GSC United

Event Category Name
30 Cross Crusade - Alpenrose Men B Karl Choltus
11 Hood River Cyclocross Classic Men B Karl Choltus
3 Alpenrose Thursday Series: September Overall Category 3 Karl Choltus
4 Kruger's Kermesse Men B Karl Choltus
3 Alpenrose Thursday Series Category 3 Karl Choltus
21 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men barret fishner
7 Eugene Celebration: Final General Classification Category 3 Men Karl Choltus
22 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 3 barret fishner
9 Eugene Celebration: Wolf Creek Road Race Category 3 Karl Choltus
41 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined barret fishner
25 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial: Combined Results by Time Combined Karl Choltus
17 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 3 barret fishner
11 Eugene Celebration: Celebration Criterium Category 3 Karl Choltus
14 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 3 barret fishner
7 Eugene Celebration: Kent Peterson Time Trial Category 3 Karl Choltus
16 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 3 barret fishner
10 Eugene Celebration: Maxon Road Race Category 3 Karl Choltus
15 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 4/5 anthony graupera
3 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 3 Karl Choltus
7 Alpenrose Thursday Series: August Series Category 1/2 joe field
5 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 anthony graupera
10 PIR: August Series Category 4/5 Mark Rajotte
17 Monday PIR: August Series Masters 30+ 4/5 Mark Rajotte
15 High Desert Omnium: Road Race Masters Men 35+ 3/4/5 Karl Choltus
19 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men barret fishner
12 High Desert Omnium: Road Race Category 3 Men anthony graupera
DNF High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men barret fishner
19 High Desert Omnium: Criterium Category 3 Men anthony graupera
43 High Desert Omnium Masters Men Karl Choltus
20 High Desert Omnium Category 3 Men barret fishner
18 High Desert Omnium Category 3 Men anthony graupera
2 Alpenrose Thursday Series Category 4/5 anthony graupera
3 Alpenrose Thursday Series Category 3 Karl Choltus
22 PIR Category 1/2/3 Karl Choltus
2 PIR Category 4/5 Mark Rajotte
19 PIR Category 3/4 Mark Rajotte
14 Woodland Road Race Category 4/5 Mark Rajotte
7 Woodland Road Race Category 3 Karl Choltus
1 OBRA Masters Track Champs: 2K Pursuits Masters Men 50-54 joe field
1 OBRA Masters Track Champs: Points Races Masters 50+ joe field
2 Alpenrose Thursday Series Category 3 Karl Choltus
1 Mst/Jr Track Races Men 50+ 2K joe field
2 OBRA Criterium Championships Masters 50+ joe field
19 OBRA Criterium Championships Category 3 anthony graupera
4 Alpenrose Thursday Series Category 1/2/3 joe field
19 CMG Events/Alpine Mortgage Series Category 4/5 Mark Rajotte
68 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined anthony graupera
41 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Robin Calver
29 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined Karl Choltus
53 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Combined joe field
68 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
41 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
29 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined Karl Choltus
53 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time: Combined Combined joe field
68 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined anthony graupera
41 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Robin Calver
29 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined Karl Choltus
53 OBRA Time Trial Championships: 40K: Combined Results by Time Combined joe field
13 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men 3 anthony graupera
9 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men 3 Robin Calver
5 OBRA Time Trial Championships: 40K Senior Men 3 Karl Choltus
3 OBRA Time Trial Championships: 40K Masters Men 50-54 joe field
17 NW Challenge Harrisburg Criterium Men 3 anthony graupera
12 Alpenrose Thursday Series: July Series Senior Men joe field
8 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Jason Weinstein
1 Alpenrose Thursday Series: July Series Category 3 Karl Choltus
50 OUCH: Combined Results by Time: Combined Combined Mark Rajotte
50 OUCH: Combined Results by Time Combined Mark Rajotte
13 OUCH Men 4/5 Mark Rajotte
2 Alpenrose Sixday: Category Races Category 1/2/3 joe field
2 Green Mountain Hilllclimb Category 3 Karl Choltus
18 Green Mountain Criterium Category 3 anthony graupera
7 Green Mountain Criterium Category 3 Karl Choltus
6 Green Mountain Criterium Category 3 Jason Weinstein
8 Alpenrose Thursday Series Category 3 Jason Weinstein
1 Alpenrose Thursday Series Category 3 Karl Choltus
5 Mt Tabor Series Overall Men Category 3 Karl Choltus
6 Mt Tabor Series Category 3 Karl Choltus
12 Salem Fairview Circuit Race Category 3 anthony graupera
5 Alpenrose Challenge Overall Omnium - Masters joe field
2 Alpenrose Challenge Masters Points Race joe field
2 Alpenrose Challenge Masters 40+ Kilo joe field
3 Alpenrose Challenge Masters 50+ 500m joe field
1 Alpenrose Challenge Masters 50+ 2K joe field
49 OBRA Road Race Senior Men Karl Choltus
16 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 Karl Choltus
5 Alpenrose Thursday Series: June Series Category 3 joe field
18 Mt Tabor Series Category 3 Joshua Creem
8 Mt Tabor Series Category 3 Karl Choltus
12 PIR: June Series Category 1/2/3 barret fishner
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Final General Classification Category 3 Roger Muckenfuss
DNF Elkhorn Classic Stage Race: Dooley Mountain Road Race Category 3 Roger Muckenfuss
233 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial: Combined Results by Time Combined Roger Muckenfuss
82 Elkhorn Classic Stage Race: Gold Rush Criterium Category 3 Roger Muckenfuss
73 Elkhorn Classic Stage Race: Pleasant Valley Individual Time Trial Category 3 Roger Muckenfuss
21 Elkhorn Classic Stage Race: Oregon Trail Richland Road Race Category 3 Men Roger Muckenfuss
6 PIR Category 1/2/3 barret fishner
2 Mst/Jr Track Races Masters 45+ joe field
9 Mt Tabor Circuit Race Category 3 barret fishner
3 Mt Tabor Circuit Race Category 3 Karl Choltus
10 Alpenrose Thursday Series Category 3 Karl Choltus
6 Alpenrose Thursday Series Category 3 joe field
5 Mt Tabor Series Category 3 Karl Choltus
31 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Roger Muckenfuss
13 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 barret fishner
10 OBRA Rehearsal Race Men Category 3 Karl Choltus
6 Alpenrose Thursday Series: Long Points Races Category 3 joe field
4 Mt Tabor Series Men 3 Karl Choltus
68 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men anthony graupera
62 Mt Hood Cycling Classic: Final General Classification Category 3 Men Robin Calver
69 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men anthony graupera
55 Mt Hood Cycling Classic: Downtown Hood River Criterium Category 3 Men Robin Calver
72 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men anthony graupera
59 Mt Hood Cycling Classic: Wy' East Road Race Category 3 Men Robin Calver
48 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men anthony graupera
40 Mt Hood Cycling Classic: Scenic Gorge Time Trial Category 3 Men Robin Calver
79 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men anthony graupera
78 Mt Hood Cycling Classic: Cooper Spur Circuit Race Category 3 Men Robin Calver
11 Alpenrose Thursday Series: May Series Category 3 joe field
3 Alpenrose Thursday Series Category 3 joe field
4 Mt Tabor Series Men Category 3 Karl Choltus
13 Monday PIR Category 1/2/3 Masters joe field
14 Table Rock Road Race Category 3 Men Robin Calver
20 Monday PIR Category 1/2/3 Karl Choltus
76 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
75 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Karl Choltus
77 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined Jason Weinstein
74 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time: Combined Combined joe field
76 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined anthony graupera
75 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Karl Choltus
77 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined Jason Weinstein
74 OBRA Team Time Trial Championship: Combined Results by Time Combined joe field
5 OBRA Team Time Trial Championship Category 3 Men anthony graupera
5 OBRA Team Time Trial Championship Category 3 Men Karl Choltus
5 OBRA Team Time Trial Championship Category 3 Men Jason Weinstein
5 OBRA Team Time Trial Championship Category 3 Men joe field
21 Spring Thaw XC State Championships Pro, Semi-Pro Men barret fishner
10 Spring Thaw XC State Championships Semi-Pro Men (Open) barret fishner
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
27 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Combined Robin Calver
27 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Combined Robin Calver
27 Bear Springs MTB XC Pro, Semi-Pro Men barret fishner
27 Deschutes River Valley TT Festival: Overall: Combined Results by Time Combined Robin Calver
28 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three: Combined Results by Time Combined Robin Calver
2 Deschutes River Valley TT Festival: Overall Category 3 Men Robin Calver
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Three Category 3 Men Robin Calver
16 Bear Springs MTB XC Elite Men barret fishner
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Combined Robin Calver
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Combined Robin Calver
33 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One: Combined Results by Time Combined Robin Calver
19 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two: Combined Results by Time Combined Robin Calver
7 Bear Springs MTB ST Pro, Semi-Pro Men barret fishner
2 Deschutes River Valley TT Festival: Stage Two Category 3 Men Robin Calver
4 Deschutes River Valley TT Festival: Stage One Category 3 Men Robin Calver
7 Bear Springs MTB ST Pro/Elite Men barret fishner
54 PIR Category 1/2/3 barret fishner
DNF Three Rivers Road Race Category 3 Robin Calver
31 Three Rivers Road Race Category 3 Jason Weinstein
20 Three Rivers Road Race Category 3 Roger Muckenfuss
11 Three Rivers Road Race Category 3 anthony graupera
8 Three Rivers Road Race Category 3 Karl Choltus
26 PIR Category 1/2/3 barret fishner
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined Robin Calver
64 Estacada Time Trial: Combined Results by Time Combined Robin Calver
12 Estacada Time Trial Category 3 Men Robin Calver
42 Kings Valley Road Race Category 3 anthony graupera
28 Kings Valley Road Race Category 3 Chad Cherefko
15 Kings Valley Road Race Category 3 Roger Muckenfuss
5 Kings Valley Road Race Category 3 Karl Choltus
39 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 anthony graupera
23 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Eric Nachtrab
19 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Jason Weinstein
18 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Roger Muckenfuss
5 Banana Belt Road Race Series: Banana Belt Road Race II Category 3 Karl Choltus
88 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time: Combined Combined anthony graupera
88 Jack Frost Time Trial: Combined Results by Time Combined anthony graupera
17 Jack Frost Time Trial Men Category 3 anthony graupera
21 Cherry Pie Road Race Men 3 Roger Muckenfuss
6 Cherry Pie Road Race Men 3 barret fishner