Etna Brewing Co./DeSalvo Custom Cycles

Event Category Name
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings MASTERS A 35+ Bryan Foster
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross: Final Series Standings Men A Reny Townsend
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Bryan Foster
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Reny Townsend
25 Cross Crusade - Estacada Men B Kevin White
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Bryan Foster
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Reny Townsend
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Spencer Gray
38 Cross Crusade - Barton Park: Cross Crusade - Series Standings Men B Kevin White
6 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Stephen Maluk
1 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Reny Townsend
10 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Spencer Gray
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Bryan Foster
35 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds: Cross Crusade - Series Standings Men B Kevin White
17 Cross Crusade - Clatsop County Fairgrounds Men B Kevin White
4 Southern Oregon Outlaw Cyclocross MASTERS A 35+ Bryan Foster
DNF Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Spencer Gray
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Reny Townsend
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Masters 35+ Bryan Foster
9 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Spencer Gray
7 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Stephen Maluk
5 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Shaun Locker
2 Southern Oregon Outlaw Cyclocross Sr Men A Reny Townsend
45 Cross Crusade Men B Kevin White
2 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 3 Men Spencer Gray
2 Mt Ashland Hillclimb: Road Masters 50+, Road Gary MacGraw
4 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 1/2 Men Stephen Maluk
1 Mt Ashland Hillclimb: Road Category 1/2 Men Reny Townsend
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time: Combined Combined Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four Category 1/2/3 Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Results by Time: Combined Combined Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series Four: Combined Combined Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
3 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men Spencer Gray
14 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Cat 3 Spencer Gray
15 Eugene Celebration: Celebration Criterium Cat 3 Spencer Gray
2 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Cat 3 Spencer Gray
9 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
26 Eugene Celebration: Maxon Road Race Cat 3 Spencer Gray
22 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Bryan Foster
19 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 4/5 Kristi Green
9 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Stephen Maluk
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
3 So Oregon Champion Thursday Series: Series Three Category 1/2/3 Spencer Gray
22 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men Spencer Gray
65 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Bryan Foster
4 High Desert Omnium: Time Trial Category 3 Men Spencer Gray
15 High Desert Omnium: Criterium Masters 35+ 3/4/5 Bryan Foster
13 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men Spencer Gray
31 High Desert Omnium Masters Men Bryan Foster
10 High Desert Omnium Category 3 Men Spencer Gray
26 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Combined Spencer Gray
21 High Desert Omnium: Time Trial Masters 35+ 3/4/5 Bryan Foster
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Maluk
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Stephen Maluk
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Spencer Gray
8 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Kristi Green
DNF OBRA Criterium Championships Sr Men Bryan Foster
13 OBRA Criterium Championships Mst 30-39 Bryan Foster
16 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Kristi Green
6 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
10 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bryan Foster
14 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Spencer Gray
2 OBRA Time Trial Championships: 40K Sr Men 3 Spencer Gray
14 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Spencer Gray
14 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
13 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
16 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Bryan Foster
17 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bryan Foster
9 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Stephen Maluk
7 So Oregon Champion Thursday Series: Series Two Category 1/2/3 Spencer Gray
DNF So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Maluk
14 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Maluk
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
5 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
5 So Oregon Champion Thursday Series: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery Awbrey Butte Circuit Race Cat 3 Spencer Gray
60 Cascade Classic: Pacific Power Cascade Lakes RR Cat 3 Spencer Gray
31 Cascade Classic: Skyliners Time Trial Category 3 Men Spencer Gray
58 Cascade Classic: Downtown Criterium Cat 3 Spencer Gray
DNS Cascade Classic: Skyliners Time Trial Masters Men 35+ Shaun Locker
163 Cascade Classic: Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
12 So Oregon Champion Thursday Series A Race Bryan Foster
21 Mt Tabor Series Overall Men Masters 40+ Shaun Locker
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
15 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bryan Foster
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Maluk
3 OBRA Road Race Women Masters 30-39 Kristi Green
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cat 4/5 Michael Hlynsky
57 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cat 3 Spencer Gray
1 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Women 3/4 Ally Stacher
38 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Cat 3 Spencer Gray
53 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Reny Townsend
62 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Shaun Locker
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Chris Bauman
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Pro 1/2 Stephen Maluk
1 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Women 3/4 Ally Stacher
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Stephen Maluk
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Cat 4/5 Michael Hlynsky
41 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Reny Townsend
79 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Shaun Locker
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Pro 1/2 Chris Bauman
80 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Men Stephen Maluk
22 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cat 4/5 Michael Hlynsky
71 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Cat 3 Spencer Gray
7 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Wmn 3/4 Ally Stacher
58 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Men Reny Townsend
34 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Men Shaun Locker
15 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Sr Men Chris Bauman
2 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Women 3/4 Ally Stacher
240 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Ally Stacher
DNS Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 3 Brian Johnson
20 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 3 Spencer Gray
97 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Chris Bauman
89 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Stephen Maluk
245 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael Hlynsky
16 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Shaun Locker
88 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
316 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Chris Bauman
275 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen Maluk
54 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Reny Townsend
17 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Shaun Locker
44 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Senior Men Reny Townsend
33 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Cat 4 Michael Hlynsky
100 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Chris Bauman
73 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Reny Townsend
55 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Shaun Locker
46 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Masters Scott Davidson
36 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Cat 4/5 Michael Hlynsky
83 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Brian Johnson
101 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Pro/1/2 Stephen Maluk
78 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Spencer Gray
1 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Women 3/4 Ally Stacher
22 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Brian Johnson
30 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Scott Davidson
16 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Bryan Foster
2 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Reny Townsend
11 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bryan Foster
28 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Mike Hylinski
27 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Mike Neel
23 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Stephen Maluk
31 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 4/5 Ally Stacher
12 So Oregon Champion Thursday Series: Series One Overall Category 1/2/3 Spencer Gray
6 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Stephen Maluk
11 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Reny Townsend
6 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Stephen Maluk
11 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Reny Townsend
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 4/5 Ally Stacher
23 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Reny Townsend
11 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Bryan Foster
27 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Scott Davidson
17 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Brian Johnson
18 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Mike Neel
20 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Maluk
22 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Mike Hylinski
1 So Oregon Champion Thursday Series Women Ally Stacher
DNF OBRA Rehearsal Race Men Pro 1/2 Stephen Maluk
21 OBRA Rehearsal Race Men Pro 1/2 Reny Townsend
9 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Brian Johnson
15 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Reny Townsend
21 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Stephen Maluk
2 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Masters Men Shaun Locker
6 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Stephen Maluk
8 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Reny Townsend
6 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Stephen Maluk
9 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Reny Townsend
44 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Pro 1-3 Women Ally Stacher
38 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Pro 1-3 Women Ally Stacher
14 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Masters Men Shaun Locker
23 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Masters Men Shaun Locker
34 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Pro 1-3 Women Ally Stacher
8 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Masters Men Shaun Locker
48 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Women Pro 1-3 Ally Stacher
36 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Pro 1-3 Women Ally Stacher
3 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Reny Townsend
17 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Stephen Maluk
19 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Masters Men Shaun Locker
18 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Bryan Foster
19 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Scott Davidson
13 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Race Spencer Gray
4 Mt Tabor Series Men Masters 40+ Shaun Locker
43 Mt Hood Cycling Classic: Columbia Hills Road Race Women Pro 1-3 Ally Stacher
51 Mt Hood Cycling Classic Women Pro 1-3 Ally Stacher
5 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Stephen Maluk
8 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Reny Townsend
5 Jacksonville Short Track: Series Standings Pro/Semi Pro/Expert Men Stephen Maluk
9 Jacksonville Short Track Pro, Semi-Pro Men Reny Townsend
2 So Oregon Champion Thursday Series Category 1/2/3 Spencer Gray
DNF Golden City Criterium Mst 40+ Michael Hlynsky
24 Golden City Criterium Mst 40+ Scott Davidson
15 Golden City Criterium Mst 40+ Mike Neel
2 Golden City Criterium Women 1/2/3 Ally Stacher
DNF Golden City Criterium Pro 1/2 Chris Bauman
10 Golden City Criterium Pro 1/2 Stephen Maluk
9 Golden City Criterium Pro 1/2 Reny Townsend
1 Golden City Criterium Cat 3 Spencer Gray
DNF Golden City Criterium Cat 3 Scott Davidson
7 Golden City Criterium Men Cat 4 Michael Hlynsky
12 Golden City Criterium Men Cat 4 Christopher Smith
DNF Table Rock Road Race Pro 1,2 Stephen Maluk
6 Table Rock Road Race Cat 3 Men Spencer Gray
1 Table Rock Road Race Master 40+ 1,2,3 Shaun Locker
6 Table Rock Road Race Pro 1,2 Reny Townsend
1 Table Rock Road Race Women 1,2,3 Ally Stacher
25 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men Christopher Smith
21 Table Rock Road Race Cat 4/5 Men Michael Hlynsky
2 Jacksonville Short Track Pro/Semi Pro/Expert Men Stephen Maluk
6 Jacksonville Short Track Pro/Semi Pro/Expert Men Reny Townsend
16 Spring Thaw XC State Championships Expert Men 19-39 Michael Hlynsky
4 Spring Thaw XC State Championships SEMI PRO MEN (open) Stephen Maluk
9 Spring Thaw XC State Championships Pro, Semi-Pro Men Stephen Maluk
19 Spring Thaw XC State Championships Pro, Semi-Pro Men Reny Townsend
35 Spring Thaw XC State Championships Sport Men 19-39 Christopher Smith
17 Spring Thaw XC State Championships Sport Men 19-39 Brian Kaden
9 Spring Thaw XC State Championships SEMI PRO MEN (open) Reny Townsend
DNF Eugene Roubaix Men 3 Bryan Foster
41 Kings Valley Road Race Cat 3 Spencer Gray
42 Kings Valley Road Race Pro 1/2 Reny Townsend
53 Kings Valley Road Race Cat 3 Brian Johnson
52 Piece of Cake Cat 3 Spencer Gray
11 Icebreaker Criterium Category 3 Men Spencer Gray
15 Icebreaker Criterium Category 3 Men Brian Johnson
18 Icebreaker Criterium Mst 35+ Bryan Foster
1 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
5 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Brian Johnson
3 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Reny Townsend
2 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen Maluk
9 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Johnson
2 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Stephen Maluk
1 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Spencer Gray
3 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Reny Townsend
2 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Reny Townsend
1 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Spencer Gray
2 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Reny Townsend
3 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Stephen Maluk
5 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Brian Johnson
3 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen Maluk
10 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Johnson
1 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
2 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Reny Townsend
1 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Spencer Gray
8 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Brian Johnson
3 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Stephen Maluk
1 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Spencer Gray
8 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Johnson
3 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Stephen Maluk
2 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Reny Townsend
6 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Brian Johnson
2 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Reny Townsend
3 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Stephen Maluk
5 So Oregon Time Trial Category 1/2/3 Brian Johnson
1 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
2 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Reny Townsend
3 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen Maluk
9 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Brian Johnson
3 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Stephen Maluk
2 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Reny Townsend
1 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time Combined Spencer Gray
1 So Oregon Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Spencer Gray
DNS Jack Frost Time Trial Men Category 3 Spencer Gray
43 Cherry Pie Road Race Men 3 Spencer Gray
DNF Cherry Pie Road Race Men 3 Bryan Foster
16 Cherry Pie Road Race Men 3 Brian Johnson