9 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women B Hannah Hart
5 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women C Candida Hart
8 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Men B Brian Hart Jr.
2 Rapha Trophy Cup p/b Western Bikeworks Women A Susannah Hart
59 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Andrew Kaylor
56 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Brian Hart Sr.
24 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Nathaniel Wells
11 GPRT: DDCX 1 Masters 35+ C Mike Sobolewski
5 GPRT: DDCX 1 Women A Susannah Hart
21 GPRT: DDCX 1 Category C Hannah Hart
4 GPRT: DDCX 1 Masters Women 45+ Candida Hart
10 GPRT: DDCX 1 Category C Nathaniel Wells
4 GPRT: DDCX 1 Beginner Men Zach Lang
2 GPRT: DDCX 1 Beginner Men Nathanael Hart
1 GPRT: DDCX 1 Beginner Men Cooper Irwin
5 GPRT: DDCX 1 Junior Women 10-12 Roxanna Hart
1 GPRT: DDCX 1 Junior Women 10-12 McKenna McKee
9 GPRT: DDCX 1 Junior Men 15-16 Zach Lang
8 GPRT: DDCX 1 Junior Men 15-16 Cooper Irwin
7 GPRT: DDCX 1 Junior Men 15-16 Brayton Sobolewski
6 GPRT: DDCX 1 Junior Men 13-14 Lorenzo Sobolewski
1 GPRT: DDCX 1 Junior Men 10-12 Nathanael Hart
5 GPRT: DDCX 1 Women B Hannah Hart
1 GPRT: DDCX 1 Category B Brian Hart Jr.
28 GPRT: DDCX 1 Singlespeed Cooper Irwin
9 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category C Men Hannah Hart
2 Keizer Rapids Cross Category B Women Hannah Hart
10 Keizer Rapids Cross Category C Men Hannah Hart
2 Keizer Rapids Cross Junior Women Roxanna Hart
1 Keizer Rapids Cross Beginner Men Nathanael Hart
1 Keizer Rapids Cross Category A Women Susannah Hart
1 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
2 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Junior Women Roxanna Hart
12 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category B Men Brian Hart Jr.
2 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category B Women Hannah Hart
3 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Singlespeed Men Brian Hart Jr.
3 Keizer Rapids Cross: Final Series Standings Category A Women Susannah Hart
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Men 15-16 Cooper Irwin
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Junior Ellie Darnall
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Nathaniel Wells
43 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Men B Brian Hart Jr.
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Junior Brian Hart Jr.
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Junior Charis Darnall
5 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men 80+ Andrew Kaylor
7 Kruger's Kermesse Farm Crit Two-Person Men Open Cooper Irwin
3 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 13-14 Ellie Darnall
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 10-12 McKenna McKee
1 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Women 15-16 Charis Darnall
1 Keizer Rapids Cross Beginner Men Nathanael Hart
3 Keizer Rapids Cross: Series Standings Singlespeed Men Brian Hart Jr.
8 Keizer Rapids Cross: Series Standings Category C Men Hannah Hart
2 Keizer Rapids Cross: Series Standings Junior Women Roxanna Hart
9 Keizer Rapids Cross: Series Standings Category B Men Brian Hart Jr.
2 Keizer Rapids Cross: Series Standings Category B Women Hannah Hart
2 Keizer Rapids Cross Singlespeed Men Brian Hart Jr.
1 Keizer Rapids Cross: Series Standings Beginner Men Nathanael Hart
2 Keizer Rapids Cross Category B Women Hannah Hart
2 Keizer Rapids Cross Junior Women Roxanna Hart
7 Keizer Rapids Cross Category C Men Hannah Hart
9 Keizer Rapids Cross Category C Men Hannah Hart
2 Keizer Rapids Cross Category B Women Hannah Hart
7 Keizer Rapids Cross Category B Men Brian Hart Jr.
1 Keizer Rapids Cross Beginner Men Nathanael Hart
3 OBRA Uphill TT Championship Men Category 5 (Novice) Nathaniel Wells
49 OBRA Uphill TT Championship: Combined Combined Nathaniel Wells
2 OBRA Criterium Championships Junior Women 17-18 Susannah Hart
1 OBRA Criterium Championships Junior Men 10-12 Nathanael Hart
4 OBRA Criterium Championships Women Category 4/5 Susannah Hart
4 OBRA Criterium Championships Men Category 5 Brian Hart Jr.
1 OBRA Criterium Championships Junior Women 10-12 Roxanna Hart
11 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Club Standings
11 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Elite/Category 1 Women Susannah Hart
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
11 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
9 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
7 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Zach Lang
2 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
1 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
31 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
3 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women U35 Hannah Hart
5 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Women 45+ Candida Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
14 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
12 Portland Short Track Series MTB STXC: July Series Standings Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
34 OUCH: Combined Combined Nathaniel Wells
3 OUCH Men Category 5 (Novice) Nathaniel Wells
9 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
31 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Zach Lang
30 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
8 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
33 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
40 Wildcat Mtn Uphill Challenge: Combined Combined Nathaniel Wells
5 Wildcat Mtn Uphill Challenge Men Category 5 Nathaniel Wells
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
1 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
12 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
35 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
10 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
40 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Men Zach Lang
20 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Men Nathanael Hart
16 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Two-Person Masters 80+ Chad Butler
7 Six Hours of Mt. Hood MTB XC Solo Women Susannah Hart
1 Test of Endurance MTB XC Novice Women (Category 3) 10-13 Roxanna Hart
1 Test of Endurance MTB XC Novice Men (Category 3) 10-13 Nathanael Hart
2 Test of Endurance MTB XC Expert (Category 1) Women 60-Miler Susannah Hart
2 Tuesday PIR Men Category 5 Brayton Sobolewski
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
12 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
14 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
20 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
11 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Elite/Category 1 Women Susannah Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Club Standings
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
3 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women 45+ Candida Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 2 Women U35 Hannah Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
3 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
4 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
6 Portland Short Track Series MTB STXC: June Series Standings Category 3 Men 15-18 Zach Lang
7 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
37 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Zach Lang
35 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
2 Tuesday PIR Category 5 Brayton Sobolewski
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
31 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
13 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
10 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
8 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Ellie Darnall
3 Tuesday PIR Category 5 Brayton Sobolewski
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
15 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
42 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
40 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Zach Lang
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
10 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
5 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
8 Alsea Falls MTB XC Novice Men (Category 3) 14-18 Zach Lang
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Nathanael Hart
3 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women U35 Hannah Hart
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Women 45+ Candida Hart
13 Portland Short Track Series MTB STXC Elite/Category 1 Women Susannah Hart
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 10-14 Lorenzo Sobolewski
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Cooper Irwin
6 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Brayton Sobolewski
7 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Men 15-18 Zach Lang
39 Portland Short Track Series MTB STXC Singlespeed Cooper Irwin
9 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 McKenna McKee
4 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 15-18 Charis Darnall
13 Portland Short Track Series MTB STXC Category 3 Women 10-14 Roxanna Hart
2 Portland Short Track Series MTB STXC Category 2 Men U35 Brian Hart Jr.
3 Tuesday PIR Junior Zach Lang
8 Sister's Stampede MTB XC Junior Novice Men 10-13 Nathanael Hart
18 Sister's Stampede MTB XC Sport Men 50-59 Nat Wells
14 Sister's Stampede MTB XC Expert Women Susannah Hart
1 Tuesday PIR Junior Brayton Sobolewski
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Junior Charis Darnall
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Junior Men Cooper Irwin
1 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Junior Ellie Darnall
13 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men Open Andrew Kaylor
34 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
5 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Junior Women Charis Darnall
13 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Two-Person Men Open Coooper Irwin
8 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Masters Men C 35+ Nathaniel Wells
6 Kruger's Kermesse CX Farm Crit & Bike Relay Junior Women Ellie Darnall
4 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Junior Men 14-18 Cooper Irwin
1 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Junior Men 14-18 Zach Lang
2 Washougal XC at the MX - Race for the Future!: Wa. Student League Fundraiser Race MTB Sport Men 50-59 Nathaniel Wells
6 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Women Roxanna Hart
9 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Category 3 Men 19+ Andrew Kaylor
4 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Junior Women Roxanna Hart
1 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Category 2 Women U34 Hannah Hart
3 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Junior Men Zach Lang
2 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Pro-Category 1 Women Susannah Hart
8 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Category 3 Men 19+ Andrew Kaylor
7 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Junior Men Nathanael Hart
3 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Pro-Category 1 Women Susannah Hart
1 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Category 2 Women U34 Hannah Hart
2 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Men Zach Lang
5 Gorge Short Track Shoot-Out: Morning Junior Men Cooper Irwin
4 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Women Ellie Darnall
5 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Men Cooper Irwin
3 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Men Nathanael Hart
7 Gorge Short Track Shoot-Out: Afternoon Junior Women Charis Darnall
28 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Nathaniel Wells
33 Kings Valley Road Race Men Category 4/5 Logan Trammell
34 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Nathaniel Wells
12 Gorge Roubaix Women Category 4 Susannah Hart
35 Gorge Roubaix Masters Men Category 4/5 Nathaniel Wells
4 Dirty Circles 3 Women 4/5 Susannah Hart
15 Dirty Circles 3 Junior Cooper Irwin
16 Dirty Circles 3 Junior Brian Hart Jr.
13 Dirty Circles 3 Junior Nathanael Hart
21 Dirty Circles 3 Men 4/5 Brian Hart Jr.
8 Dirty Circles 2 Junior Cooper Irwin
9 Dirty Circles 2 Junior Nathanael Hart
2 Dirty Circles 2 Women 4/5 Susannah Hart
36 Dirty Circles Men 4/5 Brian Hart Jr.
4 Dirty Circles Women 4/5 Susannah Hart
22 Dirty Circles Junior Brian Hart Jr.
14 Dirty Circles Junior Nathanael Hart
7 Dirty Circles 1 Junior Cooper Irwin
8 Dirty Circles Junior Cooper Irwin
2 Echo Red to Red MTB XC Singlespeed Women Susannah Hart
17 Echo Red to Red MTB XC Category 1 Men 19-39 Brian Hart Jr.
8 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Men 15-18 Nathanael Hart
8 Echo Red to Red MTB XC Category 2 Women 19-39 Hannah Hart
5 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Men 40+ Nathaniel Wells
23 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Men 40+ Andrew Kaylor
4 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Junior Men 14-18 Zach Lang
5 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Junior Men 14-18 Cooper Irwin
4 Echo Red to Red MTB XC Category 3 Junior Women 10-18 Roxanna Hart
196 Jack Frost TT: Combined Combined McKenna/Susannah McKee/Hart
3 Jack Frost TT Junior Women 10-14 Roxanna Hart
160 Jack Frost TT: Combined Combined Nathaniel Wells
265 Jack Frost TT: Combined Combined Cooper Irwin
296 Jack Frost TT: Combined Combined Roxanna Hart
260 Jack Frost TT: Combined Combined Hannah Hart
110 Jack Frost TT: Combined Combined Brian/Nathanael Hart, Jr./Hart
148 Jack Frost TT: Combined Combined Richard/Brian McKee/Hart Sr.
10 Jack Frost TT Tandem McKenna/Susannah McKee/Hart
8 Jack Frost TT Tandem Richard/Brian McKee/Hart Sr.
7 Jack Frost TT Tandem Brian/Nathanael Hart, Jr./Hart
34 Jack Frost TT Men 4/5 Nathaniel Wells
1 Jack Frost TT Junior Women 10-12 Roxanna Hart
6 Jack Frost TT Junior Men 15-16 Cooper Irwin
4 Jack Frost TT Eddy Senior Women Hannah Hart