Hutch's Bend

Event Category Name
7 Psycho Cross #5 Singlespeed Moffatt Prescott
1 Psycho Cross #5 Men C Moffatt Prescott
36 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Ambrose Su
10 Portland Cup (USGP) Junior Men 10-16 Andy Su
39 Portland Cup (USGP) Masters 45+ Ambrose Su
1 Psycho Cross #4 Men C Moffatt Prescott
13 Psycho Cross #4: Series Standings Singlespeed/Fixed Moffatt Prescott
13 Psycho Cross #4 Singlespeed Moffatt Prescott
8 Psycho Cross #3: Series Standings Singlespeed/Fixed Moffatt Prescott
6 Psycho Cross #3 Singlespeed Moffatt Prescott
7 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Masters 50+ Ambrose Su
10 Cross Crusade #8/OBRA Championships Junior Men Andy Su
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships: Age Graded Results for BAR/Championships Junior 13-14 Andy Su
1 Cross Crusade #8/OBRA Championships Beginner Women Samatha Caligiuri
7 Cross Crusade #8/OBRA Championships Masters 50+ Ambrose Su
9 Cross Crusade #7 Junior Men Andy Su
29 Cross Crusade #7 Category A John Frey
14 Cross Crusade #7 Masters 50+ Ambrose Su
31 Battlecreek Cross Category C Drew Holmes
7 Battlecreek Cross Category C Moffatt Prescott
5 Battlecreek Cross Masters 50+ Ambrose Su
4 Battlecreek Cross Junior Men Andy Su
7 Battlecreek Cross Beginner Women Samatha Caligiuri
21 Cross Crusade #6 Category A John Frey
9 Cross Crusade #5 Masters 50+ Ambrose Su
19 Cross Crusade #5 Category A John Frey
9 Cross Crusade #5 Junior Men Andy Su
8 Cross Crusade #4 Junior Men Andy Su
5 Cross Crusade #4 Masters 50+ Ambrose Su
25 Cross Crusade #3 Category A John Frey
9 Cross Crusade #3 Junior Men Andy Su
5 Cross Crusade #3 Masters 50+ Ambrose Su
26 Cross Crusade #2 Junior Men Andy Su
26 Cross Crusade #2 Masters 50+ Ambrose Su
19 Cross Crusade #2 Category A John Frey
DNF Cross Crusade #1 Category A John Frey
2 KFCX: Series Standings C - Senior Men Drew Holmes
11 Psycho Cross Singlespeed/Fixed Moffatt Prescott
33 Battle at Barlow Category A John Frey
2 KFCX: Series Standings C - Senior Men Drew Holmes
1 KFCX C - Senior Men Drew Holmes
21 Hood River Double Cross #2 Masters C Drew Holmes
21 Hood River Double Cross #1 Masters C Drew Holmes
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Junior Men Andy Su
2 Kruger's Kermesse Farm Crit Masters Men 50+ Ambrose Su
3 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 35+ Erik Huston
26 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Category 4/5 Men Andy Su
9 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 45+ Ambrose Su
11 Eugene Celebration Stage Race: Wolf Creek Road Race Masters Men 45+ Doug Headrick
1 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 35+ Erik Huston
4 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 35+ Erik Huston
102 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
40 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Category 4/5 Men Andy Su
12 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 45+ Ambrose Su
11 Eugene Celebration Stage Race: Celebration Criterium Masters Men 45+ Doug Headrick
39 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Category 4/5 Men Andy Su
104 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Doug Headrick
13 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 45+ Doug Headrick
12 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial Masters Men 45+ Ambrose Su
26 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Huston
126 Eugene Celebration Stage Race: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Andy Su
37 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Category 4/5 Men Andy Su
2 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters Men 35+ Erik Huston
10 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 45+ Doug Headrick
8 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 45+ Ambrose Su
2 Eugene Celebration Stage Race Masters Men 35+ Erik Huston
35 Eugene Celebration Stage Race Category 4/5 Men Andy Su
9 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 45+ Doug Headrick
8 Eugene Celebration Stage Race: Maxon Road Race Masters 45+ Ambrose Su
29 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Dave Magness
17 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Erik Huston
29 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Dave Magness
17 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Erik Huston
57 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined James Wellington
34 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
2 OBRA Hillclimb Championships Junior Men 13-14 Andy Su
2 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 50-54 Ambrose Su
9 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 45-49 James Wellington
2 OBRA Hillclimb Championships Masters Men 40-44 Erik Huston
9 OBRA Hillclimb Championships Category 3 Men Dave Magness
30 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time: Combined Combined Andy Su
34 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
57 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined James Wellington
30 OBRA Hillclimb Championships: Combined Results by Time Combined Andy Su
28 OBRA Criterium Championships Category 3 Ambrose Su
5 OBRA Criterium Championships Masters Men 50+ Ambrose Su
2 OBRA Criterium Championships Junior 13-14 Andy Su
5 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Brian Merritt
3 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Rick Johnson
High Desert Criterium Series Category 1/2/3 Jurgen Fennerl
1 High Desert Criterium Series Category 4/5 Rick Johnson
22 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Michael King
20 High Desert Omnium: Road Race Masters James Wellington
19 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Brian Merritt
47 High Desert Omnium: Road Race Category 4/5 Pat Sagers
1 High Desert Omnium: Road Race Masters Scott Seaton
2 High Desert Omnium: Road Race Masters Gregg Strome
15 High Desert Omnium: Road Race Masters Rick Johnson
18 High Desert Omnium: Road Race Masters Greg Bruce
21 High Desert Omnium: Road Race Pro/1/2 Erik Huston
6 High Desert Omnium Masters Gregg Strome
13 High Desert Omnium: Time Trial Masters Greg Bruce
23 High Desert Omnium: Time Trial Category 4/5 Pat Sagers
20 High Desert Omnium: Time Trial Pro/1/2 Erik Huston
30 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Huston
72 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Greg Bruce
40 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Gregg Strome
27 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Seaton
91 High Desert Omnium: Time Trial: Combined Results by Time Combined Pat Sagers
1 High Desert Omnium: Time Trial Masters Scott Seaton
16 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Pat Sagers
7 High Desert Omnium Masters Rick Johnson
34 High Desert Omnium: Criterium Category 4/5 Brian Merritt
3 High Desert Omnium: Criterium Masters Rick Johnson
12 High Desert Omnium: Criterium Masters James Wellington
7 High Desert Omnium: Time Trial Masters Gregg Strome
16 High Desert Omnium: Criterium Masters Gregg Strome
1 High Desert Omnium Masters Scott Seaton
23 High Desert Omnium: Criterium Masters Scott Seaton
19 High Desert Omnium: Criterium Masters Greg Bruce
14 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Jurgen Fennerl
1 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Rick Johnson
1 FreshAirSports TT Series Junior Andy Su
11 FreshAirSports TT Series Open Pat Sagers
2 FreshAirSports TT Series Open Erik Huston
3 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Rick Johnson
5 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Jurgen Fennerl
DNF State Games of Oregon Expert Men 40+ Gregg Strome
6 State Games of Oregon Expert Men 40+ Rick Johnson
3 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Rick Johnson
5 High Desert Criterium Series Women/Juniors Andy Su
9 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 4 Men Bruce Rogers
DNF Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Erik Huston
4 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Scott Seaton
20 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters 45+ Ambrose Su
16 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Category 3 Men Scotty Carlile
15 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Michael King
28 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Gregg Strome
21 Cascade Classic: Deschutes Brewery - Awbrey Butte Circuit Race Masters Men 35+ Greg Canfield
8 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Bruce Rogers
DNF Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Jurgen Fennerl
DNF Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 4 Men Pat Sagers
7 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Category 3 Men Scotty Carlile
31 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Ambrose Su
8 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 45+ Scott Seaton
23 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Michael King
22 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Gregg Strome
18 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Greg Canfield
17 Cascade Classic: Cascade Lakes Road Race Masters 35+ Erik Huston
11 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Bruce Rogers
9 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 45+ Scott Seaton
22 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 45+ Ambrose Su
251 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Huston
284 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Gregg Strome
399 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Greg Canfield
448 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael King
1 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Bruce Rogers
45 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men Pat Sagers
DNS Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 4 Men John Sorlie
43 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Scotty Carlile
65 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Category 3 Men Jurgen Fennerl
19 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Erik Huston
275 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Seaton
369 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
201 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Bruce Rogers
523 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Pat Sagers
363 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Scotty Carlile
529 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial: Combined Results by Time Combined Jurgen Fennerl
21 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Erik Huston
44 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Michael King
48 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Greg Canfield
51 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Michael King
44 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 4 Men Pat Sagers
22 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Gregg Strome
59 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Jurgen Fennerl
27 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Category 3 Men Scotty Carlile
14 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 45+ Ambrose Su
12 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 45+ Scott Seaton
51 Cascade Classic: Desert Orthopedics & Rebound Physical Therapy - Downtown Criterium Masters 35+ Greg Canfield
26 Cascade Classic: Bend Research Inc - Skyliners Time Trial Masters 35+ Gregg Strome
6 High Desert Criterium Series Category 4/5 Pat Sagers
18 Cascade Classic Category 3 Men Scotty Carlile
18 Cascade Classic Masters 35+ Greg Canfield
23 Cascade Classic Masters 35+ Gregg Strome
25 Cascade Classic Masters 35+ Michael King
8 Cascade Classic Masters 45+ Scott Seaton
23 Cascade Classic Masters 45+ Ambrose Su
1 Cascade Classic Category 4 Men Bruce Rogers
10 High Desert Criterium Series Category 4/5 Andy Su
3 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Bruce Rogers
16 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Ambrose Su
11 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Pat Sagers
13 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Rick Johnson
2 NWX Criterium Category 4/5 Men Bruce Rogers
16 NWX Criterium Category 4/5 Men Brian Merritt
5 NWX Criterium Category 4/5 Men Rick Johnson
13 NWX Criterium Pro/1/2 John Fry
9 Picketts Charge MTB Pro, Semi-Pro Men Scotty Carlile
1 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus Bruce Rogers
15 Picketts Charge MTB Expert Men 40 Plus Rick Johnson
4 Picketts Charge MTB Semi-Pro Men Scotty Carlile
5 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 1/2/3 Erik Huston
8 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 1/2/3 Michael King
11 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 1/2/3 Scott Seaton
13 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 1/2/3 Grant Boswell
15 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 1/2/3 Greg Canfield
16 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 1/2/3 Gregg Strome
10 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 1/2/3 Scott Seaton
7 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 1/2/3 Erik Huston
5 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 4/5 John Sorlie
17 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 1/2/3 Greg Canfield
16 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 1/2/3 Gregg Strome
15 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 1/2/3 Grant Boswell
11 Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification M 40 1/2/3 Michael King
5 Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race M 40 4/5 John Sorlie
108 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Erik Huston
137 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Scott Seaton
169 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Grant Boswell
181 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Greg Canfield
209 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Gregg Strome
262 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Michael King
270 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined John Sorlie
15 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 1/2/3 Erik Huston
10 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 4/5 John Sorlie
35 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 1/2/3 Grant Boswell
29 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 1/2/3 Gregg Strome
24 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 1/2/3 Scott Seaton
22 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 1/2/3 Michael King
23 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 1/2/3 Scott Seaton
16 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 1/2/3 Erik Huston
12 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 4/5 John Sorlie
38 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 1/2/3 Michael King
29 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 1/2/3 Gregg Strome
27 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 1/2/3 Greg Canfield
26 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial M 40 1/2/3 Grant Boswell
21 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium M 40 1/2/3 Greg Canfield
6 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 1/2/3 Gregg Strome
8 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 4/5 John Sorlie
22 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 1/2/3 Greg Canfield
19 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 1/2/3 Grant Boswell
14 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 1/2/3 Michael King
12 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 1/2/3 Scott Seaton
7 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Road Race M 40 1/2/3 Erik Huston
5 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Rick Johnson
2 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 Jurgen Fennerl
22 High Desert Criterium Series Category 3/4/5 John Frey
4 Mount Tabor Circuit Race Junior Men 16-18 Andy Su
3 Mount Tabor Circuit Race Junior Men 13-15 Andy Su
DNF Test of Endurance 50 Semi-Pro Men Scotty Carlile
20 OBRA Road Race Masters 40-49 Scott Seaton
6 OBRA Road Race Masters 40-49 Michael King
42 OBRA Road Race Masters 40-49 Jeff Fuchs
38 OBRA Road Race Masters 40-49 James Wellington
11 OBRA Road Race Masters 40-49 Greg Bruce
18 OBRA Road Race Masters 40-49 Greg Canfield
15 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined John Sorlie
8 FreshAirSports TT Series Open Ambrose Su
8 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Ambrose Su
12 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time: Combined Combined Greg Bruce
15 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined John Sorlie
12 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Greg Bruce
8 FreshAirSports TT Series: Combined Results by Time Combined Ambrose Su
14 FreshAirSports TT Series Open John Sorlie
12 FreshAirSports TT Series Open Greg Bruce
20 Silverton Road Race Masters 3/4 35+ James Wellington
21 Silverton Road Race Category 3 Scotty Carlile
DNF Silverton Road Race Masters 1/2 35+ Greg Canfield
15 Silverton Road Race Masters 3/4 35+ John Sorlie
2 Silverton Road Race Masters 3/4 35+ Grant Boswell
4 Silverton Road Race Masters 3/4 35+ Greg Canfield
9 Silverton Road Race Masters 3/4 35+ Greg Bruce
31 Rehearsal Road Race Category 3 Greg Bruce
12 Rehearsal Road Race Category 5 Stephen Szufnarowski
9 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Greg Bruce
20 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Rick Johnson
16 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Doug Headrick
11 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus James Wellington
2 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Scott Seaton
5 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Gregg Strome
4 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Michael King
1 WebCyclery Cascade ChainBreaker MTB Expert Men 40 Plus Bruce Rogers
2 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Scott Seaton
15 Table Rock Road Race Men 3 Scotty Carlile
1 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 4/5 John Sorlie
DNF Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Jeff Fuchs
DNF Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 James Wellington
11 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Greg Canfield
8 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Greg Bruce
7 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Grant Boswell
4 Table Rock Road Race Masters Men 40+ 1/2/3 Michael King
1 Spring Thaw XC Expert Men 40+ Michael King
9 Spring Thaw XC Pro, Semi-Pro Men Scotty Carlile
2 Spring Thaw XC Semi-Pro Men Scotty Carlile
2 Spring Thaw XC Expert Men 40+ Scott Seaton
11 Spring Thaw XC Expert Men 40+ James Wellington
9 Eugene Roubaix Masters Jeff Fuchs
4 Peak Sports Mudslinger MTB Expert 40+ Men Bruce Rogers
13 Icebreaker Criterium Masters 35+ Jeff Fuchs
16 Icebreaker Criterium Masters 35+ Jurgen Fennerl
10 Icebreaker Criterium Category 3 Jeff Fuchs
12 Icebreaker Criterium Category 3 Jurgen Fennerl
21 Kings Valley Road Race Masters 40+ Greg Bruce
5 Kings Valley Road Race Masters 40+ Scott Seaton
22 Kings Valley Road Race Masters 40+ Jurgen Fennerl
32 Kings Valley Road Race Pro/1/2 Michael King
4 Willamette: Final General Classification Category 4/5 Men Bruce Rogers
29 Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Greg Bruce
29 Willamette: Final General Classification Category 3 Men Greg Bruce
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men John Sorlie
4 Willamette: Wolf Creek Stage Category 4/5 Men Bruce Rogers
DNS Willamette: Wolf Creek Stage Category 3 Men Jeff Fuchs
4 Willamette: General Classification Category 4 Men Bruce Rogers
26 Willamette: General Classification Category 4 Men John Sorlie
6 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men Bruce Rogers
22 Willamette: Planning Mill Criterium Category 4/5 Men John Sorlie
20 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Greg Bruce
39 Willamette: General Classification Category 3 Men Jeff Fuchs
33 Willamette: General Classification Category 3 Men Greg Bruce
36 Willamette: Planning Mill Criterium Category 3 Men Jeff Fuchs
26 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men John Sorlie
40 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Jeff Fuchs
37 Willamette: Alpine Road Race Category 3 Men Greg Bruce
5 Willamette: Alpine Road Race Category 4/5 Men Bruce Rogers
18 Piece of Cake Road Race Category 5 Men Stephen Szufnarowski
18 Piece of Cake Road Race Masters 4/5 Pat Sagers
9 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Pat Sagers
22 Banana Belt Road Race Series Category 3 Greg Bruce
12 Banana Belt Road Race Series Category 5 A Bruce Rogers
2 Banana Belt Road Race Series Masters 1/2/3 40+ Greg Canfield
20 Banana Belt Road Race Series Category 3 Jeff Fuchs
13 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Pat Sagers
4 Banana Belt Road Race Series Category 3 Jeff Fuchs
21 Banana Belt Road Race Series Category 3 Greg Bruce
11 Banana Belt Road Race Series Category 3 Jeff Fuchs
44 Banana Belt Road Race Series Category 3 Greg Bruce
8 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Pat Sagers
52 Banana Belt Road Race Series Category 4 Pat Sagers
9 Banana Belt Road Race Series Masters 1/2/3 40+ Greg Canfield
5 Banana Belt Road Race Series Masters 4/5 40+ Pat Sagers
87 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined Pat Sagers
87 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Pat Sagers
6 Jack Frost Time Trial Masters Men 50-59 Pat Sagers
DNF Cherry Pie RR Men 40+ Doug Headrick
DNF Cherry Pie RR Men 40+ Bruce Rogers
16 Cherry Pie RR Men 40+ Jurgen Fennerl
12 Cherry Pie RR Men 40+ Jeff Fuchs
10 Cherry Pie RR Men 40+ Greg Bruce
1 Cherry Pie RR Men 4/5 40+ Bruce Rogers