Hapi-Go!

Event Category Name
7 Psycho Cross: Series Standings MEN JUNIOR 10-12 Nathanael Hart
8 Psycho Cross: Series Standings MEN JUNIOR 13-14 Brian Hart Jr.
18 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Junior Men Zach Durst
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Junior Women Sharon Trammell
13 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men A Logan Trammell
14 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Junior Men Cooper Irwin
1 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Junior Men Brian Hart Jr.
13 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Men Beginners Cooper Irwin
3 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Women A Susannah Hart
2 Grand Prix Erik Tonkin: Santa Cross Women B Hannah Hart
19 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Cooper Irwin
4 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Women B Hannah Hart
4 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Women A Susannah Hart
13 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Lorenzo Sobolewski
10 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Zach Durst
9 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Cooper Irwin
8 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Nathanael Hart
7 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Brayton Sobolewski
1 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Junior Men Brian Hart Jr.
45 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ C Andrew Kaylor
32 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Master 35+ C Mike Sobolewski
23 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C Hannah Hart
22 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C Andrew Kaylor
9 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Category C nathaniel wells
28 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men William Hummels
21 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Beginner Men Zach Durst
3 Grand Prix Erik Tonkin: Winter Cross Masters Women 35+ B Candida Hart
25 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Women Charis Darnall
5 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Erik Hofland
14 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category B Brian Hart Jr.
17 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women B Candida Hart
15 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women B Hannah Hart
48 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Singlespeed Andrew Kaylor
15 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Sharon Trammell
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Women A Susannah Hart
23 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category A Logan Trammell
21 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Lorenzo Sobolewski
14 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Zach Durst
13 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Cooper Irwin
10 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Brayton Sobolewski
8 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Nathanael Hart
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Men Brian Hart Jr.
12 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women Charis Darnall
11 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Junior Women ELLIE Darnall
107 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Andrew Kaylor
33 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ C Mike Sobolewski
45 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Category C Andrew Kaylor
70 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men William Hummels
31 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Cooper Irwin
30 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Zach Durst
23 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Beginner Men Brayton Sobolewski
3 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Unicycle Nathanael Hart
2 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Unicycle Brian Hart Jr.
1 Kruger's Crossing Cyclocross Classic Unicycle Susannah Hart
1 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Susannah Hart
19 Cross Crusade: Barton Park Category B Brian Hart Jr.
4 Cross Crusade: Barton Park Singlespeed Erik Hofland
60 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men William Hummels
32 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Zach Durst
31 Cross Crusade: Barton Park Beginner Men Cooper Irwin
5 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Nathanael Hart
2 Cross Crusade: Barton Park Unicycle Brian Hart Jr.
16 Cross Crusade: Barton Park Women A Susannah Hart
21 Cross Crusade: Barton Park Women B Hannah Hart
10 Cross Crusade: Barton Park Masters Women 45+ Candida Hart
21 Cross Crusade: Barton Park Beginner Women Charis Darnall
135 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Andrew Kaylor
62 Cross Crusade: Barton Park Masters 35+ C Mike Sobolewski
16 Cross Crusade: Barton Park Junior Women Charis Darnall
15 Cross Crusade: Barton Park Junior Women ELLIE Darnall
35 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Lorenzo Sobolewski
5 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Brian Hart Jr.
27 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Cooper Irwin
26 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Zach Durst
19 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Brayton Sobolewski
33 Cross Crusade: Barton Park Junior Men Nathanael Hart
3 Fazio Farms CX Part Deux Women B Hannah Hart
2 Fazio Farms CX Part Deux Masters Women 45+ Candida Hart
1 Fazio Farms CX Part Deux Junior Women Susannah Hart
13 Fazio Farms CX Part Deux Junior Men Nathanael Hart
12 Fazio Farms CX Part Deux Junior Men Zach Durst
7 Fazio Farms CX Part Deux Junior Men Cooper Irwin
2 Fazio Farms CX Part Deux Junior Men Brian Hart Jr.
22 Fazio Farms CX Part Deux Master 35+ C Andrew Kaylor
3 Fazio Farms CX Part Deux Unicycle Nathanael Hart
2 Fazio Farms CX Part Deux Unicycle Brian Hart Jr.
1 Fazio Farms CX Part Deux Unicycle Susannah Hart
16 Fazio Farms CX Part Deux Beginner Men Zach Durst
11 Fazio Farms CX Part Deux Beginner Men Cooper Irwin
2 Cross Crusade: PIR Infield Unicycle Brian Hart Jr.
3 Cross Crusade: PIR Infield Unicycle Nathanael Hart
1 Cross Crusade: PIR Infield Unicycle Susannah Hart
78 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men William Hummels
48 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Zach Durst
39 Cross Crusade: PIR Infield Beginner Men Cooper Irwin
149 Cross Crusade: PIR Infield Masters 35+ C Andrew Kaylor
27 Cross Crusade: PIR Infield Women A Susannah Hart
28 Cross Crusade: PIR Infield Category B Brian Hart Jr.
24 Cross Crusade: PIR Infield Women B Hannah Hart
13 Cross Crusade: PIR Infield Masters Women 45+ Candida Hart
37 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Lorenzo Sobolewski
34 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Cooper Irwin
32 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Zach Durst
24 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Nathanael Hart
22 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Brayton Sobolewski
7 Cross Crusade: PIR Infield Junior Men Brian Hart Jr.
3 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Women 13-14 ELLIE Darnall
10 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Women 15-16 Charis Darnall
17 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 15-16 Zach Durst
16 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 15-16 Cooper Irwin
15 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 13-14 Brayton Sobolewski
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 13-14 Brian Hart Jr.
5 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 10-12 Lorenzo Sobolewski
4 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Junior Men 10-12 Nathanael Hart
26 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C Hannah Hart
16 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category C nathaniel wells
1 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Unicycle Brian Hart Jr.
31 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Zach Durst
24 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Beginner Men Cooper Irwin
28 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters 35+ C Mike Sobolewski
11 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women A Susannah Hart
15 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Women B Hannah Hart
7 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Masters Women 45+ Candida Hart
30 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed Susannah Hart
26 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Singlespeed Logan Trammell
17 OBRA CX Championships: GPET: Pedalers At The Poor Farm CX @ Edgefield Category B Brian Hart Jr.
58 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C Hannah Hart
54 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category C nathaniel wells
23 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women A Susannah Hart
11 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters Women 45+ Candida Hart
22 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Women B Hannah Hart
1 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Unicycle Susannah Hart
2 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Unicycle Brian Hart Jr.
6 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Unicycle Nathanael Hart
38 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Beginner Men Zach Durst
70 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Mike Sobolewski
148 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Masters 35+ C Andrew Kaylor
18 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Category B Brian Hart Jr.
90 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Andrew Kaylor
93 Cross Crusade: Washington County Fair Complex Singlespeed Hannah Hart
1 Sandy/Boring Corn Cross Unicycle Brian Hart Jr.
2 Sandy/Boring Corn Cross Unicycle Nathanael Hart
4 Sandy/Boring Corn Cross Category C nathaniel wells
12 Sandy/Boring Corn Cross Beginner Men Zach Durst
19 Sandy/Boring Corn Cross Category C Brian Hart Sr.
21 Sandy/Boring Corn Cross Category C Hannah Hart
14 Sandy/Boring Corn Cross Masters 35+ C Mike Sobolewski
1 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men Brian Hart Jr.
7 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men Brayton Sobolewski
9 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men Zach Durst
11 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men Lorenzo Sobolewski
13 Sandy/Boring Corn Cross Junior Men Nathanael Hart
4 Sandy/Boring Corn Cross Junior Women Charis Darnall
5 Sandy/Boring Corn Cross Junior Women ELLIE Darnall
6 Sandy/Boring Corn Cross Women A Susannah Hart
4 Sandy/Boring Corn Cross Masters Women 45+ Candida Hart
7 Sandy/Boring Corn Cross Category B Brian Hart Jr.
4 Sandy/Boring Corn Cross Women B Hannah Hart
54 Cross Crusade: Deschutes Brewery Category C Andrew Kaylor
30 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men Nathanael Hart
90 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andrew Kaylor
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Unicycle Nathanael Hart
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men Brian Hart Jr.
15 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Singlespeed Susannah Hart
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category B Brian Hart Jr.
1 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Women B Hannah Hart
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters Women 45+ Candida Hart
7 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Women Charis Darnall
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Women A Susannah Hart
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Women ELLIE Darnall
5 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Women Charis Darnall
13 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men William Hummels
9 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men Zach Durst
8 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men Lorenzo Sobolewski
6 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men Cooper Irwin
5 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Junior Men Brayton Sobolewski
61 Cross Crusade: Deschutes Brewery Singlespeed Andrew Kaylor
28 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Brian Hart Sr.
5 Cross Crusade: Deschutes Brewery Junior Men 10-12 Nathanael Hart
21 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C Hannah Hart
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Category C nathaniel wells
32 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Cooper Irwin
29 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men William Hummels
20 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Zach Durst
15 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Beginner Men Candida Hart
102 Cross Crusade: Deschutes Brewery Masters 35+ C Andrew Kaylor
20 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #2 Masters 35+ C Mike Sobolewski
26 Blind Date at the Dairy: October Standings Women C Candida Hart
16 Blind Date at the Dairy: October Standings Women A Sharon Hart
8 Blind Date at the Dairy: October Standings Men B Brian Hart Jr.
2 Blind Date at the Dairy: October Standings Junior Women 14-18 Charis Darnall
5 Blind Date at the Dairy: October Standings Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
4 Blind Date at the Dairy: October Standings Junior Men 10-13 Lorenzo Sobolewski
3 Blind Date at the Dairy: September Standings Junior Women 14-18 Charis Darnall
9 Blind Date at the Dairy: September Standings Junior Men 14-18 Brayton Sobolewski
39 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C nathaniel wells
5 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Unicycle Nathanael Hart
2 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Unicycle Brian Hart Jr.
1 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Unicycle Susannah Hart
80 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Candida Hart
53 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Beginner Men Zach Durst
25 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women A Susannah Hart
89 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category C Hannah Hart
114 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Mike Sobolewski
95 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Andrew Kaylor
90 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Singlespeed Susannah Hart
54 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Category B Brian Hart Jr.
29 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Women B Hannah Hart
20 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters Women 45+ Candida Hart
57 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men William Hummels
49 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Lorenzo Sobolewski
39 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Zach Durst
32 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Nathanael Hart
29 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Brayton Sobolewski
9 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Junior Men Brian Hart Jr.
171 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Andrew Kaylor
146 Cross Crusade: PIR Heron Lakes Masters 35+ C Brian Hart Sr.
1 Cross-Word CX Challenge Category B Brian Hart Jr.
2 Cross-Word CX Challenge Unicycle Susannah Hart
4 Cross-Word CX Challenge Unicycle Nathanael Hart
7 Cross-Word CX Challenge Category B Chad Butler
1 Cross-Word CX Challenge Unicycle Brian Hart Jr.
2 Cross-Word CX Challenge Women B Hannah Hart
2 Cross-Word CX Challenge Masters Women 45+ Candida Hart
2 Cross-Word CX Challenge Women A Susannah Hart
1 Cross-Word CX Challenge Junior Women Susannah Hart
13 Cross-Word CX Challenge Junior Men Zach Durst
12 Cross-Word CX Challenge Junior Men Lorenzo Sobolewski
10 Cross-Word CX Challenge Junior Men Cooper Irwin
9 Cross-Word CX Challenge Junior Men Brayton Sobolewski
8 Cross-Word CX Challenge Junior Men Nathanael Hart
1 Cross-Word CX Challenge Junior Men Brian Hart Jr.
9 Cross-Word CX Challenge Beginner Men Candida Hart
17 Cross-Word CX Challenge Category C Hannah Hart
15 Cross-Word CX Challenge Category C Brian Hart Sr.
16 Cross-Word CX Challenge Beginner Men William Hummels
14 Cross-Word CX Challenge Beginner Men Zach Durst
12 Cross-Word CX Challenge Beginner Men Cooper Irwin
25 Cross-Word CX Challenge Master 35+ C Andrew Kaylor
3 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Hart Nathaneal
2 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Hart, Jr Brian
1 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Hart Susannah
3 Blind Date at the Dairy Men B Brian Hart Jr.
87 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Charis Darnall
6 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Lorenzo Sobolewski
3 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nathanael Hart
106 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Brian Hart Sr.
35 Cross Crusade: Rainier Junior Men Lorenzo Sobolewski
30 Cross Crusade: Rainier Junior Men Zach Durst
25 Cross Crusade: Rainier Junior Men Nathanael Hart
23 Cross Crusade: Rainier Junior Men Brayton Sobolewski
4 Cross Crusade: Rainier Junior Men Brian Hart Jr.
10 Cross Crusade: Rainier Category B Brian Hart Jr.
46 Cross Crusade: Rainier Junior Men William Hummels
82 Cross Crusade: Rainier Masters 35+ C Mike Sobolewski
15 Cross Crusade: Rainier Women B Hannah Hart
7 Cross Crusade: Rainier Masters Women 45+ Candida Hart
29 Cross Crusade: Rainier Women A Susannah Hart
17 Cross Crusade: Rainier Category C nathaniel wells
47 Cross Crusade: Rainier Beginner Men Zach Durst
1 Cross Crusade: Rainier Unicycle Susannah Hart
2 Cross Crusade: Rainier Unicycle Brian Hart Jr.
4 Cross Crusade: Rainier Unicycle Nathanael Hart
2 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Nathanael Hart
1 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Hart Susannah
1 Blind Date at the Dairy Stampede BMX Hart, Jr Brian
9 Blind Date at the Dairy Women A Sharon Hart
33 Blind Date at the Dairy Singlespeed Susannah Hart
33 Blind Date at the Dairy Men C Brian Hart Sr.
1 Blind Date at the Dairy Men C Hart, Jr Brian
75 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
14 Blind Date at the Dairy Women C Candida Hart
16 Blind Date at the Dairy Women B Hannah Hart
8 Blind Date at the Dairy Beginner Women Charis Darnall
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Lorenzo Sobolewski
76 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Zach Durst
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Unicycle Nathanael Hart
2 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Unicycle Brian Hart Jr.
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Unicycle Susannah Hart
4 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Category C Brian Hart Jr.
27 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Beginner Men Cooper Irwin
24 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Women A Susannah Hart
159 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Mike Sobolewski
187 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Masters 35+ C Andrew Kaylor
1 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Women Susannah Hart
19 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Brian Hart Jr.
23 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Nathanael Hart
25 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Brayton Sobolewski
27 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Cooper Irwin
40 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Zach Durst
41 Cross Crusade: Alpenrose Dairy Junior Men Lorenzo Sobolewski
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C Brian Hart Jr.
9 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C nathaniel wells
13 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Category C Brian Hart Sr.
41 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 35+ C Andrew Kaylor
23 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men Zach Durst
18 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Beginner Men Cooper Irwin
23 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Masters 50+ Brian Hart Sr.
7 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Women B Hannah Hart
10 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Women C Candida Hart
2 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 10-12 Nathanael Hart
13 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Women A Sharon Hart
20 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 15-16 Cooper Irwin
22 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 15-16 Zach Durst
1 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Women 17-18 Sharon Hart
9 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Women A Susannah Hart
5 Grand Prix Erik Tonkin: Heiser Farm CX Junior Men 13-14 Brian Hart Jr.
85 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
1 Blind Date at the Dairy Stampede BMX Brian Hart Jr.
1 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Nathanael Hart
7 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Lorenzo Sobolewski
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nathanael Hart
12 Battle At Barlow Women B Hannah Hart
12 Battle At Barlow Women A Susannah Hart
20 Battle At Barlow Junior Men 15-16 Zach Durst
18 Battle At Barlow Junior Men 15-16 Cooper Irwin
3 Battle At Barlow Junior Men 13-14 Brian Hart Jr.
3 Battle At Barlow Junior Men 10-12 Nathanael Hart
65 Battle At Barlow Masters 35+ C Andrew Kaylor
10 Battle At Barlow Category C nathaniel wells
19 Battle At Barlow Beginner Men Cooper Irwin
14 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Junior Men Lorenzo Sobolewski
5 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women B Hannah Hart
15 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Sharon Hart
6 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women A Susannah Hart
23 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category A Logan Trammell
17 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Women C Candida Hart
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Junior Men Zach Durst
10 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Junior Men Cooper Irwin
7 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Junior Men Brayton Sobolewski
23 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Cooper Irwin
52 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ C Andrew Kaylor
27 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Master 35+ C Mike Sobolewski
11 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C Brian Hart Jr.
9 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Category C nathaniel wells
31 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Beginner Men Zach Durst
6 Grand Prix Erik Tonkin: Ninkrossi Junior Men Nathanael Hart
86 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
5 Blind Date at the Dairy Beginner Women Candida Hart
4 Blind Date at the Dairy Junior Men 10-13 Nathanael Hart
4 Psycho Cross Junior Men 10-12 Nathanael Hart
6 Psycho Cross Junior Men 13-14 Brian Hart Jr.
6 Fazio Farms Women B Hannah Hart
1 Fazio Farms Beginner Women Candida Hart
3 Fazio Farms Women A Susannah Hart
1 Fazio Farms Unicycle Susy Hart
1 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Women Candida Hart
1 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Unicycle Brian Hart Jr.
2 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Unicycle Nathanael Hart
5 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C Brian Hart Jr.
40 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Zach Durst
45 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men William Hummels
DNF Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Beginner Men Cooper Irwin
7 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Women B Hannah Hart
15 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Category C nathaniel wells
9 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Women A Susannah Hart
17 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men William Hummels
36 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 35+ C Mike Sobolewski
12 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men Zach Durst
9 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men Brayton Sobolewski
8 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men Nathanael Hart
7 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men Cooper Irwin
3 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men Brian Hart Jr.
46 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Master 35+ C Andrew Kaylor
13 Grand Prix Erik Tonkin: Zaandercross Junior Men Lorenzo Sobolewski
2 Blind Date at the Dairy Junior Women 14-18 Charis Darnall
1 Blind Date at the Dairy Stampede UNI Nathanael Hart
27 Blind Date at the Dairy Men C Brian Hart Jr.
86 Blind Date at the Dairy Masters Men C 35+ Andrew Kaylor
14 Hood River Double Cross Women A Susannah Hart
9 Hood River Double Cross Junior Men 10-12 Nathanael Hart
6 Hood River Double Cross Beginner Men Cooper Irwin
10 Hood River Double Cross Beginner Men Zach Durst
14 Hood River Double Cross Beginner Men William Hummels
1 Hood River Double Cross Category C Brian Hart Jr.
9 Hood River Double Cross Category C nathaniel wells
9 Hood River Double Cross Women B Hannah Hart
17 Hood River Double Cross Category C Hannah Hart
DNF Hood River Double Cross Masters 35+ A Michael Medina
8 Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Cooper Irwin
7 Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Zach Durst
7 Hood River Double Cross Junior Men 13-14 William Hummels
3 Hood River Double Cross Junior Men 13-14 Brian Hart Jr.
26 Hood River Double Cross Master 35+ C Andrew Kaylor
19 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men Cooper Irwin
48 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 35+ C Andrew Kaylor
47 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Master 35+ C Mike Sobuleski
33 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Hannah Hart
29 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Category C Brian Hart Sr.
29 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men William Hummels
22 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Men Zach Durst
10 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Zach Durst
8 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Junior Men 15-16 Cooper Irwin
14 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Junior Men 13-14 William Hummels
2 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Junior Men 13-14 Brian Hart Jr.
32 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Singlespeed Brian Hart Sr.
17 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women A Susannah Hart
9 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Beginner Women Candida Hart
13 Grand Prix Erik Tonkin: Hood River Double Cross Women B Hannah Hart
22 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men Zach Durst
28 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Junior Men William Hummels
33 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men Cooper Irwin
19 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Junior Men Zach Durst
18 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Junior Men Cooper Irwin
38 Grand Prix Erik Tonkin: Het Meer CX Race Beginner Men William Hummels
4 Monday PIR: August Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
18 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category C Brian Hart Jr.
22 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Brian Hart Jr.
73 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Masters 35+ C Andrew Kaylor
3 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Junior Men Brian Hart Jr.
13 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Junior Men Nathanael Hart
20 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Category A Logan Trammell
13 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women A Susannah Hart
33 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Susannah Hart
29 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Singlespeed Logan Trammell
4 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Beginner Women Candida Hart
11 Grand Prix Erik Tonkin: David Douglas CX #1 Women B Hannah Hart
13 Tuesday PIR: August Team Standings Category 1/2/3
9 Tuesday PIR: August Series Standings Category 1/2/3 Michael Medina
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Medina
5 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
13 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Men A Logan Trammell
DNF Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed Logan Trammell
16 Kruger's Kermesse... Encore! CX Farm Crit Singlespeed Brian Hart Jr.
8 Salem STXC Singlespeed Men Brian Hart Jr.
3 Salem STXC Junior Men 10-14 Nathanael Hart
3 Salem STXC Cat 2 Women Hannah Hart
10 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
5 Salem STXC Cat 3 Women Candida Hart
1 Salem STXC Pro/Cat 1 Women Susannah Hart
27 Gresham Criterium Masters 40+ Cat 3/4 Michael Medina
6 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Medina
1 Salem STXC Pro/Cat 1 Women Susannah Hart
7 Salem STXC Singlespeed Men Brian Hart Jr.
7 Salem STXC Junior Men 10-14 Nathanael Hart
8 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
10 Salem STXC Cat 2 Men Brian Hart Jr.
2 Salem STXC Pro/Cat 1 Women Susannah Hart
2 Monday PIR Master 1/2/3 Michael Medina
4 Salem STXC Junior Men 10-14 Nathanael Hart
18 OBRA Criterium p/b Franz Bakery Masters Men 40-49 Michael Medina
32 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Medina
19 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
2 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
DNF Portland Short Track Series Singlespeed Sharon Hart
4 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
14 Monday PIR Master Men 1/2/3 Michael Medina
11 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
7 Vancouver Criterium Masters Men 40+ Michael Medina
18 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Medina
7 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
7 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
8 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Michael Medina
26 Portland Short Track Series Singlespeed Sharon Hart
2 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
3 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
8 Rolf Prima Downtown Criterium Men 4/5 Logan Trammell
DNF High Cascades 100 Open Women Sharon Hart
14 High Cascades 100 Open Women Susannah Hart
77 High Cascades 100 Open Men Brian Hart Jr.
12 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Medina
4 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
11 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
2 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
24 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Michael Medina
31 Tuesday PIR Category 1/2/3 Michael Medina
7 Portland Short Track Series Cat 3 Men 15-18 Denzel Lall
14 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
12 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
3 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
9 Monday PIR Master Men 1/2/3 Michael Medina
11 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
3 Test of Endurance Cat 1 Women 19-39 Sharon Hart
13 St. Honore Criterium Masters Men 40+ 1/2/3 Michael Medina
4 Test of Endurance 100K Open Women Susannah Hart
1 Test of Endurance Cat 3 Men 10-12 Nathanael Hart
10 Test of Endurance 100K Open Men Brian Hart Jr.
9 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Medina
25 Tuesday PIR Category 4/5 Bryan Hart
1 Tuesday PIR Category 4/5 Logan Trammell
17 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
5 Pringle Creek Criterium Master Men 40+ Michael Medina
6 Six Hours of Mt Hood SOLO WOMEN Susannah Hart
39 Six Hours of Mt Hood SOLO MEN Brian Hart Jr.
8 Six Hours of Mt Hood SOLO WOMEN Sharon Hart
10 Mt. Tabor Series Master Men Michael Medina
4 Tuesday PIR Juniors Nathanael Hart
2 Tuesday PIR Juniors Brian Hart Jr.
6 Monday PIR Master Men 1/2/3 Michael Medina
13 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Logan Trammell
15 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
30 Portland Short Track Series Singlespeed Sharon Hart
6 Portland Short Track Series Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
4 Portland Short Track Series Cat 3 Men 15-18 Denzel Lall
3 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
16 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Medina
1 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
36 Portland Short Track Series Singlespeed Sharon Hart
11 Portland Short Track Series Cat 3 Men 15-18 Denzel Lall
35 Portland Short Track Series Singlespeed Brian Hart Jr.
15 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Logan Trammell
20 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
14 Monday PIR Master Men Cat 1/2/3 Michael Medina
40 Rainier Road Race- Women's OBRA Championship RR Masters Men 35+ 2/3 Michael Medina
6 Gorge Mountain Bike Short Track Series Junior Men Nathanael Hart
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Singlespeed Women Susannah Hart
3 Gorge Mountain Bike Short Track Series Junior Men Brian Hart Jr.
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Singlespeed Women Sharon Hart
29 Portland Short Track Series Cat 3 Men 19-44 Andrew Kaylor
15 Portland Short Track Series Cat 1 Men 19-34 Logan Trammell
11 Monday PIR Master Men 1/2/3 Michael Medina
14 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
13 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
2 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Junior Men Brian Hart Jr.
4 Gorge Mountain Bike Short Track Series Junior Men Nathanael Hart
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series Singlespeed Women Susannah Hart
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series Singlespeed Women Sharon Hart
16 Mt. Tabor Series Masters Men Michael Medina
9 Monday PIR Master Men 1/2/3 Michael Medina
15 Portland Short Track Series Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
14 Portland Short Track Series Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
2 Portland Short Track Series Cat 2 Women U35 Susannah Hart
3 Hammer Velo Criterium Men Masters 40+ Cat 3/4/5 Michael Medina
22 Mt. Tabor Series Masters Michael Medina
22 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
26 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
14 Cascade Chainbreaker XC Cat 1 men 19-39 Logan Trammell
28 Monday PIR Masters Men 1/2/3 Michael Medina
37 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
4 Tuesday PIR Category 4/5 Logan Trammell
23 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
20 Monday PIR Masters 1/2/3 Michael Medina
13 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Andrew Kaylor
73 As the Raven Flies TT: Combined Combined Andrew Kaylor
38 Gorge Roubaix Men Cat 4/5 Logan Trammell
11 As the Raven Flies TT: Combined Combined Mark Magilner
5 As the Raven Flies TT Masters 40+ Men Mark Magilner
10 Dirty Circles Juniors Sharon Hart
6 Dirty Circles Men 4/5 Logan Trammell
17 Dirty Circles Men 4/5 Brian Hart Jr.
5 Dirty Circles Women 4/5 Susannah Hart
DNF Dirty Circles Masters Men 1/2/3 Michael Medina
9 Dirty Circles Juniors Nathanael Hart
18 Dirty Circles Men 4/5 Chad Butler
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Men Cat 4/5 Logan Trammell
DNF Dirty Circles Master Men 1/2/3 Michael Medina
14 Dirty Circles Men 4/5 Brian Hart Jr.
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Logan Trammell
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Chad Butler
32 Dirty Circles Men 4/5 Chad Butler
20 Dirty Circles Men 4/5 Brian Hart Jr.
15 Dirty Circles Men 4/5 Logan Trammell
16 Dirty Circles Juniors Nathanael Hart
DNF Dirty Circles Masters Men 4/5 Chad Butler
12 Dirty Circles Women 4/5 Susannah Hart
17 Dirty Circles Juniors Sharon Hart
31 Echo Red to Red MTB XC Cat 3 40+ Men Andrew Kaylor
6 Echo Red to Red MTB XC Singlespeed Women Susannah Hart
9 Echo Red to Red MTB XC Singlespeed Women Sharon Hart
52 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 40-49 Men Butler Chad
6 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 15-18 Men Nathanael Hart
2 Echo Red to Red MTB XC Cat 2 15-18 Men Brian Hart Jr.
36 Echo Red to Red MTB XC Cat 1 19-39 Men Logan Trammell
255 Jack Frost TT: Combined Combined Charles Donaldson II
240 Jack Frost TT: Combined Combined Andrew Kaylor
118 Jack Frost TT: Combined Combined Logan Trammell
6 Jack Frost TT Eddy Senior Men Logan Trammell
37 Jack Frost TT Men 4/5 Andrew Kaylor
38 Jack Frost TT Men 4/5 Charles Donaldson II
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Logan Trammell
18 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Chad Butler
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Logan Trammell
27 Heiser Farms Grand Island Road Race Series Cat 4/5 Chad Butler
1 So' Cross Category A Senior Men Logan Trammell
3 So' Cross Category B Master Men 35+ Chad Butler
2 So' Cross Category C Women Jamie Butler
3 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
2 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Singlespeed Women Sharon Hart
15 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
20 Tuesday PIR: Team Series Standings for May Team
13 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
1 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 2 Women U35 Susannah Hart
4 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 3 Men 10-14 Nathanael Hart
10 Portland Short Track Series: June Series Standings Cat 3 Men 15-18 Denzel Lall
10 Monday PIR: June Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
1 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Logan Trammell
2 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Logan Trammell
16 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
4 Tuesday PIR: Series Standings Category 4/5 Logan Trammell
22 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
23 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
3 Salem STXC: Final Series Standings Junior Men 10-14 Nathanael Hart
15 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 3 Men 15-18 Denzel Lall
27 Monday PIR: July Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
6 Tuesday PIR: July Series Standings Category 4/5 Logan Trammell
16 Tuesday PIR: July Team Standings Category 1/2/3
9 Portland Short Track Series: July Series Standings Elite/Cat 1 Women Sharon Hart
8 Portland Short Track Series: July Series Standings Clydesdale Michael Clark
5 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 3 Series Points Men Cat 4/5 Logan Trammell
1 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Singlespeed Women Susannah Hart
1 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 3 Men 10-14 Linus Clark
4 Salem STXC: Series Standings Junior Men 10-14 Nathanael Hart
2 Salem STXC: Series Standings Pro/Cat 1 Women Susannah Hart
10 Salem STXC: Series Standings Cat 2 Men Brian Hart Jr.
2 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Women U35 Susannah Hart
11 Portland Short Track Series: July Series Standings Cat 2 Men U35 Brian Hart Jr.
12 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Michael Medina
13 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 4/5 Chad Butler
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings Cat 4/5 Logan Trammell
5 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
1 Salem STXC: Series Standings Pro/Cat 1 Women Susannah Hart
8 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 4/5 Chad Butler
2 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Race 2 Series Points Cat 4/5 Logan Trammell
15 Salem STXC: Series Standings Cat 2 Men Brian Hart Jr.
10 Salem STXC: Series Standings Singlespeed Men Brian Hart Jr.
8 Salem STXC: Final Series Standings Singlespeed Men Brian Hart Jr.
6 Salem STXC: Final Series Standings Cat 2 Women Hannah Hart
4 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
11 Tuesday PIR: Series Standings Category 1/2/3 Michael Medina
3 Heiser Farms Grand Island Road Race Series: Series Standings after race #1 Cat 4/5 Logan Trammell
18 Salem STXC: Final Series Standings Cat 2 Men Brian Hart Jr.
8 Salem STXC: Final Series Standings Cat 3 Women Candida Hart
8 Gorge Mountain Bike Short Track Series: Series Standing - Final Junior Men Nathanael Hart
13 Monday PIR: Series Standings Masters 1/2/3 Michael Medina
1 Salem STXC: Final Series Standings Pro/Cat 1 Women Susannah Hart